srpskinacionalisti.com

Баркод и жиг звери

Форумска правила
  • Овај форум је за дискусије о Православљу; одлазак у цркву, исповест, значење Литургије, свети Оци и њихова учења, славски обичаји итд.
  • Овај форум је за размену мишљења о екуменизму, приоритетима Цркве, улози Цркве у друштву итд.
  • Овај форум НИЈЕ за обелодањивање појединачних преступа црквених лица, нити за опште пљување по Цркви.
  • Учесници су обавезни да се пристојно изражавају и културно односе према другима. Сваки преступ, независно од теме, биће санкционисан.

Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
dzoni
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 76
Приступио: апр 2011

Re: Баркод и жиг звери

Порука dzoni 24.7.2011. 0:53

Sergian ::Ово јесу последња времена ако се схвати у есхатолошком смислу (јер последња времена почињу још од времена Светих апостола, како је и сам ап.Јован исказао) али нису она задња времена пред сам долазак Антихриста јер још много тога има да се испуни по светим пророчанствима од Светих Отаца. Треба да се успостави теократија у неким Државама (Русија, Грчка, Србија, итд.).

У Русији ће бити руски (последњи) Цар Михаило, који долази од женске линијхе Романових, његова владавина трајаће око 30-так година.
Пре тога ће се у Србији успоставити теократски систем са Србином, народним Вођом на челу.
Трајаће то око 35 година.
Касније мало у Грчкој, са царем Јованом на челу. И тако даље..(можда још неке арапске земље приме Православље).

У сваком случају, да би се Антихрист појавио на сцени - мора се васпоставити планетарни поредак од 10 великих Царстава које ће поделити (на 10 делова) светску моћ.
Сада је свет монополаран, евентуално биполаран (Америка-Русија).
После пропасти Америке, грађанског рата у Русији, и још неких догађаја- успоставиће се тај Декаполарни свет.
Антихрист мора да победи ТРИ цара да би завладао целим светом.
И зато се у Откровењу он помиње као "Звер са седам глава и десет рогова".
То јест: седам царстава су исте мисли са њим а три је још покорио и има њихову моћ (запленио све ресурсе).

И зато сам рекао да је најреалније да се Антихрист појави тек за око 40-так година јер ускоро треба да се успоставе ови православни теократски режими у неким земљама и ти режими ће трајати око 30-35 година.
Наравно, после краткотрајне владавине Антихриста (3,5+3,5), његовог пораза и смрти на Армагедону, долази Спаситељ наш Господ Исус Христос са Неба и милијарде анђела са њим и настаје вечно Царство Божије. :D

Да напоменем да постоји још само једна варијанта (од Светих Отаца) о последњим временима а то је да ће крај наступити тек око 2400. године јер се сабира оних 5508 година пре Христа и тих 2400 (и нешто) и долази до цифре од 8000 година а то је по пророчанству Светог Нила Мироточивог.
Мени је ово нереално, иако теоретски могуће, и ближа ми је ова прва варијанта.
Јер, убрзаће се време све више тако да не треба буквално схватити то о 8000 година...

ala sam se nacitao gluposti
Sergian
Војвода
Војвода

Порука: 1336
Приступио: сеп 2009

Порука Sergian 24.7.2011. 2:01

dzoni ::ala sam se nacitao gluposti
...Само показујеш колико немаш благе везе са Православљем, учењем о задњим временима и светоотачком литературом.

Ово све што сам навео (а што ти сматраш "глупошћу") је расуђивање од многих Светих Отаца древне Православне Цркве (од св.Серафима Саровског до светих Оптинских стараца, од св.Андреја Кесаријског до Иполита Римског, итд.).
"Мрдни собом, Бог ће тобом!"
Sergian
Војвода
Војвода

Порука Sergian 24.7.2011. 2:04

TargetX ::
Sergian :: Пре тога ће се у Србији успоставити теократски систем са Србином, народним Вођом на челу.

И шта ће бити након тога?

Трећи
Смак света; разуме се! Шта би друго...
Неће бити смак света, лепо сам малопре написао да након смрти Антихриста, наступа други славни долазак Христов и вечно Царство Божије.
TargetX
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 183
Приступио: сеп 2010

Порука TargetX 24.7.2011. 2:17

Sergian ::
TargetX ::
Sergian :: Пре тога ће се у Србији успоставити теократски систем са Србином, народним Вођом на челу.

И шта ће бити након тога?

Трећи
Смак света; разуме се! Шта би друго...
Неће бити смак света, лепо сам малопре написао да након смрти Антихриста, наступа други славни долазак Христов и вечно Царство Божије.

Па то се подразумева. Није валда да ће бити само 35 година мира и благостања па опет неко ново ропство. О крају света је дебилно расправљати кад у библији лепо пише да нико незна ни дан ни час сем Отац Небески а мене интересује блиска будућности.
Помози Господе,
да оборена у прах,из праха устане,
да се расута сабере ,да ослепела прогледа,
да убијена ,мучена и спаљена,
да заклана,згажена обешена и распета,
у знане и незнане гробове сахрањена,
и из свих гробова и мука васкрсла,
ЦЕЛА СРБИЈА СТАНЕ ПОД ЈЕДАН ВЕНАЦ!!!!
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Приступио: сеп 2004
Место: Јужнобачки округ

Порука Трећи 24.7.2011. 8:25

Sergian ::Неће бити смак света, лепо сам малопре написао да након смрти Антихриста, наступа други славни долазак Христов и вечно Царство Божије.
Па? То сам и ја написао - смак света...

TargetX ::Па то се подразумева. Није валда да ће бити само 35 година мира и благостања
Неће бити ни мира ни благостања; претпостављам... Али хајде да не баксузирам унапред. Нек' буде како ти кажеш.

па опет неко ново ропство
Него??! А шта ти очекујеш у Царству Небеском... Демократију??
Пази да не би... Има да вас Бог Тамо Горе притегне ко Брка (Стаљин); иначе ће и сам проћи ко Слобо...

О крају света је дебилно расправљати кад у библији лепо пише да нико незна ни дан ни час сем Отац Небески а мене интересује блиска будућности.
Нико не зна ни када ни где ће експлодирати следећи комби пун експлозива сем Оца Небеског (и понеког терористе), па опет калкулишемо са могућностима; а то је веома блиска будућност.
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
Sergian
Војвода
Војвода

Порука Sergian 24.7.2011. 10:58

TargetX ::Па то се подразумева. Није валда да ће бити само 35 година мира и благостања па опет неко ново ропство. О крају света је дебилно расправљати кад у библији лепо пише да нико незна ни дан ни час сем Отац Небески а мене интересује блиска будућности.
Баш напротив. О крају света је баш благословено расправљати јер је то део учења Цркве, тј. Апокалипсис.
Није благословено прогнозирати тачно време краја света, то нико не зна осим Бога али је лицемерно не распознавати знаке времена јер то су речи Господње ("Лицемери, ....а ове знаке не распознајете..").

Дакле, хришћани су дужни да о томе расуђују, да оквирно (отприлике) знају кад ће се то догодити, како би могли да се припреме за тај период.
Значи, после тих (отприлике) 35 година благостања у неким деловима света (Русија, унија Грчка-Србија са још неким земљама у унији, и евентуално уједињење Арапске земље или Кина, то ћемо тек видети) долази покоравање тих ТРИ царства које се супростављају Антихристовом поретку, онда се Антихрист проповеда 3,5 године за владара целог света (председник Светске Владе, садашњи УН) и након зацарења он ће владати 3,5 године.
Те задње године света ће врло брзо да протекну јер ће се убрзати Земљина ротација, и како св.Нил Мироточиви каже да ће "сва мора и реке да се исуше" (итд.итд.итд.).
То је она прва варијанта.

А друга варијанта је да се све то, милошћу Божијом, одложи за још неких 400 година.
Видећемо, треба бити приправан.

(Наравно, сваком од нас "крај света" (тј. смрт телесна) може доћи већ сутра, колико данас, тј. да се преселимо тамо, па се треба духовно припремати за спасење своје душе).
dzoni
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 76
Приступио: апр 2011

Порука dzoni 24.7.2011. 14:23

stanislave preterano seres
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 1.8.2011. 4:25

станиславе ти си прејебао и Тарабиће.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Sergian
Војвода
Војвода

Порука Sergian 1.8.2011. 20:58

Који вам је то Станислав?..
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука: 3946

Порука Камени 30.8.2011. 9:46

Кад сам најавио, нису веровали.

Чипови у картама за градски превоз
РТС

Почело издавање нових персонализованих електронских смарт карата које ће моћи да се користе у свим возилима јавног превоза. Постојеће карте и маркице се могу користити све до званичног увођења новог система електронских карата.

Београђани ће данас моћи да изваде прве персонализоване електронске смарт карте (паметне карте) за градски превоз, у експозитури МТС-а на Тргу Николе Пашића 7.

Нове карте очитаваће се на валидаторима који се тренутно уграђују у сва возила и служе за контролу и наплату бесконтактних картица, рекао је Влаховић и објаснио да ће се путници чекирати приликом улаза у аутобус тако што ће приближити картицу на два или три центиметра од уређаја.

Људи ово није ЗАВЕРА ово је део плана тоталне фашистичке контроле целог света и свих људи на земљи.
Гледај 3:30
"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Место: Јужнобачки округ

Порука Трећи 30.8.2011. 10:18

Камени ::Људи ово није ЗАВЕРА ово је део плана тоталне фашистичке контроле целог света и свих људи на земљи.

Ајде!! :-s
Ма људи моји, је ли то могуће!!? :shock:

'Камени', па стварно ће те „убијем“ једног дна... :)
А о чему другом ми овде 'мрсомудимо' већ 4-5 година?? Јесте завера! (Завера је кад се нешто ради тајно.) И то опака. Од када многи од нас упозоравају да нека 'Тајна Светска Елита' спрема Нови Светски Поредак у коме ће та 'Елита' господарити, а остали смртници неће представљати ништа друго до - потрошну робу. У складу са тим статусом биће и њихова 'људска права'. Сврха постојања - подмиривање потреба 'Елите', и ништа више од тога. Интелектуални ниво ће им срозати на памет једног пса чувара или теглећу марву, и - то је то. НСП!
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 6.10.2011. 18:31

Оснивач компаније "Епл" Стив Џобс преминуо је у 56. години, саопштила је та компанија.
Први компјутер је продавао за 666 долара. Случајност?
НЕ.

Данас је ЕПЛ господар многима у животу, поготово младима.

Не купујте ЕПЛ производе ако сте православни.

"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 7.10.2011. 11:37

Приликом крштења човек добија ИМЕ, у царству звери све је БРОЈ.

"Овде је мудрост. Ко има ум нека израчуна број звери јер је број човеков и број њезин је 666" Откр. 13, 18.

Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 7.10.2011. 22:08

Жиг звери без чипа!!!!!!!!!!!! :shock:
Чита вене на длану. А сигурно ће да избаце и за чело. Пророчанство се испунило.
Питање је само ОДЛУКЕ кад прогласе сав новац на свету као НЕВАЖЕЋИ и онда пружи длан или чело.
Технологија већ ДАНАС постоји и продаје се.

Слика

Sergian
Војвода
Војвода

Порука Sergian 7.10.2011. 22:11

Ајде Камени, не паничи, још није време за крај. Објаснио сам то у претходним постовима. Има још времена до тога (око 40-так година, минимум).

Одмори се и уми се мало хладном водом.. :D
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 3 гостију