srpskinacionalisti.com

Баркод и жиг звери

Форумска правила
  • Овај форум је за дискусије о Православљу; одлазак у цркву, исповест, значење Литургије, свети Оци и њихова учења, славски обичаји итд.
  • Овај форум је за размену мишљења о екуменизму, приоритетима Цркве, улози Цркве у друштву итд.
  • Овај форум НИЈЕ за обелодањивање појединачних преступа црквених лица, нити за опште пљување по Цркви.
  • Учесници су обавезни да се пристојно изражавају и културно односе према другима. Сваки преступ, независно од теме, биће санкционисан.

Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1854
Приступио: мар 2012

Re: Баркод и жиг звери

Порука Đorđo Napolitano 2.7.2013. 16:13

@idi amin: Nisam rekao da ću da živim u selu, niti sam ikad živeo na selu, selo je spomenuo smuk
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
-Цар Душан-
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 742
Приступио: апр 2012
Место: Србија

Порука -Цар Душан- 2.7.2013. 19:16

Đorđo Napolitano ::Ne možeš biti nezavistan ako imaš lična dokumenta, ako koristiš novac, ako plaćaš porez... Nema burazeru ništa od toga. U Americi imaš Amiše koji još žive u 16. veku

То није тачно!
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1854
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 2.7.2013. 19:42

Добро и шта, неко сутра уведе да морамо сви да се чипујемо и шта ћеш да радиш?
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4652
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 2.7.2013. 20:04

Ne možeš biti nezavistan ako imaš lična dokumenta, ako koristiš novac, ako plaćaš porez... Nema burazeru ništa od toga.

На селу ти то све не треба! Имаш своју производњу хране,своју воду,своје изворе енергије.

Koлико сам до сад таквих прича чуо.

Сви су одушевљени селом, неком егзотиком, већ уживају у мислима у сеоској идили, а ни један да се макне из града. Нема од тога ништа.

Нико неће да се лиши комфора градског живота, отвориш славину тече вода, стиснеш дугме упали се светло, изађеш напоље купиш хлеб. Седнеш на трамвај одеш на Аду. А свима душа чезне за планинским лепотама,,

Погледај како је лепо код мене у планини:

Слика
Аватар
Иди Амин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 816
Приступио: јун 2008

Порука Иди Амин 2.7.2013. 20:26

Погледај ово Смук (снимио сам једног јутра кад се подигла измаглица у котлини)

Слика

док смо ишли на ово место где је загађење буквално 0 (били неки Јапанци па мерили) сви су падали у несвест. Јао што је лепо, па ово је рај, па овде ћу да се одселим, па има све да продам само овде да дођем, па нема лепше од овога......па долазе последња времена (ово је било пре 3-4 године) овде је уточиште...

наравно нико од тих верника није то урадио, чак једва да више овде и долазе у посету. Е ал овде нема комфора, бубе, змије, увече чим зађе сунце одмах залади. Дивљина права.

Тек кад буду у граду почели да падају по улицама, онда ће "последњи временици" да крену у подвижнике, од оваквих идиличних прича остаје само успомена
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 2.7.2013. 23:35

док смо ишли на ово место где је загађење буквално 0 (били неки Јапанци па мерили) сви су падали у несвест. Јао што је лепо, па ово је рај, па овде ћу да се одселим, па има све да продам само овде да дођем, па нема лепше од овога......па долазе последња времена (ово је било пре 3-4 године) овде је уточиште...

наравно нико од тих верника није то урадио, чак једва да више овде и долазе у посету. Е ал овде нема комфора, бубе, змије, увече чим зађе сунце одмах залади. Дивљина права.

Тек кад буду у граду почели да падају по улицама, онда ће "последњи временици" да крену у подвижнике, од оваквих идиличних прича остаје само успомена

Е па мора да се ради практично,а не да се само блебеће,од прича нема ништа.Полако се крене уз Божију помоћ,селективно,мало по мало..
Аватар
Боки_СРС
Војвода
Војвода

Порука: 1048
Приступио: авг 2008
Место: Царство Небеско

Порука Боки_СРС 3.7.2013. 1:02

Имам неколико књига које су издали поједини манастири где су дата детаљна упутства и савети како се припремити за та времена, како одабрати место за живот, како се најбоље организовати по групицама и како функционисати, молити се Богу, онда посебне целе књиге као нпр. "Како живети и преживети у природи" исл. где се прича шта и како од шумских (пустињких) плодова сме да се једе и како да се припреми, итд. итд. итд.
А у тим и многим другим манастирима су спремни за све то ко запете пушке. Неки су већ и направили испоснице где нико жив никад није крочио а ретко ко и може (зна) да дође (допре) дотле и где унаоколо у пречнику од 50 км нема насеља.
"ОПАСНЕ СУ КОРЕ ОД БАНАНЕ"
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 12.7.2013. 16:06

Раде Дерикоња ::То је само добро за оне који хоће да се изолују од система (тј.немају праву одбрану у граду од тога) који духовно гази све пред собом. Или, за оне који економски не могу да опстану у граду. За такве - у реду, подржавам.

Овде се говори о животу у природним условима попут наших славних предака и одвајању од овог садашњег система и што мања зависност од ове паганске државе.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 12.7.2013. 16:08

...
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука: 1684
Приступио: феб 2013

Порука Раде Дерикоња 12.7.2013. 17:54

То је само добро за оне који хоће да се изолују од система (тј.немају праву одбрану у граду од тога) који духовно гази све пред собом. Или, за оне који економски не могу да опстану у граду. За такве - у реду, подржавам.
Бежати због некаквог "задњег времена" и "појаве Антихриста" је чиста глупост и параноја.
А те две ствари немају везе са здравим духовним разумом.
Знаке времена треба правилно препознавати, не треба паничити и изигравати неког пацијента.
Та задња времена и Антихристово време још није дошло, нити ће ускоро доћи (тек за 40-так година али пошто претходно пропадне Руско и Грчко-Србско царство, а та царства још нису ни васпостављена). Сада је прерано о томе говорити, тобоже о прављењу неких испосница где нико није крочио (а управо се тако офирају пре времена и непријатељ ће знати где су их саградили).
Зна се да је Цркви припремљено место у пустињи где ће побећи хришћани, то је унапред припремљено (сада је пусто, наравно) а не сада да их граде па кад дође Антихрист - онда ће његов Систем знати где су ови "хришћани".
Уосталом, падају у воду све приче о некаквим шумским плодовима које тада треба јести, када се зна да ће у то време клима бити драстично промењена (због претходног опште-свестског нуклеарног разарања и епидемија) као и због тога што ће свети Илија и Енох затворити небо да не пада никакав дажд 3,5 године, неће бити воде осим ко молитвом измоли Бога чудом (а то само тамо где је унапред припремљено место Цркви), итд.
"Свак је рођен за по једном мријети, част и брука живе довијека!" - П.П. Његош
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука Раде Дерикоња 13.7.2013. 11:47

SMUK ::
Овде се говори о животу у природним условима попут наших славних предака и одвајању од овог садашњег система и што мања зависност од ове паганске државе.
Овде се, пре свега, говори о задњим временима пред крај света, о жигу звери и слично и како се од тога заштитити. И зато кажем да је прерано о томе говорити/писати, јер та времена још нису толико близу с обзиром да се тек чека обнављање неких православних царстава.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 13.7.2013. 14:32

Овде се, пре свега, говори о задњим временима пред крај света,

Ja не говорима о последњим временима, већ о садашњости. Али за та последња времена морамо бити спремни!

о жигу звери и слично и како се од тога заштитити.

Мислим да је жиг звери потпуно супротно од ових бар кодова и слично, такође у Откровењу постоје назнаке да ће тај жиг звери бити за време владавине Антихриста, а не сад.
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука Раде Дерикоња 13.7.2013. 15:33

SMUK ::Ja не говорима о последњим временима, већ о садашњости. Али за та последња времена морамо бити спремни!
Нисам се теби обратио, не знам шта се ти јављаш?..Обратио сам се неким другим форумашима који параноишу да је сада време за долазак Антихриста.

Мислим да је жиг звери потпуно супротно од ових бар кодова и слично, такође у Откровењу постоје назнаке да ће тај жиг звери бити за време владавине Антихриста, а не сад.
Наравно, то говорим/пишем све време.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 13.7.2013. 15:40

Нисам се теби обратио, не знам шта се ти јављаш?

Зато што сам ја почео овде да пишем о одласку на село и изолацији од садашњег система.
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука Раде Дерикоња 13.7.2013. 15:43

SMUK ::
Зато што сам ја почео овде да пишем о одласку на село и изолацији од садашњег система.
Пре тебе је Душан написао о одласку на село ради бежања од чиповања...Генерално, обраћам се већини оних из СПЦ или из псеудо -ИПХ или неких других заједница који тако размишљају.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 1 гост