srpskinacionalisti.com

Баркод и жиг звери

Форумска правила
  • Овај форум је за дискусије о Православљу; одлазак у цркву, исповест, значење Литургије, свети Оци и њихова учења, славски обичаји итд.
  • Овај форум је за размену мишљења о екуменизму, приоритетима Цркве, улози Цркве у друштву итд.
  • Овај форум НИЈЕ за обелодањивање појединачних преступа црквених лица, нити за опште пљување по Цркви.
  • Учесници су обавезни да се пристојно изражавају и културно односе према другима. Сваки преступ, независно од теме, биће санкционисан.

Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
-Цар Душан-
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 742
Приступио: апр 2012
Место: Србија

Re: Баркод и жиг звери

Порука -Цар Душан- 21.3.2013. 11:22

Одлично предавање:

Аватар
Боки_СРС
Војвода
Војвода

Порука: 1048
Приступио: авг 2008
Место: Царство Небеско

Порука Боки_СРС 7.4.2013. 12:14

Ево једног занимљивог клипа о жигу звери:

Дакле сви који сте извадили пасоше и личне карте са чиповима, кажипрст на ужарену плотну!
:mrgreen:
"ОПАСНЕ СУ КОРЕ ОД БАНАНЕ"
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука: 1693
Приступио: феб 2013

Порука Раде Дерикоња 7.4.2013. 18:40

О.Николај је прелешћен, садашњи биометријски документи немају ама баш никакве везе са Антихристовом легитимацијом.
"Свак је рођен за по једном мријети, част и брука живе довијека!" - П.П. Његош
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука: 3946
Приступио: сеп 2004

Порука Камени 7.5.2013. 10:05

http://www.kurir-info.rs/sumorne-progno ... nak-773579

Технологија напредује брже него људска памет и трка ће бити и пре краја 21. века завршена пошто се рачунарска моћ сваке две године дуплира.

Исак Њутон је израчунао крај света за 2060. а данас водећи научници тврде да ће до 2045. рачунарска моћ бити већа него сва памет свих људи на свету.

Однос људи и технологије може за пар деценија да буде као данас између стоке и људи.

Овца која неће да носи наночип иде у кланицу и нема никакву животну вредност у глобалном, тоталитарном друштву, прочитај Откривење глава 13.
"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука: 1693
Приступио: феб 2013

Порука Раде Дерикоња 11.5.2013. 17:05

Наравно да ће крај света уследити за неколико деценија и да још није време за чиповање, док си ти раније све време овде писао како је ту пред вратима чиповање..

Зато ти кажем: немој да параноишеш већ слушај шта каже Црква Христова.
"Свак је рођен за по једном мријети, част и брука живе довијека!" - П.П. Његош
-Цар Душан-
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 742
Приступио: апр 2012
Место: Србија

Порука -Цар Душан- 13.5.2013. 18:59

То да ли ће неко бити чипован или неће не зависи од тога да ли ће му буквално ставити чип под кожу.
Чипован или жигосан човек је сваки који прихвати државни систем и остане у граду и да од њега зависи, а онај ко има своју кућу, бунар, башту негде у шуми... о томе неће много размишљати.
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Место: Јужнобачки округ

Порука Трећи 13.5.2013. 23:36

-Цар Душан- ::а онај ко има своју кућу, бунар, башту негде у шуми... о томе неће много размишљати.

Ни сад не размишља.
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука: 3946

Порука Камени 1.7.2013. 14:36

Догодине нове личне карте само са ЧИПОМ.

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/390971 ... ece-godine

Значи систем је више него јасан. Прво кажу није обавезно, онда после пар година ЈЕСТЕ.

За 10-20 г. неће бити ЛК јер ће наночип бити уграђен у наше тело, као онај данас код овце, само невидљив за око.

Откр. 13, нажалост јуримо ка том времену. СПЦ као и остале цркве ћуте. Важно да верници купују свеће а они да имају за лимузине.
"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1858
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 1.7.2013. 21:19

Ко хоће да се спаси (у сваком смислу те речи) нек бежи негде на исток где НАТО смрад још није допро. Ко остане овде, стопиће ће се са жабокречином и остаће само љуштура од њега
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4676
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 2.7.2013. 14:56

Đorđo Napolitano ::Ко хоће да се спаси (у сваком смислу те речи) нек бежи негде на исток где НАТО смрад још није допро.

Ko хоће да се спаси нека бежи у село! Независност од овог сатанског система је једини спас.
Аватар
Иди Амин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 816
Приступио: јун 2008

Порука Иди Амин 2.7.2013. 14:58

Đorđo Napolitano ::Ко хоће да се спаси (у сваком смислу те речи) нек бежи негде на исток где НАТО смрад још није допро. Ко остане овде, стопиће ће се са жабокречином и остаће само љуштура од њега

A oдакле се ти јављаш? Јел можеш и нама да средиш drang nach osten?
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука Đorđo Napolitano 2.7.2013. 15:27

SMUK ::
Đorđo Napolitano ::Ко хоће да се спаси (у сваком смислу те речи) нек бежи негде на исток где НАТО смрад још није допро.

Ko хоће да се спаси нека бежи у село! Независност од овог сатанског система је једини спас.

Ne možeš biti nezavistan ako imaš lična dokumenta, ako koristiš novac, ako plaćaš porez... Nema burazeru ništa od toga. U Americi imaš Amiše koji još žive u 16. veku
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Боки_СРС
Војвода
Војвода

Порука: 1048
Приступио: авг 2008
Место: Царство Небеско

Порука Боки_СРС 2.7.2013. 15:30

Ноу комент! :(
"ОПАСНЕ СУ КОРЕ ОД БАНАНЕ"
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука Đorđo Napolitano 2.7.2013. 15:34

Иди Амин ::
Đorđo Napolitano ::Ко хоће да се спаси (у сваком смислу те речи) нек бежи негде на исток где НАТО смрад још није допро. Ко остане овде, стопиће ће се са жабокречином и остаће само љуштура од њега

A oдакле се ти јављаш? Јел можеш и нама да средиш drang nach osten?

Ako ikada skupim lovu planiram da palim odavde negde u Aziju ili Rusiju, a živim u Beogradu
Аватар
Иди Амин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 816
Приступио: јун 2008

Порука Иди Амин 2.7.2013. 16:09

Koлико сам до сад таквих прича чуо.

Сви су одушевљени селом, неком егзотиком, већ уживају у мислима у сеоској идили, а ни један да се макне из града. Нема од тога ништа.

Нико неће да се лиши комфора градског живота, отвориш славину тече вода, стиснеш дугме упали се светло, изађеш напоље купиш хлеб. Седнеш на трамвај одеш на Аду. А свима душа чезне за планинским лепотама,,
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 1 гост