srpskinacionalisti.com

Баркод и жиг звери

Форумска правила
  • Овај форум је за дискусије о Православљу; одлазак у цркву, исповест, значење Литургије, свети Оци и њихова учења, славски обичаји итд.
  • Овај форум је за размену мишљења о екуменизму, приоритетима Цркве, улози Цркве у друштву итд.
  • Овај форум НИЈЕ за обелодањивање појединачних преступа црквених лица, нити за опште пљување по Цркви.
  • Учесници су обавезни да се пристојно изражавају и културно односе према другима. Сваки преступ, независно од теме, биће санкционисан.

Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Приступио: сеп 2004
Место: Јужнобачки округ

Re: Баркод и жиг звери

Порука Трећи 19.1.2010. 21:44

iskon ::а то, НАТО и остало шта би било кад би било, веруј ни Богу није мило да о томе расправљамо.
Верујем да није; а када се због таквог нојевског понашања ипак нађемо у НАТО-у, у позив за мобилизацију на Ирак, Иран или било где друго у свету, гледаћемо ко теле у шарена врата.
Ко о пожару не расправља пре његовог избијања, завршиће на згаришту...

Значи ни у ком случају нас Бог не позива да узимамо оружје и да се с неким орачунавамо, већ да уколико нам удари неко шамар, да окренемо и други образ.
Наравно...
По тој логици, Чанак би требао да ти буде узор; отели нам Космет, а он нуди и Војводину. Баш 'хришћански'; нема шта...
Хвала Богу што сам атеиста!
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
Аватар
Боки_СРС
Војвода
Војвода

Порука: 1047
Приступио: авг 2008
Место: Царство Небеско

Порука Боки_СРС 18.2.2010. 23:00

Трећи ::Хвала Богу што сам атеиста!

Ха, ха, ха! :lol:
Хвала Богу што не верујем у њега... Ха, ха, ха! :lol:
"ОПАСНЕ СУ КОРЕ ОД БАНАНЕ"
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука: 3946

Порука Камени 30.3.2011. 16:13

Пошто је обрисан филм где човек који је измислио баркод са три шестице каже да је то намерно тако урадио јер његово прво и друго име и презиме има 6 слова, ево други клип на исту тему.

"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 30.3.2011. 19:56

Из књиге Старац Гаврило пророк последњих времена

У неким посетама верника, између ост.алог питали су оца и о томе како
ће тај Антихрист владати, и како да препознају то време када буде настало.
Отац је говорио, да ће владари света се удружити, и онда ће се повезати и са
трговином, оружјем, у свему; масони, јевреји, и онда ће решити да њиховог
и владара поставе, на чело те њихове заједнице, који ће да се све пита. За свој центар, где да га устолнче, узеће и обновиће тамо где је био Соломонов
храм. Да би се приказали свету моћни и јаки. Они већ припремају то све да
га поставе, имају план, поготову Америка предњачи у томе и јевреји,
масони, они ће бити толико богати и они ће се бринути како да своје
богатство и заштите. Тај човек који ће бити њихов владар је већ рођен,
родила га је нечиста жена, и зато ће се "онај" у њему зацарити. Биће и лукав
и зао и осветник, али ће се вешто прикривати, и глумеће доброту и све ће
нудити, сва обећања, само да се представи као неко ко је мудар и жели добро
народу и свету. Он ће сести на престо, чак ће тражити да га сви на силу
прихвате, хвали ће га свуда и на сваком месту, и његова обећања ће
величати. Он ће тражити да техником свом управља, да све буде у његовом
знању, да људима управља, и то преко неких чипова, где ће имати податке
о сваком човеку, све. Прво ће по затворима то робијашима стављати, да их
пре пронађу, као криминалце, а онда ће то, све податке, у те чипове стављати
људима на руку и чело. И ту ће све писати, и ко је и где је рођен и колико
има новца, и од чега болује, и све о њему писаће ту на томе. Тако да сваког
часа могу да знају где се налази тај коме је тај чип уграђен. Онда ће преко
тога и људима командовати.
Тада Хришћани то не смеју примити, то је знак „онога", већ ће се крити
поново по пећинама и планинама. Они који то не буду примили, неће моћи
ни да купе ни да продају ништа, али Господ ће верне своје чудесно хранити,
иако ће тада на земљу бити пуштена велика суша и глад, баш зато, да „онај"
не може да испуни своја обећања, да се покаже да је лажов.

Према мојим интепретацијама књиге пророка Данила Јевреји ће 2012. обновити Соломонов храм, срушити Омар џамију и биће Трећи Светски Рат.

Надам се да нисам у праву али чипови о којима је говорио старац Гаврило заиста постоје и сваки пас например носи чип у себи. То је тек почетак!
viewtopic.php?f=7&t=3029&start=525
Пророк Данило као и Христос говоре о страшном чину на светом месту (Храм у Јерусалиму). А шта је то?
Гл.12, 11 Од времена кад се постави гнусоба пустошна биће 1290 дана=година, благо ономе који претрпи и дочека 1335 дана=година.

Муслимани су подигли на месту Светог Храма у Јерусалиму у 7. веку џамију где је стајао а после срушен јеврејски храм у ком се молио и проповедао Исус Христос. Онда су 1967. Израелци ослободили Јерусалим и дошли до Зида плача по први пут после скоро 2'000 година.

1967-1290=677 година кад су муслимани подигли џамију, значи од времена кад се постави гнусоба пустошна.

Разлика између 1290 и 1335 о којој се говори у књизи пророка Данила је 45 година.

Ако се пророк Данило тумачи као 1290 дана једнако 1967. година, онда се долази до закључка да ће се
2012. десити нешто много значајно.

Да ли ће Јевреји срушити џамију на светом месту и изградити нови Храм о чему сањају 2'000 година?
То би могло да изазове Трећи Светски Рат са муслиманима.
Да ли је то почетак космичких невоља који је најавио Господ Исус Христос "јер ће се и силе небеске покренути"?

Господ Исус Христос је најавио да ће се јевађеље проповедати прво у целом свету и онда ће доћи крај. Исто је рекао да кад смоква олиста, онда се зна да долази лето а верује се да је смоква сликовото стоји за нову државу Израел. Исто је Христос проклео смокву јер није родила кад је Он огладнео што исто се може тумачити да је реч о Израиљу који није примио Христа и тако због тога навукао на себе проклетство и страдање.
"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
dzoni
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 76
Приступио: апр 2011

Порука dzoni 22.5.2011. 12:44

http://www.youtube.com/watch?v=Aw_n8kOh ... ideo_title
3:30 starac Pajsije

veoma dobra sekta
dzoni
Млади националиста
Млади националиста

Порука dzoni 22.5.2011. 13:02

vi umesto da citate knjigu od Ucitelja Isusa Hrista Sina Bozijega, vi citate knjige od knjizevnika i trazite od njih pomoc da vam oni proreknu sta ce biti u poslednja vremena, ako nastavite tim putem(pogotovo ako jos sablaznite nekog), sam Bog Otac zna gde cete biti, ali kroz uska vrata je tesko proci!

Onaj ko trazi istinu, molice Boga Oca da mu pokaze istinu, ali evo ja sam se molio za sebe,pa cu reci vama koji zelite da budete ucenici Sina Bozijega i sluge Boga Oca, jedina knjiga koju niko ne sme ni rec ni slovo da doda ni da oduzme, a to je "Sveto Pismo".
Gde se ne propoveda Jevandjelje, to je sve sekta ili neko neznabozacko propovedanje.
Isus Hristos Sin Boziji je ostavio jednu nauku, jedno propovedanje, a to je Jevandjelje.
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 27.5.2011. 11:12

Читам редовно Еванђеље. Православац сам и то још у време комуниста.

Матеј 23, Христос најоштрије напада црквене веродостојнике фарисеје, значи свештенство у целини.

Ти исти свештеници фарисеји су осудили Христа на смрт а њега и његове присталице гонили и називали их сектом.

Христос нас учи да ћемо доброг пастира познати по добрим плодовима.

Кад гледам данас СПЦ, многи отимају од сиротиње и себи купују џипове и продају православну цркву Ватикану. И ако у Србији има много сиромашних, свештенство и владике и њихова родбина живе у отвореном луксузу. Не памтим да сам видео свештеника у аутобусу. Зар нису део народа и не носе крст сиромашних као Христос?

Поштујем СПЦ као што је Христос одлазио у храм у Јерусалим али нас је Христос учио да се чувамо свештеника фарисеја који су обукли мантију да би се обогатили на туђи рачун.

Ту се обестинило пророчанство о данашњим фарисејима.

dzoni
Млади националиста
Млади националиста

Порука dzoni 27.5.2011. 14:52

ne znam koja je to knjiga koju ti citas, sto se mene tice ja nikad nisam cuo za Evandjelje.
I nisu ga osudili da je sekta, nego da huli na Boga, zato sto je govorio da je Sin Boziji !
A pravoslavac si bio za vreme komunizma zato sto se tad nije smelo ici u crvko.
Jedi govna jeretiku!
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 27.5.2011. 19:20

Ти православље ниси ни окусио, много тврда храна за тебе.

Марко 10, 23 Како је тешко богатима ући у Царство Божије!

dzoni
Млади националиста
Млади националиста

Порука dzoni 27.5.2011. 19:56

A ti nisi okusio gnev Boziji !
Covek nije rodjen da bi jeo.
i tesko tebi jeretiku, koji trujes narod svojom sablazni, ti si vecma osudjen, jel iskrivljujes rec Sina Bozijeg.
i to tvoje Evandjelje ponesi kod tvog Gospoda i njemu propovedaj i njemu sluzi.
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 27.5.2011. 20:14

Видим смета ти Еванђеље и речи Господа Исуса Христа Сина Божијег.

Јован 8, 47 Онај који је од Бога речи Божије слуша, зато ви не слушате јер нисте од Бога.

Ајде, исповедај овде који демон је ушао у тебе. Како се зовеш?

У име Господа Исуса Христа Сина Божијег нека демон напусти твоје тело и не греши више.

Идуће недеље почиње пост па се очисти до краја од демона. Нека ти Господ Бог Исус Христос помогне.

dzoni
Млади националиста
Млади националиста

Порука dzoni 27.5.2011. 21:41

ova rasprava nevodi nicemu.
sa tim praznim pricama sto ovde propovedas mozes samo u pakao da odneses!
ali tvoj odgovor da si pravoslavac za vreme komunizma sve potvrdjuje!

zanimljivo mi je pricati sa tobom, oces jos nesto da postavis iz tog tvog sektaskog Evandjelja, da mogu da ti se smejem?
hahahaha
dzoni
Млади националиста
Млади националиста

Порука dzoni 27.5.2011. 21:46

ovako ti ulazis u pakao sa evandjeljem
http://www.break.com/index/the-coolest- ... ar-2063906

hahahahaha
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 5.6.2011. 21:28

Интересанто и овај монах Гаврило из Грузије говори о жигу звери исто као и наш Гаврило Српски

dzoni
Млади националиста
Млади националиста

Порука dzoni 5.6.2011. 23:07

besmislica!
u ovakvo nesto moze samo da poveruje glup covek koji nije prisao jevandjelju
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 6 гостију