srpskinacionalisti.com

Баркод и жиг звери

Форумска правила
  • Овај форум је за дискусије о Православљу; одлазак у цркву, исповест, значење Литургије, свети Оци и њихова учења, славски обичаји итд.
  • Овај форум је за размену мишљења о екуменизму, приоритетима Цркве, улози Цркве у друштву итд.
  • Овај форум НИЈЕ за обелодањивање појединачних преступа црквених лица, нити за опште пљување по Цркви.
  • Учесници су обавезни да се пристојно изражавају и културно односе према другима. Сваки преступ, независно од теме, биће санкционисан.

Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Приступио: сеп 2004
Место: Јужнобачки округ

Re: Баркод и жиг звери

Порука Трећи 26.6.2012. 23:18

Sergian ::Што се тиче керова: они немају душу
За разлику од двоножних, четвороножни је и те како имају; и да сам ја тај који прави Царство небеско, увек бих се радије окружио четвороножним него двоножним. Четвороножни су верни и одани; а овим двоножним (каквих их све има) и пакао би био премија.

Sergian ::Животиње имају дух, осећања и слично томе, али то није душа јер би то онда значило да и животиње имају могућност да живе у вечности након своје смрти.
Ако ћемо поштено, и праведно би било... Боље у рају - десет четвороножних, него један двоножни.
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
Аватар
Volim bajke
Војвода
Војвода

Порука: 1143
Приступио: сеп 2009

Порука Volim bajke 26.6.2012. 23:27

koliko zivotinja pojede chovjek za svoj zivot?
i da dodam na Zapadu postoje groblja za dzukele.machke i uvijek lijepo uredjene.
chak i cvijeche im donose i urlichu
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука: 3946

Порука Камени 8.7.2012. 16:25

Хигсова честица откривена у Cern-у. Зашто им је лого баш три шестице?

Да ли је Ray Kurzweil лажни пророк који најављује долазак Звери?

Он је најавио до 2029. рачунар који ће бити снаге људског мозга а 2045. рачунар који ће имати знање и моћ свих људи на Земљи. Могуће да ће баш тај рачунар бити звер која ће све контролисати и све потчинити као што пише у Откривењу. Ко се небуде молио тој рачунар-звери биће уништен. Сваки човек на Земљи ће имати уграђен наночип и биће умрежен у глобални систем.

"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 13.7.2012. 14:53

Убрзан развој технологија чији смо ми данас сведоци, ће поробити слободног човека као што је то описано у Откривењу.
"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 14.7.2012. 14:36

Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 31.10.2012. 18:00

Пре 4 године Ненад је написао

http://www.srpskinacionalisti.com/2008/ ... litarizam/

На пример, најновији суперкомпјутер „роудранр“ који се налази у Америци има 116.640 процесорских језгара и може обрадити чак 1.026×10^15 операција у секунди; када би се сви становници планете (6,7 милијарди) такмичили са компјутером, сваки човек би морао да обави више од 153.000 калкулација у секунди само да бисмо достигли брзину Роудранера.

Данас најачи суперкомпјутер је 20 пута бржи. Технологија је сваке године све бржа и све мања.

Чиповање целог човечанства је питање само времена, картице са чипом су само прелазни период. Микрочипови су застарела технологија, нови ајфон 5 има већ уграђен наночип.

Откривење Јованово говори о технолозији која нажалост долази и без уграђеног наночипа, нико неће моћи ни да купи, ни да прода. Новчићи и папирни новац су ускоро прошлост.

Sergian
Војвода
Војвода

Порука: 1336
Приступио: сеп 2009

Порука Sergian 3.11.2012. 19:50

Још није то време, немој се толико плашити Камени, +Бог је јачи од Сатане и његових слугу.
Прво ће се овновити Руска монархија, а онда и Грчко-Србска (Нова Византија) и још једно царство супроставиће се Антихристовим претечама, вероватно Северна Африка са Арапским земљама или Кина. Тек касније долази свеопште планетарно чиповање, много си поранио... :)
"Мрдни собом, Бог ће тобом!"
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 4.11.2012. 16:33

Мат. 24, 14 "Проповедаће се ово еванђеље о Царству по целом свету за сведочанство народима. И тада ће доћи крај."

Мат. 24, 32 "А од смокве научите поуку, када гране њене већ подмладе и олистају, знате да је близу лето"

Мат. 24, 44 "Зато и ви будите спремни јер у који час не мислите доћи ће Син Човечији"

Као што сви на свету данас имају мобилни телефон, тако ће за 20-30 година или пре сви имати наночипове у телу.

-Цар Душан-
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 742
Приступио: апр 2012
Место: Србија

Порука -Цар Душан- 4.11.2012. 16:50

Камени ::Као што сви на свету данас имају мобилни телефон, тако ће за 20-30 година или пре сви имати наночипове у телу.

А можда и пре...
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1858
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 4.11.2012. 16:56

U pravu si Kameni, na žalost, ja sam se opirao mobilnom telefonu godinama, bio sam ostao poslednji u generaciji bez mobilnog telefona, ali na kraju te neke okolnosti primoraju da to prihvatiš.
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 17.2.2013. 23:02

Sergian ::Још није то време, немој се толико плашити Камени

Фабрика за чипове у Србији се уговара. И то ће бити чипови 100 пута моћнији од данашњих и наравно у нанодимензијама.

http://www.kurir-info.rs/fabrika-cipova ... nak-654745

-Цар Душан-
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 742
Приступио: апр 2012
Место: Србија

Порука -Цар Душан- 3.3.2013. 8:13

Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука: 1693
Приступио: феб 2013

Порука Раде Дерикоња 16.3.2013. 22:20

Гдје су слике, нема их?..

Не брините за жиг звери, још није то време дошло.
"Свак је рођен за по једном мријети, част и брука живе довијека!" - П.П. Његош
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука: 1693
Приступио: феб 2013

Порука Раде Дерикоња 18.3.2013. 19:33

Нема још Антихристовог времена, могу данићани да пукну од муке.
Чекамо почетак препорода у Србији, још 3 годинице остало!.. :)
"Свак је рођен за по једном мријети, част и брука живе довијека!" - П.П. Његош
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Место: Јужнобачки округ

Порука Трећи 18.3.2013. 20:47

Поолаааако... Како је кренуло, проћи ће још бар три миленијума до тог почетка.
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 1 гост