srpskinacionalisti.com

Баркод и жиг звери

Форумска правила
  • Овај форум је за дискусије о Православљу; одлазак у цркву, исповест, значење Литургије, свети Оци и њихова учења, славски обичаји итд.
  • Овај форум је за размену мишљења о екуменизму, приоритетима Цркве, улози Цркве у друштву итд.
  • Овај форум НИЈЕ за обелодањивање појединачних преступа црквених лица, нити за опште пљување по Цркви.
  • Учесници су обавезни да се пристојно изражавају и културно односе према другима. Сваки преступ, независно од теме, биће санкционисан.

Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука: 3946
Приступио: сеп 2004

Баркод и жиг звери

Порука Камени 4.10.2009. 21:19

"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Re: Баркод и жиг звери

Порука Камени 9.10.2009. 21:00

Да појасним филм.
Цртице на баркоду означавају различите бројеве исписане цртицама и немају везе са доле исписаним бројевима у цифрама!
Бугарски префикс на домаћем производу на пример је исписан цифрама 380, српски 860 итд.

Слика

Тип који је измислио баркод је на СВАКОМ производу "случајно" како је сам једном изјавио, ударио на почетку у средини и на крају увек те исти број (издужене цртице), такозвани "чувар код" а две исте танке цртице у бар код систему означавају број 6. Тако да сваки производ садржи три шестице које су на сваком производу посебно оптички (издужено) означене.
"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
mdubaic
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 572
Приступио: јун 2006
Место: Novi Sad

Порука mdubaic 3.12.2009. 9:44

http://borbazaveru.info/content/view/1730/1/
Thursday, 03 December 2009

Новости: Непотребни пасоши

Слика

Среда, 2. децембар 2009. 03:49
Image Од средине новембра, париски аеродром "Роаси - Шарл де Гол" прешао је на аутоматизовану услугу, тако рећи, самопослуживање путника у пасошкој контроли.

Уместо да чекају у реду пред кабином у којој полицајац прегледа путне исправе, људи имају могућност да то обаве брже и једноставније - давањем машини отиска прста.

У неколико кабина још ће седети полицајци од крви и меса, због оних који услугу резервисану за грађане ЕУ не могу да користе, али и због оних који у идентификацији прстом виде "шапу" Великог Брата.

Пасошка "самоуслуга" на париском аеродрому није пионирска, са сличним системима већ се експериментисало у Португалији, Великој Британији, Холандији и Немачкој.

Циљ је прелазак границе који траје само пар минута, можда и неколико секунди, рекао је француски министар за имиграције Ерик Бесон.

Истовремено ће се знатно уштедети на трошковима пограничне полиције и нарочито на њиховом сада 24-часовном радном времену.

Нови систем, засад, важи само за одрасле грађане Европске уније, европског економског простора и Швајцарске конфедерације, који морају да се "претплате" на аутоматску пасошку контролу.

То значи да оду у неку од канцеларија граничне полиције и дају изјаву да желе да користе такву услугу.

При томе дају одобрење да се њихов пасош евидентира и унесе у систем (наравно, "чипован", какве и ми сада добијамо), што значи и сви подаци с њега, и на крају дају отиске осам прстију.

То је формалност која се врло брзо обавља, кажу у француској полицији.

Тако предати подаци у систему важе пет година, после тога морају да се обнове.

Тек тада, тамо где постоји аутоматска контрола, грађани пријављени за "пасошку самопослугу" ће моћи да скрену из евентуалних редова и пријаве се преко машина.

Првој ће дати на увид свој пасош. Кад препозна документ, машина ће отворити врата и пустити путника у "предсобље" у којој ће другој машини дати отисак прста. Када га препозна, отварају се друга врата...

Систем, који су Французи назвали "парафе" (скраћеница од гломазног званичног имена "Брзи аутоматизовани пролазак кроз шенгенске спољне границе") готово је непогрешив - безбедан је, према подацима полиције, 99,97 одсто.

На париском аеродрому "Роаси" 16. новембра биће таквих шест пролаза. Ускоро ће их добити и други аеродроми и гранични прелази.

(МОНДО)

http://www.mtsmondo.com/news/world/text.php?vest=154351

Као што сам давно писао на ову тему да су личне карте, биоматријски пасоши, баркодовски картони социјалног осигурања, ПИБ, итд.. само претеча имплатанта.

Све је то жиг Звери, Србија ће кад буде о свим становницима направила базу података и предала је у Бриселски рачунар звани Звер бит примљена у Европу.

Е сад нек господа без виза да се жигошу код Звери, како би били становници Европе.
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 4.12.2009. 19:14

Ви овде не разумете шта се догодило. СПЦ ћути, свет ћути а ђаво убацио на сваки производ на свету три шестице.
Сваки производ има свој машински број (баркод) који се учитава и који је окружен са бројем ђавола. Случајност. Немогуће. То није ништа друго него молитва ђаволу кроз технологију и економију и то у читавом свету. Пророчанство из Откривења се пластично остварило!
Као што свет није препознао Исуса као Христа тако и данас свет није препознао присуство ђавола на сваком производу који се учитава (цртице). Пророчанство се испунило.

Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Место: Јужнобачки округ

Порука Трећи 5.12.2009. 1:48

Камени ::Ви овде не разумете шта се догодило. СПЦ ћути, свет ћути а ђаво убацио на сваки производ на свету три шестице.
Не секирај се ништа; не разумеш ни ти.

Сваки производ има свој машински број (баркод) који се учитава и који је окружен са бројем ђавола. Случајност. Немогуће. То није ништа друго него молитва ђаволу кроз технологију и економију и то у читавом свету. Пророчанство из Откривења се пластично остварило!
Није још сасвим... Можеш ли још увек да купиш или продаш нешто без да те неко („ђаво“, наравно!) скенира и прибележи твоју трговину? Можеш... Дакле, још увек то није - то.

Као што свет није препознао Исуса као Христа тако и данас свет није препознао присуство ђавола на сваком производу који се учитава (цртице). Пророчанство се испунило.
Камо лепе среће да су цртице - ђаво... Лако бих ја с њима.
Ђаво ти је Билдерберг група богаташа која има своје планове!!
Које?
Па, види овако... Погледај шта ми радимо и како поступамо са стоком и живином: „производимо“ их, користимо за разне сопствене потребе, купујемо их или продајемо, можемо с њима да радимо шта нам се прохте а да ником живом не одговарамо за своје поступке према њима... Е, видиш, тако ће и они с нама! То ти је заправо крајњи циљ новог светског поретка. Да контролишу наш долазак на свет (бројност), комплетан „живот“ (рад, понашање) и нестанак с овог света (кад „одслужимо“ своје, да се не разбацују парама за наше (не)потребно лечење). Зато морају у сваком тренутку да знају где смо, и шта радимо. Технологија за све то је спремна, ми довољно заглупљени да је прихватимо као „технолошки напредак“ или „спас“, и - представа може да почне. Како се понашамо, тако ће с нама и поступати.
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
Аватар
Corleone
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 880
Приступио: феб 2008

Порука Corleone 15.12.2009. 2:25

http://www.youtube.com/watch?v=91nb0lu1cG8

Дигитални Анђео 3 - Стоп Биометрији (1/4)
Марко Л.
Националиста
Националиста

Порука: 396
Приступио: јул 2008

Порука Марко Л. 21.12.2009. 5:34

Аватар
volga
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 9
Приступио: јан 2010

Порука volga 17.1.2010. 16:16

Nije na nama da mislimo o tome kada ce doci Gospod opet...mi sve merimo vremenom,dakle proslost,sadasnjost i buducnost.Za Gospoda je vecnost je druga kategorija...tj stalna sadasnjost.
Ne znamo kada ce doci,mozda za pet,a mozda za 50 godina ili 5000 god.nase je da zivimo u postu,molitvi,da se pricescujemo,zivimo crkveno i liturgijski.
Protiv zigova i cipova mozemo se boriti,ali bice onako kako su proroci pisali...Mora da se ispuni sve...
Nase je da zivimo Bogougodno i da se ne plasimo...Gospod ce sve da uredi jednim,jedinim dahom...
Ja ako ne mogu da podignem platu bez nove licne karte,sta da radim? Moram da zivim,radim,da prezivim..
Djavo mora da radi svoj posao,a mi svoj...
Napravila sam novu licnu kartu jer sam pitala duhovnika.I on je ima...
Kupujem hleb da jedem iako ima barkod...Ne mogu da kayem,mnogo puta mi dodje da odem,da se osamim...pobegnem od svega....a najteze je ostati i boriti se...da nas Bog prizna kao svoje.
Mislim da nikada dok je sveta nije bilo teze vreme kao danas...Mi treba da radimo ono sto bi nasi preci uradili..
"Vera je moja jedino ozbiljno zanimanje zivota moga,zaista sve je drugo komedija cula".
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука Трећи 17.1.2010. 16:29

volga ::Mislim da nikada dok je sveta nije bilo teze vreme kao danas...Mi treba da radimo ono sto bi nasi preci uradili..

Они би се вероватно молили Перуну; да згроми непријатеља. Не знам; претпостављам...
iskon
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 8

Порука iskon 17.1.2010. 16:56

Зашто се ми овде све време оптерећујемо бар кодовима, жиговима, масонима...
Заиста не желим да се упуштам у те ствари, јер није ми све толико речено. Онолико колико свако од нас зна, колико нам је Бог дао, толико ће од нас и тражити. Чини ми се мало да управо овакве теме и јесу обмана ђавола, који нам их намеће, да скренемо пажњу, мисли и стражу са својих мисли, срца, осећања.
Не тражи бог да ми узимамо ствари у своје руке по питању решавања проблема у свету, сам ће то Бог учинити када само Он то буде желео. Знамо од рођења да ће нечастиви завладати светом, то сви знају, али с Божијим допуштењем. Када ће о бити, да нечастиви завлада светом, није никоме откривено, као ни када ће бити поновни долазак Господа.
али ми, православни хришћани, имамо ту утеху, јер поред тога што знамо какво ће последње време бити, исто тако знамо да ће и Бог поново доћи "да суди живима и мртвима и да Његовом царству неће бити краја". Зато је свакоме од нас дато да се свакога тренутка боримо да наследимо Царство небеско, и да не падамо на тренутне обмане ђавоље и заборављамо да стражаримо над самима собом.
Свако добро од Господа вам желим.
Аватар
volga
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 9

Порука volga 17.1.2010. 17:22

Nasi preci su obilato krvlju natopili zemlju veru da sacuvaju,nama da je ostave.
Neka Gospod sazeze neprijatelje,sa lica zemlje da nestanu koji takne veru pravoslavnu...
"Vera je moja jedino ozbiljno zanimanje zivota moga,zaista sve je drugo komedija cula".
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука Трећи 17.1.2010. 22:56

iskon ::Не тражи бог да ми узимамо ствари у своје руке по питању решавања проблема у свету, сам ће то Бог учинити када само Он то буде желео.

А по питању решавања проблема српских земаља?
iskon
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука iskon 18.1.2010. 15:41

По питању решавања проблема у својој земљи.
Колико сам могао да разумем први текст, тема се односи на неки аеродром у Француској. Не знам какве везе све то има са Србијом, нека на ову тему полемишу становници те државе.
Ако би Бог пустио овакво искушење и на нању нацију, онда треба добро да пазимо шта ћемо учинити. Да се разумемо. Не може једна оваква појава преко ноћи да се уведе у једној држави. Човек који се налази Божијом вољом на месту са ког он мисли да може да сам својом вољом доноси некакве одлуке, Бог може, а и не мора да га стави на испит, да због његове душе да да се определи о увођењу исте скаламерије и у нашој држави. Тај поједина/појединци ће први бити искушавани којим путем да пођу. Уколико би се десило, да изаберу увођење оваквих справа, а наше је да се од овог тренутка молимо за њуде који наводно о томе могу да одлучују, да изаберу прави пут, али искрено да се молимо, као за рођену браћу. Ако и одлуче да уведу, опет није то колективна поропаст, већ се све опет своди на појединачну одлуку, на веру или не веру у Господа.
Суштина је целе приче, да ма шта да се деси, да то изгледа као крај, ја верујем и знам да Господ Исус Христос увек побеђује. Ако нас задеси ма какво зло, од Господа је дато искушење. Зато, не кривимо оне који нам можда и уведу те скаламерије, мада о томе овде у Србији нико ни не говори, већ да се молимо за браћу која је пала у грех. Свако од нас када умре, неће нас нико питати да ли смо били Срби, већ да ли смо држали заповести Божије.
Зато, немојмо бранити овоземаљско благо, у виду капитала, или државе, и не правимо себе идолопоклонике клаљајући се држави, већ чувајмо себе, од лоших помисли, речи, дела и држимо се заповести Божијих, "да добар одговор дамо на Страшном Христовом суду".
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука Трећи 18.1.2010. 22:05

Нисам на то мислио... Него, ако нас ова власт примора да служимо ђаволу (уласком у НАТО); да ли треба да преузмемо ствар у своје руке (не чекајући на Бога) и оружано се томе супроставимо, или да све „препустимо Божјој вољи“ па одемо да таманимо невине људе по свету (у Ирак, Иран, Авганистан, касније можда и против Русије)...
iskon
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука iskon 19.1.2010. 1:11

Ово је отвараље нове теме, а то је НАТО.
Уколико би се десило да уђемо у НАТО, а ни то се неће преко ноћи догодити, онда се у датом тренутку треба понашати. Значи ни у ком случају нас Бог не позива да узимамо оружје и да се с неким орачунавамо, већ да уколико нам удари неко шамар, да окренемо и други образ. Бог такође не тражи од нас да само знамо ове речи, већ да их као и Он сам својим примером спроведемо у дело.
Не можемо причати ни о чему унапред, јер је сваком дану свог зла доста. Ако један дан буде у нашем веку такав да је овакво питање реалност, онда треба о томе размишљати и одлучивати. Бог нас није ставио у такву ситуацију, зато није наше да размишљамо сада о томе. Имамо ми сваког трнутка, свако појединачно искушење од нечастивог, зато ову битку боримо, коју имамо лично, а то, НАТО и остало шта би било кад би било, веруј ни Богу није мило да о томе расправљамо.
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 4 гостију