srpskinacionalisti.com

sex pre braka?

Форумска правила
  • Овај форум је за дискусије о Православљу; одлазак у цркву, исповест, значење Литургије, свети Оци и њихова учења, славски обичаји итд.
  • Овај форум је за размену мишљења о екуменизму, приоритетима Цркве, улози Цркве у друштву итд.
  • Овај форум НИЈЕ за обелодањивање појединачних преступа црквених лица, нити за опште пљување по Цркви.
  • Учесници су обавезни да се пристојно изражавају и културно односе према другима. Сваки преступ, независно од теме, биће санкционисан.

Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Марија
Војвода
Војвода

Порука: 6298
Приступио: мар 2006
Место: Земун

Re: sex pre braka?

Порука Марија 22.9.2008. 17:15

matrjona ::Evo i tebe mi neko šalje da me zagovaraš i razgovaraš a nisam ta zaslužila ali si mi dobra i uvek ću ti odgovoriti.Ti jedina hoćeš dijalog samnom.

Па кад је тема најзанимљивија могућа: ЉУБАВ (ћути, и ја једва нађем саговорника, па сам баш радосна што набасах на тебе ;)
ЕУ је за малена царство а КиМ увек и довека!
matrjona
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 37
Приступио: јун 2008

Порука matrjona 22.9.2008. 17:24

Pa vidiš da smo drugarice
ne veruješ mi nego me tamo grdiš
ne govorim ja po naški zato što ne umem po vaški,nego zato što je po naški nekako lepše
Аватар
Марија
Војвода
Војвода

Порука Марија 22.9.2008. 22:25

Хе хе ма не грдим те, него те не спотичем ;)
Аватар
Santino
Војвода
Војвода

Порука: 4142
Приступио: јун 2005
Место: Београд

Порука Santino 23.9.2008. 15:45

matrjona ::[
[size=150]

Poslati od Gospoda su skromni i nezavodljivi,neslatkorečivi,nelažljivi....

Ма немој ?!?! :roll:
У данима кад на Никшић
Црногорци ударише,
Кад бијаху дошли дани,
да не буде турски више...

http://www.youtube.com/watch?v=Q6NrFa9Ur7U
matrjona
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука matrjona 23.9.2008. 22:39

Santino ::
[size=150]

Oh izvinjavam se jesu zavodljivi su

:roll: povlačim reč Santino.
ne govorim ja po naški zato što ne umem po vaški,nego zato što je po naški nekako lepše
Аватар
Corleone
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 880
Приступио: феб 2008

Порука Corleone 24.9.2008. 6:25

a ti gospe lipe, di ste vi otisli...sto bi rekli dalmatinci.
Tema je da li mu dati kad ga nadjes ili ga tjerati da ceka dok te ne ozeni...
Аватар
Santino
Војвода
Војвода

Порука Santino 24.9.2008. 20:14

matrjona ::
[size=150]

Oh izvinjavam se jesu zavodljivi su

:roll: povlačim reč Santino.

Кога заволиш свим срцем, е тај ти је од Бога послан. Па после се труди да му укажеш на потребу живота у циљу задобијања вечног живљења у Рају и васкрсења.
Ваљда је Бог Господ и оних који су заводљиви, лажљиви, слаткоречиви? :roll:
У данима кад на Никшић
Црногорци ударише,
Кад бијаху дошли дани,

Аватар
Марија
Војвода
Војвода

Порука Марија 24.9.2008. 23:37

Santino ::Кога заволиш свим срцем, е тај ти је од Бога послан. Па после се труди да му укажеш на потребу живота у циљу задобијања вечног живљења у Рају и васкрсења.
Ваљда је Бог Господ и оних који су заводљиви, лажљиви, слаткоречиви? :roll:

Остала сам без текста.
=D>
matrjona
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука matrjona 25.9.2008. 0:46

Jeste ali da li su poslati od Gospoda.Mogu nam doći sa Božjim dopuštenjem jer bez njega ne može ništa,ali ko ih šalje.
Mogu li se i oni drugi voleti svim srcem.

Ma svako se može voleti ali ne menja ljubav svakoga,mada je univerzalna terapija i topi i odleđava sve loše.
Аватар
Corleone
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Corleone 25.9.2008. 4:57

Aj jos bolje pitanje;
Tko nema nagon za sex svaki dan ? I kako ces ti sada recemo od puberteta ( 16 g. ) do 26 g. biti nevin ?
Da mi kao zivotinje jednom godisnje dobijemo napad da moramo pa eto, kresnes ( sa izvinjenejm) i miran si godinu dana, vec kresnes i za 5 minuta ti dodje da bi opet... a nisi se ni skinuo sa zene...

Priroda nam ne pomaze... Pa kaze zato se zene trebaju pokrivati da ne izazivaju muskarca ! Glupost...
MUska priroda sama trazi da skine zenu. Ja sam sa 8 g. vec imao 10tak brojeva slovenskog "Vruci Kaj" magazina i ukrao jednu "Erotiku" dok je ovaj u kiosku gledao u suprtonom pravcu...

To je jednostavno priroda, i sad kako ja od svoje 8 g. pa recemo do 28 g. to je 20 g. da budem nevin a priroda vuce...

Sad ce neko reci, pa da nije bilo casopisa mozda nebi, pa bi... Sigurno bi skidao komsinicu dok se skida prije spavanja kroz prozor... nije pocelo sa sexom od magazina vec do magazina od sexa...
To je jednostavno suludo sakrivati, jer imaces psa i kad naidje na kuju on ce je zajasiti i sto ces reci djetetu ? "Igraju se"... Pa tata i ja bi da se "igram"... hehe ... Imali neka.. lol

Mislim otvoreno govorim, znam da vi cure niste na nivou koji sam spomenuo, ali ja govori o prirodi. Te kako uskladiti prirodu sa zahtijevima vjere. Balije np s jedne strane imaju hareme a zene pokrivaju kad izadju van. Koje licemjerje, pa tamo se izivljavas sa njih 10 a ovdje drzis do morala...
Аватар
Срб
Војвода
Војвода

Порука: 1441
Приступио: дец 2006
Место: Канада (читај Кењада)

Порука Срб 25.9.2008. 5:13

Corleone ::Aj jos bolje pitanje;
Tko nema nagon za sex svaki dan ?

Немам ја. А сигуран сам и многи други здрави мушкарци.

Corleone ::To je jednostavno priroda

Пала природа !
Имају ли анђели на небу секс ? Не... они чак не једу нити пију, а и ми тежимо таквом Царству у којем се они налазе.
То не значи да ми не треба да једемо, пијемо и имамо телесне односе. Све је то у реду ако се користи онако како нам је Бог наменио... а ако се користи на изопачен начин, онда наравно шкоди - преждеравање, опијање, секс због "нагона" и остале девијације ероса.

Па ето, зар није то грант да нешто није у реду - само то што му се не можеш одупрети ? Дакле, ако се не могу одупрети нагону, роб сам нагона - нагон самном управља а не ја. Зар не ?
Отужни су ми савети људских старешина и мудраца - о како су ми отужни - од када Твоја мудрост затресе моје срце и мозак, Свети Боже.
Аватар
Марија
Војвода
Војвода

Порука Марија 25.9.2008. 12:12

Срб ::
Corleone ::Aj jos bolje pitanje;
Tko nema nagon za sex svaki dan ?

Немам ја. А сигуран сам и многи други здрави мушкарци.

Ију! Која тема ццц
Што, мислиш да су ови други болесни?
:wink:
Аватар
Corleone
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Corleone 25.9.2008. 13:11

Da, jako dobra konstatacija i mozda se razlikujemo u godinama. Ja sam smao 27 g.
Drugo, to nije pala priroda vec PRIRODA ! Pala priroda je da sam ja recemo peder...
Medjutim ja to nebi ni u snu zamislio...
Imam ono sto mi je Bog dao da imam. Nemogu ja sad kao katolicki popovi ici protiv prirode i onda te to izopaci pa na kraju kresnes djete i prolupas.
Bog nije bio protiv sexa vec protiv sexa van braka !
A moje pitanje je kako se obuzdati dok se ne ozenis.
Аватар
Santino
Војвода
Војвода

Порука Santino 25.9.2008. 14:54

matrjona ::Jeste ali da li su poslati od Gospoda.Mogu nam doći sa Božjim dopuštenjem jer bez njega ne može ništa,ali ko ih šalje.

Ma svako se može voleti ali ne menja ljubav svakoga,mada je univerzalna terapija i topi i odleđava sve loše.

Зар је потребно посебно утврђивати од кога долази момак због којег те љубав према њему толико оплемени и толико залуди да не знаш где ти је дупе а где глава, и због којег све око себе видиш у боји а не црно-бело ?
У данима кад на Никшић
Црногорци ударише,
Кад бијаху дошли дани,

Аватар
Марија
Војвода
Војвода

Порука Марија 25.9.2008. 17:49

matrjona ::Jeste ali da li su poslati od Gospoda.Mogu nam doći sa Božjim dopuštenjem jer bez njega ne može ništa,ali ko ih šalje.

Зар је потребно посебно утврђивати од кога долази момак због којег те љубав према њему толико оплемени и толико залуди да не знаш где ти је дупе а где глава, и због којег све око себе видиш у боји а не црно-бело ?

Јашта море :D
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 9 гостију