srpskinacionalisti.com

sex pre braka?

Форумска правила
  • Овај форум је за дискусије о Православљу; одлазак у цркву, исповест, значење Литургије, свети Оци и њихова учења, славски обичаји итд.
  • Овај форум је за размену мишљења о екуменизму, приоритетима Цркве, улози Цркве у друштву итд.
  • Овај форум НИЈЕ за обелодањивање појединачних преступа црквених лица, нити за опште пљување по Цркви.
  • Учесници су обавезни да се пристојно изражавају и културно односе према другима. Сваки преступ, независно од теме, биће санкционисан.

Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Belogardejac
Националиста
Националиста

Порука: 290
Приступио: мар 2011

Re: sex pre braka?

Порука Belogardejac 16.4.2011. 23:08

Samo umereno...seks je blud,mi smo gresnici.To je cinjenica,a podvig i borba cekaju samo najjace.
Svi za jednog a jedan za sve! Lozinka naša smrt ili slavu! Bože daj nam snage da stvorimo otadžbinu pravu!
dzoni
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 76
Приступио: апр 2011

Порука dzoni 28.5.2011. 11:19

Matej 5.(zac.13)27. Culi ste kako je kazano starima: Ne cini preljubu.
28. A ja vam kazem da svaki koji pogleda na zenu sa zeljom za njom, vec je ucinio preljubu sa njom u srcu svome.
29.A ako te oko tvoje desno sablaznjava, iskpaj ga i baci od sebe; jer ti je bolje da pogine jedean od udova tvojih negoli sve tijelo tvoje da bude baceno u pakao.
30. Ako li te desna ruka tvoja sablaznjava, odsijeci je i baci od sebe; jer ti je bolje da pogine jedan od udova tvojih negoli da sve tijelo tvoje bude baceno u pakao.
Аватар
Шомми
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 895
Приступио: сеп 2009
Место: Београд, Краљевина Србија

Порука Шомми 2.6.2011. 22:50

НСЦЗ ::То да је секс (колико само мрзим ову реч) здрав је капиталистичко-комунистичка фраза да би се људи скренули са идеолошког, духовног, философског размишљања и уздизања. Примитивне хедонистичке пориве треба одбацити. Националисти треба да теже вишем.
Слажем се, ниске страсти треба избегавати, а као посебан грех сматрам прељубу (за мене један од најстрашнијих грехова који бих драконски кажњавао да имам власт).
Игнор лист-Вемавук
Мој политички сан-Унија Србије, РС и ЦГ
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука: 1267
Приступио: окт 2008
Место: Маракана, Север

Порука Делија са Севера 13.6.2011. 13:56

Ауу, ја сам онда награбусио ако је то грех. :mrgreen: Ја нмг 7 дана да издржим а да не повалим нешто... Зар тај грех блуда није ако трпаш туђу жену или тако нешто. Шта је лоше у томе да ја то радим са својом девојком.
Не треба нам плаћена титула,
Држава цела зна да је лоповчина
Караџић Томислав!!!

Слика
Аватар
Шомми
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Шомми 14.6.2011. 22:46

Делија са Севера ::Ауу, ја сам онда награбусио ако је то грех. :mrgreen: Ја нмг 7 дана да издржим а да не повалим нешто... Зар тај грех блуда није ако трпаш туђу жену или тако нешто. Шта је лоше у томе да ја то радим са својом девојком.
И ја тако некако мислим. Грех је отимати заузети жену или шврљати док си у вези са неком, а ако је човек неко време са неком цуром у вези, логично је да дође и до "оних ствари", ипак човек није робот.
Ја данас под високом температуром, вирусом и осталим здравственим мукама сам дошао до закључка да секс има и своју не-материјалну и не-физичку компоненту.
Јер да није тако, могли бисмо да крешемо 70 % цура али не можемо (ја се нпр. заинтересујем тек за сваку десету, високи ми критеријуми). Да није тако, стално бисмо лутали около, а већина нас је верна.
Да није тако, цуре које физички "могу без оних ствари", не би ни упражњавале секс (е сад можда сам неедукован али колико знам секс је женама више психичка потреба, а не нагон без кога се не може као код мушкараца).

Е сад и ја много мудрујем, а прешао сам 20-ту и још увек сам невин (шта ћете баш сам ултраконзервативан, стидљив, затворенији за непознате особе).
Игнор лист-Вемавук
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 1.8.2011. 4:28

е дебели националисто. за тебе грех ебати жене. Па нормално, ти се само са педерашима ебеш. Ајд не булазни, ево чика ти опет шаље бонице :lol:
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
×SerbdomFighter×
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 121
Приступио: јул 2011

Порука ×SerbdomFighter× 25.10.2011. 21:18

Ја овај закон поштујем! Не требају нас западне субкултуре обманути! Не требамо бити обседнути са сексом, као пропали Американци !!! Нама не требају курве и такав шљам !!! То је што САД жели, да нам наметну субкултуре и а да имамо много блудног секса!
Radikal-Cp6uja
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 72
Приступио: нов 2005

Порука Radikal-Cp6uja 6.11.2011. 3:23

Vise vredi jedna postena devojka koja drzi do sebe nego 100 "miss lepote" koji se prodaju za skau dolara i nekakavu "slavu". Kao sto je rekao Patrijarh Pavle, uvek nas gledaju Oci sa Nebesa, razmislite malo o tome. Da li bi vi voleli kada bi saznali nesto o zenskim osobama u vasoj familiji ? Da vam neko govori lose o Majku, Sestru, Rodicu ? Razmislite malo Braco Srbi.
Ми не тражимо ништа ново, само Царство Душаново.
Аватар
Belogardejac
Националиста
Националиста

Порука Belogardejac 20.11.2011. 13:04

И ја сам награбусио ако ми се Бог не смилује ;-( Сви смо ми слаби, телесно, духовно. Неко је скењан што не ебе а ја обрнуто. Мада надам се да ће ми Бог опростити, мало сам се смирио. У задњих неколико година спавам само са својом девојком-никад је нисам преварио осим са првом девојком Десанком Рукић. И мрзим сам себе кад то радим, докле више, докле па нисам више клинац...
Svi za jednog a jedan za sve! Lozinka naša smrt ili slavu! Bože daj nam snage da stvorimo otadžbinu pravu!
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Приступио: сеп 2004
Место: Јужнобачки округ

Порука Трећи 21.11.2011. 1:13

Belogardejac ::У задњих неколико година спавам само са својом девојком-никад је нисам преварио осим са првом девојком Десанком Рукић. И мрзим сам себе кад то радим, докле више, докле па нисам више клинац...

Па тражи од своје девојке...
Реци јој: „Дај је мала, а шта ће јој бити; нећеш у њој купус киселити!“. :)
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
Аватар
Belogardejac
Националиста
Националиста

Порука Belogardejac 21.11.2011. 3:19

Није у томе проблем него сам ја незасит. Треба ми већа самоконтрола.
Аватар
Шомми
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Шомми 23.11.2011. 4:23

vemavuk ::е дебели националисто. за тебе грех ебати жене. Па нормално, ти се само са педерашима ебеш. Ајд не булазни, ево чика ти опет шаље бонице :lol:
Pederstvo je za vas radikale. A ja sam do sada mrak skinuo, sa devojkom razume se. Neka mi Bog oprosti sto to ucinih van braka.
Игнор лист-Вемавук
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука: 3253
Место: Vidikovac - Beogradski Akropolj

Порука Verterdegete 23.11.2011. 14:08

A onda oce pedere da biju zato sto su gresni... :wink:
Банована је Лазарица,
разлог:вређање руског народа и подршка америчком марионетском режиму у Кијеву и геноциду руског народа Новорусије.
Аватар
nenadkg
Националиста
Националиста

Порука: 327
Приступио: дец 2010
Место: Шумадија

Порука nenadkg 25.11.2011. 1:01

Мислим да ово данас није велики грех, некада је био зато што људи нису имали кондоме, а зна се шта се дешавало са децом која су рођена ван брака (копилад), она која нису убијана живела су као просијаци.
Аватар
Евсигније
Националиста
Националиста

Порука: 493
Приступио: феб 2008
Место: Врбас

Порука Евсигније 25.11.2011. 10:27

Оно што је некад било грех, то је и данас.
То што су се друштвене моралне норме промениле је друга ствар, али грех је грех.
Тако, будући млак, и ниси ни студен ни врућ, избљуваћу те из уста својих. (Отк, 3,16)
http://www.youtube.com/user/Evsignije
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 3 гостију