srpskinacionalisti.com

sex pre braka?

Форумска правила
  • Овај форум је за дискусије о Православљу; одлазак у цркву, исповест, значење Литургије, свети Оци и њихова учења, славски обичаји итд.
  • Овај форум је за размену мишљења о екуменизму, приоритетима Цркве, улози Цркве у друштву итд.
  • Овај форум НИЈЕ за обелодањивање појединачних преступа црквених лица, нити за опште пљување по Цркви.
  • Учесници су обавезни да се пристојно изражавају и културно односе према другима. Сваки преступ, независно од теме, биће санкционисан.

Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4225
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Re: sex pre braka?

Порука SMUK 15.8.2012. 1:19

Komedija si! Zmija ostaje zmija i ako ne sikće gubi smisao postojanja. Da iole poznaješ moju ličnost znao bi da je meni ispod svake časti da trčim za bilo kim. Tako da ta opcija otpada u startu. "Sreća trči za mnom, to je zato što ja ne trčim za ženama. A sreća je žena."

Калдрма нема фуге..
Аватар
Краљевина_Србија
Националиста
Националиста

Порука: 384
Приступио: нов 2011
Место: Београд, Краљевина Србија

Порука Краљевина_Србија 18.8.2012. 14:06

Да, али ја сам прочитао да без покајања нема спасења. То значи да ја ипак морам да исповедим све своје грехе, па тако и рукоблуд. Проблем је у томе што ме то можда не би спречило да поново чиним тај грех и онда то не би било право покајање(ако би опет чинио исти грех). Схватио сам да не треба о овоме да причам са људима који такво размишљање не могу да разумеју. У току поста, као сада на пример, много лакше контролишем нагоне него када не постим. Овај савет за физичке послове је користан и делом га примењујем(вежбам у стану). Праштајте браћо и свако добро од Господа!
Од памтивека вуци кољу јагањце,
а никада ниједно јагње није заклало вука;
па ипак је у свету више јагањаца него вукова.

Владика Николај Велимировић
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 18.8.2012. 14:19

Да, али ја сам прочитао да без покајања нема спасења.

Наравно.

То значи да ја ипак морам да исповедим све своје грехе, па тако и рукоблуд.

Не значи,него да се покајеш и помолиш Богу да ти опрости и помогне да то не чиниш.
Опричник
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 743
Приступио: феб 2012

Порука Опричник 18.8.2012. 15:00

Наравно да сад лакше контролишеш нагоне јер током поста сву своју страст усмераваш према Богу. Вероватно је дошло до сублимације сексуалне енергије у духовну љубав тј. љубав према божанству. Томе помаже честа молитва и одбацивање блудних помисли сећањем на Господа и његове заповести. Треба напоменути да су многи помоћу трансформације сексуалне енергије стекли и велику сугестивну моћ својих речи, попут Игњација Лојоле - оснивача језуитског реда; а сумња се да је то примењивао и Хитлер... отуда мало љубавних авантура код њега. Вероватно је штедео сексуалну енергију, није је расипао и усмерио ју је у више центре, зато су жене дрхтале у његовом присуству и падале у оргазмички занос док је он држао говоре :). Слично је и са Распућином и многим другим аскетама...
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 18.8.2012. 17:12

Треба напоменути да су многи помоћу трансформације сексуалне енергије стекли и велику сугестивну моћ својих речи, попут Игњација Лојоле - оснивача језуитског реда; а сумња се да је то примењивао и Хитлер... отуда мало љубавних авантура код њега.

Ух где ти оде...Та двојица су били тешки окултисти!
Опричник
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Опричник 18.8.2012. 17:17

Одакле ти то да је Лојола био окултиста :? ? Имаш ли неки доказ за то?
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 18.8.2012. 17:31

Опричник ::Одакле ти то да је Лојола био окултиста :? ? Имаш ли неки доказ за то?

Човек је један од највећих окултиста у историји,оснивач најјачег тајног друштава на свету "Језуитски Ред". Прочитај његову књигу "Духовне вежбе" и све ће ти бити јасно. Цео врх Римске цркве је дубоко у окултизму!
-Цар Душан-
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 739
Приступио: апр 2012
Место: Србија

Порука -Цар Душан- 18.8.2012. 18:10

SMUK ::Човек је један од највећих окултиста у историји,оснивач најјачег тајног друштава на свету "Језуитски Ред". Прочитај његову књигу "Духовне вежбе" и све ће ти бити јасно. Цео врх Римске цркве је дубоко у окултизму!

Дабоме.
Опричник ::Треба напоменути да су многи помоћу трансформације сексуалне енергије стекли и велику сугестивну моћ својих речи, попут Игњација Лојоле - оснивача језуитског реда; а сумња се да је то примењивао и Хитлер... отуда мало љубавних авантура код њега. Вероватно је штедео сексуалну енергију, није је расипао и усмерио ју је у више центре, зато су жене дрхтале у његовом присуству и падале у оргазмички занос док је он држао говоре :). Слично је и са Распућином и многим другим аскетама...

Те мученице су биле демонизоване као и он, само што је он имао ''моћ'' од демона да их баца у транс.
Опричник
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Опричник 19.8.2012. 2:04

СМУК, где си нашао "Духовне вежбе"? Ја сам пре 3 године цео Београд и Нови Сад претражио и нисам је нашао у продаји!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 19.8.2012. 2:25

Опричник ::СМУК, где си нашао "Духовне вежбе"? Ја сам пре 3 године цео Београд и Нови Сад претражио и нисам је нашао у продаји!

То ћеш тешко да нађеш код нас,ја је имам у ПДФ формату на енглеском.
Опричник
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Опричник 19.8.2012. 15:30

Па ако ћемо искрено, Лојолине духовне вежбе се пре могу оквалификовати као јерес или прелест, а не као окултизам. Лојола је налагао ученицима да замишљају сцене из Новог Завета, да себи представљају рај и пакао у сликама и томе слично. Шта би ти код Лојоле конкретно оквалификовао као окултизам, то ниси одговорио?!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 19.8.2012. 15:37

Опричник ::Па ако ћемо искрено, Лојолине духовне вежбе се пре могу оквалификовати као јерес или прелест, а не као окултизам. Лојола је налагао ученицима да замишљају сцене из Новог Завета, да себи представљају рај и пакао у сликама и томе слично. Шта би ти код Лојоле конкретно оквалификовао као окултизам, то ниси одговорио?!

Све је то окултизам сам појам "духовне вежбе" указује на то,комуницирање са мртвима,левитација...Све што је супротно библијском учењу је нека врста окултизма,Исус нас никад није позвао на никакве "духовне вежбе",тога има само у вавилонско-мистеријским религијама чије настављач Римска Црква!
Опричник
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Опричник 31.8.2012. 19:16

Нешто на ову тему од деспота Стефана Лазаревића:

Узљубите љубав,
младићи и девојке,
за љубав прикладни;
али право и незазорно,
да младићство и девство не повредите,
којим се природа наша
Божанској присаједињује,
да Божанство не узнегодује.

Јер апостол рече:
"Духа Светога Божјега не растужујте,
Којим се запечатисте
јавно у крштењу".
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 31.8.2012. 19:19

Опричник ::Нешто на ову тему од деспота Стефана Лазаревића:

Узљубите љубав,
младићи и девојке,
за љубав прикладни;
али право и незазорно,
да младићство и девство не повредите,
којим се природа наша
Божанској присаједињује,
да Божанство не узнегодује.

Јер апостол рече:
"Духа Светога Божјега не растужујте,
Којим се запечатисте
јавно у крштењу".

АМИН!
Аватар
Рогља
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 185
Приступио: апр 2012
Место: Брда

Порука Рогља 12.2.2013. 16:27

Пазите ово:
Потпуно пропадање морала

IAKO misle da je 18 godina idealno za stupanje u seksualne odnose, ispitani učenici iz deset osnovnih i srednjih škola u Novom Sadu, Somboru, Sirigu i Bačkom Jarku to čine već sa 11 godina.

Prema istraživanjima sprovedenim na uzorku od 610 učenika, uzrasta od 13 do 18 godina, prva seksualna iskustva dečaci su imali sa 11, 12 i 13 godina, a najveći procenat devojčica sa 16 godina.

Čak 25 odsto učenika poznaje vršnjakinju koja je imala abortus, što je takođe nezanemarljiv podatak - kaže sagovornica. - Mada su dobijeni podaci daleko od realnog, s obzirom na to da je mnogo učenika davalo socijalno poželjne odgovore, umesto iskrene, realno stanje je mnogo, mnogo gore.

Ево до чега нас доводи атеизам. Атеистичка Србија је у питању, не четничка - к'о што млате некакве будале.

Погледајте ове податке - ово се може очекивети и код Хрвата (што нам и није неко охрабрење), док Шиптарима и муслиманима можемо да завидимо.

Ево, ја гледам стање овамо (које је мало боље, али вас полако сустижемо, неће се више "Црногорци" моћ' сеирит' и причат' - ''лаке Србијанке, Београђанке", "из Србије породица долази у двије групе: мајка-кћерка, отац-син'' са све подругљивим осмијехом), моралније су породице муслимана (а тиме и тај женси дио) од, тобоже, православних.

Вјерујте, у мом граду, све курве (мислим, неморалне) жене су углавном Српкиње (и Црногорке), а муслиманке ријетко - јб г, Српкиње нијесу заостале, оне су слободне духом... е, куку. При томе, Бијело Поље је 'златно' каква су дуга мјеста - само прођи 30-ак километара до Берана (гдје има мање муслимана) и ето да стање слично као у несрећној и згаженој Србијици -и то на заосталом Сјеверу, Брдима.

Али ми ипак треба да се ћосамо што је Шиптарија цивилизацијски заостала. Ако вам је то цивилизација, је*ем ве све ус*ане, говна једна.

Е, докле смо стигли... па не треба да се чудимо шта нам се све дешава. Пропали морал, пропала нација.
Гадови, смрадови, смеће, курве. Издајице се и рађају од курварских мајки. А из приложеног, тек ће да буде издајица.

Но, атеисти и они што вјерују у неку силу (али то није Бог), пуштајте своју дјецу нека живе, један је живот. Пуштајте и сестре, браћу... Ма шта да чекају 18-у... или 16-у, тад кад је најбоље вријеме. Нека се кркењају. А ви жмурите. Нака иде све. И Србија. Ма ко је ј*бе, ипак се једном живи. Нећемо ваљда као Шипци заостали. А ако (женско) дијете затрудни - нека абортира, не треба у брак ускакат', рано је - не зна дијете шта је брак... али треба да зна да се ј*бе. И то добро. Нека испроба што више опција, не треба младо чељаде да се залијеће - можда нијесу ђеца сексуално компатибилна.

Ма нака се и Њемци ћосају:
Сербиа - еасу гоинг гирлс

Замислите, Њемац...
Три 'иљаде густе браде!
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 3 гостију