srpskinacionalisti.com

sex pre braka?

Форумска правила
  • Овај форум је за дискусије о Православљу; одлазак у цркву, исповест, значење Литургије, свети Оци и њихова учења, славски обичаји итд.
  • Овај форум је за размену мишљења о екуменизму, приоритетима Цркве, улози Цркве у друштву итд.
  • Овај форум НИЈЕ за обелодањивање појединачних преступа црквених лица, нити за опште пљување по Цркви.
  • Учесници су обавезни да се пристојно изражавају и културно односе према другима. Сваки преступ, независно од теме, биће санкционисан.

Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
malena
Војвода
Војвода

Порука: 1753
Приступио: сеп 2006
Место: Београд

Re: sex pre braka?

Порука malena 12.2.2013. 20:08

Поводом ове старо-нове теме - препоручујем свима да погледају руски документарни филм "Код мушкарца".. тако некако - биће вам много јасније зашто су древни Словени упражњавали предбрачну чистоту. Потврда је дошла после фантастичних научних открића руских генетичара, што ћете видети у филму! Мислим да после тога - неће бити заговорника секса пре брака, поготову оних неожењених мушкараца!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4238
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 12.2.2013. 23:36

malena ::Поводом ове старо-нове теме - препоручујем свима да погледају руски документарни филм "Код мушкарца".. тако некако - биће вам много јасније зашто су древни Словени упражњавали предбрачну чистоту. Потврда је дошла после фантастичних научних открића руских генетичара, што ћете видети у филму! Мислим да после тога - неће бити заговорника секса пре брака, поготову оних неожењених мушкараца!

Гледао сам пре неколико дана,није лош:

http://www.youtube.com/watch?v=-FX1E7TAgY8
Аватар
Стекс95ПФК
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 688
Приступио: феб 2012

Порука Стекс95ПФК 19.2.2013. 23:00

Рогља ::
Prema istraživanjima sprovedenim na uzorku od 610 učenika, uzrasta od 13 do 18 godina, prva seksualna iskustva dečaci su imali sa 11, 12 i 13 godina...

Питање је мало неумесно, потребан ми је одговор: да ли се у полна искуства са 11/12/13 год. рачуна само мастурбација или пенетрални сексуални однос (што је у том животном добу за мушку децу практички немогуће, сем ако нису Цигоси)?

Молим за одговор, искрено ми није јасно.
Истина је непроменљива и вечна.
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Приступио: сеп 2004
Место: Јужнобачки округ

Порука Трећи 20.2.2013. 2:36

Стекс95ПФК ::да ли се у полна искуства са 11/12/13 год. рачуна само мастурбација или пенетрални сексуални однос (што је у том животном добу за мушку децу практички немогуће, сем ако нису Цигоси)?

Ма врага немогуће!!
Само треба почети вежбати на време...

Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
Аватар
Рогља
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 185
Приступио: апр 2012
Место: Брда

Порука Рогља 20.2.2013. 20:26

Стекс95ПФК ::
Рогља ::
Prema istraživanjima sprovedenim na uzorku od 610 učenika, uzrasta od 13 do 18 godina, prva seksualna iskustva dečaci su imali sa 11, 12 i 13 godina...

Питање је мало неумесно, потребан ми је одговор: да ли се у полна искуства са 11/12/13 год. рачуна само мастурбација или пенетрални сексуални однос (што је у том животном добу за мушку децу практички немогуће, сем ако нису Цигоси)?

Молим за одговор, искрено ми није јасно.

Пенетрација. Потпуна.
Срби постали као Цигоси. Јб г.
Али резултат цигоске пенетрације су макар дјеца; а наше абортуси, болести и пропала нација.

Треба погледати и овај документарац што предложи Малена. Има занимљивих тврдњи; чини ми се да медицина, да би одбранила неморал, сакрива доста.

Три 'иљаде густе браде!
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука: 1240
Приступио: окт 2008
Место: Маракана, Север

Порука Делија са Севера 22.2.2013. 22:58

Стекс95ПФК ::да ли се у полна искуства са 11/12/13 год. рачуна само мастурбација или пенетрални сексуални однос (што је у том животном добу за мушку децу практички немогуће, сем ако нису Цигоси)?

Не разумем зашто би било немогуће :? Одакле ти то?
Не треба нам плаћена титула,
Држава цела зна да је лоповчина
Караџић Томислав!!!

Слика
Аватар
Стекс95ПФК
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 688
Приступио: феб 2012

Порука Стекс95ПФК 23.2.2013. 15:00

Делија са Севера ::

Не разумем зашто би било немогуће :? Одакле ти то?

Зато што би по тој логици имали однос са клинкама од 9/10/11 година, што је мени незамисливо.
Истина је непроменљива и вечна.
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука: 1240
Приступио: окт 2008
Место: Маракана, Север

Порука Делија са Севера 23.2.2013. 15:47

Па, и мени је то било незамисливо док сам ја био у тим годинама, ал сада је граница баш доста спуштена иако није прошло много година од тада. Мада кад боље размислим, зашто то морају бити клинке од 9, 10 година. Можда су у питању мало искусније:Р
Не треба нам плаћена титула,
Држава цела зна да је лоповчина
Караџић Томислав!!!

Слика
Аватар
Belogardejac
Националиста
Националиста

Порука: 290
Приступио: мар 2011

Порука Belogardejac 23.2.2013. 20:00

Ја се оженио, немам више проблем са питањем - сек пр брака? Сад ме мучи - рукоблуд у браку? јер имам велике сексуалне апетите...
Svi za jednog a jedan za sve! Lozinka naša smrt ili slavu! Bože daj nam snage da stvorimo otadžbinu pravu!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4238
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 23.2.2013. 20:44

Сад ме мучи - рукоблуд у браку? јер имам велике сексуалне апетите...

Онда си се џаба женио.. :badgrin:
-Цар Душан-
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 739
Приступио: апр 2012
Место: Србија

Порука -Цар Душан- 24.2.2013. 8:26

Belogardejac ::Ја се оженио, немам више проблем са питањем - сек пр брака? Сад ме мучи - рукоблуд у браку? јер имам велике сексуалне апетите...

Брате мој, није то никакав секуални апетит, него опседнутост демона, склањај се од тога кад год можеш јер ти то неће донети добро. Пробај свој ум да запослиш паметним и духовним стварима и радим физичке послове и молисе нашем Оцу да те ослободи тих мисли. И веруј ми никад ти то више неће падати на памет.
Аватар
Volim bajke
Војвода
Војвода

Порука: 1143
Приступио: сеп 2009

Порука Volim bajke 25.2.2013. 14:10

Do Kellogg’s Corn Flakes Help Control Masturbation?
By Michael Ashworth, Ph.D.

In the early part of this century, John Harvey Kellogg gained a reputation both as a nutritionist and a sexual adviser. The foods that Kellogg created (including the now-famous corn flakes) were designed to promote health and decrease interest in sex.

Mr. Kellogg thought sex was the ultimate abomination and remained celibate even in marriage. Masturbation was the worst sin imaginable to him. He believed it led to leprosy, tuberculosis, heart disease, epilepsy, dimness of vision, insanity, idiocy, and death. He also preached that masturbation led to bashfulness in some people, unnatural boldness in others, a fondness for spicy foods, round shoulders, and acne. That’s quite a list!

As we all know now, there are most definitely foods that promote health, but none in particular that decrease interest in sex or masturbation. So, you can eat all the corn flakes you want, and have good, safe sex!

John Harvey Kellogg je bio poznati subotar
Аватар
M-91
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 791
Приступио: јул 2015

Порука M-91 8.10.2015. 18:31

Велики грех.

А преступнике (педере, содомите, разне манијаке, перверзњаке, швалере....) треба осудити на смрт или на тешку робију.
Србија нема алтернативу!
Слика
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 3 гостију