srpskinacionalisti.com

Gde su POPOVI bre?

Форумска правила
  • Овај форум је за дискусије о Православљу; одлазак у цркву, исповест, значење Литургије, свети Оци и њихова учења, славски обичаји итд.
  • Овај форум је за размену мишљења о екуменизму, приоритетима Цркве, улози Цркве у друштву итд.
  • Овај форум НИЈЕ за обелодањивање појединачних преступа црквених лица, нити за опште пљување по Цркви.
  • Учесници су обавезни да се пристојно изражавају и културно односе према другима. Сваки преступ, независно од теме, биће санкционисан.

Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
LiJA
Војвоткиња
Војвоткиња

Порука: 6702
Приступио: мар 2003
Место: Холандија

Gde su POPOVI bre?

Порука LiJA 18.3.2004. 15:51

Ima li nesto od tih popova? Je li su se oglasili povodom masakriranja Srba na Kosmetu? Zna li neko nesto?
Аватар
Nenad
Војвода
Војвода

Порука: 10518
Приступио: мар 2003

Порука Nenad 18.3.2004. 19:01

Eno su, setaju sa Kostunicom, Labusom itd. Ma i to treba kad SRS nista ne radi bolje neko da obuzda masu, da ne bude anarhija. Mogli smo i zajedno, sto da ne, da pokazemo da smo slozni kao Srbi, mozda nas niko nije pozvao :wink:

Sad ludi Kostunica poziva narod da izadje na demonstracije, samo ne znam protiv cega posto bi trebali protiv njegove vlade da protestuju, ali covek je preokrenuo da taj narod sad pruza podrsku narodu na Kosovu, sve je to OK, ali to bi SRS kao opozicija trebala da radi, a Kostunica da preduzima mere da se ta podrska realizuje. On se opet ponasao kao da ni o cemu ne odlucuje. Ali ne zanima me Kostunica, mene interesuje sta SRS radi, kao da su nestali, nigde ih nema (a mozda ih i ima, pa cemo videti za nekoliko dana sta su radili, samo se bojim da ce proci tih nekoliko dana, a nista se nece uraditi).
La soberanía de un pueblo no se discute, se defiende con el arma en la mano.
Аватар
ThunderForce
Странац
Странац

Порука: 3553
Приступио: нов 2003
Место: СРПСКА Црна Гора, Бар

Re: Gde su POPOVI bre?

Порука ThunderForce 18.3.2004. 19:12

Ljudi vjerujte mi nije vrijeme da se prica nit protiv Kostunice, nit protiv Canka, nit protiv bilo kojeg politicara. Mislim da je napokon vrijeme da se svi Srbi ujedine i da se makar jednom u zivotu Srbije i srpskih zemalja ne misli o Politickim strankama i o jebenim politicarima. Nije vrijeme za preuzimanje vlasti ni lincovanje politicara, nemojmo da pravimo 5.oktobar od ovoga, nemojmo da pravimo jos muke Srpskom narodu na Kosovu. Sigurno im nece biti bolje i nece se sigurnije osjecat ako im se kaze da je tome i tome politicaru rascijepljena glava ciglom ili ne znam cime. Oni na Kosovu ce se bolje osjecati jedino ako im se kaze da su se organizovali Srbi iz cijele zemlje i da su krenuli prema Kosovu. Ali ne da se lazu nego da se napokon skupe muda i da se krene i protiv siptara i protiv jebene Amerike!
"Поштујући снагу, сирову силу зла, они су нас, своје млађе научили да имамо право да се боримо, и да у тој борби користимо сва средства. Ако је потребно да будемо гори и од самог зла... Само тако ћемо у времену које долази избећи, да уместо нових темеља за куће поново копамо властите гробове. Ми морамо да опстанемо, ми морамо да пројектујемо своју будућност. Тек онда ће историја схватити да смо решили да се сачувамо, и једном за увек, ДИЋИ РУКЕ ОД НАС!"
mitar
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 634
Приступио: сеп 2003
Место: Srbija do Tokija!

Re: Gde su POPOVI bre?

Порука mitar 19.3.2004. 0:13

Popvi su mahom na sluzbenom putu u vatikanu,pregovaraju o pokatolicenju
ZIVELA SRBIJA!!!

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 11 гостију