srpskinacionalisti.com

др Војислав Шешељ: владика Артемије је ИЗДАЈНИК

Форумска правила
  • Овај форум је за дискусије о Православљу; одлазак у цркву, исповест, значење Литургије, свети Оци и њихова учења, славски обичаји итд.
  • Овај форум је за размену мишљења о екуменизму, приоритетима Цркве, улози Цркве у друштву итд.
  • Овај форум НИЈЕ за обелодањивање појединачних преступа црквених лица, нити за опште пљување по Цркви.
  • Учесници су обавезни да се пристојно изражавају и културно односе према другима. Сваки преступ, независно од теме, биће санкционисан.

Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Златоусти
Војвода
Војвода

Порука: 8687
Приступио: окт 2004
Место: Земља која умире од стида јер све је више људских гњида

Re: др Војислав Шешељ: владика Артемије је ИЗДАЈНИК

Порука Златоусти 4.5.2007. 8:30

Марија ::
Златоусти ::Може књига да се напише о лоповлуку, безобразном, бахатом и блудном понашању попова на КиМ а за то је директно одговоран Артемије јер је њима надређен.

Црвени друг зна, јер ОЗНА све дозна.
Још кад не би користио Православно име у свом нику, него неко прикладно свом поганом језику ... типа, Злоусти?
А ти би могла мало да га продуваш кучко? Говно једно, ти ћеш некога да називаш поганим и црвеним! Ти би могла мало да промениш ник у Кучкица или слично! Демантуј ово што сам написао а не одмах да нападаш и вређаш! Ја увек стојим иза свега што сам написао и за све постоје докази! А ти својим глупавим писанијем и папагајским понављањем туђих мисли испадаш смешна и постижеш само контраефекат у пропагирању православља!

миладин ::Ако не слушају свог владику, какви су то онда Православни Хришћани?
Као што рекох, ја сам верник и идем у Цркву не због Артемија, Лаврентија и Глигорија већ због вере православне и убеђења.
"Само јуначки одговор на агресију у Првом светском рату коштао је српски народ више од половине мушког рода. Гинули су, углавном, они најбољи, најмлађи, остајући без порода. Остајали су да се размножавају углавном они лошији. Сада беремо плодове те наопаке селекције."

Зато ако буде фрке "горе" ту сам зови ако треба!
zagi
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 852
Приступио: јун 2006

Порука zagi 4.5.2007. 9:56

Златоусти ::
Златоусти ::Може књига да се напише о лоповлуку, безобразном, бахатом и блудном понашању попова на КиМ а за то је директно одговоран Артемије јер је њима надређен.

Још кад не би користио Православно име у свом нику, него неко прикладно свом поганом језику ... типа, Злоусти?
А ти би могла мало да га продуваш кучко? Говно једно, ти ћеш некога да називаш поганим и црвеним! Ти би могла мало да промениш ник у Кучкица или слично! Демантуј ово што сам написао а не одмах да нападаш и вређаш! Ја увек стојим иза свега што сам написао и за све постоје докази! А ти својим глупавим писанијем и папагајским понављањем туђих мисли испадаш смешна и постижеш само контраефекат у пропагирању православља!

Као што рекох, ја сам верник и идем у Цркву не због Артемија, Лаврентија и Глигорија већ због вере православне и убеђења.

Zlatousti, a sto ne poslusas S.H.
А што се тиче лупетања Луде Маре, форумашима препоручујем да се на њих не обазиру и да не дозвољавају да се озбиљне теме разводњавају и шире у правцима који са суштином теме немају никакве везе. Она по обичају само папагајски преноси оно што је чула на састанцима њене ђинђићевске секте, те се оно свима знано Тадићево "ми нећемо ратовати за Косово" сада увија у обланде недостатка црквеног благослова за одбрану своје територије, макар и герилски.

Znam. Ovo nije lupetanje, ona vec radi mnogo vise od toga. Lupetanje je postalo isuvise bezazleno za njene nastupe.

Ali izgleda da je ipak samo AcaSrbin jedin kriv za rejting foruma
Аватар
Златоусти
Војвода
Војвода

Порука: 8687
Приступио: окт 2004
Место: Земља која умире од стида јер све је више људских гњида

Порука Златоусти 4.5.2007. 10:24

zagi ::

Zlatousti, a sto ne poslusas S.H.
А што се тиче лупетања Луде Маре, форумашима препоручујем да се на њих не обазиру и да не дозвољавају да се озбиљне теме разводњавају и шире у правцима који са суштином теме немају никакве везе. Она по обичају само папагајски преноси оно што је чула на састанцима њене ђинђићевске секте, те се оно свима знано Тадићево "ми нећемо ратовати за Косово" сада увија у обланде недостатка црквеног благослова за одбрану своје територије, макар и герилски.

Znam. Ovo nije lupetanje, ona vec radi mnogo vise od toga. Lupetanje je postalo isuvise bezazleno za njene nastupe.

Ali izgleda da je ipak samo AcaSrbin jedin kriv za rejting foruma

Знаш како, ја њено лупетање трпим дуго односно прескачем и не читам(како бих волео да форум има опцију Ignore) али глупача се осилила и почела да вређа!
"Само јуначки одговор на агресију у Првом светском рату коштао је српски народ више од половине мушког рода. Гинули су, углавном, они најбољи, најмлађи, остајући без порода. Остајали су да се размножавају углавном они лошији. Сада беремо плодове те наопаке селекције."

Зато ако буде фрке "горе" ту сам зови ако треба!
Аватар
miladin
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 10
Приступио: мај 2007
Место: Derventa

Порука miladin 4.5.2007. 21:30

Кажеш да си вјерник и да идеш у цркву, онда сигурно знаш шта је послушност :!: Не бих да коментаришем тј. судим о било чијој вјери то је индивудуална ствар сваког појединца, али не могу да схватим неке људе који нацију стављају испред Бога. Прво Бог па онда све остало :!:
Аватар
Срб
Војвода
Војвода

Порука: 1441
Приступио: дец 2006
Место: Канада (читај Кењада)

Порука Срб 4.5.2007. 23:35

Тако је Миладине. Али нажалост овде има оних којима је крв на првом месту, а на другом демони. Комбинација "боли глава" што би рекао наш народ.

Златоусти, заиста речи недостојне твог надимка.... не знам чему та слабост.
Отужни су ми савети људских старешина и мудраца - о како су ми отужни - од када Твоја мудрост затресе моје срце и мозак, Свети Боже.
zagi
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука zagi 5.5.2007. 9:57

Poslusnost!

Zasto li me to asocira na katolike?
Аватар
Срб
Војвода
Војвода

Порука Срб 5.5.2007. 19:52

zagi ::Poslusnost!

Zasto li me to asocira na katolike?

Вероватно из незнања.
Отужни су ми савети људских старешина и мудраца - о како су ми отужни - од када Твоја мудрост затресе моје срце и мозак, Свети Боже.
Аватар
Wulf
Националиста
Националиста

Порука: 475
Приступио: апр 2006
Место: тамо где не владају талибани, образовци, љотићевци, суботари, дверјани и вехабије

Порука Wulf 5.5.2007. 20:19

Можда због овога:

Срб ::
О уједињењу хришћанске цркве је писао и св. владика Николај Велимировић, мислиш ли да се и он потчинио ватикану ?
Да више читаш Свете Оце, мање нејасноћа би имао.
The sleeper must awaken.

"Концепт Велике Србије подразумева братско јединство Срба православаца, Срба католика, Срба муслимана, Срба протестаната и Срба атеиста. "
/ др Војислав Шешељ

Слика Слика
zagi
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука zagi 5.5.2007. 20:28

Wulf ::Можда због овога:

О уједињењу хришћанске цркве је писао и св. владика Николај Велимировић, мислиш ли да се и он потчинио ватикану ?

Hvala
A ekumenizam me zaista zabrinjava
Аватар
Wulf
Националиста
Националиста

Порука: 475
Приступио: апр 2006
Место: тамо где не владају талибани, образовци, љотићевци, суботари, дверјани и вехабије

Порука Wulf 5.5.2007. 20:33

И мене.

Слика
The sleeper must awaken.

"Концепт Велике Србије подразумева братско јединство Срба православаца, Срба католика, Срба муслимана, Срба протестаната и Срба атеиста. "
/ др Војислав Шешељ

Слика Слика
Аватар
НенадЦ
Војвода
Војвода

Порука: 2222
Приступио: феб 2004
Место: Нови Сад

Порука НенадЦ 5.5.2007. 21:04

Екуменизам.... Хмммм...

Ко с` Ђаволом тикве сади,
о главу му се обију!
,,Од Будима, до Солуна,
И где Тимок златни стиже,
И где шуми бистра Уна,
И Ловћен се небу диже -
То су моје кршне горе,
Куда Срби српски зборе``.

Одломак из песме ,,Разговор мале србадије с отаџбином`` Војислава Илића из 1889.
Аватар
Срб
Војвода
Војвода

Порука Срб 5.5.2007. 21:23

Wulf ::Можда због овога:

Баш због тога Световиде, да си прочитао како је Св. Николај писао о "хришћанском архипелагу" и олујном мору око њега, схватио би брзо да то нема никакве везе са екуменизмом. Дакле незнање је главни извор твог проблема.

Заги, о екуменизму и опасностима које он носи можеш читати у књизи Оца Јустина Поповића "Православна Црква и екуменизам". Отац Јустин је био ученик Св. Владике Николаја, а његови ученици су данашњи митрополит Амфилохије Радовић, епископи Атанасије Јевтић, Артемије Радосављевић и бачки Иринеј Буловић. Од непријатеља цркве ћеш чути свашта осим истине, истину потражи код самих духовњака који воде цркву.
Аватар
N.S.
Војвода
Војвода

Порука: 5846
Приступио: сеп 2005

Порука N.S. 5.5.2007. 23:07

То што је неко ученик доброг учитеља не значи да је све добро научио, а камоли да је ''пљунути'' учитељ (што и не треба да буде циљ ниједног учитеља - да ствара своје ''копије'').
Аватар
агент провокатор
Војвода
Војвода

Порука: 2911
Приступио: окт 2006
Место: Београд

Порука агент провокатор 6.5.2007. 13:09

Заги, о екуменизму и опасностима које он носи можеш читати у књизи Оца Јустина Поповића "Православна Црква и екуменизам". Отац Јустин је био ученик Св. Владике Николаја, а његови ученици су данашњи митрополит Амфилохије Радовић, епископи Атанасије Јевтић, Артемије Радосављевић и бачки Иринеј Буловић. Од непријатеља цркве ћеш чути свашта осим истине, истину потражи код самих духовњака који воде цркву.

Од побројаних ученика аве Јустина, само Владика Артемије има негативан екуменистички став, остали су мање или више проекуменистички настројени, међу њима предњачи Епископ бачки Иринеј. Они то и не крију.
Помози Господе, да оборена у прах, из праха устане, да се расута сабере, да ослепела прогледа, да убијена, мучена и спаљена, да заклана, згажена, обешена и распета, у знане и незнане гробове сахрањена, из свих гробова и мука васкрсла, цела Србија стане под један венац!
Аватар
Срб
Војвода
Војвода

Порука Срб 6.5.2007. 17:20

агент провокатор ::

Од побројаних ученика аве Јустина, само Владика Артемије има негативан екуменистички став, остали су мање или више проекуменистички настројени, међу њима предњачи Епископ бачки Иринеј. Они то и не крију.

А где си то прочитао ?
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 1 гост