srpskinacionalisti.com

др Војислав Шешељ: владика Артемије је ИЗДАЈНИК

Форумска правила
  • Овај форум је за дискусије о Православљу; одлазак у цркву, исповест, значење Литургије, свети Оци и њихова учења, славски обичаји итд.
  • Овај форум је за размену мишљења о екуменизму, приоритетима Цркве, улози Цркве у друштву итд.
  • Овај форум НИЈЕ за обелодањивање појединачних преступа црквених лица, нити за опште пљување по Цркви.
  • Учесници су обавезни да се пристојно изражавају и културно односе према другима. Сваки преступ, независно од теме, биће санкционисан.

Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
ДЕЛИЈА86ЦЗБГ
Војвода
Војвода

Порука: 1541
Приступио: нов 2011

Re: др Војислав Шешељ: владика Артемије је ИЗДАЈНИК

Порука ДЕЛИЈА86ЦЗБГ 23.11.2011. 14:17

Евсигније ::
ДимитријеПБ ::Каква глупост то што је Шешељ изјавио... То није тачно да је Артемије издајник.

У том моменту нија била глупост. Стварно се тако понео. То је било непосредно после окупације КиМ када је дошла Олбрајтова код Артемија и питала га: "Шта можемо да учинимо за вас"? Артемије је одговорио: "Помозите нам да скинемо Милошевића".

То је доказани чин издаје што је урадио Артемије, и оскрнавио је Грачаницу примивши Олбрајтову и Клинтона тамо,чак је и Тачија примио. Сад му изгледа дошло из дупета у главу па се опаметио,ал касно.
јесаул
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 140
Приступио: јул 2011

Порука јесаул 23.11.2011. 20:59

ДЕЛИЈА86ЦЗБГ ::
Евсигније ::
ДимитријеПБ ::Каква глупост то што је Шешељ изјавио... То није тачно да је Артемије издајник.

У том моменту нија била глупост. Стварно се тако понео. То је било непосредно после окупације КиМ када је дошла Олбрајтова код Артемија и питала га: "Шта можемо да учинимо за вас"? Артемије је одговорио: "Помозите нам да скинемо Милошевића".

То је доказани чин издаје што је урадио Артемије, и оскрнавио је Грачаницу примивши Олбрајтову и Клинтона тамо,чак је и Тачија примио. Сад му изгледа дошло из дупета у главу па се опаметио,ал касно.

Леп си аватар изабрао. Па мени нечуди твој кретенски коментар. Имаш сличицу човека који је издао своју веру и нацију и коме се "Госпа" јавила у Међугорју. И ти ћеш да судиш владици Артемију. Сигурно на утакмицама вичеш нешто у стилу "нож жица ...".Прави јунак и упућен у верска питања.
ДЕЛИЈА86ЦЗБГ
Војвода
Војвода

Порука ДЕЛИЈА86ЦЗБГ 23.11.2011. 21:51

На аватару ми је Србин коме су попалили кућу усташе у Борову и који је прави српски националиста,немаш права да вређаш Синишу,правог Србина. Владици Артемију треба да суди српски народ,јер је примао српске непријатеље у Грачаницу,љубио се са крволоком Тачијем и сатаном Клинтоном,добро је Шешељ и рекао да је издајник,ту нема спора да је издајник,а сад му као дошло из дупета у главу па се као мало опаметио,ал џаба му то.
Милчићи
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 165
Приступио: мај 2011

Порука Милчићи 24.11.2011. 8:59

ДЕЛИЈА86ЦЗБГ ::На аватару ми је Србин коме су попалили кућу усташе у Борову и који је прави српски националиста,немаш права да вређаш Синишу,правог Србина. Владици Артемију треба да суди српски народ,јер је примао српске непријатеље у Грачаницу,љубио се са крволоком Тачијем и сатаном Клинтоном,добро је Шешељ и рекао да је издајник,ту нема спора да је издајник,а сад му као дошло из дупета у главу па се као мало опаметио,ал џаба му то.

Срамота да тако пишеш. Хоћеш да кажеш да је овом Србину из Борова крив Епископ Рашко-призренски и Косовско-метохијски за то што су му горе попалили кућу. Мислиш да не знамо где је Борово? Поклопи се ушима преко главе и ћути, срамото једна! Одакле ти идеје да овако причаш? Ко те плаћа, бруко једна?!
ДЕЛИЈА86ЦЗБГ
Војвода
Војвода

Порука ДЕЛИЈА86ЦЗБГ 24.11.2011. 10:28

Наравно да Синиши није крив владика Артемије, одговорио сам ''јесаул''у да ми је на аватару прави Србин и православац,на његове речи како је Синиша ''издао веру и нацију'',срамота је да он то каже кад је Синиша националиста.
Свако нормалан зна шта је радио владика Артемије за време бомбардовања,кога је подржавао и с ким се љубио и примао које злотворе у Грачаницу,само ви немате очи да видите. Не би га Шешељ џаба назвао издајником,да то није.
Артемију је Милошевић био трн у оку,ко ђинђолину,зато је и примао Клинтона и Олбрајтову да оскрнаве Грачаницу,само да се супротстави Милошевићу. А ви браните тог владику који је ко Вук Драшковић љубио руке Клинтону и Олбрајтовој и руковао се са Тачијем,срамота,велика срамота!!!
Аватар
Суманут
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 709
Приступио: сеп 2010

Порука Суманут 24.11.2011. 13:55

Слика

Слика
СРПСКА НАРОДНА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА
http://forum.badnjak.com
Слика Слика Слика Слика Слика Слика
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука: 1263
Приступио: окт 2008
Место: Маракана, Север

Порука Делија са Севера 24.11.2011. 22:24

Ово је страшно како неки овде идолизују Шешеља. Он јесте велики патриота и србенда, али није све што он каже свето слово. Па шта ако је Артемије подржавао жуте и дочекивао Клинтона. Једноставно је био будала као и велики део нашег народа тада. Касније се опаметио и схватио да је погрешио. Шта је ту нејасно.
Не треба нам плаћена титула,
Држава цела зна да је лоповчина
Караџић Томислав!!!

Слика
ДЕЛИЈА86ЦЗБГ
Војвода
Војвода

Порука ДЕЛИЈА86ЦЗБГ 24.11.2011. 22:36

Кажем ја да се после опаметио,да му је дошло из дупета у главу,схватио је сам шта је урадио и кога је подржао. Без обзира то што је био против Милошевића,његов проблем,ал зар због ината Милошевићу да прима у Грачаницу оне крвнике што су нас бомбардовали,то је стварно срамота за једног владику СПЦ да учини тако нешто. Црква треба да служи народу и држави а не да ради против народа,зато је много погрешио Артемије што је то урадио само у инат Милошевићу. Владика Амфилохије црногорско-приморски је за мене прави изасланик СПЦ,увек је радио у корист свог народа и увек је исказивао свој патриотизам,давао је и подршку српским херојима Караџићу и Младићу,њему свака част,по мени он је требао бити нови патријарх,он је прави наследник патријарха Павла,ал шта можемо кад ''председник'' о свему одлучује,па и о новом патријарху.
јесаул
Млади националиста
Млади националиста

Порука јесаул 27.11.2011. 23:22

ДЕЛИЈА86ЦЗБГ ::Кажем ја да се после опаметио,да му је дошло из дупета у главу,схватио је сам шта је урадио и кога је подржао. Без обзира то што је био против Милошевића,његов проблем,ал зар због ината Милошевићу да прима у Грачаницу оне крвнике што су нас бомбардовали,то је стварно срамота за једног владику СПЦ да учини тако нешто. Црква треба да служи народу и држави а не да ради против народа,зато је много погрешио Артемије што је то урадио само у инат Милошевићу. Владика Амфилохије црногорско-приморски је за мене прави изасланик СПЦ,увек је радио у корист свог народа и увек је исказивао свој патриотизам,давао је и подршку српским херојима Караџићу и Младићу,њему свака част,по мени он је требао бити нови патријарх,он је прави наследник патријарха Павла,ал шта можемо кад ''председник'' о свему одлучује,па и о новом патријарху.

Па питај Шавију коме је Милошевић био трн у оку и ко је запалио скупштину. Питај Амфилохија ко је читао моллитву за брзу смрт милошевића. Питај Амфилохија да ли га је папа наградио крстом. Питај Амфилохија да ли је избацио сва српска обележја Српске православне Цркве у Црној гори. Питај Амфилохија јел су га КФОР и Еулекс увели у Грачаницу и у српске манстире на косову кад је протеривао Артемија.

Па то што су му усташе запалиле кућу не значи да је остао православан. Распитај се па ћеш видети да је био на ходоћашћу у Међугорју где му се "јавила" "Госпа". Иначе то је католичка превара где сваке године дође на десетине хиљада католичких поклоника. То је иначе место у Херцеговини где су усташе поклале и побацале у јаме много Срба, а после рата су измислили да се ту јавља "Госпа".

А очигледно је да о владици Артемију немаш појма већ да си о њему чуо само из Милошевићевих и Жутих медија. Можда су Милошевић и Анђелковић остали на КиМ са народом када се војска без борбе повукла као из Крајине. Па владика је био једини који је заустављао Србе да не беже за војском већ да остану на КиМ. А ти си по Београду жестоко се борио против НАТО и Шиптара све урлајући по стадионима и улицама. Јуначино волео бих да те видим како си храбар међу Шиптарима.

А твој Амфилохије није прстом мрднуо кад је на његовој канонској територији потписан конкордат, већ се он брине шта се дешава по Београду и по КиМ. Смутљивац један Милов пијунчић и папољубац. Баш видим да се претргао од одбране Младића и Караџића.

Освести се човече, не веруј медијима већ кад причаш о Цркви иди и мало у њу.

Не замери, ако сам те увредио праштај!
ДЕЛИЈА86ЦЗБГ
Војвода
Војвода

Порука ДЕЛИЈА86ЦЗБГ 27.11.2011. 23:57

Брате,не замерам ти ја ништа,твоје мишљење,мисли ти шта хоћеш о Артемију,ја нисам стекао неко лепо мишљење о њему а највише јер је примао Клинтона и Олбрајтову у Грачаницу,и руковао се са Тачијем. То му се не може опростити тако лако,без обзира што се сад променио и схватио неке ствари.
Па кнез Лазар мислим да се окретао у гробу после тог чина владике Артемија.
За Амфилохија свако зна да је одувек био искрен и честити човек,прави патриота који воли свој народ,био је пријатељ Радована Караџића,он га је једини посетио кад је био затамничен овде од стране нато слуга,Амфилохије је подржавао све Србске хероје и давао подршку Србским борцима на Дубровачком ратишту,рекао је тад да ће Дубровник бити наш или Божији.
Владика Амфилохије је једини сада стуб Србства у окупираној српској Црној Гори,њега стално напада милова усташка власт јер не признаје њихову вештачку творевину и тзв.ЦПЦ,отпаднике од православне вере. Не верујем ја ништа медијима него знам о чему причам,и наравно да идем често у цркву.
Понављам,владика Амфилохије је прави наследник Патријарха Павла,он зна како се чува православна вера и Србство. И владика Амфилохије је највише осудио геј параду,рекао је да је то содома и гомора,парада срама.
Аватар
ДимитријеПБ
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 15
Приступио: окт 2011

Порука ДимитријеПБ 28.11.2011. 13:03

Можда се онда тако чинило, али данас се лепо види ко је проватикански орјентисан, а ко се противи Европи и Западу. Не знам, можда је Артемије променио став од некад, а било би глупо да се Шешељ дан данас исто опходи према Артемију, када је очигледно да је Артемије највећи непријатељ Ватикану и Западу. Како невиди да су обојица жртве Европе и глобализма. То је исто као кад се две рибе пеку на истој ватри и једна другој не верују.
јесаул
Млади националиста
Млади националиста

Порука јесаул 28.11.2011. 22:19

Ne želim da te ubeđujem ali videćemo ko je vera a ko je nevera. I ko je čuvao srpstvo i veru pravoslavnu. Svako dobro brate i praštaj!
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 7 гостију