srpskinacionalisti.com

др Војислав Шешељ: владика Артемије је ИЗДАЈНИК

Форумска правила
  • Овај форум је за дискусије о Православљу; одлазак у цркву, исповест, значење Литургије, свети Оци и њихова учења, славски обичаји итд.
  • Овај форум је за размену мишљења о екуменизму, приоритетима Цркве, улози Цркве у друштву итд.
  • Овај форум НИЈЕ за обелодањивање појединачних преступа црквених лица, нити за опште пљување по Цркви.
  • Учесници су обавезни да се пристојно изражавају и културно односе према другима. Сваки преступ, независно од теме, биће санкционисан.

Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
ruskinjica
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 41
Приступио: апр 2006

Re: др Војислав Шешељ: владика Артемије је ИЗДАЈНИК

Порука ruskinjica 1.3.2007. 13:48

Meni se cini da si ti preuzeo titoisticku i LDP-ovsku politiku, pa pljujes po svemu pravoslavnom, a krijes se iz Seselja.
Dzaba ti reci, kada dela tvoja govore za tebe.
Аватар
Златоусти
Војвода
Војвода

Порука: 8687
Приступио: окт 2004
Место: Земља која умире од стида јер све је више људских гњида

Порука Златоусти 1.3.2007. 13:55

Банат ::Хајде да направимо један месијански култ од лика & дела проф. др. Војислава Шешеља, као што ЛДП и ДС праве од Зорана Ђинђића. Што да не, одлична је идеја.

Омладина ДС
БЕСЕДЕ У ЗОРАНОВУ ЧАСТ

БЕОГРАД - Демократска странка и фонд "Др Зоран Ђинђић" организоваће у осам градова Србије такмичење у беседништву под називом "Беседе у Зоранову част", а овогодишња тема гласи "Ако данас не успемо, једини разлог смо ми сами". Такмичење је иницирао прошлогодишњи победник и председник Клуба Демократске омладине из Кикинде Милан Новаковић.

Такмичење почиње 4. марта квалификацијама у Суботици, које ће затим бити одржане у Кикинди, Новом Пазару, Нишу, Београду, Ужицу, Крагујевцу и Новом Саду. Финале ће бити 12. марта у Београду.

(D. N.)

http://www.kurir-info.co.yu/Arhiva/2007/februar/27/V-03-27022007.shtml

:lol:
"Само јуначки одговор на агресију у Првом светском рату коштао је српски народ више од половине мушког рода. Гинули су, углавном, они најбољи, најмлађи, остајући без порода. Остајали су да се размножавају углавном они лошији. Сада беремо плодове те наопаке селекције."

Зато ако буде фрке "горе" ту сам зови ако треба!
Аватар
Wulf
Националиста
Националиста

Порука: 475
Место: тамо где не владају талибани, образовци, љотићевци, суботари, дверјани и вехабије

Порука Wulf 1.3.2007. 14:23

:lol:

:lol: Слика

Слика

предлажем да Кмери организују БЕСЕДЕ у Артемијеву част.
The sleeper must awaken.

"Концепт Велике Србије подразумева братско јединство Срба православаца, Срба католика, Срба муслимана, Срба протестаната и Срба атеиста. "
/ др Војислав Шешељ

Слика Слика
Аватар
N.S.
Војвода
Војвода

Порука: 5846
Приступио: сеп 2005

Порука N.S. 1.3.2007. 14:25

ruskinjica ::Meni se cini da si ti preuzeo titoisticku i LDP-ovsku politiku, pa pljujes po svemu pravoslavnom, a krijes se iz Seselja.
Dzaba ti reci, kada dela tvoja govore za tebe.

Potpuno tacno.

U pitanju je psihicki neuravnotezena osoba - u to vise ne sumnjam.
Аватар
N.S.
Војвода
Војвода

Порука: 5846
Приступио: сеп 2005

Порука N.S. 1.3.2007. 14:45

Kada nema drzave da stiti srpski narod, tu je uvek bila Crkva da ga drzi na okupu i stara se koliko je moguce o njegovim interesima. Tako je uvek bilo tako je i sada na Kosovu i Metohiji gde Srbija trenutno nema fakticku vlast.

Nikad ne bih ruzno govorio o bilo kom Srbinu koji sada zivi na Kosmetu u ovako teskim okolnostima, i na to nema pravo neko ko u udobnosti beogradskog stana lupeta po internetu dok ti ljudi dole na Kosovu svaki dan rizikuju glavu.

Ovde je rec o patoloskoj mrznji prema Pravoslavlju jednog forumasa koji ne bira sredstva da je ispolji. Tuzno.
Није све пропало кад пропало све је - Рајко Петров Ного
Аватар
Bora
Војвода
Војвода

Порука: 1028
Приступио: мај 2005
Место: Velika Srbija

Порука Bora 2.3.2007. 0:08

Wulf ::Шешељ је човек као и сваки други. Можеш да верујеш у оно што тврди о Артемију, а не мораш, твоја ствар, у сваком случају постоји јасна аргументација. Разлог зашто често цитирам Шешеља је очигледан, да бих спречио Кмерјане да ме прогласе атеистом, безбожником, непријатељем цркве, паганом или сличним етикетама из њиховог арсенала. Као што је некад било забрањено писати лоше о Јосипу Брозу јер си аутоматски постајао народни непријатељ, данас се дочекује на нож свака критика црквених великодостојника. Е па мени је НАЦИЈА увек била изнад вере, и тако ће и остати. А далеко од тога да Шешеља сматрам безгрешним човеком, али је свакако један од највећих српских интелектуалаца у 20. веку и човек који се више пута жртвовао за идеале и за Српство.

Док су српски витезови бранили Косово, док је гинуло хиљаде војника и полицајаца, док су цркве бомбардоване уранијумским пројектилима, Артемије је бацао анатеме на “злу” српску власт.
Метафорички.

Слика Слика

Слика

Све зависи од система вредности који си изградио. Ако неко мисли да је у реду гостити и грлити САТАНИНУ ЋЕРКУ Медлин и пљувати по сопственој држави, бити слуга Саурона и Сарумана, онда слободно нека се учлани у ЛДП или КМЕРИ.

Slazem se sa tobom u vecem delu. Iskren da budem nisam upucenu tvoj problem sa ostalim clanovima foruma, tako da necu da kometarisem. Hriscanski je trpeti.
Najveci problem je sto kopate po istoriji o nekim beznacajnim stvarima, umesto da se okrenete svakodnevnim problemima koji nas udavise. Zasto imas potrebu da se nekom pravdas, da bi nesto dokazao, pisi o onome sto mislis i neosvrci se. Mislim da napad na svestena lica nije u redu, ma sta ja mislio o pojedinim koji blago receno brukaju crkvu. Veruj mi da crkva sama nalazi nacin da resi svoje probleme samo je ne treba gusiti i pritiskati jer su dovoljno propatili i na sve su osetljivi.
Da ti ne spominjem kako se neprijatelji raduju pri svakom pljuvanju svestenika ...
http://www.eparhija-prizren.org/
http://www.novinar.de/

"И даље сам Епископ рашко-призренски. Без валидне пресуде Црквеног суда, нећу се повиновати неканонским одлукама. Никакав процес против мене није покретан, вођен, нити има пресуде. Постоје само одлуке које су донели прегласавањем."- Вл. Артемије

АПЕЛ ЗА ПОМОЋ ЕПАРХИЈИ РАШКО-ПРИЗРЕНСКОЈ У ЕГЗИЛУ
http://www.eparhija-prizren.org/sr/2011 ... 06-34.html
Аватар
Срб
Војвода
Војвода

Порука: 1441
Приступио: дец 2006
Место: Канада (читај Кењада)

Порука Срб 2.3.2007. 5:51

Wulf ::Артемије је постао отворени савезник Саурона, Сарумана, Сатане и придружио се армији орка.
Метафорички речено.

Пријатељу, пуно гледаш хороре.... погледај неку комедију или си нађи девојку, мање ће ти се привиђати сатане...... метафорички речено.
Отужни су ми савети људских старешина и мудраца - о како су ми отужни - од када Твоја мудрост затресе моје срце и мозак, Свети Боже.
Аватар
Wulf
Националиста
Националиста

Место: тамо где не владају талибани, образовци, љотићевци, суботари, дверјани и вехабије

Порука Wulf 2.3.2007. 13:24

N.S. ::psihicki neuravnotezena osoba

И Шешеља многи сматрају неуравнотеженим, тј. непријатељи га тако често етикетирају.

Најпре си написао да сам "психопата", па си едитовао поруку у "психички неуравнотежен". Шта то говори о твојој уравнотежености када сатима размишљаш коју ћеш увреду да упутиш, мењаш поруке, нервираш се. Јер си ти беше обећао најмање 5 пута да ми се више нећеш обраћати? А прогањаш ме из теме у тему, оптерећен си, анализираш ме... молиш Ненада да ми брише поруке и улизујеш му се. Како не схваташ човече, и Марија је почела да те игнорише јер си жива досада, безлични брбљивац, типа оног вермавука, или улични речником: СМОР на куб. Мени не сметаш, то те саветујем за твоје добро.

Psycho killer
Quest que cest
Fa fa fa fa fa fa fa fa fa far better
Run run run run run run run away
Psycho killer
Quest que cest
Fa fa fa fa fa fa fa fa fa far better
Run run run run run run run away

8)
The sleeper must awaken.

"Концепт Велике Србије подразумева братско јединство Срба православаца, Срба католика, Срба муслимана, Срба протестаната и Срба атеиста. "
/ др Војислав Шешељ

Слика Слика
Аватар
Wulf
Националиста
Националиста

Порука Wulf 2.3.2007. 14:01

Bora ::
Wulf ::Шешељ је човек као и сваки други. Можеш да верујеш у оно што тврди о Артемију, а не мораш, твоја ствар, у сваком случају постоји јасна аргументација. Разлог зашто често цитирам Шешеља је очигледан, да бих спречио Кмерјане да ме прогласе атеистом, безбожником, непријатељем цркве, паганом или сличним етикетама из њиховог арсенала. Као што је некад било забрањено писати лоше о Јосипу Брозу јер си аутоматски постајао народни непријатељ, данас се дочекује на нож свака критика црквених великодостојника. Е па мени је НАЦИЈА увек била изнад вере, и тако ће и остати. А далеко од тога да Шешеља сматрам безгрешним човеком, али је свакако један од највећих српских интелектуалаца у 20. веку и човек који се више пута жртвовао за идеале и за Српство.

Док су српски витезови бранили Косово, док је гинуло хиљаде војника и полицајаца, док су цркве бомбардоване уранијумским пројектилима, Артемије је бацао анатеме на “злу” српску власт.
Метафорички.

Слика Слика

Слика

Све зависи од система вредности који си изградио. Ако неко мисли да је у реду гостити и грлити САТАНИНУ ЋЕРКУ Медлин и пљувати по сопственој држави, бити слуга Саурона и Сарумана, онда слободно нека се учлани у ЛДП или КМЕРИ.

Slazem se sa tobom u vecem delu. Iskren da budem nisam upucenu tvoj problem sa ostalim clanovima foruma, tako da necu da kometarisem. Hriscanski je trpeti.
Najveci problem je sto kopate po istoriji o nekim beznacajnim stvarima, umesto da se okrenete svakodnevnim problemima koji nas udavise. Zasto imas potrebu da se nekom pravdas, da bi nesto dokazao, pisi o onome sto mislis i neosvrci se. Mislim da napad na svestena lica nije u redu, ma sta ja mislio o pojedinim koji blago receno brukaju crkvu. Veruj mi da crkva sama nalazi nacin da resi svoje probleme samo je ne treba gusiti i pritiskati jer su dovoljno propatili i na sve su osetljivi.
Da ti ne spominjem kako se neprijatelji raduju pri svakom pljuvanju svestenika ...

Нема проблема, сви на форуму живимо у љубави и хармонији. :) :lol:
Могу да разумем да некога повреде моји ставови, али ипак то су само написане речи, и свако може да искључи компјутер или да прескаче теме које му се не свиђају. Ваљда смо се у 21. веку изборили за слободу мисли и говора.

Да неким несрећним случајем, не дај Боже, Кмерјани буду на власти они би ме као јеретика јавно обесили, а Шешељеве књиге спаљивали, а да је ово њихов форум одавно бих био банован.

Бошкови Кмери или Чедини "либерали" не умеју да дискутују, јер су они увек у праву, једноставно би побили и позатварали све који не мисле истоветно као они.
The sleeper must awaken.

/ др Војислав Шешељ

Слика Слика
Аватар
ruskinjica
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука ruskinjica 2.3.2007. 14:08

Pazi ga sad ovaj se jos uporedjuje sa Seseljom.
Wulfe, oni koji mrze radikale kazu da je Seki neuravnotezen. To ne govore radikali za Sekija, a ovde ti isti radikali to misle o tebi. Da li ti to nesto govori?
Аватар
Wulf
Националиста
Националиста

Порука Wulf 2.3.2007. 15:27

Који радикали?
Н.С. није радикал.
Марија није радикал.
рускињица се лажно представља као радикал, а у ствари је Кмер.
Сем њих двоје нико није имао опаске на рачун мог уравнотежења.
The sleeper must awaken.

/ др Војислав Шешељ

Слика Слика
Ројалиста
Војвода
Војвода

Порука: 2909
Приступио: феб 2006

Порука Ројалиста 2.3.2007. 15:38

Ne mozete coveka samo tako napasti zato sto je bio s nekim zlocincima. Seselja postujem, ali i on nekad zna da prevrsi svaku meru.
Аватар
Wulf
Националиста
Националиста

Порука Wulf 2.3.2007. 15:59

Ма немој! Шешељ превршио сваку меру?
Колико знам Шешељ је већ ЧЕТИРИ године у тамници, док се у исто време Артемије шетка од трибине до трибине где индоктринира омладину и држи "патриотске" говоре. Шешељ је био спреман да УМРЕ у тамници и два месеца је штрајковао глађу, док је Артемије на трибинама Кмера глуматао велику жртву, а видели смо како се понашао у најтежим данима, како се Артемије улизивао Американцима и како се тресао пред Мадленом - САТАНИНОМ ЋЕРКОМ.

А да се Чедомир Јовановић састао са Олбрајтовом после бомбардовања и да је пљувао по држави, сви би рекли: издајник, наркоман, фукара...
Оно што су Чедица и Бошко-Кмер у политици, то је Артемије у цркви.
The sleeper must awaken.

/ др Војислав Шешељ

Слика Слика
Аватар
Bora
Војвода
Војвода

Порука: 1028
Приступио: мај 2005
Место: Velika Srbija

Порука Bora 2.3.2007. 21:53

Sada preterujes, a ja nemam nameru da te napadam ili ubedjujem. Uostalom sam si kriv sto si okrenuo ceo forum protiv sebe.
Nisam mislio na harmoniju vec na slogu, mada kad vidim o kakvim se glupostima ovde ljudi svadjaju razocaram se ...
Mislim da je preterano uporedjivati te dve grupe po bili kakvom ekstremizmu ili mrznji, ali sam siguran zato da bi nas cedisti zive pekli ... kad bi imali priliku naravno.
http://www.eparhija-prizren.org/
http://www.novinar.de/

"И даље сам Епископ рашко-призренски. Без валидне пресуде Црквеног суда, нећу се повиновати неканонским одлукама. Никакав процес против мене није покретан, вођен, нити има пресуде. Постоје само одлуке које су донели прегласавањем."- Вл. Артемије

АПЕЛ ЗА ПОМОЋ ЕПАРХИЈИ РАШКО-ПРИЗРЕНСКОЈ У ЕГЗИЛУ
http://www.eparhija-prizren.org/sr/2011 ... 06-34.html
Аватар
ruskinjica
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука ruskinjica 2.3.2007. 22:17

Meni je kompliment da mi ti Wulfe kazes da sam Kmer. Neka drugi ucesnici prosude ko je ovde Zver. Ako si ti radikal onda ja definitivno nisam. Ne bih volela da me neko stavlja u isti kos sa tobom takvim. Ti imas tipican stav LDP-a, pokusavas ovde da nas zavadis pa da vladas. Ili jos bolji primer, sluzis se ustaskom taktikom, Srbe na Srbe. Bratac provaljen si.
A to da ja lazem i da nisam radikalka tu si mi legao ko kec na desetku. Dragi moj dok si se ti igrao ustasa i partizana Seselj je kod mene u Sarajevu pio kafu. Moji su bili prve komsije sa Milanom (Milom) Seseljem inace bratom od strica sa Vojom, a Milanova rodjena sestra se udala za mog rodjaka.
Takvi kao ti su mi dobro poznati, pusaju se u grudi, kao veliki su Srbi, kriju se iza nekog srpskog vodje, a cim prve puske zapucaju ili se nesto ozbiljnije desi sakriju se prvi u misije rupe.
Ziveo Seselj!
Ziveo vladika Artemije i svi nasi crkveni velikodostojnici!
A tebi Wulfe neka je Bog na pomoci.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 2 гостију