srpskinacionalisti.com

Evo šta smrdljive jevrejčine misle o Isusu

Форумска правила
  • Овај форум је за дискусије о Православљу; одлазак у цркву, исповест, значење Литургије, свети Оци и њихова учења, славски обичаји итд.
  • Овај форум је за размену мишљења о екуменизму, приоритетима Цркве, улози Цркве у друштву итд.
  • Овај форум НИЈЕ за обелодањивање појединачних преступа црквених лица, нити за опште пљување по Цркви.
  • Учесници су обавезни да се пристојно изражавају и културно односе према другима. Сваки преступ, независно од теме, биће санкционисан.

Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1462
Приступио: феб 2009

Evo šta smrdljive jevrejčine misle o Isusu

Порука Serlancelot 23.4.2018. 20:12

никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1056
Приступио: феб 2014

Re: Evo šta smrdljive jevrejčine misle o Isusu

Порука ДејанНационалистa 23.4.2018. 23:01

Serlancelot ::https://www.youtube.com/watch?v=F7Cui-E0DOY

Стари видео, макар сам га ја давно гледао. Нико ми ту није био посебно иритантан, осим овог лудака с наочарима (почиње на 2:32)
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1509
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 28.4.2018. 15:43

Србин који мрзи све Јевреје у целини, који их мрзи као народ, је зрео за психијатрију.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1922
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 30.4.2018. 3:12

Србски ратник ::Србин који мрзи све Јевреје у целини, који их мрзи као народ, је зрео за психијатрију.

Зрели су за психијатрију сви они који подржавају монструм државу Израел. Државу која годинама врши терор и најгоре злочине над палестинским народом. Израел је геноцидна држава!

Слика

Слика
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 30.4.2018. 11:41

Српски родољуб ::Зрели су за психијатрију сви они који подржавају монструм државу Израел. Државу која годинама врши терор и најгоре злочине над палестинским народом. Израел је геноцидна држава!

Зрео за психијатрију може бити само неко ко се зове Српски родољуб, а велича ВМРО и усташе. Психијатри тај феномен називају - подвојена/вишеструка личност.
Коме ли ћеш се ти "царству" приволети? Срба или кољача српског народа?

Држава Израел није геноцидна. Геноцидне су нацистичка Немачка или драга ти НДХ. Разумеш?
Палестинци нису никакве цвећке - примењују исте оне методе које су примењивала и њихова браћа по вери на овим просторима. Провоцирају, нападају (ево ти лепог примера где отац гура сина на припаднике IDF-а https://www.youtube.com/watch?v=JKkCgpKk4SI), а када им Јевреји узврате - одмах кукају како су жртве. Познато нам је све то. Бар нама Србима, не знам (нити ме занима, ко их *ебе) какво је искуство чокалија са Шиптарима.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1922
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 30.4.2018. 11:54

Зрео за психијатрију може бити само неко ко се зове Српски родољуб, а велича ВМРО и усташе. Психијатри тај феномен називају - подвојена/вишеструка личност.
Коме ли ћеш се ти "царству" приволети? Срба или кољача српског народа?

Немам намеру да овде дискутујем о усташама. На оној теми сам рекао све... Понављам, усташе су настале као последица погрешне политике краља Александра.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 30.4.2018. 12:03

Српски родољуб ::Немам намеру да овде дискутујем о усташама. На оној теми сам рекао све... Понављам, усташе су настале као последица погрешне политике краља Александра.

Поменуо си геноцидне државе па морам да ти укажем како је то била братска ти НДХ, а не Израел. Још ће да испадне како су мучени Срби криви за геноцид у НДХ...
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1509
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 30.4.2018. 23:08

Српски родољуб ::[

Зрели су за психијатрију сви они који подржавају монструм државу Израел. Државу која годинама врши терор и најгоре злочине над палестинским народом. Израел је геноцидна држава!

Једно је бити против државе Израела (мада, ни то ми није баш најасније да Србин буде, али ајд, то је легитимно), али мрзеи читав јеврејски народ је болесно.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 4 гостију