srpskinacionalisti.com

Лажи "српске" википедије у хрватским рукама

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Solinda
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 13
Приступио: окт 2006

Порука Solinda 11.10.2006. 18:34

djevrek ::Наведи ми молим те само један пример где сам слагао и ја ћу напустити Википедију истог тренутка, спреман сам да "бацим у воду" 2 године константног рада ако сам икада игде слагао у вези било чега. Дакле, молим те за пример.

П.С. Управо сам вратио реченицу и поставио референце.

Управо си слагао. Погледајте како је слагао. Доказ је на

http://sr.wikipedia.org/w/index.php?tit ... did=613313

Уклонио је и реченицу и линк према доказу да је то Чеда рекао. Сада лаже да му није презентован линк.
Пошто је ухваћен у антисрпској активности, сад се прави толерантан администратор.
У лажи су кратке ноге.
дењикин
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 30

Порука дењикин 11.10.2006. 19:30

Solinda ::
djevrek ::Наведи ми молим те само један пример где сам слагао и ја ћу напустити Википедију истог тренутка, спреман сам да "бацим у воду" 2 године константног рада ако сам икада игде слагао у вези било чега. Дакле, молим те за пример.

Управо си слагао. Погледајте како је слагао. Доказ је на

http://sr.wikipedia.org/w/index.php?tit ... did=613313

Уклонио је и реченицу и линк према доказу да је то Чеда рекао. Сада лаже да му није презентован линк.
Пошто је ухваћен у антисрпској активности, сад се прави толерантан администратор.
У лажи су кратке ноге.

Другари, ово је дивно. Човек који говори неистину управо док куца текст којим изазивачки тврди да ће напустити википедију уколико му се цитира једна његова лаж. Њу није било потребно тражити. Лагао је док је говорио.
То су људи данашње "српске" википедије.
Иначе, председник Викимедије је потврдио да је тражена донација од 50000 евра. Претходно је тврдио да тако нешто није постојало. Онда када је ухваћен у лажи, тврдио је да је то био заборавио.
Зато и уосталом служе НВО. Да се може заборавити на 50 000 евра.
Аватар
Nenad
Војвода
Војвода

Порука: 10518
Приступио: мар 2003

Порука Nenad 11.10.2006. 19:55

Коју тачно реченицу је уклонио, пошто је неколико уклоњено колико ја разумем овај вики систем. Одмах ћу рећи да ми се ни мало не свиђају аргументи који се користе против актуелне "власти" на википедији.

Врло је лако доказати оно што желите овом темом да докажете. Дајте линк ка чланку и цитирајте тачно са којим делом се не слажете и који део вам нису дозволили да промените.

Ево ја ћу почети. Чланак о Сребреници је срамота! Бројке и коришћење речи геноцид је апсулутно резултат западне кампање против Срба и никако чињеница. Критика треба да иде упоредно са представљеним бројкама, никако на крају (као да је врше неки манијаци који се не слажу зато што су луди, па ајде да их накнадно само споменемо). Чланак "Рат у Словенији" је такође ужасан, одакле су то кренуле јединице ЈНА? Јединице ЈНА су већ биле у Словенији и нигде нису кренуле!

Они Срби (ако то јесу) који не могу да дочекају да увеличају злочине или наводне злочине других Срба треба данас да се угледају на Турску, која прети Француској са санкцијама (замислите) зато што желе да забране негирање злочина над Јерменима (ја се не слажем са Турцима, и не поредим оно што су они урадили са нама, само поредим реакције. Турци изврше потпуни геноцид, значи са циљем да истребе један народ, над Јерменима и данас не дозвољавају да се тако представља. Срби у најгорем случају побију већину мушкараца у једној области из освете и онда их и Срби оптуже за геноцид).
La soberanía de un pueblo no se discute, se defiende con el arma en la mano.
Solinda
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука Solinda 11.10.2006. 20:15

Nenad ::Коју тачно реченицу је уклонио, пошто је неколико уклоњено колико ја разумем овај вики систем. Одмах ћу рећи да ми се ни мало не свиђају аргументи који се користе против актуелне "власти" на википедији.

.

Ђеврек , тј. Саша је био уклонио следећи део.

===Stav o Hrvatskoj===
- Iako organizacije za ljudska prava tvrde suprotno Jovanović tvrdi da Srbi u Hrvatskoj žive bolje nego u Srbiji.
- http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... _id=214763

Сада кад је ухваћен овде онда је сам рекао да то враћа натраг. Да нисмо ставили њихову злоупотребу овде, још увек то не би допуштали. Сад су пропустили. Сад је то чланак о Чедомиру Јовановићу http://sr.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cedom ... novi%C4%87 .
Последњи пут изменио Solinda дана 11.10.2006. 20:25, измењено укупно 1 пут.
дењикин
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 30

Re: Лажи "српске" википедије у хрватским рукама

Порука дењикин 11.10.2006. 20:21

Ево линка на изјави председника викимедије Србије у којој се он на хрватској википедији препоручује својим газдама речима да мрзи Србију:

http://hr.wikipedia.org/w/index.php?tit ... did=343216
Solinda
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука Solinda 11.10.2006. 20:30

дењикин ::Ево линка на изјави председника викимедије Србије у којој се он на хрватској википедији препоручује својим газдама речима да мрзи Србију:

Два дана пред одлазак у хрватску по финансијску подршку председник Викимедије Милош је рекао на том линку да мрзи Србију
"ako imam neprijateljski osecaj prema drzavi srbiji moze znaciti i da sam anarhista ".
Он иначе јест анархиста, који мрзи Србију. А Ђеврек се још није огласио како то да он као тобожњи националиста поштује онога што мрзи Србију.
Аватар
djevrek
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 29
Приступио: сеп 2004
Место: Subotica

Порука djevrek 11.10.2006. 21:04

Ово вероватно нисте видели, касније сам видео да је корник унео референце и враћена је реченица, све у свему погледајте тренутно стање чланка. Верлоре, тражити нешто и имати нешто није исто. Не желим да се расправљам са слепцима који не желе да виде, него само слушају наређења српких издајника попут Бориса.

Нисам ја тај који је за оцепљење косова него је Борис, нисам ја тај који је за даље цепање Војводине него Борис. Ви сада погледајте кога слушате.
Слика
Solinda
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука Solinda 11.10.2006. 21:14

djevrek ::П.С. Управо сам вратио реченицу и поставио референце.

Ово вероватно нисте видели, касније сам видео да је корник унео референце и враћена је реченица, све у свему погледајте тренутно стање чланка..

1. Да тобоже ниси видио. Обична лаж. Корисник Линдон се много пута обратио на страници за разговор и поново је показивао и референцу. Проблем је што је теби сметала та тврдња.

2. А друга лаж за 50.000 . Дакле остали су признали постојање 50.000 евра. Хоћеш ти коначно да признаш.

3. Питао сам те зашто подржаваш Милоша који је рекао да мрзи Србију.
четник_у_пензији
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 3

Порука четник_у_пензији 11.10.2006. 21:16

Војводе часне, кољите ову гамад

-> дењикина (верлора),
-> солинду (још непознатог) и
-> бориса балавурдског и сероњу канадског

да их ја не налазим јер већ дуже нисам никога заклао и старији сам човек.

Већ одавно пратим ја википедију! Али шта су ова три сероња направиле је равно издаји јер нападају српску википедију а не хрватску или енглеску. Нека иду мало у шуму а не да пуцају на своје из бусије и усране топле сећије. Зато, обавите то са њима што тише а ја обећавам - ћу на њихове. Ако вам требају адресе, за двојицу већ знам и где станују а за трећег ћу се још распитат.

сретно
[/b]
Аватар
djevrek
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука djevrek 11.10.2006. 22:17

Не, не, не и не!
То нам не пада на памет, не желимо да се срозавамо на њихов ниво, за разлику од њих показујемо колико смо цивилизовани и боримо се против лажи чињеницама, а не лажима и намештеним цитатима.
Слика
четник_у_пензији
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 3

Порука четник_у_пензији 11.10.2006. 22:35

Не знам ја како ви то на википедији решавате, али код нас се за издају коље. Овде у дијаспори владају други закони.

сретно
[/b]
Аватар
Nenad
Војвода
Војвода

Порука Nenad 11.10.2006. 22:38

дењикин ::Ево линка на изјави председника викимедије Србије у којој се он на хрватској википедији препоручује својим газдама речима да мрзи Србију:

Ово је глупост, човек очигледно објашњава свој став да србофобија није мржња према Србији, јер то може бити и анархизам, него да је то мржња по етничкој основи. Не слажем се са тим у потпуности али није он рекао да мрзи Србију.

Оно за Чеду јесте пропуст али исправљен је.

Молим кориснике овог форума да не позивају на клање, ако наставе биће удаљени.
Solinda
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука Solinda 11.10.2006. 23:29

Дјеврек је постао у размаку од минута од онога тобожњег четника у пензији. Сватко може лако уочити да ђеврек говори и кроз тога корисника. Лако га је прочитати.
Аватар
Nenad
Војвода
Војвода

Порука Nenad 11.10.2006. 23:34

Дјеврек је постао у размаку од минута од онога тобожњег четника у пензији. Сватко може лако уочити да ђеврек говори и кроз тога корисника. Лако га је прочитати.

Неће бити, ИП адреса показује да нису исти.
Аватар
djevrek
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука djevrek 11.10.2006. 23:44

Solinda схвати да се не користим тим глупостима као и ви. Прављење два налога је по мени признавање изгубљене битке и не желим нити морам то да радим. Ја ову препирку водим 'ладне главе и не желим да вас храним својом пажњом како то неки други раде. Знам да ће овоме ускоро бити крај, јер ћете се ви о'ладити исто тако брзо како вас је неко и загрејао (причам о "лудој" и слепој групи која прати и слуша Бориса) и радујем се том дану кад се будете сами себи смејали кога сте то слушали и шта сте све радити.
Слика
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 20 гостију