srpskinacionalisti.com

КАКО ДО 50+1%??

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1781
Приступио: мар 2012

Re: КАКО ДО 50+1%??

Порука Đorđo Napolitano 28.9.2017. 9:58

Раде Дерикоња ::Није он ништа решио, никакву загонетку, већ се још више упетљао у канџе банде атлантистичке.
И не може никако да се испетља. А та банда је, уствари, решила загонетку који је најефикаснији начин да анестезирају све десничарске патриотске снаге у Србији (од навијача па до полит.организација) тако што ће на чело Србије поставити декларисаног националисту и евроскептика који им сада верно служи.
У време Тадића горео је (у јаким протестима на улици) Београд за много мање политичке преступе и националне издаје а сада су "националисти" хипнотисани јер многи још увек наивно верују да њихов (бивши?) газда ипак није слуга Запада већ да блефира и да игра неку своју игру.
Ништа још није решено, тек треба да се решава.

Мени је највећи феномен како је успео да придобије гласаче од најрусофилскије оријентисаних до најгорих западофила, од оних који су пре 10 година носили мајице са Младићем и Караџићем до оних који су плакали за Ђинђићем сваког 12. марта. Мени је феномен да за њега гласају и они који су против уласка у ЕУ и они који су за што бржи улазак у ЕУ по сваку цену. За њега гласају и они што би гинули за Косово и они што би одмах признали независност "да реше већ једном тај проблем". За њега гласају и педери и они који би протерали педере из Србије. Ето то је мени фасцинантно

А што се тиче навијача и патриота не бих ја ту занемарио фактор поткупљивања њихових вођа, што је разоткрио Анђус па заглавио у затвору, док су неки као Миша Вацић и одраније били "на прст у дупе" са Вучићем па их није ни требало нарочито убеђивати
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3054
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 28.9.2017. 10:37

Мени је највећи феномен како је успео да придобије гласаче од најрусофилскије оријентисаних до најгорих западофила, од оних који су пре 10 година носили мајице са Младићем и Караџићем до оних који су плакали за Ђинђићем сваког 12. марта. Мени је феномен да за њега гласају и они који су против уласка у ЕУ и они који су за што бржи улазак у ЕУ по сваку цену. За њега гласају и они што би гинули за Косово и они што би одмах признали независност "да реше већ једном тај проблем". За њега гласају и педери и они који би протерали педере из Србије. Ето то је мени фасцинантно

Добар део народа (мислим да је у питању можда чак и милион људи), којима су мозгови тотално испрани гледањем телевизије увек по инерцији послушно гласа за сваку власт (сети се да је Тадић 2008. у другом кругу председничких избора чак стигао до 2,3 милиона гласова, у моменту када је било јасно да ће ЕУ и формално признати косовску независнот), део је купљен привилегијама, део су "корисни идиоти" и ето ти чаробне формуле. Када не буде на власти, СНС ће нестати, јер то није странка, већ интересно удружење. ЈУЛ је до октобра 2000. ведрио и облачио по Србији, када су развлашћени на ванредним изборима три месеца касније узели су тек 15.000 гласова.

А што се тиче навијача и патриота не бих ја ту занемарио фактор поткупљивања њихових вођа, што је разоткрио Анђус па заглавио у затвору, док су неки као Миша Вацић и одраније били "на прст у дупе" са Вучићем па их није ни требало нарочито убеђивати

И уцене судским поступцима, у нормалној земљи тај олош од тзв. "навијачких вођа" са подебелим досијеима би поодавно седео у затвору, не би се слободно шетао и изигравао Вучићеве SА одреде. Оно што ни Милошевићу ни Тадићу није пошло за руком, успело је Вучићу, да их стави под своју апсолутну контролу.
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука: 1410
Приступио: феб 2013

Порука Раде Дерикоња 28.9.2017. 17:36

Све то што сте написали плус то што је истрошена енергија, што су изневерене наде, што влада егоизам, страх да се не изгубе неке позиције, итд. Многи националисти су се продали, неки траже разне изговоре да не улазе у отворену политичку борбу, влада општа апатија...
Али то мора једног дана да престане и да почне наше национално буђење.
"Свак је рођен за по једном мријети, част и брука живе довијека!" - П.П. Његош
gatorlale
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 626
Приступио: авг 2010

Порука gatorlale 29.9.2017. 6:27

Вучић је нешто слично као Путин само на нивоу Србије,он је пре свега српски човек дакле није ни проруски
ни прозападни и све је то одлично упаковано,има медије који с времена на време убацују приче о завери против њега,удружила се ЦИА и све западне службе,и ето укратко рецепт како осваја 55% гласова,ја очекујем на следећим да ће добити 66% гласова.А некадашњи радикали и Шешељ су били онај стари пројекат да никад не дођу на власт тако да с њима Вучић никад не би постао ово што је сад све би то било од 20% до 30% а некад би се падало и испод цензуса..
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3556
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 29.9.2017. 15:39

Раде Дерикоња ::Све то што сте написали плус то што је истрошена енергија, што су изневерене наде, што влада егоизам, страх да се не изгубе неке позиције, итд. Многи националисти су се продали, неки траже разне изговоре да не улазе у отворену политичку борбу, влада општа апатија...
Али то мора једног дана да престане и да почне наше национално буђење.

Него шта него да ће да престане.
Биће боље , мора!
Ни Турци нису нису били овде довека , само 500 година. :D :D :D :D
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Atreid
Националиста
Националиста

Порука: 444
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 29.9.2017. 17:52

и та аутошовинистичка измишљотина, код мене су турци били 120 година, у "пашалуку" 400, остали делови око 450+...
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3556
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 29.9.2017. 18:31

Па знам ја то али шта ћеш када је 90-тих цела државна пропаганда брујала о 500 година.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot] и 9 гостију