srpskinacionalisti.com

Црна Гора

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Batistuta
Војвода
Војвода

Порука: 3085
Приступио: мај 2003
Место: United States Of Serbia-Argentina

Re: Српски глас Боке

Порука Batistuta 19.2.2007. 20:34

У Црној Гори су промењене околности,ја не видим зашто Срби не би могли да имају само једну партију и да се зове примера ради Српска Странка и да за њу гласају сви Срби и да освоје минимум 32% гласова колико их се осмелило да се тако изјасни у Милоленду а можда и више да понове резултат са рефрендума где су поред жестоких манипулација режима стигли до 44.5% ,дакле Мило је једва и тако успео да избоксује 55%!Пазите ово сви муслимани и Шиптари су као по команди ,готово 90% њих гласали за Мила!
SAMO!
SRS!
SRBIJU !
SPASAVA!
Аватар
redimontenegro
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 517
Приступио: феб 2006
Место: bu2

Порука redimontenegro 19.2.2007. 21:30

Na Romaniji ima i Erica i oni su Cicmili a na Majevici su Mihajlovici koji slave djurdjevdan takodje potomci Mihajla Cicmila.Oni su Serbi iz Bosne a ja treba da budem ,,crnjogorac i rijeshio sam da selim na Sharplaninu i postanem brat toj novoj rasi iz C.G. pa budem Sharplaninac i nau4im maternji jezik od dva slova--a i v. (av)
Neka bude borba neprestana......
SUD(Serbske Ujedinjene Drzave)
DCBU2--ZIVJELO SRBSTVO
Аватар
Пингвин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 577
Приступио: јул 2006
Место: Бока Которска

Порука Пингвин 19.2.2007. 22:02

ја не видим зашто Срби не би могли да имају само једну партију

Српска листа је покушај да се то направи. Је ли то формално једна партија, покрет или коалиција, мање је битно. Наравно, да је једна партија, било би много лакше, али и ово је успјех. Како убиједити Народну странку да Срби и Црногорци више нису један народ и да ја и Јеврем Брковић нисмо браћа? На неко стопостотно јединство и не треба рачунати, јер Срби то не знају, али на већину свакако.
Аватар
redimontenegro
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука redimontenegro 19.2.2007. 22:32

Veliki broj serbskih glasova vu4e i SNP-Serbsko Narodno Pozorishte a to je stranka koju vode zelenashi i trgovci glasa4ima i ujedno su pomaga4i dukljanskog rezhima.
DCBU2--ZIVJELO SRBSTVO
Аватар
vninkovic
Војвода
Војвода

Порука: 5104
Приступио: апр 2004
Место: Ужице

Порука vninkovic 19.2.2007. 22:58

Zalosno je to za snp da jos ima Srba koji im veruju.
Nego braco izlazi li jos Srbobran sta je sa onim udruzenjem sto je predlagalo Radovana za regenta,mislim da su iz Berana .
I konacno kako prolazite sa Srpskim glasom Boke.Znam da vas napadaju ali ima li pomaka prodaje li se.
Глава глави,плећка харамбаши,а фукара може и ребара!!
Аватар
redimontenegro
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука redimontenegro 20.2.2007. 0:09

Srbobran ne izlazi ali u andrijevicu shaljemo 10 primjeraka Srpskog Glasa Boke. Sa prodajom ide veoma teshko.Ja vishe poklonim nego shto prodam pa dam iz svog dzepa.Svi hoce dzabe ili kazhu dacu drugi put. mnogi ga uzimaju krijuci ispod kaputa da ga ne vide milogorci.
DCBU2--ZIVJELO SRBSTVO
Аватар
Пингвин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Пингвин 20.2.2007. 1:15

Српски глас Боке се у Херцег-Новом јавно продаје на петнаестак пунктова, а тако је вјероватно само у Херцег-Новом. У Котору, Тивту и Будви притисак је већи. Знам неке којима се носи кући да их не би видјели да купују.

У ХН у центру, код парка бившег хотела "Бока" је неколико киоска, све један до другога, а преко пута кафана у којој сједе домаћи дукљани. Близу је и канцеларија СДП-а. Сад, је ли комично или трагично, али пажљиво прате, коментаришу пролазнике и пребројавају ко је Србин а ко није и записују ко купује режимске новине, а ко "Дан". А већина су пензионери који су пензије зарадили по функцијама у Београду и дјеца им живе већином у Србији. То више није политика, него психијатрија.
Аватар
redimontenegro
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука redimontenegro 20.2.2007. 21:15

U Budvi se Srpski Glas Boke prodaje u internetu Santa Marija i na kiosku jedne moje prijateljice. Andtijevici shaljem 15. primjeraka koje prodaje Vesko Mitrovic a sledeci broj ide 15. primjeraka za Bijelo Polje.
DCBU2--ZIVJELO SRBSTVO
Аватар
gorskivuk
Војвода
Војвода

Порука: 8793
Приступио: јан 2007

Порука gorskivuk 1.3.2007. 19:49

ало Црна Горо!нешто сте се ућутали,како се код вас гледа на ову пресуду из хага?и спрема те ли се за сезону?ја сам са породицом,пет-шест сезона био гост у Сутомору,али ми се више не свиђа доле,па смо у задње двје сезоне били горе у ХН,и задњу у Баошићима,али са смјештајем искључиво код Срба црногорских!сједим искључиво у баровима у ХН,којима су Срби газде,али и избјегавам народњаке,онако нађе се нешто по мом укусу!
нема гарде без кокарде,
нит војника без четника...

http://rcp-brcko.com/index.php?option=c ... e&Itemid=1
Аватар
Пингвин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Пингвин 6.3.2007. 19:54

Ко ућутао?

Бр. 8:

Слика
Аватар
vninkovic
Војвода
Војвода

Порука: 5104
Приступио: апр 2004
Место: Ужице

Порука vninkovic 6.3.2007. 20:14

\:D/ :-({|= :chrs: :chrs: :-({|=

СВЕ ЧЕСТИТКЕ НАЈБОЉЕМ СРПСКОМ ЛИСТУ У ЦРНОЈ ГОРИ!!!!!!!!
Глава глави,плећка харамбаши,а фукара може и ребара!!
Аватар
Пингвин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Пингвин 11.3.2007. 16:11

Аватар
gorskivuk
Војвода
Војвода

Порука: 8793
Приступио: јан 2007

Порука gorskivuk 16.3.2007. 21:16

Ово је много добар лист!
посебно цијеним овај интервју са великим господином Дејаном Медаковићем,кога сам још читао и пратио његов бриљантан ум у дјелу ефемерис!
Аватар
Пингвин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Пингвин 31.3.2007. 23:22

NACIONALISTA
Војвода
Војвода

Порука: 3238
Приступио: апр 2003

Порука NACIONALISTA 7.4.2007. 13:44

List je odlican. Inace uskoro ce se u CG pojaviti jos jedan casopis, nedeljnik, vrlo ozbiljan koji ce furati srpski pricu. U planu je i TV ali o tom, po tom.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 21 гостију