srpskinacionalisti.com

Црна Гора

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
redimontenegro
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 517
Приступио: феб 2006
Место: bu2

Re: Српски глас Боке

Порука redimontenegro 7.12.2006. 15:58

Odreci se necu Crne Gore
niti Boke koja ljubi more
nit nacije serbske starostavne
niti svoje vjere pravosjavne
da mi daju krunu od Bosfora
do plavoga engleskoga mora
i prokletu zemlju Ameriku
svu Aziju i sa njom Afriku
jer je vjera pravoslavna sveta
vrijednija od cjelog svijeta
i zato je sluge od sotone
po svom sharu zemnome progone.

D. CICMIL
BU2
SUD(Serbske Ujedinjene Drzave)
DCBU2--ZIVJELO SRBSTVO
Аватар
Пингвин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 577
Приступио: јул 2006
Место: Бока Которска

Порука Пингвин 7.12.2006. 17:08

Драго Цицмил и збори и твори
Српкиња га јошт рађала није
Од Косова а ни пријед њега
Аватар
redimontenegro
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 517
Приступио: феб 2006
Место: bu2

Порука redimontenegro 7.12.2006. 21:33

--------------------------------------------------------------------------------

zar ne vidish brate mili
da smo se vec pogubili
naciju smo vec prodali
svoje pretke obrukali.

Crnom Gorom bauk sheta
sve mu serbsko u njoj smeta
od nas prave ateiste
otpadnike antihriste
kazhu nema Serba tamo
zato jezik ukidamo

posta zemlja Nemanjina
blago cara dukljanina.
cigani ga okovashe
za vezirov most svezashe
on okove skida svoje
u njih stavlja Serbe moje.
D. CICMIL_
BU2
SUD(Serbske Ujedinjene Drzave)
DCBU2--ZIVJELO SRBSTVO
Аватар
Пингвин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Пингвин 18.12.2006. 18:39

Аватар
Пингвин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Пингвин 30.12.2006. 21:26

Број 6

Слика
Аватар
Mladi vodja_
Националиста
Националиста

Порука: 317
Приступио: дец 2006

Порука Mladi vodja_ 4.1.2007. 16:20

Nikad nesmemo zaboraviti nasu srpsku bracu koji zive u CG,njima je Srbija matica i nikad je nece izdati.
...Србија је вечна док су јој деца верна...
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10239
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 4.1.2007. 16:59

Jel ima negde da se skine ovaj sesti broj?
Аватар
Пингвин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Пингвин 12.1.2007. 11:10

Аватар
Пингвин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Пингвин 5.2.2007. 23:22

Број 7

Слика
Аватар
Пингвин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Пингвин 9.2.2007. 18:55

Аватар
НенадЦ
Војвода
Војвода

Порука: 2222
Приступио: феб 2004
Место: Нови Сад

Порука НенадЦ 10.2.2007. 11:12

Ово ми је треће издање листа Српски глас Боке који сам прочитао. Свака част људима који пишу и уређују овај часопис. Мислим да је најбољи српски часопис и мислим да је жалосно да постоји само један такав часопис.
Милина га је читати!
Свака Вам част и само напред!
,,Од Будима, до Солуна,
И где Тимок златни стиже,
И где шуми бистра Уна,
И Ловћен се небу диже -
То су моје кршне горе,
Куда Срби српски зборе``.

Одломак из песме ,,Разговор мале србадије с отаџбином`` Војислава Илића из 1889.
Аватар
gorskivuk
Војвода
Војвода

Порука: 8793
Приступио: јан 2007

Порука gorskivuk 18.2.2007. 12:30

Ја би вам предложио да ви почнете радикалније потезе да вучете!све је то лијепо што се интелектуално опирете усташизацији Ц.Г.,али милове усташе могу ладнокрвно на миру посматрати то српско копрцање по Црној Гори!
За почетак требао би град Херцег Нови са апсолутном српском већином,прогласити екстериторијалност од Ц.Г.,прикључити се Републици Српској територијалним повезивањем преко општине Требиње у цијелину!

Свакако ми из РС чинимо 50%,туриста љети,а и састав становништва ХН је 40% срби херцеговци+30%срби црногорци,осталих скупа 30%!
Ми Срби се стидимо данашње ЦГ.то није природно стање тог народа!као да су под хипнозом,па не виде да се ЦГ черечи и дјели између велике албаније и велике хрватске!

Који су идиоти са државне телевизије твцг,кад праве некакве дебатне емисије,и говоре да су сад мањина у ЦГ они који су аплаудирали на плотуне на Дубровник и Сарајево!?
То њихово сра*е око дубровника они пореде са нашом животном потребом да опстанемо у граду који је био са највише Срба послије Београда!?

Колико је црногораца живјело у Дубровнику?мало или нимало!а колико је општина у граду Сарајеву било са апсолутном српском већином??половина!становника Срба у Сарајеву око 200000!те новинарске фукаре нису у рату смјели ни привирити у град да забиљеже шта се стварно дешава,ко кога гранатира,дали је исто кад муслимани гађају нас на Илиџи са Игмана,као и кад Срби гађају Бјелаве и Кошево са Требевића?ма важно је да и они као и CNN броје само српске гранате!кажем да се стидим ЦГ!и 92' су нас издали,стизали смо преко Србије и цг у Требиње,јер је ситуација постала крајње неповољна за српски народ доле,шокиро сам се како су нас муслимани у Бијелом Пољу пропратили!требали смо се зауставити и све то пококати,али кажу туђа територија,немамо право!

Кад смо стигли доле,затекли смо тотални хаос у граду,никшићани се повлаче и пљачкају Требиње!одмах смо се сукобили са њима,а усташе излазе на руб попова поља и гранатирају сами центар Требиња и то ВБР-овима,са комплетним пуњењем!само Бог и наша надљудска снага је зауставила ту усташку офанзиву,иза Тврдошког манастира на рубу попова поља,а од поменуте прилике да се ми докопамо морске обале,иза конавала,или код Купара није било ништа јер се титоградски корпус договорио са усташама о предаји положаја,прије него што смо ми и УН војници успјели наћи договор,око обезбјеђивања требињског залеђа!касније је та опција све више и више отпадала како је хрватска јачала,а војска Југославије слабила!зато упамет'се добро црногорци!Мило вам продаје ХН,Боку и Будву хрватима,а Бар и Улцињ шиптарима!
Последњи пут изменио gorskivuk дана 19.2.2007. 8:31, измењено укупно 1 пут.
Аватар
Пингвин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Пингвин 18.2.2007. 13:22

Све што си рекао је тачно, али оно што предлажеш је политички нереално. Зашто се не вуку радикалнији потези? Из истог разлога због кога Република Српска не диже оружани устанак за издвајање из БиХ а Република Србија војно не интервенише на Косову. Дукљани и њихове газде једва чекају неку такву радикализацију да би побили или протјерали 200000 Срба из Црне Горе и још их на крају оптужили да су за то сами криви. Једино што се сада може је сачувати народ и чекати повољније међународне околности. "Српски глас Боке" даје неки мали допринос опстанку Срба у Боки и ништа више.
Аватар
RAMMSTEIN
Војвода
Војвода

Порука: 5311
Приступио: мај 2006
Место: Wolfsburg-Neusatz

Порука RAMMSTEIN 18.2.2007. 17:36

У праву је пингвин, Србе доле нико не би подржао у радикалнијем наступу јер су и овде на власти издајници.

Него, има ствари које локална власт може да уради, зашто не бисте уместо комунистичких хероја, давали имена улицама по српским јунацима?

Зашто не бисте организовали народне манифестације за очување српске бити?

Зашто не истчете српске заставе, уз државне, када вам то и Устав дозвољва?

Херцег-Нови је предиван град, за који сам много везан и драго ми је што је последња српска брана, на приморју, но мало шире потезе у борби за очување српства у том граду и Боки уопште морате повлачити.
Да ме чуваш само хтјела сам, остало знам
Да ме водиш тамо гдје срећна сам
Друго не требам

Чувај се ријечи од њих све креће
и крв и мед

Немој да журиш, каснити нећеш, ја знам возни ред...

Емина
Аватар
Пингвин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Пингвин 18.2.2007. 17:51

Можда нису за ову тему, али питања су права.

зашто не бисте уместо комунистичких хероја, давали имена улицама по српским јунацима?

Зато што за то не може да се постигне сагласност унутар владајуће коалиције. Не да комунистички лоби. Српска народна странка је увијек остала усамљена у таквим настојањима. Зграда Општине се налази на Тргу маршала Тита.

Зашто не бисте организовали народне манифестације за очување српске бити?

То се ради, али о томе медији ћуте. Прије неколико дана је обновљен Српски соко.

Зашто не истчете српске заставе, уз државне, када вам то и Устав дозвољва?

Истичу се, али незванично. Опет нема већине за званичну одлуку.

Садашња владајућа коалиција у Херцег-Новом (СНП-СНС-СРС плус НС, ДС и један независни одборник) одражава однос политичких снага из 2004. Следећи локални избори 2008. ће сигурно показати другачији однос.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 14 гостију