srpskinacionalisti.com

Црна Гора

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука: 3654
Приступио: сеп 2004

Re: Црна Гора

Порука Камени 25.11.2011. 18:42

На паркингу у центру Подгорице у оружаном нападу убијена је Марија Раичевић (29), док је Иван Дуловић, тешко рањен у пуцњави, преминуо неколико сати касније од задобијених рана, јавиле подгоричке "Вијести".

Директор Ургентног центра доктор Владимир Добричанин рекао је да је Дуловић био погођен са најмање четири метка, тако да су шансе да преживи биле минималне.

Дуловић, зет председнице Врховног суда Весне Меденице, преминуо је око 15 часова у Клиничком центру Црне Горе, где су се лекари неколико сати борили за његов живот.

Пре 5. октобра а и после тајне службе су организовале и уз помоћ НАТО сарадника Мила више ликвидација на улицама Београда.

Да ли је сада на реду Подгорица?

Будућност ће показати.
"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
Београдски Дисидент
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 21
Приступио: апр 2011
Место: Београд

Порука Београдски Дисидент 25.11.2011. 19:34

Камени ::
На паркингу у центру Подгорице у оружаном нападу убијена је Марија Раичевић (29), док је Иван Дуловић, тешко рањен у пуцњави, преминуо неколико сати касније од задобијених рана, јавиле подгоричке "Вијести".

Директор Ургентног центра доктор Владимир Добричанин рекао је да је Дуловић био погођен са најмање четири метка, тако да су шансе да преживи биле минималне.

Дуловић, зет председнице Врховног суда Весне Меденице, преминуо је око 15 часова у Клиничком центру Црне Горе, где су се лекари неколико сати борили за његов живот.

Пре 5. октобра а и после тајне службе су организовале и уз помоћ НАТО сарадника Мила више ликвидација на улицама Београда.

Да ли је сада на реду Подгорица?

Будућност ће показати.

Мило је одавно почео да ликвидира све које је проценио као непожељне. Погледајте само на јутјубу исповест покојног Саше Пејановића пред смрт, има чак и снимак камере како га је Милов егзекутор у плавум мучки убио као пса насред улице.
Силни оклопници, без мане и страха,
Хладни к'о ваш оклоп и погледа мрка,
Ви јурнусте тада у облаку праха,
И настаде тресак и крвава трка.

Слика
Блог: Хронике Дисидента Нови чланак: Сувереност и Novus ordo seclorum
Аватар
redimontenegro
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 514
Приступио: феб 2006
Место: bu2

Порука redimontenegro 25.11.2011. 23:09

SRAM I PONOS

Znam nekad je ponos bio reci da si Crnogorac,
a sada je to sinonimm za izdajnik i zlikovac.
Kuda ides Crna Goro zemljo slavnih sokolova?
Imenom se tvojim kiti drustvo hulja i lopova.

Al imena crnogorskog odreci se nemoj brate
vec ustani protiv onih koji Crnu Goru blate.
Da si rodom Crnogorac ti s ponosom brate reci
jer je ponos i cast biti ono sto su nasi preci.

Probudi se mili rode nek te stiti Gospod tvorac
i pokazi cjelom svjetu sta je pravi Crnogorac.
Zasto cutis dicni rode kakvi te to jadi more
zar ne vidis sta ti rade od ponosne Crne Gore?

Probudi se ti potom4e crnogorskih vitezova
otrgni se iz tog mraka,iz lanaca i okova.
Ustaj, ustaj mili rode, probudi se vu4e gorski.
Klikni brdom, gorom, dolom spasi obraz crnogorski.

Drago CICMIL
BU2 068 240 585
SUD(Serbske Ujedinjene Drzave)
DCBU2--ZIVJELO SRBSTVO
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 11.12.2011. 15:45

Мило ко Ђинђић предосећа своју смрт. Све се плаћа, све се враћа.

РТС
"Златно је завршити као бивши хрватски премијер Иво Санадер, при томе што појединци у Црној Гори желе да доживим судбину либијског вође Моамера ел Гадафија", сматра Ђукановић.

"Погледајте само дневне новине Дан или Вијести, и шта све опозиција говори о мени и какве увреде и квалифкације они мени упућују. Не мислим да сам претерао, посебно не да сам био преоштар у односу на оне који саопштавају неке најгнусније оптужбе на мој рачун", рекао је Ђукановић на конференцији за новинаре на Цетињу.

Ђукановић је после седнице Савета ДПС-а новинарима признао да су његове изјаве оштре, али да су засноване на чињеницама, као и да ће их ублажити уколико престану они који саопштавају гнусне оптужбе на његов рачун.

Лидер ДПС је указао да његова странка није променила став по питању цркве, и сматра да Митрополија црногорско-приморска треба да се одвоји од Српске православне цркве.
"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Марисав
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 92
Приступио: дец 2011
Место: Београд

Порука Марисав 18.12.2011. 14:05

Прогон Матице српске у Подгорици

http://magacin.wordpress.com/2011/12/16 ... %86%D0%B8/
Аве Србија!
Аватар
redimontenegro
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука redimontenegro 23.12.2011. 9:39

http://www.vijesti.me/vijesti/podgorica ... anak-51845
http://www.google.me/url?sa=t&rct=j&q=d ... V6eGAAwYwA
REAGOVANJE: Drago Cicmil iz Budve dematuje da je pokusao samospaljivanje zbog Opstine
KRIVA POLICIJA I TUZILASTVO
Podgorica- Drago Cicmil iz Budve reagovao je povodom teksta "Pokusao da se spali" koji je objavljen 16. decembra.
"U tekstu pise da sam se na cin samospaljivanja odlucio zbog imovinskog spora s Opstinom Budva, sto nije tacno. Da je vas novinar razumio stihove kojima zavrsava tekst, ne ...bi pisao tako vec bi uvidio da je u pitanju spor sa crnogorskom policijom, sudstvom i tuzilastvom. Manjinski dio policijsko-sudskog i pravosudnog organa u Crnoj Gori koji je korumpiran i ne postuje zakon i Ustav Crne Gore svojim neispravnimradom nanosi ogromnu stetu onom drugom dijelu tih organa i rusi i krnji njihov ugled", naveo je Cicmil u reagovanju.

Cicmil u reagovanju navodi da poslije incidenta pred Skupstinom nije upucen na psihijatrijsko lijecenje, kako je bilo navedeno u tekstu, vec samo na bolnicki pregled.
"Nije rijec o imovinskom sporu s lokalnim vlastima u Budvi vec s policijsko-sudskim i pravosudnim organima zbog namjestenog sudjenja i istraznog postupka na osnovu davanja laznih iskaza i poturanja falsifikata", navodi Cicmil u reagovanju.
DCBU2--ZIVJELO SRBSTVO
Аватар
НенадЦ
Војвода
Војвода

Порука: 2222
Приступио: феб 2004
Место: Нови Сад

Порука НенадЦ 23.12.2011. 18:26

redimontenegro ::http://www.vijesti.me/vijesti/podgorica-pokusao-da-se-zapali-ispred-skupstine-clanak-51845
http://www.google.me/url?sa=t&rct=j&q=d ... V6eGAAwYwA
REAGOVANJE: Drago Cicmil iz Budve dematuje da je pokusao samospaljivanje zbog Opstine
KRIVA POLICIJA I TUZILASTVO
Podgorica- Drago Cicmil iz Budve reagovao je povodom teksta "Pokusao da se spali" koji je objavljen 16. decembra.
"U tekstu pise da sam se na cin samospaljivanja odlucio zbog imovinskog spora s Opstinom Budva, sto nije tacno. Da je vas novinar razumio stihove kojima zavrsava tekst, ne ...bi pisao tako vec bi uvidio da je u pitanju spor sa crnogorskom policijom, sudstvom i tuzilastvom. Manjinski dio policijsko-sudskog i pravosudnog organa u Crnoj Gori koji je korumpiran i ne postuje zakon i Ustav Crne Gore svojim neispravnimradom nanosi ogromnu stetu onom drugom dijelu tih organa i rusi i krnji njihov ugled", naveo je Cicmil u reagovanju.

Cicmil u reagovanju navodi da poslije incidenta pred Skupstinom nije upucen na psihijatrijsko lijecenje, kako je bilo navedeno u tekstu, vec samo na bolnicki pregled.
"Nije rijec o imovinskom sporu s lokalnim vlastima u Budvi vec s policijsko-sudskim i pravosudnim organima zbog namjestenog sudjenja i istraznog postupka na osnovu davanja laznih iskaza i poturanja falsifikata", navodi Cicmil u reagovanju.

Држи се Драго! Нека ти је Бог у помоћи!
,,Од Будима, до Солуна,
И где Тимок златни стиже,
И где шуми бистра Уна,
И Ловћен се небу диже -
То су моје кршне горе,
Куда Срби српски зборе``.

Одломак из песме ,,Разговор мале србадије с отаџбином`` Војислава Илића из 1889.
Аватар
redimontenegro
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука redimontenegro 27.12.2011. 16:34

ДАНИ ЋУТЊЕ
Дошао је брате мили часак чудан
сваки вапај за истином постао је узалудан,
власт нам даје обећања шупља,лажна,
од свега је вјера наша мање важна.

Што се могло то се роде распродало,
од народа и државе све покрало,
народ ћути као стока без језика
вријеме је зле биједе,злих прилика.

Дошло брате,зло вријеме врло чудно,
и са собом донијело доба блудно.
Власт узела под окриље сву мафију,
поштени се и честити чут не смију,

од власти су заштићени криминалци
са њима се удружили судије и полицајци.
Гробове смо од предака попљували,
за грош ситан част и образ ми продали.

Пробуди се из сна брате нешто ради
или ће нас од зла овог наћи јади,
не дај брате да потоне земља наша
колијевка што се звала великаша.

Устај роде из сна тешког пробуди се,
зашто спаваш у невакат љути рисе,
Дај пробуди браћу своју соколове
скидаај срамног ропства ланце и окове.

Д ЦИЦМИЛ БУ2
DCBU2--ZIVJELO SRBSTVO
Аватар
redimontenegro
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука redimontenegro 5.1.2012. 9:22

Nema toga na Balkanu
ko jos smije dirat Anu
jer je ona seja mila
Djukanovic britve Mila.
Dok je njima Amerike
crnogorske to su dike.
Brat im Aco s njima tu je
neka cio svijet 4uje
da 4initi mogu svasta
jer im ona sve oprasta.
Bice oni na slobodi
dok mafija kolo vodi.
..............................
D CICMIL BU2
DCBU2--ZIVJELO SRBSTVO
Аватар
Шомми
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 895
Приступио: сеп 2009
Место: Београд, Краљевина Србија

Порука Шомми 7.1.2012. 3:02

Режим је много рањивији него што многи могу и да наслуте. Чак и западни ментори их се полако одричу...
Игнор лист-Вемавук
Мој политички сан-Унија Србије, РС и ЦГ
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 8.1.2012. 17:59

Рат у Црној Гори само што није почео а оружје има свака кућа и српска и милоциганска и муслиманска и шиптарска.

Биће секса до зоре. 8) Само ви рушите српске цркве.

Ко храм Божији разара, њега ће разорити сам Бог!

Аватар
čedasrbin
Националиста
Националиста

Порука: 248
Приступио: апр 2006
Место: Пожаревац

Порука čedasrbin 10.1.2012. 1:14

Nemaju naši dovoljno snage i pravo vođstvo u Crnoj nam Gori da bi se tamo dogodila neka revolucija ili sl...
Pre će doći ovde da žive nego da tamo ratuju sa Milom i šiptarskom mafijom...
----------------------------------
Само Слога Србију Спасава
Аватар
КОСОВСКИ БОЖУР
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 651
Приступио: јул 2008

Порука КОСОВСКИ БОЖУР 16.1.2012. 18:47

Камени ::Рат у Црној Гори само што није почео а оружје има свака кућа и српска и милоциганска и муслиманска и шиптарска.

Биће секса до зоре. 8) Само ви рушите српске цркве.

Ко храм Божији разара, њега ће разорити сам Бог!

немој ме засмејавати... иначе био би ред да се укине ова тема о антолошком злу по Србију...
Човек који понови себи своју жељу стотину пута, он затим изгледа сав од ње изграђен, а то је прави пут ка циљу. Јован Дучић
Аватар
nenadkg
Националиста
Националиста

Порука: 323
Приступио: дец 2010
Место: Шумадија

Порука nenadkg 21.1.2012. 2:03

Црногорски полицајци Муслиманске националности претукли и силовали Српкињу 24. Jaнуар, 2011
Српска држављанка Сузана Б. (22) пријавила да су је полицајци Дамир Б. и Рашит М. брутално пребили и сексуално злостављали у рожајској станици МУП-а.
Слика
РОЖАЈЕ - Пакао у станици полиције!
Српска држављанка Сузана Б. (22) пријавила је полицији у Рожајама да су је двојица њихових службеника Дамир Б. и Рашит М. у ноћи између 9. и 10. јануара пребили, а да ју је онај први и силовао.

Сузана, која је иначе конобарица у једном рожајском локалу, тог дана је, како каже, позвана у станицу полиције, где је Рашит М. славио рођендан.
- Полицајци су већ били пијани кад сам дошла. У једном тренутку Дамир Б. је узео моју пријатељицу у наручје, али је неспретно њеном главом ударио о ивицу стола. Рекла сам му да то више не ради, а он ме је онда крвнички пребио. У томе му је помагао и Рашит М. Дамир ми је и пиштољ прислањао на главу - испричала је Сузана полицији.

Покушала је, каже, да побегне из станице, али нико није хтео да јој помогне. Дамир Б. ју је после тога на силу одвео у један мотел.
- После тога се ничег не сећам. Знам да сам, када сам се пробудила, била гола и крвава. Отишла сам у Хитну помоћ, где сам преноћила под инфузијом и лековима. Неколико дана ми је требало да скупим храброст и све пријавим - рекла је Сузана.

Хитна помоћ је потврдила да је указала помоћ пребијеној жени, а портпарол управе полиције Тамара Ралевић саопштила је да је покренута истрага, која би требало да расветли цео случај.
http://www.kurir-info.rs/crna-hronika/r ... -71216.php
...............................................................................................................................
Несрећна девојка се зове Сузана Богдановић, из Подгорице.
Она и њена другарица су полицајце познавале од раније, и биле су позване на рођендан који је полицајац прослављао у полицијској станици. Даљи епилог је овај текст о силовању.
Ово је само један од све учесталијих напада на Србе, на подручију такозваног Санџака, напад је изведен према Шиптарском моделу.
Многи напади углавном остају непријављени, јер се у патријахалној средини какав је "Санџак" то сматра личном срамотом.
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 21.1.2012. 18:10

РТС
Неколико хиљада грађана протестовало у центру Подгорице због тешке социјалне и економске ситуације у Црној Гори. Мото протеста - "Побуни се - тражи чист рачун".

Неколико хиљада, па то је бре ПОЛА Црне Горе. :lol:

Биће рата све док Црна Гора не постане Српска Гора.

Доле усташе и балије, ово је Србија, све више људи у Подгорици се враћају српским коренима.

ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot], Karl Marx, Majestic-12 [Bot] и 9 гостију