srpskinacionalisti.com

Црна Гора

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2304
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Re: Црна Гора

Порука Српски родољуб 11.6.2019. 18:58

„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4666
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 11.6.2019. 23:56

Српски родољуб ::https://youtu.be/hF5vvXGSdjc

Preprošle godine bio gost u jednom lokalu u Čačku i počeo da mlati nešto, ja priđem i kažem: Rambo j**em ti mater! Inače ga volim ko brata..

https://www.youtube.com/watch?v=OQU4N72OsTs
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2853
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 12.6.2019. 0:27

Жилко :: наместили смо им се сами ко кец на десет. А наравно, они нису пропустили такав зихер

Ја сам Жики нешто начуо да се ти и даље сам намешташ. И да појединци углавном не пропуштају такве зихере...
Жилко, пуши га!.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 4116
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 12.6.2019. 7:42

ПК
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 13.6.2019. 2:32

Људи, будимо хумани и помозимо нашем форумском колеги Жилку. Бог све види па ће нас наградити...

Наиме, наш Жилко никада није пробао пилетину и цели живот конзумира само старе коке. Па је зато фрустриран и нон стоп нешто сере и лупета.

Нађимо Жилку једно пиленце да га Жики мало притегне, свануће и њему и нама.

ПС. Заинтересовани за хуманитарну акцију под називом „Пилетина за Жилка“ нека ми се јаве путем приватних порука...
Жилко, пуши га!.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 13.6.2019. 8:55

ПК
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука: 2728
Приступио: јан 2004
Место: N.Bg

Порука Zola 13.6.2019. 15:32

Па ево опет видимо какав је идиот Вучић као ово са овим царинама кад овај талог у Црној Гори најављује да ће да крене на српску цркву овај каже јао па немојте..И све ће остати исто за режим у ЦГ у Србији за њихове послове, ови наравно кажу па нећемо..
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6403
Приступио: мар 2006

Порука Коста 13.6.2019. 17:24

- Цногорци су говна. Мислим, и Срби су говна, а Црногорци су наiвећи Срби (били, зар не?)

- ерго: не замаiаваiте се више Црном Гором, и Његош да iе данас жив - био би Црногорац, анти-Србин. Такорећи Хрват. Црногорски усташа.

- како знам? - па Владика iе увиiек био ка` и сви Цетињани. Док су Цетињани били Срби - био iе и он. А данас? - какви су Цетињани? "Црвени Хрвати"?
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 14.6.2019. 12:50

Жилко ::ПК

Па добро бре Жилко ја се овде уби да ти помогнем а ти мени „ПК“. Па да ми барем даш један ПКИИМБ па још и некако али ти ни то (а мораш признати да сам га заслужио). Баш си говедо...

Но, и поред твог простачког понашања хуманитарна акција под називом „Пилетина за Жилка“ се наставља. Шта ћеш, ја сам хуманиста, волим да помогнем човеку у невољи па Бог. И биће ти драго чути да су резултати позитивни.

А није било лако. Прва пилетина коју сам покушао да регрутујем ме је ладно откачила. „Какав бре Жилко – пијукала је – ја са тим издајничким смрадом не би ни за све паре овога света. После да ме бије малер цели живот“. Џабе је ја убеђивао да ниси ти крив, да си застранио због тате еспеовца и погрешних идеолошких убеђења Бабе Роске, неће па неће.

Друго пиленце је малтене стрефио шлог кад је чула за моју хуманитарну акцију: „Ја да се петљам са оним бабојепцом? –рече својим пилећим гласом – Ма не пада ми на памет, па имам ваљда и ја неку репутацију коју треба да чувам“. Ја пробао са оном класиком да је севап помоћи ближњем, да ниси никад дрпнуо ништа млађе од 90 али пиле ни да чује.

Али Жики, не брини се, трећа је легла на руду. Пиленце ко душа, ма ко путер, има сав да се распилавиш кад је видиш и да у року од три секунде заборавиш на ту твоју бабетину нимфоманку. Треба додуше нешто да се плати, знаш већ како то иде, али не бери бригу, ја частим. Такав сам .ебига, није ми жао да потрошим на друга. Само ми јави на коју адресу и у које време да је испоручим и пиленце стиже ко експрес поштом. И пожури да се не предомисли...

ПС. Овим путем захваљујем свима који су се путем приватних порука одазвали на хуманитарну акцију „Пилетина за Жилка“. Доказали сте да још има хуманости на овом суровом свету...
Последњи пут изменио Republikanac дана 14.6.2019. 16:25, измењено укупно 3 пута.
Жилко, пуши га!.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 14.6.2019. 12:53

ПК
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 15.6.2019. 1:01

.еботе Жилко, који си ти манијак! У 12.50 сам објавио свој пост да би ме ти већ у 12.53 частио са “ПК“. Ха, ха, након свега три минута! Па ти изгледа ништа друго и не радиш осим што зуриш у монитор. Ма лако је теби кад арчиш Баба Роскину пензију, видео би те ја да мораш да радиш ко сав нормалан свет...

Него, разочарао си ме брате. Ја ти нашао пилетину прсте да полижеш, већ сам јој дао и аванс а ти нећеш. Драже ти је да дељеш ону твоју бабетину и да се како оно недавно рече „сам намешташ као кец на десетку“. .ебига, покушао сам да ти помогнем, да те излечим од бабофилије и самонамештања али кад нећеш, шта да се ради. А баш штета, мање би био фрустриран и мање би срао овде по форуму да си одрадио то пиленце.

А одрадићу је ја, нема друге. Не би се иначе упуштао у то али знаш како је, пилетина не враћа аванс а мени жао да пропадну паре. Јавићу ти како је било...
Жилко, пуши га!.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 15.6.2019. 9:36

ПК
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10334
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 16.6.2019. 15:27

Зорад ::Можда, али шта год да се дешавало око и у Вуковару, он је на крају ипак пао у наше руке, а Дубровник није.

Пао је после пар месеци на један потпуно идиотски начин, где је срушен цео град, где је нација деморализована, а само уништавање града искоришћено да се убрза међународно признање Словеније и Хрватске.

Да је било мозга тај град би се држао у опсади до предаје... овако су у стварности Хрвати добили битку за Вуковар, само што то многима није данас јасно.

И суштински цео план је врло климав, ако је уопште и постојао. Једна је ствар била заузимати Вуковар, који имао неку релативну, танку, али опет српску већину, са низом српских села около, а друга Дубровник, са готово 100% хрватским становништвом, једно од најфанатичнијих усташких упоришта у Хрватској (пошто смо мудром националном политиком Александра "ујединитеља" за само деценију или две од искрених Срба католика успели да направимо фанатизоване Хрвате). Надати се да ће један такав град са околином да припадне српству, мислим да је било тотално нереално.

Далеко је лакше било заузети Дубровник. Цела територија до Неретве је имала око 80.000 људи... а српско залеђе у источној Херцеговини. Иначе Дубровник није био никакво фанатично усташко упориште.

И источна Босна је била већински муслиманска па је данас део РС..Просто у рату је приоритет морало бити која се територија може касније чувати... Книн и целу ту крајишку потковицу је било немогуће одбранити... Била би извршена размена становништва као у БиХ и на крају би то сви морали прихватити.
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10334
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 16.6.2019. 15:57

Морам признати да ме ужасно нервира када некакве патриоте у Србији воде битку за Црну Гору и нас овде убеђују да су Црногорци Срби. Најактивније су у томе Делије као продужена рука ДБ-а

http://www.nspm.rs/hronika/navijaci-crv ... -gora.html

Али и разне културне институције овде прослављају Мојковачку битку уместо да то раде у Мојковцу...

Једина јаловија прича од убеђивања нас овде да су Црногорци Срби је Шешељева прича о Србима католицима и Србима муслиманима...
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 16.6.2019. 16:04

Пао је после пар месеци на један потпуно идиотски начин, где је срушен цео град, где је нација деморализована, а само уништавање града искоришћено да се убрза међународно признање Словеније и Хрватске.
Да је било мозга тај град би се држао у опсади до предаје... овако су у стварности Хрвати добили битку за Вуковар, само што то многима није данас јасно.

Објасни то брозовцима генералима и Преподобновој војној логици "крени-стани"...

Далеко је лакше било заузети Дубровник. Цела територија до Неретве је имала око 80.000 људи... а српско залеђе у источној Херцеговини. Иначе Дубровник није био никакво фанатично усташко упориште.
И источна Босна је била већински муслиманска па је данас део РС..Просто у рату је приоритет морало бити која се територија може касније чувати... Книн и целу ту крајишку потковицу је било немогуће одбранити... Била би извршена размена становништва као у БиХ и на крају би то сви морали прихватити.

Могли смо да га заузмемо по принципу Вуковара, али чисто да подсетим, Дубровник је био далеко познатије место, под заштитом Унеско, а свет је завриштао и на пар граната и пар запаљених гума од стране "бранитеља". А то да није било "фанатично упориште" најбоље демантује податак да је ХДЗ ту 1990. освојио преко 60% гласова.
Друга ствар је Босна, а друга ово. Што се размене тиче, није успела ни она размена договорена у Дејтону, да се да део требињске општине за Превлаку и део Конавла... А да неко пресели Книн у Дубровник, мени то делује као чиста научна фантастика.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 11 гостију