srpskinacionalisti.com

Црна Гора

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Ђорђе75
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 123
Приступио: јул 2006
Место: Угљевик, РС

Порука Ђорђе75 2.8.2006. 2:44

Српство се буди у Црној Гори. Данас имамо чисти српски блок оснивају се српски часописи. Можда се и ЦГ морала отцепити да Срби прођу кроз неку катарзу, да се пробуде из дугогодишњег сна. До сада су били некакви "југословенски" блокови, "за заједничку државу СЦГ" уместо јединстване српске државе, млатарали југословенским заставама по митинзима, а нигде се није поменуло српство, нигде се није видела српска застава.
Аватар
vninkovic
Војвода
Војвода

Порука: 5104
Приступио: апр 2004
Место: Ужице

Re: Српски глас Боке

Порука vninkovic 2.8.2006. 15:15

БОГУ ХВАЛА ЗА ОВАЈ ЧАСОПИС И ВРЕДНИМ БОКЕЉИМА.Е,ДА ГА МОГУ УЗЕТ У РУКЕ.
ШТА БИ ПИНГВИН СА КИКОВИЋЕВИМ СРБОБРАНОМ.НИЈЕ БИО ЛОШ .ЧАК СЕ И ПО СРБИЈИ ПРОДАВАО.ШАЉЕМ ТИ ПП.
Глава глави,плећка харамбаши,а фукара може и ребара!!
Аватар
Пингвин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 577
Место: Бока Которска

Порука Пингвин 2.8.2006. 17:38

Не могу да одолим, а да вам не покажем и задњу страну "Српског гласа Боке" са рекламом:

Слика
Аватар
vninkovic
Војвода
Војвода

Порука vninkovic 2.8.2006. 18:06

Има ли овај човек собе може ли се ночити код њега сад би упалио ауто и отишо на кафу да могу.Свака му част па овака није ни моја соба била кад сам био средњошколац.Алал му вера.!!!
Аватар
Пингвин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Пингвин 2.8.2006. 18:23

Имаш телефон па питај. Боље њему оставити паре него неком дукљанину.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 2.8.2006. 21:13

Пингвин, ако можеш и знаш реци како иде продаја у Котору и да ли тамо Срби могу да пруже глас.
Може ли се у Котору постићи значајан резултат на следећим изборима јер ми је за све остале делове Боке углавном јасна ситуација.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Пингвин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Пингвин 2.8.2006. 21:27

За продају је рано. Данас је кренуло. Срби у Котору су у много тежем положају него у Херцег-Новом и није им лако. Резултат се може постићи ако се ради. Српска листа не може прећи 30%, јер толико има Срба званично у општини Котор. Тамо сада и нису локални избори, него само републички. Тих 30% се дијели између Српске листе и коалиције СНП-НС-ДСС, а и Покрет за промјене ће одвући који глас. Нећу да дајем прогнозе, али очекујем много више него што је СНС сама добила на прошлим локалним изборима. Мислим да чак није битно да ли ће добити 10, 15 или 20%. Важније је што ће Срби добити легитимне политичке представнике који заступају изворне српске интересе. Тога до сада није било.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 2.8.2006. 21:36

Пингвин ::За продају је рано. Данас је кренуло. Срби у Котору су у много тежем положају него у Херцег-Новом и није им лако. Резултат се може постићи ако се ради. Српска листа не може прећи 30%, јер толико има Срба званично у општини Котор. Тамо сада и нису локални избори, него само републички. Тих 30% се дијели између Српске листе и коалиције СНП-НС-ДСС, а и Покрет за промјене ће одвући који глас. Нећу да дајем прогнозе, али очекујем много више него што је СНС сама добила на прошлим локалним изборима. Мислим да чак није битно да ли ће добити 10, 15 или 20%. Важније је што ће Срби добити легитимне политичке представнике који заступају изворне српске интересе. Тога до сада није било.

Ебем ти шта смо ми Срби доживели, да смо срећни да на својој земљи остваримо своје представнике да нас заступају у неким страним властима.
Нормално Пингвин не мислим да сте ви тамо криви за ово, првенствено је крива српско-дукљанска банда са Дедиња.
Аватар
Пингвин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Пингвин 2.8.2006. 22:14

Ебем ти шта смо ми Срби доживели, да смо срећни да на својој земљи остваримо своје представнике да нас заступају у неким страним властима.

То је нама наша борба дала...

То је резултат политике од 1945. Треба једноставно бити реалан и борити се за права Срба у датим (крајње неповољним) околностима. Ако трубе о европским демократским стандардима - онда Срби треба да буду први који ће инсистирати на њима и исте те стандарде тражити за себе. 30% Срба има право на 30% свега у Црној Гори, а ничија није горела до зоре... Исти данашњи дукљани су 1991. били најекстремнији Срби. Кад им се буде исплатило, постаће опет Срби. Важно је сачувати оних 30% непоткупљивих, јер је то национална елита.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 2.8.2006. 23:57

Пингвин још једна молба:
не могу да нађем нигде податке о политичкој активности Зорана Кнежевића, био је градоначелник Подговрице, па министар у влади оне СРЈ и онда се изгубио. Да ли у групи српске листе или некој другој.
Аватар
Пингвин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Пингвин 3.8.2006. 7:21

Не знам о њему баш ништа. Нисам чуо да је још активан, или ми је промакло.
Аватар
vninkovic
Војвода
Војвода

Порука vninkovic 3.8.2006. 11:24

Пингвин шта је са радикалком Горданом Булатовић.Знаш ли ишта о њој.Некад је била једна од кључних људи у Срс??Поздрав!!
Аватар
Пингвин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Пингвин 3.8.2006. 11:38

Ради у Општини Херцег-Нови као савјетник предсједника општине за културу.
Аватар
Пингвин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Пингвин 10.8.2006. 17:18

СРПСКИ ГЛАС БОКЕ бр. 1 - електронско издање (PDF 2,03 MB):

http://www.srpskiglasboke.org/srpskiglas.html

Директан линк: