srpskinacionalisti.com

Црна Гора

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10233
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Re: Црна Гора

Порука Vranac 18.10.2016. 7:04

Srbin - Sremac ::
To su frizirani podaci.Realnost je mnogo drugacija.Imam kucu na severu CG i mogu ti reci iz prve ruke da tamo niko nema 500 evra platu.Mozda imaju u Podgorici i na primorju.Ali prosek je manje vise isti kao kod nas.Jedina razlika je sto kod njih su komunalije jeftine.Ja placam 3.5 evra mesecno za vodu i smece.Porez na kucu je slican kao kod nas dok je struja malo skuplja.Ali mislim da nemaju zone tako da izadje isto struja.Sto se tice cena u radnji cene su slicne.Nesto im je skuplje a nesto jeftinije.Mozda se i moze reci da imaju bolji standard.Ali nije to nista specijalno veca plata.

Па север је у ЦГ најсиромашнија регија. У том случају треба поредити север са нашим југом Србије.
Аватар
Srbin - Sremac
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 113
Приступио: јул 2012

Порука Srbin - Sremac 18.10.2016. 19:35

Da sumiramo ovo pisanije Sremca - o tome da Vučić podržava Mila NEMAŠ dokaze, već teorije zavere bez ijednog i indirektog valjanog dokaza.

Nisu teorije zavere.Vucic dok je vodio prosrpsku politiku je bio okoreli neprijatelj Mila.I svadjali su se i govorio je da je okoreli kriminalac.Danasnji Vucic prica sa Milom kao da su braca rodjena.Vucic nikada nije osudio ponasanje Mila prema Srbima.Dal je tebi logicno da premijer Srbije cuti kad se satire 30% Srba u CG.Srbi u CG nemaju nikakva prava dok Crnogorci u Srbiji zive kao bubreg u loju.Da je u sukobu sa Milom bar bi to osudio.A on ne samo da nije osudio nego se pravi lud kao da je sve OK.Plus pre nego sto ce doci na vlast Milo i Vucic su se sreli u inostranstvu.Posrednik je bio Cane Subotic.Seselj je napisao elaborat o tome u svojoj knjizi.

Ah, da novi "dokaz" što si ubacio je da je to očevidno jer je Vučić bio sa Durakovićem na sastanku Klintom fondacije :roll: A jesi možda gledao i slušao šta se tamo pričalo? Da jesi a ne čitao napravljene od DOS-ovaca parapatriotske portale za navatavanje kritične mase debilnih nacionalista protiv "izdajnika" Miloš...pardon Vučića, video bi da se tamo NIJE pominjala krivica Srbije i Srbija ocrnjivala što bi BIO slučaj da Vučić nije došao pa bi balije imale šansu da lažu najgore jer niko ne bi mogao da im odgovori, a zapadnjaci bi to sve podržali jer bi nedolazak Vučića reklamirali kao eto Srbija se još nije suočila sa prošlošću, podržava genocid i ostalo. Ah da...Tramp će da pobedi i onda će da cveta med i mleko za Srbiju po vama "nacionalistima" i kučku i njegog muža treba najgore napušiti...jer opšte je poznato da Srbija imaju Tesline zrake pa će svima nane nanine da se najebu...naročito kad tamo u limburgu mesecu pobedi Tramp..

Izvrces moje reci.Ja sam rekao da svi oni idu kod Klintona na savetovanje.Klinton je guru Balkanskim politicarima.Vecina mnogih moli boga da pobedi jer znaju da nece ostati na vlasti ako Hilari pukne.Vidi ja nisam zaludjenik Trampom.Cak sta vise rekao sam ovde na forumu da je velika greska Seselja sto ga je tako srdacno podrzao.Rekao sam da treba sacekati da vidimo sta ce Tramp da uradi pa tek onda da ga hvalimo.Tramp je bitanga koja laze cim zine.Podrzavao je Hilari i Bila do juce i za to postoje video snimci na youtube.

On je manipulator i bogatas koji se nakrao.Nisam njegov fan ali izmedju njega i vestice ipak biram njega.Jer vestica ako dodje onda smo ga zaista naj....Nisam slusao sta je pricao sa Klintonom i ne zanima me.Covek koji je stisnuo dugme da se bacaju bombe na moju zemlju za mene je najgori neprijatelj.Nemam sta da raspravljam o coveku koji je naredio da se bombarduju deca ,vozovi , mostovi , pijace i ....Plus nisu samo ubijali ljude 1999.Ljudi umiru i sada od posledica bombardovanja tj raka.

Tako da ne zanima me sta taj koljac prica.Razumem da mora da se razgovara sa Amerima.Ali Bil Klinton nije predsednik USA danas.Bil je obican bandit koji pise neke idiotske govore za koje dobija pare jer je uradio posao 90-tih.Druze Ameri su nas vec osudili za genocid.Tako da isao tamo Vucic ili ne isto nam se hvata.Poenta odlaska Vucica jeste da mi priznamo genocid.

Nekada smo svi govorili oslobodjenje Srebrenice a danas svi pricamo "Pa dobro , ubijali smo mi tamo al nije bas genocid".Druze kad ti neko ubije oca , majku i decu ti vise ne mozes da gledas Zenevsku konvekciju.U Srebrenici je streljano 1000 zarobljenika vojnika koji su klali sve zivo u okolini Srebrenice.Dal je to ispravno?Pa naravno da jeste zato sto niko od njih nije bio nevin.U ratu nema nevinih i onaj ko se maca lati od njega gine.To je istina o Srebrenici a sve ostalo su baljezgarije.

Ah da..znači rešenje za Kosovo je da se ništa ne radi, da taj deo jugoistoka Srbije poptuno propadane kao pogranično pasivno područje ( i ovo je već kasno ako može šta da se izvuče da narod od dole poptuno ne pobegne), a Srbija će da postane velesila od tog čekanja eto tako i od inaćenjenja ( plus od uvodjenja sakcija (sad one ne bi morale biti formalne, samo neformalno povlačenje ivesticija i mi pucamo ekonomski) zapada koji bi seldili ako javno pokažemo da se kurčimo). Super ideja...fenomenalna...pošto eto taj kriptonit iz Medjuše Donje i Tesline zrake samo što nismo stavili u funkciju..pa ćemo se najebemo svima nane nanine...

Pa ako je resenje da mi sisamo tuki a ne dobijemo nista onda je resenje da se nista ne radi.Te vase DOS price su vec prezvakane.Vec 16 godina ste na vlasti pa niste uradili apsolutno nista.Dok je Sloba bio na vlasti Kosmet jeste bio okupiran ali danas je u mnogo gorem stanju nego onda.Al Sloba je bar dao Kosmet posle rata sa NATO.Vi ste ga dali za nista.Bar kad ste ga prodavali da ste dobili nesto.U stvari kad bolje razmislim i jeste dobili.Dobili su ti za koje glasas pare u svom dzepu.
Srbija je vecna dok su joj deca verna
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука Vranac 19.10.2016. 2:00

Еу н преко својих представника признаје да режим стоји иза исценираног пуча на дан избора:

Bodo Weber, analitičar u Vijeću za politiku demokratizacije iz Berlina, za “Zašto?” analizira situaciju u Crnoj Gori nakon još jedne izborne pobjede premijera Mila Đukanovića i njegovog DPS-a i odluke opozicije da ne prizna rezultate izbora zbog atmosfere koju je na dan izbora stvorilo hapšenje 20 osoba iz Srbije pod sumnjom da su spremali državni udar.

Neuspjeh opozicije
Strategija opozicije o nepriznavanju izbornih rezultata teško da će uspjeti. Protiv uspjeha stoje: krhkost tog, ideološki razjedinjenog, predizbornog opozicionog “bloka”; perspektiva Đukanovića da s tradicionalnim partnerima iz manjina formira, makar slabu, većinu u parlamentu; te izjave međunarodnih posmatrača te EU predstavnika koji su izbore procjenili kao “uglavnom regularnim” te pozvali domaće institucije da se time bave.

Oslabljeni režim
Najvjerovatniji rezultat izbora će biti nastavak političke nestabilnost Crne Gore – sa oslabljenim “vječnim” režimom Mile Đukanovića na jednoj, te hronično slaboj opoziciji na drugoj strani.

“Teroristički incident”
“Teroristički incident” sigurno će završiti kao svi takvi incidenti koje smo doživjeli u regiji zadnjih par godina – nikad se neće saznati šta se zaista desilo, da li se zaista radilo o planiranom terorističkom napadu podržanom-iniciranom od strane nekih anti-NATO snaga u opoziciji ili je cijela stvar izmišljena od strane režima radi stvaranja vanredne atmosfere na dan glasanja.

http://www.slobodnaevropa.org/a/crna-go ... 61473.html

Да он имају и најмању сумњу да стоји Србија или Срби иза тога, рекли би да то мора да се истражи, или ће Србија добити санкције, а сада пошто је јасно да је то организовао Мило уз њихову подршку ''онда ето никада нећемо сазнати ко је крив''.
Аватар
Srbin - Sremac
Млади националиста
Млади националиста

Порука Srbin - Sremac 19.10.2016. 12:51

I da zavrsim raspravu o Vucicu i slicnima sa jednim video snimkom koji opisuje danasnju situaciju:

https://www.youtube.com/watch?v=3dT_wqWwq3E
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 19.10.2016. 13:40

Мило ће по дужини владања по свему судећи да зајебе и Тита. Право је отелотворење пароле "И после Тита Тито".

Мени наравно није јасно како 41 посто гласача у "јуначкој" и "часној" Црној Гори гласа за једну разбојничку и издајничку партију као што је ДПС ал' добро, давно сам престао да тражим рационалне разлоге црногорске издаје. А уосталом и ко их .ебе. На Балкану нема већих лицемера од њих.

ПС. Некад највећи Срби, потом највећи комунисти, онда опет највећи Срби, потом Дукљани а сада и највећи европејци и натовци хемисфере. Сутра? Ко зна, зависи од тога шта буде профитабилно...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Sistem
Војвода
Војвода

Порука: 1603
Приступио: мар 2011

Порука Sistem 19.10.2016. 13:47

Врло лако, то се дешавало неколико пута у Србији и сада се дешава са снс. Око 30% који гласају за дпс директно зависе од дпс тј. преживљавање њихових прородица кроз рад у држаној управи, здравству, полицији, образовању... Око 5% покраде и уцени и имаш око 5% који имају симпатије према Милу.
Да дпс падне само 3 месеца и да се онда распишу избори дпс би био слабији за 20%.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3801
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 19.10.2016. 13:59

Приде у Црној Гори пошто има мали број становника сразмерно још више људи директно зависи од државних јасли, а пошто је концентрација становништва мања, лакше је властима да врше притиске на бираче, застрашују и купују.
Када би Мило некако био макнут са власти, ДПС би се са 40% очас посла најмање преполовио. Примери ЈУЛ, ДСС, ДС по силаску са власти овде то лепо приказују.

Гледајући ове резултате, јасно се види да од српства временом све мање и мање остаје у ЦГ, јер када се саберу Мило, мањине, разне фракције СДП, Позитивна која није прешла цензус, у овој кампањи си имао две листе које су отворено србовале и у збиру узеле 0,5% и ДФ који јесте био више просрпски, али не и у потпуности и узео 20%, а остатак опозиције је потонуо у грађанску причу.
Аватар
Srbin - Sremac
Млади националиста
Млади националиста

Порука Srbin - Sremac 19.10.2016. 14:36

Crna Gora je mala drzava u kojoj zivi 500 000 ljudi.To je velicina jednog Novog Sada.Vi racunajte da neko 26 godina preko medija truje ljude.Kao sto sam rekao kod nas je 1996 godine oko 95% ljudi smatralo Srebrenicu oslobodjenjem.Sada vec i Seselj prica kako je to bio zlocin.Polako ali sigurno dolazimo do toga da se Srebrenica proglasi genocidom,Sa druge strane Srbi su vec odavno zaboravili Bratunac i 3600 pobijenih Srba.E vidite kako mediji mogu da preokrenu ljude vrlo lako.Za 70 godina Srbi nisu snimili ni 1 film o Jasenovcu.

A pogledajte kako su Jevreji lepo platili Spilbergu i napravili Sindlerovu listu.Film je napravljen fantasticno.I nema coveka kojeg je ostao ravnodusnim.A dal je neko napravio film o Srbima i Rusima u 2 svetskom ratu.Propaganda je cudo.Kad se pored medija ubaci ucena preko radnih mesta tu dolazimo do pobede Mila.Slicna prica je i ovde.DS je vedrio i oblacio dok je imao medije.Kako je izgubio medije pao je na 5-7% podrske.Sad ceo bivsi DOS kad se skupi imaju oko 15% podrske.A SRS i ostale patriote isto oko 15%.Tu dolazimo do zakljucka da ako zelis da pobedis moras da pobedis medijsku blokadu.Ja sam uveren da je to kljuc svega.Ima tu i ucena o radnim mestima ali to nije presudno.

Evo ja licno muku mucim sa nekim ljudima koje poznajem da ih ubedim da je Vucic izdajnik.Uvek naidjem na zid i ono - "Pa nije to tako.Kako nas Aca da bude izdajnik kad je bio radikal.Vidis da ga napadaju CIA i MI6 da ga uniste".To su uglavnom stariji ljudi koji ne koriste internet i kojima su jedini izvor informacija Pink i Informer koji ih zasipa lazima.Ja sam ubedjen da je dosta prostih i neobrazovanih ljudi u CG progutalo ovu pricu oko Dikica.Shvatite da su vecinom ljudi ovce.Ovce koje vuk vodi na klanje a oni to shvate tek kad izvadis noz.

Trebalo bi da se ljudi poput Ducija , Bozovica i slicnih udruze i da probiju medijsku blokadu.Ljudi generalno nemaju gde da ih slusaju.Ja na primer gledam balkan info kanal i Ljudovanje.Ali gde vecina raje da cuje npr Marijanu Baletic?Al zato Jelena Milic i slicne kurvestine ne silaze sa TV kanala.Vucic je pustio da Jelena Milic prica javno kako bi bilo najbolje da Rusija nepostoji.To je direktan govor mrznje prema nekom narodu.Da ne pricam sta prica onaj Petar Lukovic.On je nazivao patrijarha Pavla - "Paja".
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 19.10.2016. 14:46

НАТО лобисткињу треба пуштати да сваки дан трабуња на телевизији.

Што она више лупета то је у Србаља подршка НАТО зверима све мања.

Да се ја питам утростручио би њене медијске наступе. Нико не ради тако против НАТО пакта као она (приде што је и природно антипатична што свакако помаже "нашој ствари")...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука Vranac 24.10.2016. 21:21

Јел то влада Србије пружа подршку пријатељу Србије Ђукановићу :doubt: пошто је у ЦГ међу гласачима опозиције опште уверење да је пуч намештен

“Naši bezbednosni organi su došli do nepobitnih dokaza i materijalnih dokaza da su između ostalog i na teritoriji Republike Srbije pripremane različite nelegalne aktivnosti za teritoriju Crne Gore, a čak ni ta lica, koja nemaju veze sa državom Srbijom, a neka od tih lica su privedena u Beogradu i nalaze se pod našom kontrolom, a radila su zajedno sa ljudima, za koje mogu da kažem da u celom predmetu postoji element inostranosti. Postoje nepobitni dokazi da su određena lica, i to nisu radili ovi koji su uhapšeni, pratila put kretanja premijera Crne Gore na dnevnom nivou, u svakoj sekundi i obaveštavali druga lica koja su trebalo da postupe po tome. Pronađen je i novac, oko 125.000 evra, uniforme i druge stvari“, rekao je Vučić.

Или деловни наших служби безбедности раде за стране владе, па су покушали странци из Србије да организују пуч у ЦГ:
“Ni za živu glavu neću da neko pomisli da u vladi sedi ko podržava kriminalne aktivnosti ili da postoji pretnja ubistvom nekom stranom zvaničniku. Postoje nepobitni i materijalni dokazi da pripremane različite nelegalne aktivnosti za teritoriju Crne Gore. Čak ni ta lica, koja nikakve veze sa Srbijom nemaju, a koja su u tome učestvovala, a neka su privedena u Beogradu, nalaze se pod našom kontrolom. Postoje dokaz da su određena lica koja su pratila putanju kretanja predsednika Vlade Crne Gore na dnevnom nivou u svakoj sekundi i obaveštavala druga lica koja je u skladu sa tim trebalo da postupe“, navodi premijer.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... id=1191732

Када је већ покренуо ову причу он мора да каже ко тачно стоји иза тога. Не сме да остане са тим да неке земље и неки људи нешто раде, и појео вук магарца. Ако је истина то што приа неки људи су могли да буду и мртви и то од стране наших државних органа...
Аватар
Srbin - Sremac
Млади националиста
Млади националиста

Порука Srbin - Sremac 25.10.2016. 10:15

A sta ti je tu cudno da Vucic podrzava Mila?Pa cim Vucic njemu govori "prijatelju" i zajedno idu da ljube skute po Briselu to znaci da imaju zajednicku saradnju.Hrvatski premijer uvek govori da su ugrozena prava Hrvata u Srbiji mada zna vrlo dobro da zive kao bubreg u loju.

A nas premijer cuti kad se satire cirilica i kad narod koji zvanicno cini 30% stanovnistva CG ima manje prava nego oni sa 1%.Zamisli da u nekoj zemlji EU ima 30% neka nacionalna manjina.Pa u najgorem slucaju imali bi bar 1/3 ministara,Eno cak je i antisrpski Blic pisao o tome kako jedino u Rumuniji Srbi imaju sva prava.I to samo zato sto Rumuni postuju pravila EU.

Kad je Vucic nesto rekao protiv Mila?Inace se oglasi kad neko sere po tviteru i fejsu a cuti kad onaj satanista iz CPC kaze da je SPC teroristicka organizacija.Ima tu jos mnogo stvari koje se mogu okarakterisati u najmanju ruku kao fasisticke izjave CG zvanicnika.Cak je i Tadic imao losije odnose nego Vucic.Ima izjava Mila da nikad nisu bili bolji odnosi nego danas kad je Vucic na vlasti.

A sto i ne bi bili super odnosi kad su Srbi u CG progonjeni kao ugrozene vrste a Srbija cuti.Kad toliko voli Vucic Brisel zasto nije isao tamo da se zali na Mila.Pa zato sto je poenta ono sto sam ja rekao.Zapad je postavio svoje pijune koji izmedju sebe saradjuju i poticu iz iste kuhinje.Za prostu raju se svadjaju(Camil i Vucic) a onda zajedno idu kod Klintona,

Vucic , Milo , Bakir , Milanovic , Rama su sve igraci Klintona.A Klinton je pion korporacija i bogatih porodica.Sve se to preko izdajnickih novina i televizije spakuje za prostu raju.A narod ko narod.Guta ono sto mu se servira.Navikli smo da zivimo ovako jer za bolje i ne znamo.Oni koji nesto vrede sede kuci ili su u inostranstvu dok budale sa kupljenim diplomama vode zemlju.
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука Vranac 25.10.2016. 23:58

Podgorica -- Istraga u Srbiji potvrdila je sve ono o čemu je DPS govorila tokom predizbornih kampanja, uoči i na dan izbora, rekao je crnogorski premijer Milo Đukanović.

On je dodao da sve podatke koje ima Srbija ima i Crna Gora, te da je srpski premijer Aleksandar Vučić o tome rekao ono što opravdano u tom trenutku.

"Nema nikakve sumnje, deo istrage koji je vođen na teritoriji Srbije je potvrdio sve o čemu smo govorili i tokom predizborne kampanje, uoči i na sam da izbora. Znači da imamo snažnu involviranost inostranog faktora kada je u pitanju proces parlamentarnih izbora u Crnoj Gori", kazao je Đukanović crnogorskim nnovinarima.

On je rekao da je potvrđeno da se određeni subjekti u kampanji služe nelegalnim sredstvima, nelegalnim novcem i metodama koje su van svih propisa i pravnog sistema države.

"Logično je da smo mi u Crnoj Gori mogli da se bavimo izvršiocima, a u Srbiji su se bavili onima koji su organizovali i delimično onima koji su inspirisali i platili organizatore. Sada je oktrivena i druga karika i idemo ka trećoj“, kazao je Đukanović.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... id=1192094
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1945
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 26.10.2016. 19:54

Завршили су се избори, већ је објављена вест да је формирање нове владе близу.... По мени је једини победник ових избора млади Алекса Бечић, и његова партија Демократска Црна Гора. Верујем да ће господин Бечић у будућности предводити опозицију против Ђукановићевог режима.

Да додам да је Бечић напустио СНП због самовоље Срђана Милића. Милић је одбијао да прихвати да су партији потребне одређене промене, нарочито кадровске. Ни остале опозиционе партије нису много умакле што се тога тиче. Узмимо за пример Нову српску демократију. Многи људи су окренули леђа Андрији Мандићу, и отишли у друге партије. Горан Даниловић, рецимо.... Дугогодишњи функционер СНС-а и касније Нове српске демократије.

СНП-у се дефинитивно ближи крај, да нису ушли у коалицију "Кључ", сумњам да би прешли цензус. То мора бити сигнал осталим опозиционим партијама!
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Sistem
Војвода
Војвода

Порука: 1603
Приступио: мар 2011

Порука Sistem 27.10.2016. 0:18

Вучић све јаче удара по Русији за своје западне газде,

Danas: Nekoliko ruskih državljana proterano iz Srbije
Izvor: Beta sreda, 26.10.2016. | 23:49
Beograd -- Nekoliko ruskih državljana proterano je i Srbije zbog učešća u pripremama terorističkih akcija u Crnoj Gori, piše Danas.

Рус је због овога у Србији.
Занимљиво да Амери помажу Вучићу преко AP.
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука Vranac 27.10.2016. 2:49

Вучић је жестоко оплео по страним агентурама у Србији и то су на крају Руси. Што ће значити да Србија као и Црна Гора мора да се окрене НАТО интеграцијама да би осигурала своју безбедност.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 6 гостију