srpskinacionalisti.com

Црна Гора

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Srbin - Sremac
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 113
Приступио: јул 2012

Re: Црна Гора

Порука Srbin - Sremac 17.10.2016. 15:06

Друга је ствар кога ће Мило звати.
Врло јасно сам рекао да опозиција ако хоће да макне Мила, мора да пита и Кривокапића. Жао ми је што је тако, али је тако.
А да ли ће Мило питати Кривокапића, то је друга ствар.

Pa opozicija je zvala Krivokapica ali su se malo zajebali u racunici jer se Krivokapic nista ne pita.Znaci SD+manjine odlucuju i tu se prica zavrsava.

Понављам, ми не знамо шта би било. Али могућност за неке промене би макар постојала. Овако је под Милом ни теоријски неће бити.

Da su DF+Kljuc+Demokrate dobili mozda bi i bilo.I to ne bi bilo idealno ali bi neka nada postojala.Manjine da su htele neku promenu oni ne bi ni bili sa Milom na vlasti.Sustina je da manjine slusaju centralu a centrala lobira za Mila.Tako da ne razumem kakvu promenu kursa ocekujes od siptara , balija i ustasa?Shvati da nam se ne poklapaju interesi i da od toga nema leba.Inace Vucic i Durakovic su "neprijatelji" a onda gle cuda obojica idu kod Klintona.Sve je to prijatelju ista kuhinja.Milo , Vucic , Milanovic , Bakir ,Rama su svi ista banda.Samo moraju da glume neprijatelje za zijane koji se loze.Svi oni dobijaju kes od istog gazde i klece i sene pred njim.Iskreno kad sam video onaj snimak Vucica kod Klintona povracalo mi se.Tadic je za njega bio ljudina.Jeste bio izdajnik ali bar nije klecao i puzio Klintonu.

Није суштина да Мила замени Кривокапић, већ да се Милова политика промени колико је то реално и могуће у овом тренутку и под овим околностима.

Sustina je da Krivokapic nece da menja Milovu politiku.Da je hteo rusio bi ga mnogo ranije.Tu dolazimo na promenu Toma-Tadic.Sve je isto samo njega nema.Krivokapic nije sa Milom jer ne moze vise da ga ucenjuje.Jbg-a i ja da sam Milo i da imam 41% a on 5% ne bi mu dao da me j... u zdrav mozak.

И онда да пустимо Вучића да влада још 30 година попут Мила, док не умре?

Nisam to rekao.Rekao sam samo da truli kompromis nece resiti sustinu.Imali smo ovde isti slucaj pa nismo dobili nista.Ili bolje reci dobili smo mnogo losije.Ja sam za vreme Tadica imao vecu platu i mnogo sam bolje ziveo.Mislio sam da nema goreg od Tadica i da kad on padne bice bolje pa makar i sa Tomom.Ispostavilo se da nisam bio ni 1% u pravu.Dok je Tadic bio na vlasti imali smo SRS koji je bio tik iza Tadica.Imali smo nadu da moze da se desi promena.Sad evrofanatici imaju 85% a patriote 15% i to su razbijeni na 100 kolona.Znaci sve je mnogo losije.

Ајмо овако, ако је алтерантива да Мило и ДПС наставе да владају или да на место Мила дође Кривокапић, а да нпр. на место министра просвете дође Мандић, ја сам свакако за другу опцију, јер ту нема шта да се изгуби.

Ja ti tvrdim da bi se Mandic u takvoj vlasti utopio u milogorce.Jer sto bi Krivokapic glasao za uvodjenje cirilice kad je prvi on ukidao.Sustina je da su Krivokapic i manjine identicni kao DPS.Kad bi usli u neku pricu sa opozicijom to bi znacilo da su oni legli na rudu.Jer manjine boli ona stvar.Ako nece Mandic tu je Milo koji ih ceka iza ugla.Znaci mogu da ucenjuju kako god hoce.Ja razumem tvoju poentu.Ali ja se plasim da bi ulazak opozicije u trule kompromise samo ojacalo Mila.Opozicija je realno izgubila.Od g... se ne moze praviti pita.

Ма знам да је то мање-више готово, ја сам и рекао да ће Мило врло вероватно наставити да влада, али да се мора искористити свака могућност да се он макне.

Nema od toga nista druze.Manijne moraju da podrze Mila jer su mnogo veci interesi u pitanju.Za USA i EU je jako vazno da CG udje u NATO.I oni ce sve uraditi da naprave takvu pricu da Milo opstane.Jer vazno im je da zaokruze Balkan a takodje i da dobiju topovsko meso i kes od novog clana.
Srbija je vecna dok su joj deca verna
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4541
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 17.10.2016. 17:03

Мило је освојио исто као и на претходним изборима. Мислим да је сваком јасно да он на кутију не може изгубити власт већ му се она мора отети силом. СМРТ МИЛУ ЂУКАНОВИЋУ!
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10233
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 17.10.2016. 17:36

Треба рећи и да Мило има спремна радна места за будуће коалиционе партнере. Све оно што су покривали Кривокапићеви СДП-овци који су били јаки на северу ће сада моћи да попуне Бошњаци...

Srbin - Sremac ::Da bi DPS mogao da padne mora Milo da nestane sa politicke scene.Poenta je da CG glasaju za Mila a ne za DPS.Krivokapic , siptari , balije i ustase nikad ne bi glasali da Milo ode u zatvor.Onog trenutka kad bi opozicija pokrenula tako nesto oni bi srusili vladu.Takva vlada koju nudi Mandic ne bi opstala dugo.Milo bi se vratio na vlast mnogo jaci i mocniji.

Тачно тако. Мањинама сада и те како одговара до они буду тас на ваги од којих зависи ко је на власти у Црној Гори јер тако могу много да добију.

Хапшењем Мила бар пола Милових гласача би се расуло у друге странке као што је код нас било са Слобом, а онда би мањине изгубиле уцењивачки потенцијал, што њима никако не одговара. Сада ће Бошњаци добити да дивљају по северу колико хоће.

SMUK ::Мило је освојио исто као и на претходним изборима. Мислим да је сваком јасно да он на кутију не може изгубити власт већ му се она мора отети силом. СМРТ МИЛУ ЂУКАНОВИЋУ!

Смрт би од њега створила великомученика, и постао би светац за Дукљане за сва времена. Онда би га сажаљевали и они који су га до јуче мрзели. Сви знамо колико је популарност Ђинђићу скочила после смрти... Тек у том случају би се у Црној Гори увела нека врста отворене диктатуре, све са циљем не скретања са пута Мила Ђукановића.

Ако би неке ликвидације и имале ефекта, то су ликвидације људи из пословне империје која је повезана са Ђукановићем. Тако је после бомбардовања почела ликвидација пословних људи повезаних са породицом Милошевића и то је изазвало расуло у структурама моћи у Србији.
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10233
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 17.10.2016. 18:02

Није љубав Црногораца према Милу потпуно ирационална како се прича.

Мора се рећи да су Црној Гори данас знатно веће плате него у Србији. Док је у ЦГ просечна плата 482 у Србији је само 326 евра.
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php ... id=1109862
То значи да су у ЦГ за 50% веће плате него код нас.

Незапосленост је иста као у Србији
http://balkans.aljazeera.net/vijesti/ma ... i-u-regiji

Сећамо се како су наше патриоте причале као да у случају независности ЦГ малтене неће имати шта да једе, када нас они далеко прешишаше.

Тако да приче о катастрофалној економији какве просипају мудросери као овај Милов презимењак не пију воду.
http://standard.rs/politika/35953-%D1%8 ... 1%9B%D0%B5
Они су мала дражава и од туризма плус економских донација НАТО-а могу да живе. А Србовање би сигурно довело до економске одмазде од стране НАТО пакта, тако да би морао да се нађе неко други да покрије те губитке.

Такође ако би сабирали странке за НАТО и против НАТО-а, про НАТО странке имају трочетвртинску већину у парламенту ЦГ.
Аватар
Srbin - Sremac
Млади националиста
Млади националиста

Порука Srbin - Sremac 17.10.2016. 19:31

Треба рећи и да Мило има спремна радна места за будуће коалиционе партнере. Све оно што су покривали Кривокапићеви СДП-овци који су били јаки на северу ће сада моћи да попуне Бошњаци...

Slazem se 100%.Milo ce sad da ponudi i premijersko mesto za siptara samo da dobije jos 1 mandat.

Тачно тако. Мањинама сада и те како одговара до они буду тас на ваги од којих зависи ко је на власти у Црној Гори јер тако могу много да добију.

Хапшењем Мила бар пола Милових гласача би се расуло у друге странке као што је код нас било са Слобом, а онда би мањине изгубиле уцењивачки потенцијал, што њима никако не одговара. Сада ће Бошњаци добити да дивљају по северу колико хоће.

Slazem se.A dodao bi to da opozicija nema takav kapacitet.Jer kod opozicije ima 100 stranaka koje treba namiriti.A kod Mila je samo njegov DPS.Plus da ne zaboravimo da Milo vlada u 95% CG opstina.Sto znaci da mu je kapacitet podmicivanja mnogo veci.

Смрт би од њега створила великомученика, и постао би светац за Дукљане за сва времена. Онда би га сажаљевали и они који су га до јуче мрзели. Сви знамо колико је популарност Ђинђићу скочила после смрти... Тек у том случају би се у Црној Гори увела нека врста отворене диктатуре, све са циљем не скретања са пута Мила Ђукановића.

Ако би неке ликвидације и имале ефекта, то су ликвидације људи из пословне империје која је повезана са Ђукановићем. Тако је после бомбардовања почела ликвидација пословних људи повезаних са породицом Милошевића и то је изазвало расуло у структурама моћи у Србији.

I ovo se slazem.Ubistvom bi se samo zakomplikovala situacija.Plus dosta je krvi i ubistvava u nasoj istoriji.Svakim ubistvom se samo jos vise sve zakomplikuje.Djindjic kad je ubijen nije se desila nikakva promena.Posle njega su dosli jos veci izdajnici koji su napravili mnogo vise stete nego on.U CG i Srbiji moze doci do promena tek kad pobedi prosrpska patriotska opcija.

To je opcija koja ce raditi na ujedinjenju Srbije i CG, povuci priznanje Kosmeta, poceti razgovore sa Rusijom o jakoj saradnji i prekinuti pregovore sa NATO i EU.Tek kad se desi to sto sam napisao mi mozemo da razgovaramo o nekoj promeni.Jer ta zamena Tadic- Toma ili Milo - Krivokapic ne donosi nam nista.Poenta je jacanje patriotskih snaga.A NATO snage se treba svrstati u isti kos.Jer Zapad se sve vreme poigrava sa nama.Potura nam opoziciju koja je ista kao vlast.To je kao u USA filmovima - bad cop - good cop.

Мора се рећи да су Црној Гори данас знатно веће плате него у Србији. Док је у ЦГ просечна плата 482 у Србији је само 326 евра.

To su frizirani podaci.Realnost je mnogo drugacija.Imam kucu na severu CG i mogu ti reci iz prve ruke da tamo niko nema 500 evra platu.Mozda imaju u Podgorici i na primorju.Ali prosek je manje vise isti kao kod nas.Jedina razlika je sto kod njih su komunalije jeftine.Ja placam 3.5 evra mesecno za vodu i smece.Porez na kucu je slican kao kod nas dok je struja malo skuplja.Ali mislim da nemaju zone tako da izadje isto struja.Sto se tice cena u radnji cene su slicne.Nesto im je skuplje a nesto jeftinije.Mozda se i moze reci da imaju bolji standard.Ali nije to nista specijalno veca plata.

Сећамо се како су наше патриоте причале као да у случају независности ЦГ малтене неће имати шта да једе, када нас они далеко прешишаше.

Ma to su sve druze frizirani podaci.Neko iz CG kad slusa Vucica misli da ovde tece med i mleko.Ti nemoj zaboraviti da CG ima 12 puta manje stanovnika i vrlo dobar turizam.Neka zemlja bi sa takvim kapacitetom imala standard kao Svajcarska.A oni su realno malo bolji nego mi.U sustini se slazem da ovde masa voli da serenda kako ce CG da pocrkaju od gladi.

Ali generalno ja ti mogu reci iz prve ruke da sever CG ne zivi sigurno bolje nego mi.Zive dobro primorci koji izdaju sobe i mafija po Podgorici i Cetinju.I eto ako se neko uvukao u neku jacu firmu.Moja drugarica radi u t-com za nekih 500 evra platu.Jeste to jaca nego moja plata ali realno nije to bog zna kakva lova.Da nema muza da radi i oni ne bi mogli da sastave kraj sa krajem.
Sistem
Војвода
Војвода

Порука: 1603
Приступио: мар 2011

Порука Sistem 17.10.2016. 19:39

Милове српске листе попут алтернативе, српска листа, срс... су просули 3% гласова. Да је то отишло у ДФ сада би Мило био у још тежој позицији али Вучић је помагао на различите начине.

Слика
roadrunner
Војвода
Војвода

Порука: 2159
Приступио: мај 2009

Порука roadrunner 17.10.2016. 20:45

kakva su to trabunjanja da je Vučić u talu sa Milom poslao Dikića tamo?

Jeste "malo" zaboravili da je Dikić napravio karijeru za vreme žutih!!! i postao general i komandant žandara!

Zna se da to ne može bez političke podobnosti! A onda je krenuo da napada Vučića pa ga ovaj jedva nešto kao penzionisao ali nije smeo mnogo da talasa jer se plaži državnog udara pa ga ovaj i dalje popoljuvava gde stigne

Isto kao onaj "heroj" Donbasa Počuča, što je postao porparol za vreme žutih a onda otišao u Donbas i "ratuje" tako što postuje antivučićevsku propagandu kao eto ovi su heroji a Vućih je suprostnost i izdajnik

Vučićević je PRIVATNIK plaćenik i radi ZA PARE! Radi za Vučića za pare i za Mila ZA PARE! Kao i pre. Kakve to veze ima? Vučić MORA da plaća usluge ovog pacova kao i Mitrovića jer su to uz SNS Studio B jedini mediji koji kontrolišu. Svuda ostalo su žuti, ili prožuti mediji koji na ovaj ili onaj načih kecaju Vučića. B92, N1, Prva su sve protiv Vučića, bukvalno svi politički nedeljnici.

Evo malopre na RTS1 glavni pro Vučićevski analitičar Andjelković je najžešće napljuvavao Mila dok je žućkasti Janjić bio mnogo umereniji

I da..prve čestitke Milu ako niste propustili od DS , LDP, i LSV!! I to sve pohvale kako CG ide ka pravom evroatliskom putu, demokratski itd itd Dok od zvanične vlasti ja još ne ćuh čestitanje, a kamoli takve ode i pohvale. Zna se sa kim je Milo još od sredije 90-ih u talu

Vama kao nije jasno da ako ode Vučić, dolaze DOS'ovci ...trećih nema...a ne sveti Petar ili Karadordje
..људи (па и Срби) се иначе деле на добре и поштене људе и ОЛОШ, а не на црвене, плаве, зелене...
Sistem
Војвода
Војвода

Порука Sistem 17.10.2016. 20:49

А, је л си чуо да је тај исти Анђелковић рекао како је Мило медијски јак у Србији? Како је то могуће да информер и пинк, симболи снс власти, подједнако раде и за Мила?

Узгред, Диковић је радио прљав посао за Вучића још на Косову и Метохији око Брислеских споразума. Диковић је лоповчина која ради за власт, била жута или ова.
roadrunner
Војвода
Војвода

Порука roadrunner 17.10.2016. 21:00

Nego šta sam nego čuo. I jel možda nije u pravu? Javna je tajna da Milo drži sa svojim prljavim parama masu urednika, novinara i novinarčića po Srbiju na platnom spisku, još kad je preko njega i Crnogoraca u BG išlo finansiranje skidanje Miloševića i tako dalje. Mnogi su mu dužni, a kad se jednom prodaš mafiji, nema nazad jer imaju tvoj prljav veš i možeš da zglajazaš kad god..plus pare...a možeš bogami i da se oklizneš na banananu...i Kad je Milošević bio najjači CG mafija je radila likvidacije za račun Mila...evo niko i ne pita niti diže prašinu u medijima ko ubi Bulatovića na primer...ili Bandžu a zna se da je Milo

Andjeković se posrao na Mila najbrutalnije što je to pristojno i na finjaka za jednog intelektualca moguće...a znamo da ono što Andjelković priča , misli Vučić. Ko to ne kapira do sad ne treba da duskutuje politiku u Srbiji.
..људи (па и Срби) се иначе деле на добре и поштене људе и ОЛОШ, а не на црвене, плаве, зелене...
Sistem
Војвода
Војвода

Порука Sistem 17.10.2016. 21:10

Пинк и информер.
Аватар
Srbin - Sremac
Млади националиста
Млади националиста

Порука Srbin - Sremac 17.10.2016. 21:32

Milo je izjavio 300 puta do sad da su odnosi Beograda i Podgorice najbolji od kako je Vucic na vlasti.Vucic nikad nije rekao ni 1 losu rec o Milu.Jedini razlog zasto mu nije cestitao pobedu je taj sto Milo jos uvek zvanicno nema vecinu.Ustase i siptari cute a balija je rekao da ce razgovarati sa svima.Tako da sto bi mu Vucic cestitao kad Milo jos uvek nije zvanicno pobednik.Ceda i Canak su tupani tako da o njima ne vredi trositi vreme.

Vucicevic je Vucicev ker koji laje kako mu on zapovedi.Krunski dokaz da su Milo i Vucic u dilu jesu informer i pink.To su dva medija koji sluze rezimu u CG i Srbiji da se brutalno obracunavaju sa protivnicima.Milo se plasio da dukljani ne izadju na izbore i zato ih je aktivirao preko lazne price o terorizmu.Jer masa je retardirana i pali se na gluposti.I u Srbiji postoje mentoli koji zaista veruju da CIA rusi Vucica. :lol: :lol:

Nazalost u Srbiji i CG je napravljen retardiran sistem gde je vecina mase neobrazovana i ne zna da koristi racunar i google.Za tu neobrazovanu masu jedini izvor informacija su pink i informer.Ta masa cita informer i ceka parove da vidi dal ce Zmaj od Sipova da pokaze kitu.Ja u pocetku nisam verovao da masa gleda parove i farmu a cita informer.Ali posto privatno radim na terenu 100 puta mi se desilo da dodjem u kucu gde porodica gleda farmu a na stolu im stoji informer.

Ne znam dal je Vucic upetljan u jucerasnje dogadjaje.Ali znam da su Vucic , Milo , Vucicevic i Mitrovic tesno povezani.Takodje njihova sprega je i Beba Popovic.Sustina je da se narod preko tabloida zasipa lazima i da se drzi u stalnom strahu.Eto nas premijer se bori protiv kriminala a oni hoce da zavrsi kao Djindjic.A niko ne sme da kaze gde njegov sin ide u skolu i odakle mu pare da placa skolarinu od 12 000 evra.Bitno da CIA , Mi6 i slicni planiraju smenu Vucica. :lol:

Kao sto sam rekao - Vucic , Milanovic , Bakir ,Rama i Milo su sve jarani.U Srebrenici kamenuju Vucica a onda gle cuda on sedi sa Camilom kod Klintona i prica kako je bio budala kad je bio radikal.Da nije tragicno bilo bi smesno.Iskreno ne podnosim ni Trampa ali bi voleo da dobije Hilari jer bi ubrzo Vucic izgubio novac koji dobija od Klintonovih.Ceo taj Balkanski cirkus finansiraju Klinton i slicni.Onda se za nepismenu raju oni kao svadjaju i nisu u dobrim odnosima. :lol:

Inace ni jedan Albanski premijer nije bio nikad za vreme zutih kod nas.A sada Rama dolazi u BG kao da smo najbolji prijatelji.Onda kao Vucic ljutito kaze "Ne damo Kosmet!" a sutra potpise sporazum koji ni Tadic nije smeo.Kako ne vidite ljudi da je cela ta prica sarena laza.Vucic je trojanski konj koji je tu da odradi ono sto Tadic nije imao muda.A idealan je pion jer mora da se opere od radikalske proslosti i zato mora da se saginje svima redom i da prihvata ono sto ni Ceda ne bi pristao.
roadrunner
Војвода
Војвода

Порука roadrunner 17.10.2016. 22:20

Opširno pisanije teorije zavere o kojoj nema JEDAN dokaz, ali zato su veoma brze javne čestitke i POHVALE Milu od DS, LDP, i Lige Socijaldemorata Vojodine NE VIDE.

Šta kao nije izjavljivao ništa protiv Mila? To pametan političar na vrhu vlasti NIKAD ne radi. Lajanje se prepušta nižim činovnicima, i analitičarima. Tako je svuda u svetu. Nikad Obama neće da naplčjuvava ili preti ali onih ispod njega hoće. Andjeković je malopre crno na belo ružio Mila NAJGORE, a ono što Andjelković govori, to su Vučićeve misli.

Vučičević je ker koji je radio za pre (kao za vreme žutih), isto kao i Mitrović, koji je bio uz sve VLASTi (Miloševića, žute, sad Vučića). U CG je Milo na vlasti, sa njim se prave poslovne kombinacije kad dodje neko drugi biće sa njima. Šta tu nije jasno, čovek je biznismen privatnik, tako radi zadnjih 20 godina.

Šta ima loše što se Vučić sastaje sa Ramom? Da li znaš da je Rama NAJBOLJA verijanta sa kojom možemo da imamo posla kod Šiptara. Albanac hrišćanin iz Albanije, i ko je JEDNOM pričao sa hrišćanima iz Albanije zna da mrze muslimane Šiptare gore nego mi. Da li znaš ( je recimo bio lično prisutan) da su jedni od najvećih donatora za našu crkvu u Bostonu da se napravi bili Albanci pravoslavci i sedeli u gornjem kraju pored vladike? Jel to i vladilka izdajnik? Da ne treba možda da čekamo da odje Beriša and co? (u Albaniji se smenjuju hrišćani iz socijaldeokratske opcije i Berišine "demokrate" muslimani). Šta je loše u tome što izgradjom autoputa ka Albaniji Niš posteje GLAVNO saobraćajno čvorište na Balkanu? Šipci će da koriste naš autoput, aerodrom u Nišu će da živne i ceo taj kraj južne Srbije će da sigurno dobije mnogo više investistora , em blizu lukel putevi em džabana radna snaga. Iili je bolje da se ceo Toplički kraj a i Niš uskoro poptuno isprazni?
Аватар
Srbin - Sremac
Млади националиста
Млади националиста

Порука Srbin - Sremac 17.10.2016. 23:07

Opširno pisanije teorije zavere o kojoj nema JEDAN dokaz, ali zato su veoma brze javne čestitke i POHVALE Milu od DS, LDP, i Lige Socijaldemorata Vojodine NE VIDE.

A sta je vazno da vidim da je Ceda prasak cestitao Milu?Ceda prasak je jedan obican narkoman koji vise nije ni vazan na politickoj sceni.On i Tadic su jedva presli cenzus.Sto se tice DS-a prica je slicna.Canak je isto politicki pokojnik kome je Vucic dao 2 preduzeca u NS-u kako bi osigurao da debeljko glasa za ustav.Sve u svemu sve te stranke su odavno osvedoceni neprijatelji i saradnici Mila protiv Milosevica.Tako da ne vidim sta je vazno da vidim sta zuta bagra saopstava.

Šta kao nije izjavljivao ništa protiv Mila? To pametan političar na vrhu vlasti NIKAD ne radi. Lajanje se prepušta nižim činovnicima, i analitičarima. Tako je svuda u svetu. Nikad Obama neće da naplčjuvava ili preti ali onih ispod njega hoće. Andjeković je malopre crno na belo ružio Mila NAJGORE, a ono što Andjelković govori, to su Vučićeve misli.

Vucic i Milo su iz iste kuhinje.A u toj kuhinji sef je Klinton i kompanija.Vucic nikad i ne bi bio tu gde je sad da nije imao podrsku Klintona.Do sada je njihova saradnja bila logicna ali je nedavno to i dokazao kad je sedeo sa Durakovicem kod Klintona.Iskreno i do tada sam o Vucicu mislio sve najgore.Ali sam mislio da bas nije tolika ljiga.Covek koji se na takav nacin popisa po samom sebi za mene vise nije vredan pomena.Samo na zalost moram da ga pominjem jer je premijer i vedri i oblaci Srbijom.

Vučičević je ker koji je radio za pre (kao za vreme žutih), isto kao i Mitrović, koji je bio uz sve VLASTi (Miloševića, žute, sad Vučića). U CG je Milo na vlasti, sa njim se prave poslovne kombinacije kad dodje neko drugi biće sa njima. Šta tu nije jasno, čovek je biznismen privatnik, tako radi zadnjih 20 godina.

Tebi je normalno da postoje takve novine kao Informer?Vucicevic ni jednu informaciju koju je izneo nije bila istina.Ja ne volim ustase ni Kolindu.Ali da ti okacis neku porno milfacu i kazes kako Srbin delje Kolindu je za mene dno dna.Ipak je ta Kolinda ma kakva bila predsednik Hrvatske.To dal je ustasa i dal podrzava koljace je drugo.Za to da je napada je OK.Ali na onako bljutav nacin da je stavljas na naslovnicu je dno dna.Normalno za Vucica je OK da postoji Informer sve dok Vucicevic fabrikuje lazi i blati one koji smetaju Vucicu.

Šta ima loše što se Vučić sastaje sa Ramom? Da li znaš da je Rama NAJBOLJA verijanta sa kojom možemo da imamo posla kod Šiptara. Albanac hrišćanin iz Albanije, i ko je JEDNOM pričao sa hrišćanima iz Albanije zna da mrze muslimane Šiptare gore nego mi. Da li znaš ( je recimo bio lično prisutan) da su jedni od najvećih donatora za našu crkvu u Bostonu da se napravi bili Albanci pravoslavci i sedeli u gornjem kraju pored vladike? Jel to i vladilka izdajnik? Da ne treba možda da čekamo da odje Beriša and co? (u Albaniji se smenjuju hrišćani iz socijaldeokratske opcije i Berišine "demokrate" muslimani). Šta je loše u tome što izgradjom autoputa ka Albaniji Niš posteje GLAVNO saobraćajno čvorište na Balkanu? Šipci će da koriste naš autoput, aerodrom u Nišu će da živne i ceo taj kraj južne Srbije će da sigurno dobije mnogo više investistora , em blizu lukel putevi em džabana radna snaga. Iili je bolje da se ceo Toplički kraj a i Niš uskoro poptuno isprazni?

Sa Albancima nema nikakve potrebe da pricamo.Albanci su okupirali deo nase teritorije sa NATO paktom.Sa njima mozemo jedino da pregovaramo kako da napuste Kosmet.Sve ostalo je priznavanje Kosmeta.Onog trenutka kad ti pregovaras o tome dal mozes da dobijes mrvice ti si priznao Kosmet.Na kraju od svih pregovora sa siptarima mi smo dobili neku bedu zvanu ZSO.I to nam nisu dali nego su nas namagarcili i uzeli sve a nisu nam dali nista.Sad ce Vucko malo da peni oko Trepce a onda ce i to da im pokloni.

Dali smo im pozivni broj a oni su nama dali da Telekom moze da radi dole. :lol: A inace Telekom Srbije je vlasnik cele infastrukture.Znaci oni nama daju da mi mozemo da koristimo nasu imovinu.Inace Albanci vec koriste sve nase.Albanci takodje su vec uzeli Kosmet.Ali je poenta sto hoce da nas nateraju da mi to priznamo.Time sutra i da dodje neka nova vlast EU ce reci - "Pa sta vi hocete kad ste sami sve dali".Samim tim i Rusija ti nece pomoci jer si ti sam sve predao.Zato je bolje resenje da se ne pregovara nista i ceka povoljan trenutak za vracanje Kosmeta.Sve ostalo je zamazivanje ociju narodu.

Srbi su svesni da nam je oteto Kosovo i Metohija.I svesni smo da sad ne postoje sanse da vojno delujemo.Ali zato i treba uraditi ono sto Seselj kaze.A to je da se ceka povoljna prilika i da se vrati Kosmet i RSK.Neka bude i za 100 godina.Ali bolje i za 100 godina nego da im ga poklonimo.Sto se tice Nisa od Albanaca mozes samo da dobijes dzamije i iseljavanje.Gde god je Albanska noga krocila tu vise nema zivota za Srbina.I ne samo za Srbe.Nego i za Makedonce i Crnogorce.Samo sto su oni previse slepi pa ne vide.Makedonija je vec okupirana od strane siptara.Ne smeju da prdnu bez njih.Crna Gora ce tek doci na red.Sad nije trenutak ali bice vrlo brzo.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 17.10.2016. 23:41

Све јасно ко дан. Силиконац на дан избора и у време ћутања пред изборе даје вести о ангажовању владе и министара (отвару се путеви, фабрике, колосеци, фарме итд) а милогорац даје вест о државном удару. Слепци који су ''похапшени'' за ову ''драму'' су добили добре напојнице.
Ово је тужно шта раде Силиконац и милодукљанац. А информер, то смеће треба следећа влада да ЗАБРАНИ!
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
roadrunner
Војвода
Војвода

Порука roadrunner 17.10.2016. 23:42

Da sumiramo ovo pisanije Sremca - o tome da Vučić podržava Mila NEMAŠ dokaze, već teorije zavere bez ijednog i indirektog valjanog dokaza.

Ah, da novi "dokaz" što si ubacio je da je to očevidno jer je Vučić bio sa Durakovićem na sastanku Klintom fondacije :roll: A jesi možda gledao i slušao šta se tamo pričalo? Da jesi a ne čitao napravljene od DOS-ovaca parapatriotske portale za navatavanje kritične mase debilnih nacionalista protiv "izdajnika" Miloš...pardon Vučića, video bi da se tamo NIJE pominjala krivica Srbije i Srbija ocrnjivala što bi BIO slučaj da Vučić nije došao pa bi balije imale šansu da lažu najgore jer niko ne bi mogao da im odgovori, a zapadnjaci bi to sve podržali jer bi nedolazak Vučića reklamirali kao eto Srbija se još nije suočila sa prošlošću, podržava genocid i ostalo. Ah da...Tramp će da pobedi i onda će da cveta med i mleko za Srbiju po vama "nacionalistima" i kučku i njegog muža treba najgore napušiti...jer opšte je poznato da Srbija imaju Tesline zrake pa će svima nane nanine da se najebu...naročito kad tamo u limburgu mesecu pobedi Tramp...

Ah da..znači rešenje za Kosovo je da se ništa ne radi, da taj deo jugoistoka Srbije poptuno propadane kao pogranično pasivno područje ( i ovo je već kasno ako može šta da se izvuče da narod od dole poptuno ne pobegne), a Srbija će da postane velesila od tog čekanja eto tako i od inaćenjenja ( plus od uvodjenja sakcija (sad one ne bi morale biti formalne, samo neformalno povlačenje ivesticija i mi pucamo ekonomski) zapada koji bi seldili ako javno pokažemo da se kurčimo). Super ideja...fenomenalna...pošto eto taj kriptonit iz Medjuše Donje i Tesline zrake samo što nismo stavili u funkciju..pa ćemo se najebemo svima nane nanine...
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 5 гостију