srpskinacionalisti.com

Црна Гора

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1274
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Re: Црна Гора

Порука Српски родољуб 27.10.2016. 3:37

Vranac ::Вучић је жестоко оплео по страним агентурама у Србији и то су на крају Руси. Што ће значити да Србија као и Црна Гора мора да се окрене НАТО интеграцијама да би осигурала своју безбедност.

Сада нема никакве дилеме, Црна Гора улази у НАТО! Тако да ће и Вучко врло брзо рећи како се ситуација променила, како смо окружени нато чланицама, и како је улазак у алијансу нужан. Нека нико не очекује неке турбуленције у Србији... Три дана ће се правити протести. Биће таман исто као када је потписан бриселски споразум, којим је фактички призната независност Косова и Метохије... Неће му ни присталице окренути леђа због те одлуке. Познато је ко чини бирачко тело СНС-а. Махом каријеристи, необразовани људи код којих је присутан култ личности. Прихватају све шта вођа каже, ништа се не доводи у питање.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Srbin - Sremac
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 110
Приступио: јул 2012

Порука Srbin - Sremac 27.10.2016. 12:32

Сада нема никакве дилеме, Црна Гора улази у НАТО! Тако да ће и Вучко врло брзо рећи како се ситуација променила, како смо окружени нато чланицама, и како је улазак у алијансу нужан. Нека нико не очекује неке турбуленције у Србији... Три дана ће се правити протести. Биће таман исто као када је потписан бриселски споразум, којим је фактички призната независност Косова и Метохије... Неће му ни присталице окренути леђа због те одлуке. Познато је ко чини бирачко тело СНС-а. Махом каријеристи, необразовани људи код којих је присутан култ личности. Прихватају све шта вођа каже, ништа се не доводи у питање.

Ja nemam dileme odavno da je Vucic pion stranaca.Iskren da budem 2012-te godine sam bio u zabludi.Mislio sam da je mnogo bolje da SNS bude na vlasti nego DS.U sustini ja i tada nisam podrzavao SNS ali sam smatrao da je bolja opcija nego da ostane DS.Ali sam vrlo brzo shvatio da je Zapad samo zamenio pione.Ali nije ih on samo zamenio.Postavio je mnogo goreg izdajnika nego Tadica.

Jer Tadicu je za vratom duvao SRS.I Tadic nije smeo da prihvata sve zelje EU i USA jer se plasio da moze da izgubi.I sada je mnogo losija situacija.Drzava je u mnogo losijem stanju.Na vlasti su ljudi sa kupljenim diplomama koji ne znaju nacrtanu ovcu da cuvaju.Opozicija je marginalna i slaba.Patriote vise nisu na jednom mestu nego je umanjeno patriotsko biracko telo vise od 3 puta i razbijeno na mnogo malih stranaka.

Tako da sustinski mi danas imamo 85% NATO stranaka i samo 15% stranaka koji su protiv.Tu dolazimo do zakljucka da je NATO zavrsio posao u Srbiji.Ja isto ne sumnjam da ce veliki vodja uskoro da spakuje neku novu laz za prostu neobrazovanu raju.Tu je njegov pulen Vucicevic koji ce da uz pomoc Bebe izmisli neki novi drzavni udar.Dovoljno je samo da kaze da Putin sprema drzavni udar i da zato on mora da se okrene svojim prijateljima Klintonu i slicnima.

Ja se samo nadam da ce u novembru Klinton da pukne.Ne zato sto volim Trampa i zato sto mislim da je on dobar.Naprotiv mislim da je Tramp isto g... kao Klinton.Samo poenta je sto Trampa generalno zabole patka za Srbe i Srbiju.Tramp je iskompleksirani milijarder koji ce da se bavi nekim drugim stvarima i pustice Balkan niz vodu.I tu je nasa sansa.Ako Klinton izgubi nece vise imati takav uticaj ovde.

Onda mi mozemo da na sledecim izborima pobedimo izdajnika i NATO placenike.Kad izgube finansijsku podrsku i kada ne bude vise bilo novca za placanje okrenuce se i situacija u nasu korist.A pacovi poput Mitrovica ce odjednom da naprasno postanu veliki Srbi i da okace kokardu na celo i dizu 3 prsta.Recice "Pa ja sam bio uvek uz mog brata Slobu i sestru Miru i bio sam kandidat za odbornika opstine Zemun 2000-te." :lol:

Srbija je zemlja potrona i pacova koji ce vrlo lako da okrenu curak kad vide da Klintonov brod tone.Tako da mislim da je kljuc svega da Klinton pukne na izborima.Ako pobedi mi se opet vracamo u stanje gerilskog rata sto znaci da ce biti izuzetno tesko.Sto se tice Mila mislim da je ovo sto on sada radi samo jedan od njegovih prljavih trikova.

Posto je video da nema vecinu i posto je opozicija ujedinjena on se kao satro povlaci.Onda njegov pijun dolazi na mesto premijera.On ce svakako iz senke da vlada i dalje.A onda 2018 kad prodje clanstvo za NATO i narod popusti on ce da se kandiduje za predsednika CG.Pobedi tada i on je osigurao do 2023-ce godine vlast u CG.
Srbija je vecna dok su joj deca verna
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10181
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 1.11.2016. 5:56

Писмо Александру Вучићу - Прогања нас режим Мила Ђукановића, уз помоћ појединих медија из Србије
Представници Срба из Црне Горе

Српски народ у Црној Гори, његови политички, културни и вјерски представници изложени су невиђеној медијској и политичкој сатанизацији и прогону, и то не само од стране антисрпског режима у Подгорици, него и од стране медија и других центара моћи из Србије, наводи се у писму политичких и културних представника Срба из Црне Горе, које је прошлог петка упућено премијеру Србије Александру Вучићу.

Политички и културни предстваници Срба из Црне Горе, у писму су затражили и пријем код Вучића, како би могли да га упознају са, како кажу, неподношљивим положајем у којем се налазе, као и срамотном кампањом која се води против њих од стране медија из Србије, посебно истичући Пинк и Информер. Писмо српском премијеру је упућено преко амбасаде Србије у Подгорици.

Поштовани господине Вучићу,

Користимо ову прилику да Вас обавијестимо да су српски народ у Црној Гори, његови политички, културни и вјерски представници изложени невиђеној медијској и политичкој сатанизацији и прогону, и то не само од стране антисрпског режима у Подгорици, него и од стране медија и других центара моћи из Србије.

Већ више година борба српског народа за своја елементарна национална и грађанска права у Црној Гори додатно је отежана агресивном медијском подршком актуелном режиму управо од стране појединих медија из Србије, а посебно ТВ Пинк и Информера.

Медијска хистерија против српског народа и његових представника у Црној Гори ових је дана достигла свој врхунац, када смо, синхронизованом акцијом режима и медија из Србије, оптужени ни мање ни више него за тероризам и организацију терористичко-криминалног атака на институције система у дану одржавања парламентарних и локалних избора, а којим је Мило Ђукановић прикрио још једну своју изборну крађу.

Притисци режима и тих медија су посебно појачани у тренутку када истрајавамо на три кључна политичка питања која су дио виталног националног интереса српског народа и саме Црне Горе :

1. Поништење одлуке Владе Црне Горе о признању лажне државе Косово ;

2. Укидање санкција Русији ;

3. Противљење учлањењу у НАТО савез који је бомбардовао и убијао наш народ и у Србији и у Црној Гори ;

Због свега наведеног користимо ову прилику да затражимо састанак представника српског народа у Црној Гори са Вама, како би Вас детаљније упознали са неподношљивим положајем у којем се налазимо и срамотном кампањом медија која се води против нас.

Парламентарне странке и кровне културне установе Срба у Црној Гори :

Нова српска демократија

Андрија Мандић, предсједник

Демократска народна партија

Милан Кнежевић, предсједник

Матица српска у Црној Гори

Проф. др Владимир Божовић

Српски национални савјет

Др Момчило Вуксановић

Институт за српску културу

Др Будимир Алексић

http://www.nspm.rs/srbija-i-crna-gora/p ... rbije.html
Аватар
Srbin - Sremac
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 110
Приступио: јул 2012

Порука Srbin - Sremac 1.11.2016. 15:36

Nasli su kome da se obrate za pomoc..... :roll: Pa taj kome se obracaju isto to radi kao Milo u CG.Kao sto Informer i Pink u Srbiji sluze Vucicu tako isto u CG sluze Milu.Gazde su iste a tehnologija je identicna.Nema apsolutno nikakve razlike izmedju politike Mila i Vucica.S time da za sad Vucic zvanicno nije za ulazak u NATO ali polako ali sigurno pravi atmosferu za to.Isto i za sankcije prema Rusiji.

Jer ti kad hoces da udjes u EU moras da ides i prema NATO i moras da uvedes sankcije Rusiji.Samo je pitanje vremena kad ce to biti zvanican uslov.Mandic ili se pravi blesav ili je zaista toliko naivan.Pa jasno je i vrapcima da Vucicevic u Srbiji ide na ruku Vucicu.Evo kad je objavljeno da Sasa Jankovic planira da se kandiduje krenule su vesti koje ga diskredituju.Ista prica i sa Jeremicem.

Vec danima Informer objavljuje tekstove o tome kako je Jeremic dobio prljave pare za kampanju za UN.Ne bi to bilo cudno da mediji nisu objavili da Jeremic ima dobre sanse za predsednika.Da me neko ne shvati pogresno - meni su i Jankovic i Jeremic ogavni tipovi.Ali mi se nimalo ne svidja ta atmosfera linca koju sprovodi Vucic.

Ako je Jankovic ubica onda ga lepo uhapsite i cao.Ako je Jeremic cinio krivicna dela u Srbiji isto nega ga uhapse.Identicno sve se desava u CG.Umesto da Informer pise sve najgore o Milu i njegovim lopovlucima on udara na opoziciju.Uz sve mane koje ima DF ali zna se ko je centar korupcije u CG.Meni je smesno to da se pise o nekom ko nikada nije bio na vlasti dok sa druge strane niko ne pita odakle bratu Mila Djukanovica stotine milione evra.,

Isto sve se desava i ovde.Ovamo Vucic spava u kasarni i kao satro zivi u garsonjeri sa 125 000 din.A sa druge strane njegovi saradnici i kumovi imaju milione evra.Naravno Vucicevic o svemu tome cuti i njemu je vaznije da pise o Sasi Jankovicu koji nije nikad ni bio ministar ili direktor.Fora je sto to bacanje go... u lice ima i te kako efekata.Ja znam gomilu ljudi koji piju te price i veruju u sve to.Jel bas slucajno da Milo i Vucic u malom razmaku dobiju pretnje za atentat i drzavni udar.

Sve se to prijatelji kuva iz iste kuhinje.Ja se samo nadam da ce da pukne vestica na izborima.Ne volim Trampa ali bi voleo da vidim face izdajnika koji su igrali na kartu Hilari Klinton.Mogu oni lako da promene stranu.Ali Tramp nije budala.Zna on koga placa ovde Hilari i ko lobira da ona pobedi.Kad pukne okrenuce potpuno glavu izdajnicima.A onda nece imati ko da ih placa i sve ce uskoro da se srusi kao kula od karata.Ako izgube podrsku Zapada Milo i Vucko odlaze sa politicke scene odma.
Srbija je vecna dok su joj deca verna
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15387
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 1.11.2016. 16:13

Уплео се Силиконац ко маче у кучину. Сад покушава да из тога изађе, али кур мој, кад те плати ондак и клати тако да Силиконче само полако и неумитно идеш у веће блато. Је.бо те онај смрдљивко жути што оде на она свет ономад. Ал те ује.бо Силиконче. Све своје доушнике ти углавио на кључна места ге се лова дели. Окружен си службеницима те багре и кад одеш са састанка ге координишеш, они по канцеларије праве спрдачине на твој рачун. Па мали (курајберчић) и веско су му били главна потрчкала и сакупљачи пара.
Тому неће натерати да прихвату увођење санкција Русији, нити да прихвати улазак у НАТО. Дачића не треба да убеђује за улазак у НАТО али мора за санкције Русији.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Sistem
Војвода
Војвода

Порука: 1533
Приступио: мар 2011

Порука Sistem 10.11.2016. 0:56

Ђукановић захвалан Србији, посебно премијеру Вучићу!
среда, 09. новембар 2016.
Црногорски премијер Мило Ђукановић каже да је захвалан Србији, посебно премијеру Александру Вучићу, на несебичном залагању у откривању организације припреманог терористичког акта у Црној Гори.

:wink:
Аватар
Šutko
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 131
Приступио: феб 2015

Порука Šutko 11.11.2016. 11:43

Мило би да истисне Русе и руске службе из Црне Горе, али о томе може само да сања. :лол:

Тако је и Тито иститснуо Русе 1948. године, избацио Југославију из источног блока и формирао је такозвани несврстани блок (западњачка идеја, јер је Југославија је све време била прозападна творевина,
само формално комунистичка држава у којој је форсиран Холивуд и западњачки рокенрол), али Руси тој и таквој Југославији нису остали дужни.
Пар деценија касније Југа је почела да се распада, а Русија је коначно добила шта је хтела. Целу источну половину бивше Југе (Србија, Р.Српска, тада и Црна Гора) у проруској орбити све до 5.октобра 2000. године.
Тако прођу сви који се замере Русима.
Не мислим само од КГБ-а већ и од неке више силе.

Исто ће проћи и Црна Гора или прозападна Србија ако се усуде да играју некакву такозвану своју игру.

Али тешко да ће и Црна Гора и Србија моћи да играју неке своје игре јер је врло могуће да Трамп Русији потпуно препусти западни Балкан у неком новом конкретном договору.

Путинов изасланик упозорио је Црну Гору (индиректно и Србију) да се 1948. не сме поновити као ни икаква политика која би заличила на југословенску.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... id=1198163
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2182
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 11.11.2016. 14:35

Šutko :: и формирао је такозвани несврстани блок (западњачка идеја

Хм, значи Насер, Нехру, Нкрумах и Сукарно (уз Тита суоснивачи несврстаних) су били западни играчи? Занимљиво...

ПС. У реду је поигравати се мало са историјским ревизионизмом али не треба баш лупати ко Максим по дивизији...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 14.11.2016. 1:56

Мило је обичан Жилко. Заглавиће на крају робију или глогов колац. Та криминалчина мора бити кажњена. Ако нико други, бакутанери ће га смакну.
Руси га полако, али сигурно је.бу па растуру, тек ће да га сквикну.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3109
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 14.11.2016. 10:23

Пуши к**** идиоте и мајмуне ботовски.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 14.11.2016. 22:01

Зорад ::Пуши к**** идиоте и мајмуне ботовски.

Ајде бре не нуди ту твоју дудтку. бар да имаш шта да се испуши. Сас ту твоју дудку мож да вараш пијани бакутанери од 80 и кусур година. :lol:
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 14.11.2016. 22:58

Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 15.11.2016. 0:33

Шики ти си цар. Већу ћускију нисам срео на ова интернет. Да те нема требало је те оправити.
Шики у Поморављу значи: Шиљокуран... :D
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 15.11.2016. 8:33

Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 16.11.2016. 1:15

Шиљокуране, ти си цар дијабола :D
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot] и 9 гостију