srpskinacionalisti.com

Црна Гора

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1833
Приступио: мар 2012

Re: Црна Гора

Порука Đorđo Napolitano 15.4.2018. 21:06

Српски родољуб ::Према првим прелиминарним резултатима Мило је освојио преко 50 % гласова, што значи да неће бити другог круга... Избори су постали бесмислени у Црној Гори. Зашто га лепо не прогласе за доживотног владара, више им се исплати.

Избори у ЦГ нису уопште бесмислени, веома су смислени јер треба стално подсећати Србијанце да су Црногорци најгори део српског народа
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10234
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 15.4.2018. 21:21

Црногорци нису део српског народа. То је посебан народ, и то се мора прихватити.

Срби У ЦГ уместо да се боре за надполовичну већину и истурају неке грађанске кандидате за које опет само они гласају и нико више, боље им је да се боре за права националне мањине каква имају Албанци или Бошњаци...
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1947
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 15.4.2018. 21:27

Vranac ::Црногорци нису део српског народа. То је посебан народ, и то се мора прихватити.

Срби У ЦГ уместо да се боре за надполовичну већину и истурају неке грађанске кандидате за које опет само они гласају и нико више, боље им је да се боре за права националне мањине каква имају Албанци или Бошњаци...

Свако од нас ће се сложити са тиме да су комунисти прогласили црногорску нацију. Али, чему данас вреди та прича? Већина становника има посебно национално осећање, то се никада неће променити. Подела на Србе и Црногорце је реална и коначна.Онај ко мисли у другачије је у великој заблуди.

Слажем се да се да се политички лидери Срба у Црној Гори требају борити за то да Срби у ЦГ добију статус националне мањине, и да тако остварују своја права. У противном број декларисаних Срба ће падати од пописа до пописа...
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3801
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 15.4.2018. 22:01

Најгоре је што ми овде све више личимо на Montenegro...
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10234
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 15.4.2018. 22:06

Српски родољуб ::Слажем се да се да се политички лидери Срба у Црној Гори требају борити за то да Срби у ЦГ добију статус националне мањине, и да тако остварују своја права. У противном број декларисаних Срба ће падати од пописа до пописа...

Oн већ пада од пописа до пописа. Проблем је што ће Срби ако се овако настави нестати у ЦГ.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 15.4.2018. 22:08

Наравно да ће нестати, када се из саме Србије још од осамостаљења не ради ништа да им се помогне. Коштуница је понешто и радио, делио држављанства, остали су радили против српских интереса у ЦГ.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 15.4.2018. 22:19

Зорад ::Наравно да ће нестати, када се из саме Србије још од осамостаљења не ради ништа да им се помогне. Коштуница је понешто и радио, делио држављанства, остали су радили против српских интереса у ЦГ.

а ти имаш ујино држављанство, лако ти да кењаш.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 15.4.2018. 22:22

ПКИИМБ

Prema preliminarnim podacima CEMI-ja, na 91,5 odsto obrađenih podataka, kandidat DPS-a Milo Đukanović ima 53,9 odsto podrške građana, a kandidat većeg dela opozicije Mladen Bojanić 33,4 odsto.
Kandidatkinja SDP-a, Draginja Vuksanović, ima podršku od 8,1 odsto.

Kandidat Prave Crne Gore Marko Milačić ima podršku 2,9 odsto, a kandidat Stranke pravde i pomirenja, Hazbija Kalač 0,8 odsto.

Kandidati Vasilije Miličković i Dobrilo Dedeić imaju podršku od 0,5 odnosno 0,4 odsto građana.

Колико знам, од поменутих су Милачић и Дедеић једини отворено србовали, па су прошли како су прошли.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 15.4.2018. 22:26

Лидерима Срба из Црне Горе ће памет доћи у главу када Срба буде било мање од 5 %. Тада ће схватити где су грешили, али биће касно! Слажем се да ни званични Београд ништа није урадио.

Дедеић је сумњив. Није мали број оних који тврде да је он Мила добио новац, како би се одређени број гласова Срба расуо.

Искрено, очекивао сам да ће Милачић освојити више гласова... Имао је добру кампању.

Некада не схватам опозицију. Пристану да учествују на изборима, и онда када избори прођу причају о нерегуларностима, како су били одржани у недемократским условима. О томе су требали говорити пре расписивања. Уколико су имали било какву сумњу у регуларност, требали су бојкотовати исте! Јединствено. После јебања нема кајања!
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 15.4.2018. 22:31

Некада не схватам опозицију. Пристану да учествују на изборима, и онда када избори прођу причају о нерегуларностима, како су били одржани у недемократским условима. О томе су требали говорити пре расписивања. Уколико су имали било какву сумњу у регуларност, требали су бојкотовати исте! Јединствено. После јебања нема кајања!

Онда можеш да бојкотујеш до судњег дана, на то се нико неће обазирати, ДПС и Мило ће владати вечно... нормално је да ће да причају о томе када су пукли ко звечке.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 15.4.2018. 22:41

Наравно да нема вајде ни од бојкота, али та прича је више постала смешна о нерегуларностима када се избори заврше. То исто ради опозиција код нас. Сада ће мало да причају, можда организују мањи протест, и опет све исто...
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 15.4.2018. 22:44

Е па онда лепо пушку у шаке, па као у Сирији опозиција против Асада, ако већ морам да са тиме поредим на тај начин. Спавање по шаторима испред скупштине очито да не даје резултата.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 15.4.2018. 22:46

Зорад ::Е па онда лепо пушку у шаке, па као у Сирији опозиција против Асада, ако већ морам да са тиме поредим на тај начин. Спавање по шаторима испред скупштине очито да не даје резултата.

Знаш ли шта је једно време опозиција радила? Бојкотовала је одлазак у скупштински ресторан. :lol: Особље ресторана не само да се није бунило, него им је одговарало што имају мање посла. Они не послују по тржишним условима, добиће паре свакако, радили или не радили.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 15.4.2018. 22:49

Сјајан модел политичке борбе... :lol:
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 15.4.2018. 22:56

Хајде да сачекамо да опозиција код нас крене да бојкотује скупштински ресторан, па да тражимо неком посланику да нам уступи пропусницу. Да барем једемо као људи, за мале паре! :lol:
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot], Зорад и 13 гостију