srpskinacionalisti.com

Црна Гора

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1853
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Re: Црна Гора

Порука Српски родољуб 9.12.2017. 19:19

То је било очекивано. Ниједнога тренутка нисам очекивао да ће се Мило повући, није тек онако уступио место премијера. Нема никакве сумње да ће победити на председничким изборима. Опозиција у Црној Гори је посвађана, готово је извесно да неће имати заједничког кандидата. Пратим често њихове активности на фејсбуку. Далеко више нападају младога Бечића, него Мила Ђукановића. Алекса Бечић има потенцијала, али шта вреди кад га највећи број опозиционих странака неће подржати.

Ситуација је слична као овде. Многи који су ухлебљени у јавним предузећима гласаће за Мила Ђукановића. Број таквих је више него велик. Да не говорим да је Црна Гора мала, па је самим тим лакше куповати гласове. ДПС пред сваке изборе обилази људе на северу Црне Горе. Врло добро је познато да многи у тим крајевима живе лоше, неки су на ивици егзистенције. Однесу им шећера, брашна, уља, средства за хигијену, некада им дају мало пара... И наравно, људи ће без оклевања дати глас Милу.

За Цетиње и округ не морам трошити пуно речи. Бивши либерали, осведочени србофоби су прешли у ДПС, након што је Мило променио политику. ЛСЦГ је изгубио сваки смисао онога тренутка када је ДПС преузео њихову политику. Цетињане је увек уједињавала мржња према српству, СПЦ...
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3728
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 9.12.2017. 19:36

Све разумем, и да краде-подмићује, и да постоји сој људи који патолошки мрзи Србе, али јбт, зар је могуће да их јаше 30 година и да им не докурчи лично? Да се не појави нека млађа елита која би их очистила макар персонално, ако не идеолошки (управо као што су они учинили пре три деценије)?
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 9.12.2017. 19:47

Зорад ::Све разумем, и да краде-подмићује, и да постоји сој људи који патолошки мрзи Србе, али јбт, зар је могуће да их јаше 30 година и да им не докурчи лично? Да се не појави нека млађа елита која би их очистила макар персонално, ако не идеолошки (управо као што су они учинили пре три деценије)?

Ништа то не вреди док је опозиција таква каква јесте. Медојевић, Мандић и Милић су истрошени људи... У очима многих су вечити губитници. Као што рекох млади Бечић има потенцијала, није компромитован. Али, то му не значи много. Далеко више га напада остатак опозиције него ДПС.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 9.12.2017. 20:04

Ма разумем ја то, да су опозициони лидери потрошени и да зато нападају Бечића. Природно је да су се тамо појавили млади лавови. Мене чуди да се тако нешто не дешава на супротној страни, да у том ДПС Мило и Филип царују три деценије. Да се на тој страни не јави нико нов. Како су се крајем осамдесетих појавили Момо и Мило и очистили оне склеротичне партизане који су владали од Другог светског рата, а тако нечега данас нема?
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15951
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 9.12.2017. 20:19

Зорад ::Ма разумем ја то, да су опозициони лидери потрошени и да зато нападају Бечића. Природно је да су се тамо појавили млади лавови. Мене чуди да се тако нешто не дешава на супротној страни, да у том ДПС Мило и Филип царују три деценије. Да се на тој страни не јави нико нов. Како су се крајем осамдесетих појавили Момо и Мило и очистили оне склеротичне партизане који су владали од Другог светског рата, а тако нечега данас нема?

Јаки лавови млади ки што си ти педерко, што ти ана гура гумењака. =D>
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 9.12.2017. 20:19

ПКИИМБ
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 12.12.2017. 17:18

будало, јави се!
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 12.12.2017. 17:19

ПКИИМБ
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 12.12.2017. 17:28

Зорад ::ПКИИМБ

Ти си стварно највећа будала коју сам срео на интернету. Је.бо те, нигде те поменуо нисам, написао да се јави неко ако се осећа будалом, а ти одма се закуца. Е врбов клине....
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 12.12.2017. 18:14

ПКИИМБ
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 13.12.2017. 0:51

Велика будало, јави се.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 13.12.2017. 1:25

Вемо, знаш ли да се оженио онај Аца из Кикинде? Нисам могао веровати. Додуше, младу је упознао на психијатријској клиници, и она је била пацијент. Сада живе у Нишу. :-)
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 13.12.2017. 8:32

Велика будало, јави се.

ПКИИМБ
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 13.12.2017. 19:20

Српски родољуб ::Вемо, знаш ли да се оженио онај Аца из Кикинде? Нисам могао веровати. Додуше, младу је упознао на психијатријској клиници, и она је била пацијент. Сада живе у Нишу. :-)

Аца је био цар. Да се он сада не представља као жилко.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 13.12.2017. 19:58

ПКИИМБ
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?