srpskinacionalisti.com

Црна Гора

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2193
Приступио: феб 2014

Re: Црна Гора

Порука Republikanac 25.2.2017. 21:03

SMUK :: Док се Срби из Црне Горе називају Црногорцима.

Срби из Црне Горе се изјашњавају као Срби а не Црногорци. Има их тамо негде око 29 посто (на следећем попису због усташизације Црне Горе вероватно ће их бити мање)...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4302
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 25.2.2017. 21:22

Срби из Црне Горе се изјашњавају као Срби а не Црногорци.

Ја не говорим о изјашњавњу о националној припадности на попису. Исто у Србији имаш идиота који се изјашњавају као Војвођани (нација), па сад због тих будала праве Војвођане (Србе) треба да лишимо њиховог осећања припадности војвођанском подручју? Као кад би неко сада у Шумадији прогласио шумадијску нацију која нема везе са Србима и отцепио Шумадију од Србије, а сад ми из остатка Србије треба да признамо нову нацију и да оне праве Шумадинце (Србе) не зовемо Шумадинцима већ Србима који живе у Шумадији?

Дакле Мило и компаније нек слободно праве своју нацију (могу да се зову и Марсовцима ако хоће), али Црногорац је искључиво српски ексклузивитет и као такав мора остати.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1323
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 26.2.2017. 16:44

SMUK ::[

Дакле Мило и компаније нек слободно праве своју нацију (могу да се зову и Марсовцима ако хоће), али Црногорац је искључиво српски ексклузивитет и као такав мора остати.

Тачно, слажем се у потпуности.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10182
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 13.3.2017. 8:08

Мило откинуо изборе у Никшићу. И поред бојкота целокупне опозиције осим Социјалдемократа, излазност је 44%. Што значи да Мило има скоро половину од свих уписаних бирача.

http://www.nspm.rs/hronika/crna-gora-us ... stica.html
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука: 1170
Приступио: сеп 2008
Место: Kenjada/DR

Порука Kolya 13.3.2017. 12:08

Ko se vise zamajava sa tom "nacijom" koja moze da stane u BLOKOVE .

OK, u svesku u linije.
"IDUC UCI, U VEKOVE GLEDAJ"
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3158
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 13.3.2017. 12:10

Vranac ::Мило откинуо изборе у Никшићу. И поред бојкота целокупне опозиције осим Социјалдемократа, излазност је 44%. Што значи да Мило има скоро половину од свих уписаних бирача.

Кад он сам броји, могао је да наштелује да је добио и 110%...
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука Vranac 2.4.2017. 4:11

Ово говедо Мима Караџић, снима овде серије од више стотина епизода, узурпирао је са својом екипом једно позориште у Београду, али зато у Црној Гори учествује у рекламама за НАТО...

Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука Vranac 2.5.2017. 16:27

Најјаднија од свега у Црној Гори је српска опозиција. Пре пар месеци су бојкотовали изборе у Никшићу, јер не постоје услови за равноправно учествовање. Али сада учествују на изборима у Херцег Новом јер рачунају да ту имају шансу и да победе. Али не би ме чудило да изгубе и Херцег Нови.

Док се Срби удружују против Мила, остатак опозиције слави улазак у НАТО:
http://www.vijesti.me/vijesti/abazovic- ... dps-936102
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 2.5.2017. 21:56

Пре пар месеци су бојкотовали изборе у Никшићу, јер не постоје услови за равноправно учествовање. Али сада учествују на изборима у Херцег Новом јер рачунају да ту имају шансу и да победе. Али не би ме чудило да изгубе и Херцег Нови.

Слажем се да је тотално непринципијелно, али Херцег Нови, као једини град на мору у коме је остало нешто од српства има далеко већи стратешки значај од Никшића, па ако постоји и минимална могућност да се тамо не настави/не препусти локална власт мафијашко-усташком режиму, она се мора искористити.
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5786
Приступио: мај 2004

Порука Горан 3.5.2017. 19:23

Уласком ЦГ у НАТО стављена је тачка на уједињење на дужи временски период, нажалост.
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука Vranac 7.5.2017. 16:58

Mислим да је стављена тачка и на опстанак ових 30% Срба. Цела цела прича српских странака од независности ЦГ била је погрешна. Ишло се на некакву борбу за демократију, а занемарена су српска права. Срби су излазили на изборе са онима који говоре црногорски језик и иду у ЦПЦ, само ако су против Мила... Мислим да једина стратегија Срба доле треба да буде опстанак, све остало су илузије.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 7.5.2017. 17:57

Цела прича српских странака од независности ЦГ била је погрешна.

Мислим да је далеко већ проблем одсуство активне подршке из Србије, која је након 2006. дигла руке од Срба доле. Коштуница се још понешто и трудио (али по свом обичају млако и туљаво), дочим су и Тадићев и Вучићев режим у потпуности препустили Србе на милост и немилост дон Милу и још му дају отворену подршку.

Срби су излазили на изборе са онима који говоре црногорски језик и иду у ЦПЦ, само ако су против Мила...

Ево шешељевци од 2009. доле излазе сами и србују све у 16, па добијају 0,3-0,5% гласова. Проблем је што Мило још увек није доведен у позицију да се против њега и сателита направи било каква већина која би могла да га развласти.

Мислим да једина стратегија Срба доле треба да буде опстанак, све остало су илузије.

Било какво поновно уједињење је искључено, поготову што Горан каже након уласка у НАТО. Једино чему би се могли надати је да се промене неке околности у свету, да у ЦГ крену етничке тензије, да се ускурчи муслимански елемент који би тражио неку кантонизацију, па да се онда исто тражи за нашу страну (Пљевља, Беране, Плужине, и што је најважније Бока и Паштровићи до Будве) и да се иде на неку поделу, јер од Цетиња, Подгорице, Даниловграда... више нема вајде, то је нажалост изгубљено још 1945 захваљујући комунистима.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1786
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 7.5.2017. 18:21

Са Црногорцима у животу имао сам само лоша искуства , ништа против не бих имао да не сретнем више ниједног у животу
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15431
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 7.5.2017. 20:55

Зорад ::
Цела прича српских странака од независности ЦГ била је погрешна.

Мислим да је далеко већ проблем одсуство активне подршке из Србије, која је након 2006. дигла руке од Срба доле. Коштуница се још понешто и трудио (али по свом обичају млако и туљаво), дочим су и Тадићев и Вучићев режим у потпуности препустили Србе на милост и немилост дон Милу и још му дају отворену подршку.

Срби су излазили на изборе са онима који говоре црногорски језик и иду у ЦПЦ, само ако су против Мила...

Ево шешељевци од 2009. доле излазе сами и србују све у 16, па добијају 0,3-0,5% гласова. Проблем је што Мило још увек није доведен у позицију да се против њега и сателита направи било каква већина која би могла да га развласти.

Мислим да једина стратегија Срба доле треба да буде опстанак, све остало су илузије.

Било какво поновно уједињење је искључено, поготову што Горан каже након уласка у НАТО. Једино чему би се могли надати је да се промене неке околности у свету, да у ЦГ крену етничке тензије, да се ускурчи муслимански елемент који би тражио неку кантонизацију, па да се онда исто тражи за нашу страну (Пљевља, Беране, Плужине, и што је најважније Бока и Паштровићи до Будве) и да се иде на неку поделу, јер од Цетиња, Подгорице, Даниловграда... више нема вајде, то је нажалост изгубљено још 1945 захваљујући комунистима.

ти бре кењаш па не састављаш. не лупетај будалетино недодркана.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 7.5.2017. 21:05

ПКИИМБ
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?