srpskinacionalisti.com

Коштуница је најгори

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10332
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Коштуница је најгори

Порука Vranac 14.4.2006. 20:48

Интересује ме зашто су многи националисти и патриоте толерантни према лику и делу Војислава Коштунице. Он се до сада није показао ништа бољим од антисрпских влада Ђинђића и Живковића. Испоручује Србе у Хаг, толерише криминал Г17, толерише антисрбина Вука манитога, толерише простаклук Веље Илића.

Чак и радикали често имају оправдања за Коштуњавог, иако је он исти сероња као и Тадић, Чеда и остала екипа, једино што овај ћути ко заливен па не замара толико јавност.

Али не може нико да каже више да коштуница није криминалац јер ако је он председник криминалне владе он је криминалац, не може ни да каже да није издајник јер је поводом догађаја са Вуком Манитим јасно да подржава издају тако да је и издајник.

Сматрам да њега треба ставити у исти кош са осталом издајничком екипом, јер ће он пред следеће изборе вероватно кренути опет у националну причу па ће опет после избора склопити коалицију са смећем од странака. Да се то не би догодило треба раскринкати што пре политику Војислава Коштуњавог, јер то је кључно да би победили на следећим изборима.
Ројалиста
Војвода
Војвода

Порука: 2909
Приступио: феб 2006

Re: КОШТУНИЦА ЈЕ НАЈГОРИ

Порука Ројалиста 14.4.2006. 20:55

Коштуница је добар човек, али се много боји, није јунак да се испрси пред Европом. Плаши се Европе па ради све што му кажу.
Последњи пут изменио Ројалиста дана 11.5.2007. 14:21, измењено укупно 1 пут.
Аватар
Nenad
Војвода
Војвода

Порука: 10518
Приступио: мар 2003

Порука Nenad 15.4.2006. 0:32

Vranac ::Испоручује Србе у Хаг, толерише криминал Г17, толерише антисрбина Вука манитога, толерише простаклук Веље Илића.

Tolerise? On je za sve sto oni rade najodgovorniji! On ih bira i ne sme da pisne kada rade sta rade.

Eventualno ljudi mozda imaju bolje misljenje o njemu jer, za razliku od Vuka i ostalih hostaplera, ovaj (verovatno glumi) ne moze cak ni kameru da pogleda u "oci" kada opravdava to ili prica o Mladicu, ali da je i trunku covek pre bi se ubio nego dozvolio ovo sto se desava, a on nije spreman ni ostavku da podnese, toliko o njemu.
La soberanía de un pueblo no se discute, se defiende con el arma en la mano.
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5884
Приступио: мај 2004

Порука Горан 15.4.2006. 13:12

Коштуница је крив што је Зоран Ђинђић постао председник Владе Србије.

Коштуница је крив што је Ненад Чанак постао председник скупштине Војводине.

Коштуница је крив што је Свилановић постао министар иностраник послова, сада Вук Драшковић.

Коштуница је крив што је Душан Михајловић постао министар унутрашњих послова Србије.

Коштуница је крив што је Владан Батић постао министар правде.

Коштуница је крив што је Момчило Грубач постао савезни мјинистар правде.

Коштуница је крив што је Јожеф Каса постао потпредседник Владе Србије.

Коштуница је крив што је Небојша Човић постао потпредседник Владе Србије..

.............

Да није Коштуница био на челу те дословске листе-америчких плаћеника, да се није са њима уортачио ДОС никада не би дошао на власт.Коштуница је највеће зло које је могло да задеси Српски народ.
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
Старина Новак
Војвода
Војвода

Порука: 1230
Приступио: дец 2005
Место: Београд, Источна Србија

Порука Старина Новак 15.4.2006. 13:25

Једноставно нема петљу. Сви који мисле да је Коштуница националиста, нек сачекају да почне да хапси српске хероје. (до сада су се сви "добровољно предали" :roll: ) Нек сачекају да оде Косово и Метохија (мада је њега Слоба "изгубио") Нек сачекају још мало националних понижења, са којима он "нема" никакве везе. Он је само председник Владе, и "ништа" се не пита. :roll:
Слика
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 15.4.2006. 14:15

Koštunica je splet čudnih, posebnih i jako različitih sadržaja.
Prvo je jako ''neinformisan'' o bitnim stvarima:
-o slanju Slobe u Hag, a i njegov potpis na dokumentu DOS-a,
-o potpisivanju Vukovom odobrenje amerima da prolaze kroz Srbiju kao da ove i nema,
-o tome da na izborima 1999. nije dobio više od 50% i da se moralo ići u drugi krug, da rezultati te njegove pobede nikada nisu objavljeni u službenom glasniku,
-neobavešten o kriminalnom klanu G-17,
A zatim tvrdi ''nacionalista'' koji šalje ljude Hag u piđamama i papučama,
pa legalista koji evo pravi se lud 2 godine što nema Ustava, pa naivan ne zna o vladinoj odluci da se u potpunosti prihvata i realizuje politika globalista itd.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
игорсима
Војвода
Војвода

Порука: 3856

Порука игорсима 15.4.2006. 16:08

Са изузетком Николића, Вучића и Шешеља који још нису били на власти па не знамо како ће се показати, Војислав Коштуница је најбољи политичар којег Србија има. Бољег нема.

Да није било Коштунице, не би имао ко да победи Слобу.
Док је био председник Југославије једину брљотину коју је направио је била подршка Црвеним береткама. Али то су мутне ствари и не верујем да ћемо скоро сазнати шта се иза тога крије.
За две године његове владе нема брљотина - једино што је дао отказ Бранку Павловићу са чела Агенције за приватизацију, и што је сада увео принудну управу у Нови Пазар.
Све остало је углавном позитивно. Коштуница ради колико може у околностима у којима се налази.
Аватар
Старина Новак
Војвода
Војвода

Порука Старина Новак 15.4.2006. 17:05

игорсима ::За две године његове владе нема брљотина - једино што је дао отказ Бранку Павловићу са чела Агенције за приватизацију, и што је сада увео принудну управу у Нови Пазар.
Све остало је углавном позитивно. Коштуница ради колико може у околностима у којима се налази.

:shock: Биће да се шалиш. Зар не? :shock:

Човече, мораш схватити да то што се његово име не провлачи по новинама, не значи да за многе ствари није крив. Он је председник Владе, сноси целокупну одговорнсот за СВЕ што се дешава у Србији већ две године и није никакво невинашце. Уопште ми није јасно како успева толики број људи да убеди да се сваки дан ј..., а да је још невин. :shock:
Слика
Аватар
kompozitor
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 13
Место: Београд, Велика Србија

Порука kompozitor 15.4.2006. 17:39

Упркос томе што наизглед не прави директно штетне потезе, пошто Коштуница ништа конкретно ни не ради, не значи да је добар и да тиме није нанео штету Србији. Да је уместо њега, неко паметан нешто урадио за Србију то би нам сигурно свима користило.

Крив је!
Велика Србија - земља свих Срба и оних који се тако осећају
Слика
Аватар
игорсима
Војвода
Војвода

Порука игорсима 15.4.2006. 20:41

kompozitor ::Упркос томе што наизглед не прави директно штетне потезе, пошто Коштуница ништа конкретно ни не ради, не значи да је добар и да тиме није нанео штету Србији. Да је уместо њега, неко паметан нешто урадио за Србију то би нам сигурно свима користило.Крив је!

Толико општих места и паушалних оцена.
Које то скривено штетне потезе прави Коштуница?
Коју је штету Србији нанео?
Ко је то паметан ко би нешто паметно урадио за Србију?
Аватар
игорсима
Војвода
Војвода

Порука игорсима 15.4.2006. 20:51

superg :: :shock: Биће да се шалиш. Зар не? :shock:
Човече, мораш схватити да то што се његово име не провлачи по новинама, не значи да за многе ствари није крив. Он је председник Владе, сноси целокупну одговорнсот за СВЕ што се дешава у Србији већ две године и није никакво невинашце. Уопште ми није јасно како успева толики број људи да убеди да се сваки дан ј..., а да је још невин. :shock:

За шта је крив?
Како мислиш "за СВЕ што се дешава у Србији"? Ако ти промашиш WC шољу док пишаш, јер и то његова одговорност?
Председник владе мора свакодневно да доноси тешке одлуке, а с времена на време и заиста тешке одлуке. Ја не знам шта очекујете од њега.

Ако сте радикали (претпоставимо), замислите Николића на његовом месту па ми реците шта би он радио.
Ако мене питаш, Николић помало подсећа на председника Ирана по начину на који би да пркоси свету, али Србија није Иран и немамо ни толико људи, ни толико снаге, ни обогаћени уранијум, нити се налазимо ушушкани између Русије, Индије и Кине.
Аватар
kompozitor
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука kompozitor 15.4.2006. 20:57

игорсима ::Толико општих места и паушалних оцена.
Које то скривено штетне потезе прави Коштуница?
Коју је штету Србији нанео?
Ко је то паметан ко би нешто паметно урадио за Србију?

Пошто видим да подржаваш Коштуницу, подсетио бих те да су он и његова странка подржали Бориса Тадића на прошлим изборима и то управо против Томислава Николића - који у овом случају представља једног од многобројних људи који су способнији од Коштунице и који би радили за добробит Србије.

Ако такви и други потези Коштунице нису штетни по Србију...?
Слика
Аватар
игорсима
Војвода
Војвода

Порука игорсима 15.4.2006. 21:04

То је политика, а у политици владају интереси.
ДСС је подржао Тадића а није Николића. Њихово право. Не видим како то штети Србији. Штети СРС-у.

Ја сам свеједно гласао за Николића.

А да се разумемо, није Тадић катастрофа. Напротив, он је нешто најбоље што се десило ДС-у. Нормално, као и цела та "левачка" опција и он вуче на грађанштину.

И Николић би вукао на своју страну, не би жалио Ћурувију, затворио би сам себи врата Запада, прошли би ко палестинци у Израелу. Ено, сопствена војска им се буни јер им се не исплаћују зараде, пошто је Запад обуставио помоћ Хамасу.
Последњи пут изменио игорсима дана 15.4.2006. 21:06, измењено укупно 1 пут.
Аватар
Старина Новак
Војвода
Војвода

Порука Старина Новак 15.4.2006. 21:17

игорсима ::Председник владе мора свакодневно да доноси тешке одлуке, а с времена на време и заиста тешке одлуке. Ја не знам шта очекујете од њега. .

:lol:

Ја искрено никада ништа нисам очекивао од њега, те ме ништа и не може изненадити. А под том фирмом "тешких одлука" се овом народу годинама продаје издаја и неспособност. Све што не знамо како другачије да оправдамо, назваћемо "тешком" одлуком, која "неодложно" "мора" бити донесена.
То продаји неком другом, мене мани. Ја имам мало више искуства.

А тај Коштуница ако је толико јадан и убог, те ништа не може сем што мора, што се брате мили не повуче и каже- ја не знам , нек узме ко зна? Зинуло д.... за фотељом, а? :lol:

п.с.

Тадић НИЈЕ КАТАСТРОФА? :lol:
Последњи пут изменио Старина Новак дана 15.4.2006. 21:19, измењено укупно 1 пут.
Слика
Аватар
kompozitor
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука kompozitor 15.4.2006. 21:18

игорсима ::То је политика, а у политици владају интереси.
ДСС је подржао Тадића а није Николића. Њихово право. Не видим како то штети Србији. Штети СРС-у.

Ја сам свеједно гласао за Николића.

А да се разумемо, није Тадић катастрофа. Напротив, он је нешто најбоље што се десило ДС-у. Нормално, као и цела та "левачка" опција и он вуче на грађанштину.

И Николић би вукао на своју страну, не би жалио Ћурувију, затворио би сам себи врата Запада, прошли би ко палестинци у Израелу. Ено, сопствена војска им се буни јер им се не исплаћују зараде, пошто је Запад обуставио помоћ Хамасу.

Лепо што гласаш за Томислава Николића, али стварно не разумем да неко толико брани опцију супротну оној за коју наводно гласа.
Слика
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 71 гостију