srpskinacionalisti.com

24. МАРТ 1999. ДА СЕ ЗЛОЧИН НЕ ЗАБОРАВИ !

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Златоусти
Војвода
Војвода

Порука: 8687
Приступио: окт 2004
Место: Земља која умире од стида јер све је више људских гњида

Re: 24. МАРТ 1999 - 2006.

Порука Златоусти 25.4.2006. 17:35

Buda ::
odisej ::
"Или је тај авион само замењен другим, а ваше шугаве социјалистичке зградурине остале у пепелу."

"Има сигурно, али мораш да признаш да је операција прилично бриљантно изведена. За 3 месеца је начињен такав удар твом режиму да је пао већ следеће године."

"Притом је убијено 2000 људи, углавном Милошевићевих подржавалаца."

"И Војска Југославије је физички окупирала територију СРЈ, а не видим да се буниш против њих. "

Бриљантно, превазишао си самог себе!?!

И под псеудонимом "фараон звезда и таме" си имао сличних "интелектуалних бравура", али си се сада стварно "истакао" под другим псеудонимом!

"Нема шта, свака ти част"!

Zanimljivo je da ovaj covek slobodno deluje na forumu, i pored njegove ocigledne i neskrivene simpatije za ubice Srba, dok sam ja bio izbacen na nekoliko dana zbog citata koji se nisu dopali srbskim "vucima i psima".

Cini se da se na ovom forumu praktikuje neka "jazbinska" vrsta rodoljublja.
Ти ћеш да му кажеш!? Па ти си још отвореније стао на страну убица Срба! Заборавио си како си бранио и "симпатисао" Бугаре?
"Само јуначки одговор на агресију у Првом светском рату коштао је српски народ више од половине мушког рода. Гинули су, углавном, они најбољи, најмлађи, остајући без порода. Остајали су да се размножавају углавном они лошији. Сада беремо плодове те наопаке селекције."

Зато ако буде фрке "горе" ту сам зови ако треба!
Аватар
Златоусти
Војвода
Војвода

Порука Златоусти 25.4.2006. 17:44

"Или је тај авион само замењен другим, а ваше шугаве социјалистичке зградурине остале у пепелу."

"Има сигурно, али мораш да признаш да је операција прилично бриљантно изведена. За 3 месеца је начињен такав удар твом режиму да је пао већ следеће године."

"И Војска Југославије је физички окупирала територију СРЈ, а не видим да се буниш против њих. "

И под псеудонимом "фараон звезда и таме" си имао сличних "интелектуалних бравура", али си се сада стварно "истакао" под другим псеудонимом!

Zanimljivo je da ovaj covek slobodno deluje na forumu, i pored njegove ocigledne i neskrivene simpatije za ubice Srba, dok sam ja bio izbacen na nekoliko dana zbog citata koji se nisu dopali srbskim "vucima i psima".

Ти ћеш да му кажеш!? Па ти си још отвореније стао на страну убица Срба! Заборавио си како си бранио и "симпатисао" Бугаре?
"Само јуначки одговор на агресију у Првом светском рату коштао је српски народ више од половине мушког рода. Гинули су, углавном, они најбољи, најмлађи, остајући без порода. Остајали су да се размножавају углавном они лошији. Сада беремо плодове те наопаке селекције."

Аватар
Златоусти
Војвода
Војвода

Порука Златоусти 25.4.2006. 17:53

Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 25.4.2006. 18:03

Само оне који се залажу за пакао на земљи.

Страначки револуционару не понављај уопштене фоскуле које су произведене у радионицама глобализма а пренели ти они који су узели лову у Будимпешти, отпораши, чедисти и секташи из ГСС и Г-17. дај конкретно име Србина националисте и радикала који се залагао за пакао. пакао су донели глобалисти а родољуби су само бранили српске земље и опет ће ако буде потребно. А ти, па побећићеш опет тамо негде далеко и изгравати домољуба на даљину.

Резултати твојих генијалних победа су: уранијум, смрт, хиперинфлација.

Иди лечи тај болесни ум. Па ко је бацио уранијум и остала чуда. Те твоје газде и мораш да да лажеш и шириш смрад. А је ли Србија напала некога, не, добро знаш да је на Србију извршена агресија. А значи неорганизована држава видимо сада када владју ДС и ДСС овце. Не могаше аутобус из реке да изваде а сада брука око организације одбране од поплава. Не зна се ни ко пије ни ко плаћа. А овај министар лекар лешева позива огласом војнике да се одазову на задатак. Брука до бруке.

То није Рај за који је пророк (s.a.w.) подигао своју заставу

Ма ти неверо немаш право да се позиваш и помињеш било ког пророка. Тебе је сотона узео под своје.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Jaguar b. p.
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 102
Приступио: мар 2006
Место: Firdaws

Порука Jaguar b. p. 25.4.2006. 19:30

Buda ::Zanimljivo je da ovaj covek slobodno deluje na forumu, i pored njegove ocigledne i neskrivene simpatije za ubice Srba, dok sam ja bio izbacen na nekoliko dana zbog citata koji se nisu dopali srbskim "vucima i psima".

Будимка, рекао сам ти да ја не мрзим Србе. Неки од мојих најбољих пријатеља су Срби, укључујући и мене.
Au contraire, ја се залажем за вечно сијање васколиког српства.

Али: ако има злих људи међу Србима, као што је Чедомир Јовановић, Зоран Ђинђић на пример, онда мислим да је право и дужност свих нас да имамо нескривене симпатије за убице таквих Срба.

(Ја сад не знам, можда је Чедомир Јовановић и Ром; али схваташ шта хоћу да кажем: нису сви Срби добри људи.)

vemavuk ::дај конкретно име Србина националисте и радикала који се залагао за пакао.

Не бих конкретно о радикалима да ме не избаце, али ево рецимо Милован Дрецун. Твој ас.
Он је конзистентно подржавао недемократски режим у Јужнославији, што је довело до широког спектра гадости, о којима се довољно зна.

Али то Дрецуновићу није било доста, него сад хоће да рестаурира тај исти режим и тај исти хорор.
Ја сад ни не улазим у то да ли он то намерно ради или не,
али резултат његовог деловања је само катастрофа и агонија, и стога он мора бити уклоњен као бијесно псето.

Па ко је бацио уранијум и остала чуда. Те твоје газде

Ја немам газде човече, ти не разумеш ланац исхране.
А ако већ реч "газде" користиш негативно, зашто се онда покораваш Слободану Милошевићу? Зар ти није ружно да имаш газду и у том облику?
А уважени учесници форума знају да ја немам никакве газде мушког пола.

И нема ти шта да се љутиш на мене, ја нисам твој непријатељ. Непријатељ су ти СПС и остали.

Него, око бомбардовања и ко га је изазвао...
Нато је свакако директни извршилац, као што си рекао.
Али узми овај пример: ја изађем са циглом и разбијам излоге по граду, после тога ме ухапсе и метну у бувару. И након тога ја кажем: "Како можете мене да кривите за мој одлазак у затвор, па нисам ја тамо себе ставио него жандармерија! Они су криви!"

Видиш, тачно је да је мурија у овом случају директни спроводилац малтретирања, али то није било баш "ничим изазвано".

А је ли Србија напала некога, не, добро знаш да је на Србију извршена агресија.

Није баш. Јер Србија је имала ауторитарни режим, и арбанашка мањина је доживљавала непријатности.

Јеси се питао некад зашто баш агресија на Србију, има толико других држава у Европи, око 44 чини ми се.
И зашто данас не бива извршена оружана агресија на Србију?

Све ми се нешто чини да то има везе са тим ко је на власти у Београду.

Тебе је сотона узео под своје.

Ја нисам тај који гласа за санкције бекријо, и онда назива тај период ембарга периодом слободе.
Последњи пут изменио Jaguar b. p. дана 25.4.2006. 19:41, измењено укупно 8 пута.
Аватар
odisej
Војвода
Војвода

Порука: 4921
Приступио: мар 2005

Порука odisej 25.4.2006. 19:31

Buda
prijatelj zivotinja i drustveni kriticar

Морам рећи да сам мало затечен овим постом!

Црвени текст је написао јагуар, алиас фараон, алиас мумија!

Плави текст је моја реакција на ову бљувотину!
Препреке не постоје да нас зауставе, већ да нас упуте у правом смеру!
Аватар
odisej
Војвода
Војвода

Порука odisej 25.4.2006. 20:00

Будимка, рекао сам ти да ја не мрзим Србе. Неки од мојих најбољих пријатеља су Срби, укључујући и мене. Au contraire, ја се залажем за вечно сијање васколиког српства.

Kако те није срамота! Стара тампончино!

...али резултат његовог деловања је само катастрофа и агонија, и стога он мора бити уклоњен као бијесно псето.

Види, види!
Мумија је постао нешто радикалнији!
Па што не одеш ти да га уклониш?

Уважени учесници форума знају да ја немам никакве газде мушког пола.

А шта ти дођу ови мозгови из Геј-17?
Осим мозга, да ли те сервисирају (чак ти је и слика сада некако, феминизирана)?

Али узми овај пример: ја изађем са циглом и разбијам излоге по граду, после тога ме ухапсе и метну у бувару. И након тога ја кажем: "Како можете мене да кривите за мој одлазак у затвор, па нисам ја тамо себе ставио него жандармерија! Они су криви!"
Видиш, тачно је да је мурија у овом случају директни спроводилац малтретирања, али то није било баш "ничим изазвано".

Овакво поређење може да направи само неко коме треба стручна, медицинска помоћ!

Није баш. Јер Србија је имала ауторитарни режим, и арбанашка мањина је доживљавала непријатности.

Да! 50 година су они имали непријатности, па су спрам истих узели оружје у шаке и почели да убијају, силују, пале,...

Каква си ти само битанга, неопевана?

И зашто данас не бива извршена оружана агресија на Србију? Све ми се нешто чини да то има везе са тим ко је на власти у Београду. периодом слободе.

Оружана агресија на Србију је у току!
Окупиран је део Србије, зар не?
Тачно, има везе са овом влашћу! Постављени су квислинзи који извршавају наређења својих газда!

Период слободе? Ти си стварно болестан!
Аватар
Buda
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 571

Порука Buda 26.4.2006. 0:30

Jaguar b. p. ::
Buda ::Zanimljivo je da ovaj covek slobodno deluje na forumu, i pored njegove ocigledne i neskrivene simpatije za ubice Srba, dok sam ja bio izbacen na nekoliko dana zbog citata koji se nisu dopali srbskim "vucima i psima".

Будимка, рекао сам ти да ја не мрзим Србе. Неки од мојих најбољих пријатеља су Срби, укључујући и мене.
Au contraire, ја се залажем за вечно сијање васколиког српства.

Cini mi se da je tvoj najbolji prijatelj tvoj anus. To vidim po tome sto svoje zenkaste sklonosti pokusavas da projektujes na mene. A u isto vreme to objasnjava i tvoj noznosireci stav prema okupatorima srbskih zemalja.

Buda
psihoanaliticar
Аватар
Jaguar b. p.
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 102
Место: Firdaws

Порука Jaguar b. p. 26.4.2006. 6:11

odisej ::А шта ти дођу ови мозгови из Геј-17?

Нисам ја члан Г17 пријатељу, никад нисам ни гласао за њих. Ја ти само кажем да су они најбоља странка од понуђених. Ти или послушај мој суд или базај по мраку.

Каква си ти само битанга, неопевана?

Ти си дечаче смртник, имај поштовања према својим супериорнима.
Једног дана ћеш да одапнеш, и шта ћеш онда? Да тражиш од М. Дрецуна да те врати у живот?

Buda ::A u isto vreme to objasnjava i tvoj noznosireci stav prema okupatorima srbskih zemalja.

Стварно, а шта објашњава твој ножноширећи став према Слободану Милошевићу?
Таман сам хтео да похвалим Одисеја како је успео да састави једну поруку без геј секса. Али сада не само да је он посрнуо, него и ти с њим. А после кажу да хомосексуалност није заразна.
Аватар
odisej
Војвода
Војвода

Порука odisej 26.4.2006. 9:03

Нисам ја члан Г17 пријатељу, никад нисам ни гласао за њих. Ја ти само кажем да су они најбоља странка од понуђених. Ти или послушај мој суд или базај по мраку.

Ако се не варам ти си на једној другој теми рекао да ти Динкић личи на неког "ко ће сваког тренутка да се голишав провоза на бициклу", зар не?

Једног дана ћеш да одапнеш, и шта ћеш онда?

Ти си већ одавно "мумифициран"!

"...али мораш да признаш да је операција прилично бриљантно изведена..."

Ово су твоје речи, зар не?

Дословце те описују и декларишу ко си и шта си, а када си већ споменуо мрак...!

Нека остали учесници форума процене у каквом си ти интелектуалном мраку.
Аватар
Buda
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Buda 26.4.2006. 14:42

"...али мораш да признаш да је операција прилично бриљантно изведена..."

Ово су твоје речи, зар не?

Дословце те описују и декларишу ко си и шта си, а када си већ споменуо мрак...!

Нека остали учесници форума процене у каквом си ти интелектуалном мраку.

To nije intelektualni mrak Odiseje.
On deli sudbinu svog skrivenog blaga
i zivi u mraku soptvenog anusa.

Buda
psihoanaliticar
i psihoanalkriticar
Аватар
Buda
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Buda 26.4.2006. 14:52

Jaguar b. p. ::
Buda ::A u isto vreme to objasnjava i tvoj noznosireci stav prema okupatorima srbskih zemalja.

Стварно, а шта објашњава твој ножноширећи став према Слободану Милошевићу?

Ti ne citas pazljivo, zato me kleveces. Pogledaj sve sto sam napisao o Milosevicu posle njegovog ubistva, i videces da je za mene on samo heroj iz Haga, i nista vise. Ali u vreme NATO agresije podrzao sam ga zato sto se radilo o odbrani zemlje, i zato sto sam znao da su oni koji dolaze posle njega jos gori. Moja filozofija bila je:

"Narod ima predsednika koga zasluzuje.
kada narod bude bolji i njegov predsednik ce biti bolji.
Milosevic je domaci mafijas,
oni koji hoce da ga zbace su u sluzbi strane mafije,
koja je mnogo mocnija i opasnija od domace,
zato, ako vec treba birati izmedju dva zla, treba odabrati ono manje:
domacu mafiju."

Naravno, ja nisam bio srecan svojim izborom.
Ali bolji nisam imao na raspolaganju.

Trebalo bi da pocnes da koristis svoj mozak za razmisljanje,
i da bar dok si ovde, na forumu, pokusas da zaboravis na svoje analno teziste.

Buda
psihoanaliticar
i psihoanalkriticar
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 26.4.2006. 15:07

vemavuk ::дај конкретно име Србина националисте и радикала који се залагао за пакао.

Не бих конкретно о радикалима да ме не избаце, али ево рецимо Милован Дрецун. Твој ас.
Он је конзистентно подржавао недемократски режим у Јужнославији, што је довело до широког спектра гадости, о којима се довољно зна.

Ова тврдња показује који си неопевани лажов и покварењак. Ко ти је тај Дрецун. Том логиком си могао да наведеш 50 репортера и новинара који случајно износе сличне ставове мојим и многим учесницима форума. Даље како и на који начин тај човек кога помињеш може, и како је могао да одлучује о догађајима у овој држави. Даље ако имаш нешто лично против Дрецуна обрати се некоме другоме јер ја дотичног у животу нисам видео изузев на телевизији. А ако је свако кога видимо на телевизији аутоматски наш познаник онда бих радо многе водитељке привео да мало прозборим нежно са њима. А да сам за то да се педерство законски забрани, јесам-а то што си ти лично тада угрожен ајд у Африку па нек те пелцују оне црнчуге где је тај спорт најразвијенији.
За њега не знам, али за себе знам да не подржавам ни једну власт априори већ то чиним само на основу како та власт штити српске националне интересе. Али тебе ебе ово српски. Можеш само да нас мрзиш јер је то твој главни садржај будалчино.

Али то Дрецуновићу није било доста, него сад хоће да рестаурира тај исти режим и тај исти хорор.
Ја сад ни не улазим у то да ли он то намерно ради или не,
али резултат његовог деловања је само катастрофа и агонија, и стога он мора бити уклоњен као бијесно псето.

Погрешна адреса већ сам ти саопштио. Узми жуте стране пронађи његов телефон па нек сними филм са тобом и арнаутом у главним улогама. Нека сними срцепарајућу љубавну драму тебе и шиптара.

Па ко је бацио уранијум и остала чуда. Те твоје газде

А ако већ реч "газде" користиш негативно, зашто се онда покораваш Слободану Милошевићу? Зар ти није ружно да имаш газду и у том облику?
А уважени учесници форума знају да ја немам никакве газде мушког пола.

Ти немаш газду већ послодавца, ти си онај најцрњи облик најамног радника, ти си обична крпа. Ти бре избацујеш такве глупости и по садржају тих небулоза јеси истакнути члан форума, и то не само овог него свуда где се појавиш. Ебо те Милошевић и зато ми га није жао, што такве гадове и такву смрад као што си ти није дезинфиковао. што није српским националистима створио чисту средину и што није подржавао екологију.
И на крају гле дрскости, ти гадурино себи дајеш за право да делиш учеснике форума на уважене и не рече какве још.

И нема ти шта да се љутиш на мене, ја нисам твој непријатељ. Непријатељ су ти СПС и остали.

Ја се не љутим само ти саопштавам свој став. Даље не могу мени бити непријатељи сви чланови једне странке или партије, ма о којој се радило, не могу ми бити ни водећи људи било које странке, мој непријатељ може бити само идеологија а посебно пракса одређене странке или партије. према томе твоја идеологија и србомржња су мој противник и ја се борим против таквих ставова, а како ти лично изгледаш и ко си персонално за то ми се ебе.Уопште ме не интересује, можеш да будеш и мој комшија, ама ич ме не интересује.

А је ли Србија напала некога, не, добро знаш да је на Србију извршена агресија.

Неопевани да ли си свестан шта лупеташ. Највише колективно право сваког народа је да сам одлучује о свим питањима свог унутрашњег уређења државе. То гарантују све конвенције УН, СЕ, ЕС итд. је ли било забрањено страним посматрачима да прате било које изборе. је ли постоји данас бар најмање 50 аутократских система у свету. А посебно шта се дешава када глобалиста схвати да има право да руши поменуто највише право само ако му одређени режим у одређеној држави не одговара, долази до агресије на неку независну државу. Али ти си Чедино чедо, ебо те он и ти њега ако сте способни уопште за полне односе, ви припадате стерилним овцама које за зелене новчанице кењуцкају и пију воду да се не задаве.

Јеси се питао некад зашто баш агресија на Србију, има толико других држава у Европи, око 44 чини ми се.
И зашто данас не бива извршена оружана агресија на Србију?

Зашто на србију. зато што су Срби, колико год били у тешкоћама и колико год притиснути, најхрабрији и најсвеснији народ. Колико год се чинило да је глобализам овде решио свој статус, пашће то у тренутку ко кула од карата. Експлодираће српски народ не могу то да спрече никакве агресије. А зашто ја теби то објашњавам када добро знаш као што знаш и зашто се земља окреће. Е сад кад почнеш да објашњаваш зашто се земља не окреће долазиш у потешкоће, а то је управо тренутак када ти покушаваш да оправдаш бомбардовање Србије.

Све ми се нешто чини да то има везе са тим ко је на власти у Београду.

Па ајде онда да ми бимбардујемо САД јер нам се не свиђа власт у САД. Ти одмах кажеш да Срби то не могу технички. Па зар се демократија дели на моћне и немоћне. Не. Али тачно да је демократија подељена у савременом свету, и то више није демократија већ глобализам - жандарми на једној страни и мали демократски народи на другој. како демократија увек побеђује не плашим се за Србе и сличне народе јер ће глобализам сам себе појести а ти ћеш остати без посла.

Тебе је сотона узео под своје.

Ја нисам тај који гласа за санкције бекријо, и онда назива тај период ембарга периодом слободе.

Бекрија је лепа реч, али на жалост не могу да будем бекрија јер ми панкреас не трпи алкохол. Издао ме панкреас као тебе твој мозак. Па нисам бекрија ли ти ниси свесно биће, ти си чедино чедо, производ наркоманије.
Лупеташ да браним ембарго, помешао си неке лончиће, ја само имам исправан став, тврдим да су санкције биле гола сила моћних, да су биле неправедне и непоштене што су све благе речи за то зло које су према Србији спровели зли.
Ја се ни у окупацији дела Србије не сматрам окупираним, то никада нећу признати и сваког тренутка када нас се скупи довољан број бранићу и ослободити окупиране српске земље.
Можеш да прдиш колико год хоћеш јер једини то знаш да радиш, ми Срби наставићемо да гучемо и ебемо глобализам, док он сам себе не поједе.
Аватар
odisej
Војвода
Војвода

Порука odisej 27.4.2006. 21:15

Џаба ти времена и талента!
Лик је жут од главе до пете и не вреди ти трошити "мастила"!
Упозорили су ме многи, али ја се нисам дао отрести на сва "поврећања" Мумије!
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 28.4.2006. 11:36

odisej ::Џаба ти времена и талента!
Лик је жут од главе до пете и не вреди ти трошити "мастила"!
Упозорили су ме многи, али ја се нисам дао отрести на сва "поврећања" Мумије!

Ја од скора посећујем овај форум, мислим редовно. Па је ли овај јагуар неки познат лик вама старим форумашима и је ли користио друго име.
Да ли добро разумем, то је личност без индентитета, општеупотребљива марка ''еуропејац'' , акоје тако онда ћу игнористи камелеоне.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot] и 4 гостију