srpskinacionalisti.com

24. МАРТ 1999. ДА СЕ ЗЛОЧИН НЕ ЗАБОРАВИ !

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 465
Приступио: мај 2011

Re: 24. МАРТ 1999. ДА СЕ ЗЛОЧИН НЕ ЗАБОРАВИ !

Порука imenijevazno 19.10.2017. 22:53

Дакле, проблем је (засад овом Скоту, само чекам да чујем ко ће да му се придружи) што ће Лазаревић да предаје на Војној академији. Јер, забога, он је осуђени ратни злочинац.

(шта ја мислим о Вучићу, Вулину, Ојданићу, Павковићу, Лазаревићу и њима сличнима ... овде није тема, боље да не почињем).

Аха, није проблем што су јенкији државу направили на највећем геноциду свих времена.
Дакле, није проблем што су узели СС-овца да им води ракетни програм, ономад после '45.
Што су силом испословали да њиховим војницима могу само они да суде, шта год урадили.
Што су незаконито бомбардовали земљу без одлуке УН (Хитлер је скоро исто урадио Пољској).
Што најбруталније могуће пуштају Готовину, Орића, Харадинаја, Чекуа . . . и подсмевају нам се у брк.
Што у том тзв. суду, осуђују само србе (а о томе колико су то праведна и правична суђења . . .).

Ал' је зато проблем што ће један војник да објашњава како се брани (дакле, не напада, него брани) земља, и то из прве руке.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5880
Приступио: мај 2004

Порука Горан 22.3.2018. 16:40

Још два дана од почетка агресије на Савезну Републику Југославију...
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 22.3.2018. 17:59

http://informer.rs/vesti/drustvo/374445 ... rpsku-sumu

PUCNJAVA NA ADMINISTRATIVNOJ LINIJI SA KOSOVOM I METOHIJOM: Naoružani Albanci posekoše srpsku šumu!
Društvo ● 0

Nedaleko od administrativne linije sa Kosovom i Metohijom čula se pucnjava, preneo je portal Prokuplje na dlanu

Kako se navodi, zaposleni JP "Srbija šume" su izašli na teren, kako bi pokupili ostatke ranije bespravno posečenog drveća, nedaleko od vojne baze Mrče.

Tada su začuli pucnjavu, a kako se navodi, pretpostavlja se da su Albanci pucali u vazduh.

- Posekoše svu šumu i niko im ništa ne može. Niko je ne štiti. Samo u daljini čujemo motorne testere i traktore. Ulaze duboko u prostor kuršumlijske opštine i seku sve pred sobom, a štete su milionske - kaže jedan od meštana planinskog područja.

Prokuplje na dlanu navodi da se radi o zaseocima Rastelica i Ugljarski Krš, koji su teško prohodni.

Dodaje se i da su u više navrata šumokradice, koje upadaju sa prostora Kosmeta, hvatane na delu i privođene, ali i da su puštane posle plaćanja novčane kazne.

А што и не би . . . је л' се неки србин узнемири, је л' неки српски националиста нешто предузео . . . онај бугарин је бранио мигрантима пролаз, људи га подржавали . . .

Агресија никад није ни престала. Престало је свакодневно бомбардовање. За сада.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3726
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 22.3.2018. 18:21

А што и не би . . . је л' се неки србин узнемири,

Вучић је у тој истој Куршумлији пре годину дана добио преко 68% гласова изашлих на изборе, очито је да њима то не смета, па зашто би онда мени.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 22.3.2018. 18:54

Зорад ::

Вучић је у тој истој Куршумлији пре годину дана добио преко 68% гласова изашлих на изборе, очито је да њима то не смета, па зашто би онда мени.

Нисам ја ништа теби лично рекао. Али, сасвим сам вољан да ти одговорим.

Дакле, друже, то што има срба који гласају за Зукорлића и Чеду, који подржавају Наташу Кандић и независно Косово - то никако, али баш НИКАКО не може теби да буде изговор. Ако је теби интерес Србије на првом месту, онда се нећеш скривати иза идиота. А - ако се ипак вадиш на њих . . . бојим се да то онда говори о теби.

Мислим, има неписмених срба - да ли то значи да ћеш и ти да будеш неписмен?

Да ли бисмо ми данас имали државу Србију да су Карађорђе, Обреновић, Синђелић . . . имали те твоје резоне?
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 991
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 22.3.2018. 22:24

Ево опет жуто-црвеног Стјепана...
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4480
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 22.3.2018. 22:32

Мислим, има неписмених срба

Ti si jedan od njih.. :roll:
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 991

Порука ДејанНационалистa 22.3.2018. 22:51

SMUK ::
Мислим, има неписмених срба

Ti si jedan od njih.. :roll:

Зар ниси чуо за правопис по коме се имена народа пишу малим словом?

И шта ће српски националисти да ураде по том питању?
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15950
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 22.3.2018. 23:26

Зорад ::

нормално, што да ти смета кад си уја!
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3726
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 22.3.2018. 23:27

ПКИИМБ
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 22.3.2018. 23:48

ДејанНационалистa ::Ево опет жуто-црвеног Стјепана...

Ја сам теби изгледа много битан лик у животу, то је да човек не поверује . . . Еј, бре, земљанине, србе убијају, набијају на колац, отимају децу, секу шуму, отимају имовину . . . а ти на то немаш ништа да кажеш осим да се бавиш неком будалом (мојом маленкошћу) . . .

Ево, Смуче, ако ће те то усрећити, да ти потпишем да сам не писмен и да незнам граматику.
Само, је л' ти немаш ништа друго да кажеш осим да коментаришеш моју писменост? Србе убијају, ти се бавиш образовањем неког тамо жутаћа . . .

Са оваквим српским националистима, Тачи и Харадинај могу само да свршавају од среће.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15950
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 23.3.2018. 1:07

Зорад ::ПКИИМБ

ујо боли истина, а, али имаш другара Богдана милогорца па се лижите....
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4480
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 23.3.2018. 1:18

Зар ниси чуо за правопис по коме се имена народа пишу малим словом?

Da čuo sam to je specialni euro-nacistički pravopis prema kome se samo ime srpskog naroda piše malim slovom.

Ево, Смуче, ако ће те то усрећити, да ти потпишем да сам не писмен и да незнам граматику.

Aha, dobro.

Само, је л' ти немаш ништа друго да кажеш осим да коментаришеш моју писменост?

Prvo pravopis, pa ćemo da vidimo šta i kako.

Србе убијају, ти се бавиш образовањем неког тамо жутаћа . .

Vi žuti ste veći problem i od samih Šiptara.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 23.3.2018. 1:35

SMUK ::Vi žuti ste veći problem i od samih Šiptara.

Стварно? Е па хвала ти што си ми рекао. Је л' то зато што не знам граматику? И нисам љукав ко љисица?

Ја сам,дакле, већи проблем од оних који су набили на колац Ђорђа Мартиновића и побили још хиљаде других срба, од оних који су силовали српске жене, девојке и девојчице, од оних који су српске полицајце везивали на стуб за мучење и убадали их до смрти. Од оних који су крали, отимали и пљачкали српску имовину, од оних који и данас подједнако малигно и зло нападају на државу Србију и њене становнике, који дижу споменике терористима и каче заставе велике албаније. Ја сам, дакле, већи проблем од Наташе Кандић и Зукорлића, Бакира, Церића и Мила који свим срцем подржавају о потпирују такво понашање.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2615

Порука Republikanac 23.3.2018. 4:20

imenijevazno :: Ако је теби интерес Србије на првом месту, онда се нећеш скривати иза идиота. А - ако се ипак вадиш на њих . . .

А иза кога се ти скриваш и на кога се ти вадиш? Што ти не урадиш нешто кад већ волиш да солиш памет...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 13 гостију