srpskinacionalisti.com

Шешељ је фантастичан!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1204
Приступио: феб 2014

Re: Шешељ је фантастичан!

Порука ДејанНационалистa 20.8.2018. 23:55

Мене само боли што толико усташа долази из редова српског народа. Такво вређање сопствених сународника не постоји чак ни код другосрбијанаца. Нисам дуго на овом форуму у поређењу са другима, али толико бедног, ко зна чиме фрустрираног и несрећног идиота попут тебе нисам срео. После свега овога што си писао о Србима не знам како те заиста није срамота да се потписујеш као српски родољуб, пре ти стоје шаховница и слово у на челу. Поготово што си на пар места отворено признао да одржаваш контакте са осведоченим усташама. Серем се на твоје "српство", "православље" и остале будалаштине о којима мантраш.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2304
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 20.8.2018. 23:59

Занимљив видео!

https://youtu.be/GM-rEvYdF5o
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 21.8.2018. 0:06

ДејанНационалистa ::Мене само боли што толико усташа долази из редова српског народа. Такво вређање сопствених сународника не постоји чак ни код другосрбијанаца. Нисам дуго на овом форуму у поређењу са другима, али толико бедног, ко зна чиме фрустрираног и несрећног идиота попут тебе нисам срео. После свега овога што си писао о Србима не знам како те заиста није срамота да се потписујеш као српски родољуб, пре ти стоје шаховница и слово у на челу. Поготово што си на пар места отворено признао да одржаваш контакте са осведоченим усташама. Серем се на твоје "српство", "православље" и остале будалаштине о којима мантраш.

То кога ја познајем је искључиво моја ствар. Не кријем да ми је Игор Југ пријатељ. Шта сам погрешно рекао?! Ко чини окусницу гласачког тела радикала и напредњака. Управо Крајишници! Зато сам и рекао да је и Шешељу одговарао толики прилив избеглица. Добио је сигурне гласаче, и то не мали број! Касније су многи прешли у СНС! Случајно живим у Земуну. Могу слободно рећи да нема веће багре од тих Крајишника. Масовно су се настањили овде након "Олује". Није ни чудо што је Јован Рашковић у једном тренутку рекао да су луд народ. Није човек зато ни могао имати успеха тамо...
Последњи пут изменио Српски родољуб дана 21.8.2018. 0:07, измењено укупно 1 пут.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 21.8.2018. 0:06

Џукалески, миран.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 21.8.2018. 0:10

Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 21.8.2018. 0:12

Уплашио сам се да није Томпсон, пошто ти је он један од омиљених певача тј. "глазбаша".
Последњи пут изменио ДејанНационалистa дана 21.8.2018. 0:19, измењено укупно 1 пут.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 21.8.2018. 0:13

Кад оно - Бранитељски портал. :D
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1412
Приступио: јул 2015

Порука M-91 21.8.2018. 14:34

Српски родољуб ::То кога ја познајем је искључиво моја ствар. Не кријем да ми је Игор Југ пријатељ.

Е "дивног" си пријатеља нашао....
Србија нема алтернативу!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4666
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 21.8.2018. 20:52

Е "дивног" си пријатеља нашао....

Taj prijatelj bi ga zaklao kao jagnje..
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 21.8.2018. 20:55

Taj prijatelj bi ga zaklao kao jagnje..

Жидове, најбољи пријатељ му је Србин! Тај човек му је био и кум на венчању. Тако да не млати празну сламу. ;)
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4666
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 21.8.2018. 20:57

најбољи пријатељ му је Србин!

"Srbin" kao i ti j**o vam pas mater bolesnu!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 21.8.2018. 20:59

"Srbin" kao i ti j**o vam pas mater bolesnu!

Јебо те амиџа из Сарајева!
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 21.8.2018. 21:57

Српски родољуб ::Жидове, најбољи пријатељ му је Србин! Тај човек му је био и кум на венчању. Тако да не млати празну сламу. ;)

То има само код вас безбожника да кумујете једни другима без обзира на веру.
Sistem
Војвода
Војвода

Порука: 1616
Приступио: мар 2011

Порука Sistem 23.8.2018. 23:58

Ало, каурини католички, је л вам нема фратра да вас јебава па сте нервозни?!
Смирите се мало.

Каурин уосталом зна да је увек вазал. Зато јр служио Србима, Мађарима, Швабама, Италијанима, Турцима...и сада су вазали док не дођу нове газде.
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 953
Приступио: мај 2008

Порука bogdan 24.8.2018. 20:32

Српски родољуб ::Наредба Милана Мартића.

Слика

Српски-говно-љуб, овај докуменат је издала Наташа Кандић а не Милан Мартић. Види се да си изрод којег је огубала кап мајчина млека, а курчиш се да си националиста, а понашаш се ко усташа.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 8 гостију