srpskinacionalisti.com

Шешељ је фантастичан!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 985
Приступио: феб 2014

Re: Шешељ је фантастичан!

Порука ДејанНационалистa 9.5.2018. 17:09

Republikanac ::Идиоте глупи, не говорим ја о томе како се нешто формално звало (реална унија, овако ил' онако) већ да ли су постојали елементи федерализма или не.

Истом том логиком - ја тражим оно што мислим да постојим, а не занима ме како јесте - водила се и Александра Јерков када је недавно у Скупштини накарадно тумачила Закон о избору народних посланика (њој је била небитна разлика између осуђеног и осуђиваног, теби између класичне федерације и реалне уније) и проглашавала Шешеља ратним злочинцем, иако се ратни злочини могу починити само за време рата. Видиш ли докле иду ваше лоботомије? Чист доказ да они који мало знају - много серу.

Republikanac ::Нема "суверености" без независности морону.

Шта кажеш дебилко, нема суверености без међународног признања? :lol:
Видиш, овај форум је основала СРС, а и администрација са њега још увек није формално уклоњена. Међутим, овде правила понашања кроје сами форумаши, најчешће тако што се не придржавају управо оних са којима су се сагласили када су приступали форуму. Ако одеш даље од ове наше микро-заједнице, видећеш да и Србија нема апсолутно никакав суверенитет у Приштини, Украјина у Доњецку и Луганску, Азербејџан у Степанакерту, Молдавија у Тираспољу или Грузија у Сухумију и Цхинвалију. Наравно, самопроглашене државе Косово, ДНР, ЛНР, Нагорно-Карабах, Придњестровље, Абхазија, Јужна Осетија (и многе друге њима сличне) немају међународно признање, али имају сувереност илити врховну власт (која се огледа у способности доношења и спровођења сопствених закона) на тим територијама. Сувереност је фактичка ствар и она се мора имати (ако је нема једна влада, имаће је друга, трећа,...), а независност која је формалне, декларативне природе не мора. Верујем да би за тебе била виша математика када бих ти рекао да има и оних који сувереност посматрају строже, па тврде да на свету има свега неколико суверених држава (народски речено - "на прсте једне руке"), јер нпр. чланице и кандидати за чланство у ЕУ масовно усвајају законе о којима се ни не расправља у домаћим парламентима, већ се намећу од стране Брисела. По њима, те земље имају међународно признање, али не и сувереност. Обрни-окрени, сувереност и међународно признање нису синоними, а још мање зависе једно од другог.

Republikanac ::А ако ниси послужи се википедијом која ти видим није нимало мрска (види се да си гованце без карактера)...

Све сам лепо написао шта и како, врати се поново на поруку све док не разумеш њено значење.

П.С. Иначе, ови изрази "морон", "гованце" и слично су карактеристични за конзументе цртаћа, тако да си их или превише гледао или се никада ниси ни одвикао од истих...
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1851
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 9.5.2018. 17:36

Ал се распрдео овај Дејан.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6257
Приступио: мар 2006

Порука Коста 9.5.2018. 18:08

- ћути бре, Бугарине! Деiан iе у праву. Он зна ко iе и шта iе.

- али ти не знаш, пи*зда ти материна бугарска! Ко си ти? Ђукановић? Црногорац, а?

- до iуче си био Велики Србин - али како Црногорци одлучише да нису више Срби, радиiе ће постати Хрвати или Бугари?

- то ли iе твоi случаi? Или ипак имаш бугарске крви (преко неке бабе или деде?) - немогуће да чист Србин постане толики Бугарин колики си ти постао?

- маме ти га бугарске набутам...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 9.5.2018. 18:13

Коста, на майка ти у путката ще ти го нагнетя!!! ;)

Пијандуро стара, ти ниси српског порекла, ти си посрбљени Бугарин, као и већина Срба из тих крајева! Презивао си се некада Костов, па ти је српска власт променила презиме у Костић! Ти си дакле Србоман!
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 9.5.2018. 18:20

- еее, говно iедно Црногорско-Бугарско!

- презивали смо се Милосављевић, а пре тога Илић, а пре тога Кукулин (руско!)

- говно iедно, бивши Црногорац а сада Бугарин?! Цркни, пи*зда ти материна издаiничка!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 9.5.2018. 18:26

Коста ::- еее, говно iедно Црногорско-Бугарско!

- презивали смо се Милосављевић, а пре тога Илић, а пре тога Кукулин (руско!)

- говно iедно, бивши Црногорац а сада Бугарин?! Цркни, пи*зда ти материна издаiничка!

Ту причу можеш продавати оним твојим чобанима на приватном факултету! Ти си издајник бугарског народа. Говно једно србоманско!
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 9.5.2018. 18:39

- ало, говно бугарско (некоћ црногорско) - iа радим на државном факултету Републике Српске.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2602

Порука Republikanac 9.5.2018. 20:15

ДејанНационалистa :: бла, бла, трућ, трућ

Ало дебилу. Нигде нисам употребио термин „класична федерација“ (као да ти знаш шта је „класична федерација“).

Је ли Хрватска док није призната (прва признања су, колико ме памћење служи, стигла децембра 1991) била званично део СФРЈ, одметничка република југословенске федерације или „суверена држава“?

Је ли „Исламска држава“ (коју није признао нико) за тебе „суверена држава“ или „територија под контролом терористичких банди“?

ДНР? Па ја се баш не би кладио да се ради о „сувереној држави“, ни Москва их чак не сматра "сувереном државом" (да сматра ваљда би их признали)...

Видиш да си глуп... И не само глуп већ си и једно од најлицемернијих .ована које сам срео на овом форуму. Педесет постова си потрошио на просеравања како се „на интернету не може ништа научити“ (пошто, је ли, живимо у 19 веку) да би на крају поставио чланак са – википедије! И онда се љутиш кад ти се каже да си гованце без карактера...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ДејанНационалистa 9.5.2018. 21:21

Republikanac ::Нигде нисам употребио термин „класична федерација“

Сомино, нико те није ни цитирао.

Примери које наводиш показују да (још увек) не разумеш разлику између суверености и међународног признања.

Republikanac ::Педесет постова си потрошио на просеравања како се „на интернету не може ништа научити“ (пошто, је ли, живимо у 19 веку) да би на крају поставио чланак са – википедије!

Ето, ти цитираш, али не како је написано, већ како би ти желео да је написано. Упутио сам те на књигу мајмуне (нигде не написавши да се "на интернету не може ништа научити"), зато што је то област (међународног) кривичног права, а оно се стално мења. Разумеш дебилко?

Сума сумарум - глупљи си од Јерков, она је дан-два лупала глупости и стала (да ли је сама увидела или јој је неко рекао, није битно), ти не престајеш.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 9.5.2018. 21:32

Дејане, кујо стара. Како ти не досади да оволико серињаш?
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ДејанНационалистa 9.5.2018. 21:34

Чокалијско-усташки домољубе, серињам ти у уста, као и осталим аутошовинистима попут тебе.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 9.5.2018. 21:38

ДејанНационалистa ::Чокалијско-усташки домољубе, серињам ти у уста, као и осталим аутошовинистима попут тебе.

Да ти ебам се по список до 14-то колено!
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ДејанНационалистa 9.5.2018. 21:42

Српски родољуб ::Да ти ебам се по список до 14-то колено!

Чокалијско-усташки домољубе, зар ти то говоре кад их посећујеш у БЈРМ прћији? Није лепо кажем ја, фину пропаганду вршиш овде у њихово име...
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2602

Порука Republikanac 9.5.2018. 21:42

ДејанНационалистa :: кењ, кењ...

Па спомињао си „класичну федерацију“, какве ја везе имам с тим термином...

Ја нисам филозофирао о „суверености“ већ сам јасно написао: „СУВЕРЕНЕ ДРЖАВЕ су само међународно признате ДРЖАВЕ“. Након чега си ти ударио неку тешку филозофију и почео да распредаш о глупостима које нико није ни спомињао...

„Исламска држава“ није „суверена држава“ а није ни ДНР ( кад би их макар Руси признали па још и некако...). Нити је то била Хрватска у доба своје борбе за међународно признање (на Западу су је док није призната звали „breakaway Yugoslav republic“ а не “sovereign state”). Капираш, кретену?

И шта се сад чупаш, срао си и просеравао се о „уџбеницима“ (као ти си хе, хе, велики даса и интелектуалац) а завршио са „copy paste” чланка из википедије. Лицемерно гованце без имало карактера, шта друго рећи...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ДејанНационалистa 9.5.2018. 21:45

Republikanac ::Ја нисам филозофирао о „суверености“ већ сам јасно написао: „СУВЕРЕНЕ ДРЖАВЕ су само међународно признате ДРЖАВЕ“.

Не, већ:
Republikanac ::Нема "суверености" без независности морону.

После ће теби неко нешто да објашњава? Ем си дебил и не разумеш, ем подмећеш. Па ко да губи време на такву будалу?
Последњи пут изменио ДејанНационалистa дана 9.5.2018. 21:45, измењено укупно 1 пут.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 10 гостију