srpskinacionalisti.com

Шешељ је фантастичан!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 874
Приступио: мај 2008

Re: Шешељ је фантастичан!

Порука bogdan 25.9.2017. 21:42

Зорад ::
А завидан си што је Шешељ омиљен код паметних људи

Веома му завидим што га обожавају Вјерица, Наташа и слични радикалски велики умови, просто не могу да спавам од муке...

Док ти сисаш знање Наташе Кандић и жена у црно, немам шта да коментаришем са душманима Нације и Србије, који су се продали Вучићу за сендвич, флашицу воде и ролну папира, да обришете дупе, пошто се истоварите добро на Србију, коју сте опљачкали. Немам ти не чему ни завидети, нити имам разлог да се поносим твојом глупости.
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 25.9.2017. 21:48

M-91 ::
Зорад ::Вјерица, Наташа.

Залудне бабускере што само знају да бацају клетве ко неке циганке :mrgreen:

Сисаш весла Наташи Кандић и Соњи бисерко, да би по форуму за Србима лајо.
Аватар
M-91
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 853
Приступио: јул 2015

Порука M-91 25.9.2017. 23:02

bogdan ::ги0тр0иортиоксдллкррсдсдккфдгкбнкснмдијфд......

И Колумбо је умро у уверењу да је открио Индију а не Америку, тако ћеш и ти црћи а и даље ћеш веровати да је стеона жаба шешељ алтернатива окупационом систему и спасилац Србије и Срба.
Србија нема алтернативу!
Слика
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 801
Приступио: нов 2009
Место: Србско Царство

Порука Обилић 25.9.2017. 23:17

Шешељ је највећа превара у историји за родољубе и националисте, жалим што сам му икада веровао и сматрао да је искрен и частан јер је доказао све супротно, он је исти преварант и манипулатор као Тито, а не би ме ни чудило да га је Тито и створио. Сад мислим да је он вероватно и радио за Удбу и да је убачен од стране Удбе међу србске родољубе и националисте како би правио циркус и спрдњу од србског национализма и приказивао србски национализам ко у Булајићевим филмовима. Само још превише наивни и лаковерни Срби могу и даље веровати том преваранту да је он неки "националиста" и "спасилац Срба", то је давно испричана прича, сви су га одавно провалили и нико га више не узима за озбиљно. :doubt:
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР - ФРАТРИЯ - ΘΥΡΑ 7
Најјаче братство у Европи
Сильнейшее братство в Европе
Η δυνατότερη αδελφότητα στην Ευρώπη
The strongest brotherhood in Europe

Од Крушевца, Призрена, Цетиња, Дубровника, Книна, Невесиња,
са Авале, Ловћена и Шаре кличе србство "устани Лазаре"!

Догодине у Призрену и Книну!!!
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3556
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 26.9.2017. 0:36

Па и он и кум му Драшковић су убачени од стране Удбе као и цела та политичка сцена од средине деведесетих.
Све је било под контролом осим на самом почетку.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3054
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 26.9.2017. 7:45

Сисаш весла Наташи Кандић и Соњи бисерко, да би по форуму за Србима лајо.

Сисаш ти нешто друго...
Аватар
Lurking
Војвода
Војвода

Порука: 1159
Приступио: феб 2008
Место: Страдија

Порука Lurking 26.9.2017. 8:23

bogdan ::Добар си ти неки човек :lol: Свога сина би послао у каменолом или лудницу, само да се не би бавио послом за који је ишао у школу и на факултет. Мене се чини да лажући сам себе желиш да слажеш и мене.

Школовао се за народног посланика? Пази бога ти. :mrgreen: Па бар да је завршио тај старлетански фактултет, него и даље студент, али који ће му, тата му генерални директор странке - удри бригу на весеље.
"Zablude ćemo plaćati siromaštvom, trovanjem duha i položajem daleke periferije u Evropi... "

Side? I am on nobody's side. Because nobody is on my side, little orc.
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 26.9.2017. 21:46

M-91 ::
bogdan ::ги0тр0иортиоксдллкррсдсдккфдгкбнкснмдијфд......

И Колумбо је умро у уверењу да је открио Индију а не Америку, тако ћеш и ти црћи а и даље ћеш веровати да је стеона жаба шешељ алтернатива окупационом систему и спасилац Србије и Срба.

Шта си блено у Србе ко теле у жарена врата? Тако се не постаје Србин.
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 26.9.2017. 21:51

Обилић ::Шешељ је највећа превара у историји за родољубе и националисте, жалим што сам му икада веровао и сматрао да је искрен и частан јер је доказао све супротно, он је исти преварант и манипулатор као Тито, а не би ме ни чудило да га је Тито и створио. Сад мислим да је он вероватно и радио за Удбу и да је убачен од стране Удбе међу србске родољубе и националисте како би правио циркус и спрдњу од србског национализма и приказивао србски национализам ко у Булајићевим филмовима. Само још превише наивни и лаковерни Срби могу и даље веровати том преваранту да је он неки "националиста" и "спасилац Срба", то је давно испричана прича, сви су га одавно провалили и нико га више не узима за озбиљно. :doubt:

Благо тебе, китиш се именом Обилића, и знањем безмозговића. Потурчи се лакше ћеш још једном умрети.
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 26.9.2017. 21:58

Lurking ::
bogdan ::Добар си ти неки човек :lol: Свога сина би послао у каменолом или лудницу, само да се не би бавио послом за који је ишао у школу и на факултет. Мене се чини да лажући сам себе желиш да слажеш и мене.

Школовао се за народног посланика? Пази бога ти. :mrgreen: Па бар да је завршио тај старлетански фактултет, него и даље студент, али који ће му, тата му генерални директор странке - удри бригу на весеље.

Не бламирај се нешколовано јуне једно. Изгледа да ти немаш ни теле а камоли дете. Или говориш и размишљаш из перспективе паразита.
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 26.9.2017. 22:02

origin ::Па и он и кум му Драшковић су убачени од стране Удбе као и цела та политичка сцена од средине деведесетих.
Све је било под контролом осим на самом почетку.

То си у гатао на тоз од кафе или пасуљ? Појма ти немаш.
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 801
Приступио: нов 2009
Место: Србско Царство

Порука Обилић 26.9.2017. 23:06

Нема теби помоћи Богдане колико ја видим, ти си једини овде феномен који још верује лажном "Војводи" и Титовом пиониру Шешељу који се већ одавно потурчио, или си глуп или си бот, нема треће. :mrgreen:
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР - ФРАТРИЯ - ΘΥΡΑ 7
Најјаче братство у Европи
Сильнейшее братство в Европе
Η δυνατότερη αδελφότητα στην Ευρώπη
The strongest brotherhood in Europe

Од Крушевца, Призрена, Цетиња, Дубровника, Книна, Невесиња,
са Авале, Ловћена и Шаре кличе србство "устани Лазаре"!

Догодине у Призрену и Книну!!!
Аватар
Lurking
Војвода
Војвода

Порука: 1159
Приступио: феб 2008
Место: Страдија

Порука Lurking 27.9.2017. 8:27

bogdan ::
Lurking ::

Не бламирај се нешколовано јуне једно. Изгледа да ти немаш ни теле а камоли дете. Или говориш и размишљаш из перспективе паразита.

Не паразитирам ја на државном буџету, него Шешељ и његов клинац, нешто си се погубио мало. То је ваша срамота а не моја, тј. кад бисте уопште имали срамоте. :(
"Zablude ćemo plaćati siromaštvom, trovanjem duha i položajem daleke periferije u Evropi... "

Side? I am on nobody's side. Because nobody is on my side, little orc.
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 27.9.2017. 21:54

"Lurking"

Не паразитирам ја на државном буџету, него Шешељ и његов клинац, нешто си се погубио мало. То је ваша срамота а не моја, тј. кад бисте уопште имали срамоте.

Ти си тај који шири неистине за поштеним људима. А то колико се разумеш у срамоту, то сведоче твоји коментари. ЛурКинг варљивац
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 27.9.2017. 21:59

Обилић ::Нема теби помоћи Богдане колико ја видим, ти си једини овде феномен који још верује лажном "Војводи" и Титовом пиониру Шешељу који се већ одавно потурчио, или си глуп или си бот, нема треће. :mrgreen:

Од Срба и људи који цангризају за сваким лоше и између себе се уједају, горе него керови не треба ми помоћ.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot], Google [Bot] и 8 гостију