srpskinacionalisti.com

Шешељ је фантастичан!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
promaja
Војвода
Војвода

Порука: 1593
Приступио: феб 2008

Re: Шешељ је фантастичан!

Порука promaja 11.4.2018. 15:53

Seselj je protivno anglosaksonskom pravu osudjen na 10 godina zatvora u drugostepenoj presudi da bi Hag opravdao vreme koje je proveo u pritvoru.

Istorijska pobeda junaka modernog doba i jednog od retkih koji su ostali verni ideologiji i narodu.

Hvala Vojislave, srpski narod trenutno ne zna da ceni tvoju zrtvu, ali ce znati buduca pokolenja.
Треба „радити дела... докле је дан, док не настане ноћ, јер онда нико не може радити" (Јован 9,4; 12,35).
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 898
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 18.4.2018. 16:47

Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 423
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 18.4.2018. 21:48

https://www.b92.net/info/vesti/index.ph ... id=1382968

Прво, то гажење хрватске (читај усташке) заставе је бура у чаши воде.

Друго, мада је бесмислено, несврсисходно, некорисно и безвезе, стварно немам ништа против тога, ако је Шешељ срећан и ја сам због њега. На крају, бар је нешто урадио, ма колико безначајно. Даље, апсолутно сам против!!! да Шешељ сноси било какве последице због тога, а поготово! да му се узима посланички мандат. Није он њега на коцки заимао, нити га је коме силом отео, он је то добио од грађана Србије ма изборима, па кад буду следећи, грађани ће да му кажу шта о томе мисле. Нико други нема права да се меша у приватно-политичке односе Шешеља и његових бирача. Кад он неког убије из чиста мира, украде, силује... јавите се. До тада, шлус.
Кад смо код тога, замисли, јавила се она Јерков. Замисли, Шешеља зове ратним злочинцем. Ево, ја који бих сутра гласао за Тадића, који сам јуче гласао за Ђиласа, па чак дозвољавам сценарио да бих и за Шутановца са пашњака (нпр. други круг председничких, Вучић вс. Шутановац), ево ја могу слободно да јој поручим да јесте усташка кур.ва. А зашто? Зато што је нисам чуо да је икад тако назвала Харадинаја, Тачија, Готовину, Орића. Јесте ли је икад чули да протестује против Муслијуа, Зукорлића, има ли шта да изјави о Бакиру и Колинди, о Јасеновцу, ломљењу ћириличних табли, истеривању српских производа и културе из хрватске, Олуји... Не, него нашла да оштри зубе на Шешељу... Повраћа ми се, слично као на Вучића.

Треће, све што је Вучић изјавио у вези са овим је истина. Међутим, проблем је управо у томе што је он лицемеран, дволичан и покварен. Прво, то што је он љигавац и пич.кица, не значи да су и усташе. Друго, он само пизд.ри и кукумавчи као ономад код блокаде граница. Треће, хоће ли он нешто да уради поводом свега тога што помиње у својој изјави, или ће да настави да малтретира бабе са лубеницама, типа који је његов постер гађао јајима, да шлајмарише по Тадићу и Јеремићу, да се лиже са Тачијем и да гласа за Харадинаја? И да свира Бакиру усред Скадарлије.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 423
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 21.4.2018. 1:19

Стварно да човек не поверује колико се хистерија дигла . . . Јбте, чиме се људи баве...

Дигло се и кусо и репато да са запљуне и исципелари Шешеља јер је газио ту хрватску заставу. Чини ми се да је, рецимо, неко дете силовао и појео у преносу уживо, капирам да би се мање острвили на њега...

1) Живо ме занима, да ли је та екипа имала да каже нешто када је пре пар година била она представа у Србији, Фрљић или ко ли беше, када су повраћали по српској застави. Или им је то тада била уметничка слобода?

2) Јавља ли се та екипа када шиптари дижу споменик својим терористима, а усред Србије? Или су то права мањина у комбинацији са уметничким слободама?

3) Смета ли им дроном донешена застава велике албаније на Маракану (или беше партизанов)? Или сам ја затуцани дивљак који обраћа пажњу на неважне појединости...И да ми треба да се бавимо својим хулиганима.

4) Имају ли да кажу нешто о оној усташкој застави, са првим белим пољем, што се чоколинда ономад сликала? Или ће да кажу да не треба стално да заподевамо кавгу са комшијама...

5) Како се не преваре да рекну коју о Зукорлићу и њему сличнима који отворено позивају на цепање Србије, а не српске заставе?

6) Овог пута само о заставама, пошто је то тема. О ломљењу табли и таблица, о Олуји и свему другом... другом приликом.

Измена.
https://www.danas.rs/politika/jerkov-plasi-cutanje/

Види ти ње, отишла на кликс да лаје и да се политички кур.ва. Изгледа да то само у срба има, нисам никад видео неког ују, мују или шиптара да дођу овде и да шлајмаришу по својима... Јадно и бедно, што би рекла она пич.кица од председника ове државе...

Па ја бих први судио и том Шешељу и том Вучићу, исто онако као што би они Ђинђићу и Тадићу да су могли. Али, овде у Србији. Шта она има да иде наоколо и се лиже са кликсовцима. Што их не пита за женска права тамо, шта су радили српским девојчицама и женама, овде пљује по СПЦ, што тамо не упита мало оног Кавазовића или Церића, о било чему, да јој отворе очи...
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10217
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 21.4.2018. 20:24

Koга уопште брига шта прича Јерков, која је била у Чанковој странци што је довољно да је квалификујеш као усташку курву, а данас је члан некакве непарламентарне демократске странке која се више никада неће вратити у живот, баш због таквих особа као што је Јерков.

Шешељев потез је са мог гледишта бесмислен, али га опет и разумем. Добио је човек недељу дана у медијима што му је био и циљ.
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 13 гостију