srpskinacionalisti.com

Шешељ је фантастичан!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 950
Приступио: мај 2008

Re: Шешељ је фантастичан!

Порука bogdan 21.3.2018. 12:35

vemavuk ::Буздоване, је.бо те шешељ, а и ти њега.

Шта смо ти ја и Шешељ криви што нисмо педери? Значи то је био разлог што си напустио радикале, није хтео Шешељ да те педерски кресне. Макар сад за тебе нема проблема нашао си код Вучића целу граду педера па нека те тамо они крешу. Немаш више потребе да будеш љут на радикале, сад си сретан ко млада кад се добро уда.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 21.3.2018. 12:46

bogdan ::....

'Ајд буди човек па признај да си Милов гласач...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 21.3.2018. 14:37

bogdan ::

Шта смо ти ја и Шешељ криви што нисмо педери? Значи то је био разлог што си напустио радикале, није хтео Шешељ да те педерски кресне. Макар сад за тебе нема проблема нашао си код Вучића целу граду педера па нека те тамо они крешу. Немаш више потребе да будеш љут на радикале, сад си сретан ко млада кад се добро уда.

Овде си 100% у праву. Силикончеви не да ме крешу, него растурају, отимају шта стигну.
А ви радикалци шешељеви и не можете да крешете. шаркета жена остави после једне брачне ноћи, шеки га не тура годинама сем што вас ботове је** психички у те ваше буздован главе :D
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 21.3.2018. 15:56

vemavuk ::
bogdan ::

Овде си 100% у праву. Силикончеви не да ме крешу, него растурају, отимају шта стигну.
А ви радикалци шешељеви и не можете да крешете. шаркета жена остави после једне брачне ноћи, шеки га не тура годинама сем што вас ботове је** психички у те ваше буздован главе :D

Тебе човек нема у шта је*ати ни физички ни психички, психа ти пукла на све стране света, а дупе широко ко океан. Једини спаси ти је сендвич и ролна папира за WC у очи Вучићевих избора, и о томе да живиш од избора до избора.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 21.3.2018. 16:45

Богдан је Дукљанин и гласа редовно за Мила. Вероватно му је задатак да овде лупа што је могуће више глупости и тако дискредитује Србе из Црне Горе.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 21.3.2018. 19:25

bogdan

Тебе човек нема у шта је*ати ни физички ни психички, психа ти пукла на све стране света, а дупе широко ко океан. Једини спаси ти је сендвич и ролна папира за WC у очи Вучићевих избора, и о томе да живиш од избора до избора.

Мајмуне је.бо те Силиконац. О којим сендвичима сереш будалетино затуцана. Мене човек не може да је.бе ни психички, јер сам стабилан и свој, а ни физички јер сам швалерчина а не педер ки ти и Жилко.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3801
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 21.3.2018. 19:31

ПКИИМБ
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 21.3.2018. 22:30

vemavuk ::
bogdan

Мајмуне је.бо те Силиконац. О којим сендвичима сереш будалетино затуцана. Мене човек не може да је.бе ни психички, јер сам стабилан и свој, а ни физички јер сам швалерчина а не педер ки ти и Жилко.

Психа и Бог су ти давно рекли до виђења, тачније од 5 октобра, када те напустила и задња мрва памети, а физички си обична перњача, па се и не осећаш као човек, него као перосуда бачена на под, па ти то даје лажни стабилитет. Није ми јасно што се буниш, па и реко сам; "Тебе човек нема у шта је*ати, ни физички ни психички, психа ти пукла на све стране света, а дупе широко ко океан."
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 22.3.2018. 1:56

bogdan ::...

је****, шта ти је говедо... Јуче научио да пише и одмах сео за компјутер. Па уместо да оде међу своје Милогорце и њих тамо зајебава с глупостима типа "Бој на Косову се збио у 15. веку" дошао овде. И још се, моште мислит, љути кад му се каже да је глуп...
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1462
Приступио: феб 2009

Порука Serlancelot 22.3.2018. 9:52

Republikanac ::. И још се, моште мислит, љути кад му се каже да је глуп...

Па, човека вређа истина! Будалу не треба да тржиш будала се увек сама јави што је очити пример овај идиот "Богдан"
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 22.3.2018. 14:35

Republikanac ::
bogdan ::...

је****, шта ти је говедо... Јуче научио да пише и одмах сео за компјутер. Па уместо да оде међу своје Милогорце и њих тамо зајебава с глупостима типа "Бој на Косову се збио у 15. веку" дошао овде. И још се, моште мислит, љути кад му се каже да је глуп...

Ово ти хоћеш да ми се преставиш као правник, којег је организовао вемавук, да га заступаш у процесу надлајавања? Слаб си ти правник, зато иди брсти зановет, на сваком листу завовети пише по један параграф па брстећи можеш нешто научиш, а кад се на брстиш зановети тек тада ћеш бити добар правник. А до тада, не тискај нос где му место није.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 22.3.2018. 14:37

Будала дели савете, а као фан шешеља и гласа за Мила а не зна када је био Косовски бој. Још чисти улице по Берлину. Зајебао век, будала нумеро 1 :D
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 23.3.2018. 11:16

vemavuk ::Будала дели савете, а као фан шешеља и гласа за Мила а не зна када је био Косовски бој. Још чисти улице по Берлину. Зајебао век, будала нумеро 1 :D

Тебе ни Бог не може помоћи, па ни моји савети, а републиканац и Монтгомери су такође ништавило од којих ништа паметно не можеш научити. До прије неку годину сматрао сам те паметним Србином, а сад кад погледам твоју ауторску реторику, видим да си пролупао, нигде озбиљног и паметног излагања, само бљувотине и увреде најгоре врсте, подупрте мржњом и презиром, према сопственој нацији. Значи укратко, ти си сазрео издајник спреман за лудницу. Са издајницима Србске Нације не желим више да дискутујем.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 23.3.2018. 16:51

Размисли Богдане. Ко је за лудницу, онај који је схватио шта је и ко је Шешељ, или онај који то није схватио.
Твоје ботовање којим браниш преваранта Шешеља је исто као кад би ја написао да је Тадић патриота. А не зна се ко је од њих двојице већи издајник!
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 24.3.2018. 0:16

vemavuk :: Ко је за лудницу

Па Милогорац. Живи у Швабији а мрзи Швабе, пљује по НАТО-у а онда учествује у изградњи једне од најважнијих НАТО земаља, дрка га на Шешка а гласа за Мила. Тотално подвојена личност, зрела за добар психијатријски третман....
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 14 гостију