srpskinacionalisti.com

Шешељ је фантастичан!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1945
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Re: Шешељ је фантастичан!

Порука Српски родољуб 17.3.2018. 17:47

Мене би највећи страх био да он постане председник државе. Сав новац из државне касе би отишао на кремпите! :)

Прочитан је Шешко одавно. Ако је неко некада имао дилему, више нема. Показао је ко је и шта је када се вратио из Хага, мада многима је то и пре било јасно... Успешно је сахранио СРС. Позавидео би му и кум, Вук Манити.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1462
Приступио: феб 2009

Порука Serlancelot 17.3.2018. 18:42

Ајде да нешто појасним у вези Хага идиотима који још увек верују у Шешеља. Шешељ није добровољно отишао у Хаг већ му је ДБ препоручила да тамо оде пошто је после Ђинђића био следећи за убиство од стране земунског клана. Јел га Хаг званично тражио, па није, зато је дебела стрвина сама отишла. А глупи народ поверовао да је он херој, кад бисе зезали.
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1073
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 17.3.2018. 19:07

Serlancelot ::Јел га Хаг званично тражио, па није, зато је дебела стрвина сама отишла.

Па јесте:
http://www.icty.org/x/cases/seselj/ind/ ... 30115b.htm
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1462
Приступио: феб 2009

Порука Serlancelot 17.3.2018. 20:55

ДејанНационалистa ::Па јесте:
http://www.icty.org/x/cases/seselj/ind/ ... 30115b.htm

Дејане, опет кажем, оптужница је постојала али хашка говна нису звнично тражила његову испоруку као што сада траже испоруку Вјерице Радете и оног другог.
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 17.3.2018. 21:12

Причао је Шеки неке догодовштвине из Хага. Каже да је код оног Македонца Тарчуловског долазила курава, у ћелију. Да се и "војвода" ту није мало омрсио? :) Људи га жалили, мислили да се злопати тамо, кад оно човек оргија.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 950
Приступио: мај 2008

Порука bogdan 17.3.2018. 21:52

Serlancelot ::Ајде да нешто појасним у вези Хага идиотима који још увек верују у Шешеља. Шешељ није добровољно отишао у Хаг већ му је ДБ препоручила да тамо оде пошто је после Ђинђића био следећи за убиство од стране земунског клана. Јел га Хаг званично тражио, па није, зато је дебела стрвина сама отишла. А глупи народ поверовао да је он херој, кад бисе зезали.

Чуј идиот се обраћа идиотима, да идиот појасни идиотима у вези Хага који вјерују у Шешеља. И онда идиот наставља да једе сва г*вна која је Хаг и Шешељ у Хагу и*ас*али за господина идиота, који се обраћа идиотима.
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 17.3.2018. 22:01

Српски родољуб ::Причао је Шеки неке догодовштвине из Хага. Каже да је код оног Македонца Тарчуловског долазила курава, у ћелију. Да се и "војвода" ту није мало омрсио? :) Људи га жалили, мислили да се злопати тамо, кад оно човек оргија.

Имаш дивно име "српски родољуб" али говориш и размишљаш као Титови дупељуби.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 17.3.2018. 22:45

Дечко, научи разлику између имена и надимка. Зовем се Милош Ђукановић, ако те баш интересује. ;-)

Ти си бот какав се ретко рађа. Други ботови макар овакве ствари раде за сендвич и дневницу од 1.000 динара. Ти си очигледно најекстремнији пример. Хвалиш тог лажног војводу без икаквог интереса.
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 19.3.2018. 23:00

Српски родољуб ::Дечко, научи разлику између имена и надимка. Зовем се Милош Ђукановић, ако те баш интересује. ;-)

Ти си бот какав се ретко рађа. Други ботови макар овакве ствари раде за сендвич и дневницу од 1.000 динара. Ти си очигледно најекстремнији пример. Хвалиш тог лажног војводу без икаквог интереса.

Ако је истина да си Ђукановић, могу ти рећи, чим си напустио ти, или неко од твојих предака, Србску Спарту Црну Гору, одрекао си се чојства, поштења и јунаштва. Ниједан ЧОВЈЕК неће ширити измишљотине и лажи за другим, па макар му то био и душманин. Ово је вјековима био неписани закон код Срба Црногораца. Ако ти ИСТИНА не значи ништа у животу, онда се ниси требао ни рађати.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 20.3.2018. 11:09

Овај Богдан неки тешки ретардирани радикал, ко што некада био силикончев дебели свињогој националиста!
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 20.3.2018. 17:24

vemavuk ::Овај Богдан неки тешки ретардирани радикал, ко што некада био силикончев дебели свињогој националиста!

Немој осуђивати друге према свом животном искуству.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 20.3.2018. 18:54

vemavuk ::Овај Богдан неки тешки ретардирани радикал, ко што некада био силикончев дебели свињогој националиста!

Или онај Камени. Биовац.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 20.3.2018. 19:49

vemavuk ::Овај Богдан неки тешки ретардирани радикал

Ма тај ти у свом селу редовно гласа за Мила а овде нама продаје форе и фазоне. Немој да си наиван...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 21.3.2018. 12:08

Српски родољуб ::

Или онај Камени. Биовац.

Ђукановићу, дивно је кад знаш за разлику између надимка и имена, а жалосно кад не знаш за разлику између човека и нечовека.. Видим удружио си се са "Republikancom" и "vemavuk-om", који су до јуче становали у дупе Војислава Шешеља, а сад су прешли у друштво под гузних мувама Наташе Кандић, НАТО савеза и Вучића, олоши које живе као паразити од издаје Србске Нације. А ти куда ћеш и са ким ћеш одлучи сам, мене не интересујеш више него козу лањски снег.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 21.3.2018. 12:19

Буздоване, је.бо те шешељ, а и ти њега.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
ПретходнаСледећа