srpskinacionalisti.com

Шешељ је фантастичан!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 640
Приступио: феб 2015

Re: Шешељ је фантастичан!

Порука Спартанац357 24.4.2017. 1:24

Није уопште никаква лаж, већ истина коју неки неће да прихвате. Војвода Ђујић лично се огласио 1999. после одузимања титуле Шешељу и послао писмо са својим потписом у коме се јавно одриче Шешеља и одузима му титулу Војводе, а то се може видети и у ова два видео клипа која су постављена. А то су доказали и многе Војводе које је Шешељ прогласио раније, попут Војводе Славка Алексића и Војводе Радета Чубрила, они су такође рекли да је Ђујић одузео титулу Шешељу јер га је потпуно разочарао, и јер је издао србске националне интересе и србску круну. Ђујић је после одузимања титуле Шешељу, лично прогласио за Војводу Славка Алексића кога је Шешељ раније прогласио за Војводу, јер је Шешељу одузета титула и онда је Ђујић поново прогласио као једини законити Војвода Славка Алексића за Војводу, то је и потврдио све Војвода Славко, тако да је Војвода Славко Алексић једини законити Војвода који је именован од Ђујића лично.
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 894
Приступио: мај 2008

Порука bogdan 24.4.2017. 11:21

Спартанац357 ::Није уопште никаква лаж, већ истина коју неки неће да прихвате. Војвода Ђујић лично се огласио 1999. после одузимања титуле Шешељу и послао писмо са својим потписом у коме се јавно одриче Шешеља и одузима му титулу Војводе, а то се може видети и у ова два видео клипа која су постављена. А то су доказали и многе Војводе које је Шешељ прогласио раније, попут Војводе Славка Алексића и Војводе Радета Чубрила, они су такође рекли да је Ђујић одузео титулу Шешељу јер га је потпуно разочарао, и јер је издао србске националне интересе и србску круну. Ђујић је после одузимања титуле Шешељу, лично прогласио за Војводу Славка Алексића кога је Шешељ раније прогласио за Војводу, јер је Шешељу одузета титула и онда је Ђујић поново прогласио као једини законити Војвода Славка Алексића за Војводу, то је и потврдио све Војвода Славко, тако да је Војвода Славко Алексић једини законити Војвода који је именован од Ђујића лично.

Џаба се трудиш, исто као и многи други који не подносе истину, јер су били ковачи тога плана да заваде Шешеља и Војводу Ђујића, па су им пропали планови, тако да није дошло до коначног одузимања Војводске титуле Шешељу. Уосталом и на ТВ емисије у којима је учествовао Шешељ, приликом повратка из Хага, то је више пута у детаље објаснио, чак је споменуо и људе који су осмислили и учествовали у тој лажној пропаганди. А ако мене не верујеш питај Шешеља. Уосталом то је лаж и лаж не може бити истина.
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Спартанац357 24.4.2017. 11:40

Па овде се види да једино ти Богдане не подносиш истину, нема ја шта да се трудим и баш ме брига шта ти мислиш када је очигледно да не прихваташ истину и слепо верујеш у све што Шешељ каже, а он прича само оно како њему одговара а то не мора бити истина.
Запитај се мало зашто сви Ђујићеви четници из Чикага имају веома лоше мишљење о Шешељу, а и сам Војвода Славко Алексић се лично одрекао Шешеља, као и многи други који су били добровољци и које је Шешељ прогласио за Војводе, јер су видели да Шешељу није ни мало стало до србских националних интереса, већ само до личне користи.

А ево ти интервју са Војводом Славком Алексићем па види шта је права истина, ако уопште желиш да видиш праву истину о Шешељу.

ИНТЕРВЈУ СА ЧЕТНИЧКИМ ВОЈВОДОМ СЛАВКОМ АЛЕКСИЋЕМ
Ово је глас истине. То је глас српског
борца и четничког Војводе.Глас који је дошао из слободних српских планина...

СРБИЈА: Како гледате на одузимање титуле Четничког Војводе др. Војиславу Шешељу, од стране Војводе Момчила Ђујића? На ту тему се много полемише. Радикали тврде да је Војвода био стар и несвјестан својих поступака, све до прича да је уцјењен од стране ЦИЕ и Америчких власти да ће бити испоручен Републици Хрватској. Шта нам можете рећи о томе?
ВОЈВОДА СЛАВКО АЛЕКСИЋ: ВОЈВОДА МОМЧИЛО ЂУЈИЋ ЈЕ ОДУЗЕО ЗВАЊЕ ЧЕТНИЧКОГ ВОЈВОДЕ ВОЈИСЛАВУ ШЕШЕЉУ РАЗОЧАРАН ОНИМ ШТО ЈЕ ШЕШЕЉ УРАДИО И ИСТОВРЕМЕНО СЕ ИЗВИНУО СРПСКОМ НАРОДУ ЗБОГ ГРЕШКЕ КОЈЕ ЈЕ УЧИНИО. ЧИТАО САМ У ШТАМПИ САОПШТЕЊЕ И ОБРАЋАЊЕ СРПСКОМ НАРОДУ ПОКОЈНОГ ВОЈВОДЕ МОМЧИЛА, РАЗОЧАРАНОГ ПОСТУПЦИМА ШЕШЕЉА , НАРОЧИТО СПАШАВАЊЕМ И ПОДРШКОМ МИЛОШЕВИЋУ И ЊЕГОВОМ РЕЖИМУ ОД СТРАНЕ СРПСКЕ РАДИКАЛНЕ СТРАНКЕ, ТЕ БЛАЋЕЊЕ МОНАРХИЈЕ И ПРЕСТОЛОНАСЛЕДНИКА, ИСТОВРЕМЕНО НЕ ИСПУНИВШИ НИЈЕДАН ЗАДАТАК КОЈИ ЈЕ ПРЕД ЊЕГА ПОСТАВЉЕН. ШТО СЕ ТИЧЕ ПРИЧА ДА ЈЕ ПОКОЈНИ ВОЈВОДА БИО УЦИЈЕЊЕН ОД СТРАНЕ ЦИА-е И ПРИЈЕТЊЕ ИЗРУЧЕЊЕМ ХРВАТСКИМ ВЛАСТИМА, ТЕ ДА НИЈЕ БИО СВЈЕСТАН СВОЈИХ ПОСТУПАКА, ТО СУ САМО ПРАЗНЕ ПРИЧЕ ПЛАНИРАНЕ У ОДБРАНУ ВОЈИСЛАВА ШЕШЕЉА. ВЈЕРУЈЕМ ДА НИЈЕ БИО УЦИЈЕЊЕН НИТИ МУ ЈЕ ПРИЈЕТИЛА ОПАСНОСТ ОД ИЗРУЧЕЊА ХРВАТИМА, А СИГУРНО ЗНАМ ДА ЈЕ БИО ИТЕКАКО СВИЈЕСТАН СВОЈИХ ПОСТУПАКА ДО ЗАДЊЕГ ТРЕНУТКА ОВОЗЕМАЉСКОГ ЖИВОТА. ДОКАЗ ЗА ОВАКВУ ТВРДЊУ ЈЕ И НАША МЕЂУСОБНА ПРЕПИСКА ЗА ВРИЈЕМЕ И ПОСЛИЈЕ
СРБИЈА: Имали сте блиске односе са бившим Војводом, Војиславом Шешељом. Какав је утисак оставио на вас и зашто је на крају дошло да разлаза ?
ВОЈВОДА СЛАВКО АЛЕКСИЋ: ДА, МОЈИ ОДНОСИ СА ВОЈИСЛАВОМ ШЕШЕЉОМ У ПОЧЕТКУ СУ БИЛИ БЛИСКИ. ГОСПОДИН ШЕШЕЉ ЈЕ ВРХУНСКИ ИНТЕЛЕКТУАЛАЦ, У СВАКОМ ТРЕНУТКУ ФУНКЦИОНИШЕ БЕСПРЈЕКОРНО . НАЈЈАЧИ УТИСАК ОСТАВИО ЈЕ НА МЕНЕ НА МИТИНГУ У СЕЛУ ЈАГОДЊАК (КОД БЕЛОГ МАНАСТИРА) ДВАДЕСЕТАК ДАНА ПРИЈЕ ВЕЛИКОГ ОКРШАЈА У БОРОВУ СЕЛУ. У ТОКУ ПОСЉЕДЊЕГ РАТА ДОЛАЗИО ЈЕ НА СВЕ ПРВЕ ЛИНИЈЕ У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ И СТЕКАО ОГРОМНУ ПОПУЛАРНОСТ КОД БОРАЦА ВОЈСКЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ. МОЈЕ ВЕЛИКО РАЗОЧАРЕЊЕ У ЊЕГА ЈЕ БИЛО СКИДАЊЕ КРУНЕ СА ДВОГЛАВОГ ОРЛА НЕМАЊИЋА, ОДРИЦАЊЕ ОД МОНАРХИЈЕ, ОТВОРЕНА ПОДРШКА РЕЖИМУ СЛОБОДАНА МИЛОШЕВИЋА. СВЕ ТО ЈЕ УТИЦАЛО ДА ДОЂЕ ДО ОТВОРЕНОГ СУКОБА МИШЉЕЊА У ПРВОЈ ПРЕДИЗБОРНОЈ КАМПАЊИ НА СОКОЛЦУ 1996. ТУ ЈЕ БИО КРАЈ.
http://ravnagorachetniks.blogspot.rs/20 ... -post.html
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 24.4.2017. 17:26

Спартанац357 ::Па овде се види да једино ти Богдане не подносиш истину, нема ја шта да се трудим и баш ме брига шта ти мислиш када је очигледно да не прихваташ истину и слепо верујеш у све што Шешељ каже, а он прича само оно како њему одговара а то не мора бити истина.
Запитај се мало зашто сви Ђујићеви четници из Чикага имају веома лоше мишљење о Шешељу, а и сам Војвода Славко Алексић се лично одрекао Шешеља, као и многи други који су били добровољци и које је Шешељ прогласио за Војводе, јер су видели да Шешељу није ни мало стало до србских националних интереса, већ само до личне користи.

А ево ти интервју са Војводом Славком Алексићем па види шта је права истина, ако уопште желиш да видиш праву истину о Шешељу.

ИНТЕРВЈУ СА ЧЕТНИЧКИМ ВОЈВОДОМ СЛАВКОМ АЛЕКСИЋЕМ
Ово је глас истине. То је глас српског
борца и четничког Војводе.Глас који је дошао из слободних српских планина...

СРБИЈА: Како гледате на одузимање титуле Четничког Војводе др. Војиславу Шешељу, од стране Војводе Момчила Ђујића? На ту тему се много полемише. Радикали тврде да је Војвода био стар и несвјестан својих поступака, све до прича да је уцјењен од стране ЦИЕ и Америчких власти да ће бити испоручен Републици Хрватској. Шта нам можете рећи о томе?
ВОЈВОДА СЛАВКО АЛЕКСИЋ: ВОЈВОДА МОМЧИЛО ЂУЈИЋ ЈЕ ОДУЗЕО ЗВАЊЕ ЧЕТНИЧКОГ ВОЈВОДЕ ВОЈИСЛАВУ ШЕШЕЉУ РАЗОЧАРАН ОНИМ ШТО ЈЕ ШЕШЕЉ УРАДИО И ИСТОВРЕМЕНО СЕ ИЗВИНУО СРПСКОМ НАРОДУ ЗБОГ ГРЕШКЕ КОЈЕ ЈЕ УЧИНИО. ЧИТАО САМ У ШТАМПИ САОПШТЕЊЕ И ОБРАЋАЊЕ СРПСКОМ НАРОДУ ПОКОЈНОГ ВОЈВОДЕ МОМЧИЛА, РАЗОЧАРАНОГ ПОСТУПЦИМА ШЕШЕЉА , НАРОЧИТО СПАШАВАЊЕМ И ПОДРШКОМ МИЛОШЕВИЋУ И ЊЕГОВОМ РЕЖИМУ ОД СТРАНЕ СРПСКЕ РАДИКАЛНЕ СТРАНКЕ, ТЕ БЛАЋЕЊЕ МОНАРХИЈЕ И ПРЕСТОЛОНАСЛЕДНИКА, ИСТОВРЕМЕНО НЕ ИСПУНИВШИ НИЈЕДАН ЗАДАТАК КОЈИ ЈЕ ПРЕД ЊЕГА ПОСТАВЉЕН. ШТО СЕ ТИЧЕ ПРИЧА ДА ЈЕ ПОКОЈНИ ВОЈВОДА БИО УЦИЈЕЊЕН ОД СТРАНЕ ЦИА-е И ПРИЈЕТЊЕ ИЗРУЧЕЊЕМ ХРВАТСКИМ ВЛАСТИМА, ТЕ ДА НИЈЕ БИО СВЈЕСТАН СВОЈИХ ПОСТУПАКА, ТО СУ САМО ПРАЗНЕ ПРИЧЕ ПЛАНИРАНЕ У ОДБРАНУ ВОЈИСЛАВА ШЕШЕЉА. ВЈЕРУЈЕМ ДА НИЈЕ БИО УЦИЈЕЊЕН НИТИ МУ ЈЕ ПРИЈЕТИЛА ОПАСНОСТ ОД ИЗРУЧЕЊА ХРВАТИМА, А СИГУРНО ЗНАМ ДА ЈЕ БИО ИТЕКАКО СВИЈЕСТАН СВОЈИХ ПОСТУПАКА ДО ЗАДЊЕГ ТРЕНУТКА ОВОЗЕМАЉСКОГ ЖИВОТА. ДОКАЗ ЗА ОВАКВУ ТВРДЊУ ЈЕ И НАША МЕЂУСОБНА ПРЕПИСКА ЗА ВРИЈЕМЕ И ПОСЛИЈЕ
СРБИЈА: Имали сте блиске односе са бившим Војводом, Војиславом Шешељом. Какав је утисак оставио на вас и зашто је на крају дошло да разлаза ?
ВОЈВОДА СЛАВКО АЛЕКСИЋ: ДА, МОЈИ ОДНОСИ СА ВОЈИСЛАВОМ ШЕШЕЉОМ У ПОЧЕТКУ СУ БИЛИ БЛИСКИ. ГОСПОДИН ШЕШЕЉ ЈЕ ВРХУНСКИ ИНТЕЛЕКТУАЛАЦ, У СВАКОМ ТРЕНУТКУ ФУНКЦИОНИШЕ БЕСПРЈЕКОРНО . НАЈЈАЧИ УТИСАК ОСТАВИО ЈЕ НА МЕНЕ НА МИТИНГУ У СЕЛУ ЈАГОДЊАК (КОД БЕЛОГ МАНАСТИРА) ДВАДЕСЕТАК ДАНА ПРИЈЕ ВЕЛИКОГ ОКРШАЈА У БОРОВУ СЕЛУ. У ТОКУ ПОСЉЕДЊЕГ РАТА ДОЛАЗИО ЈЕ НА СВЕ ПРВЕ ЛИНИЈЕ У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ И СТЕКАО ОГРОМНУ ПОПУЛАРНОСТ КОД БОРАЦА ВОЈСКЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ. МОЈЕ ВЕЛИКО РАЗОЧАРЕЊЕ У ЊЕГА ЈЕ БИЛО СКИДАЊЕ КРУНЕ СА ДВОГЛАВОГ ОРЛА НЕМАЊИЋА, ОДРИЦАЊЕ ОД МОНАРХИЈЕ, ОТВОРЕНА ПОДРШКА РЕЖИМУ СЛОБОДАНА МИЛОШЕВИЋА. СВЕ ТО ЈЕ УТИЦАЛО ДА ДОЂЕ ДО ОТВОРЕНОГ СУКОБА МИШЉЕЊА У ПРВОЈ ПРЕДИЗБОРНОЈ КАМПАЊИ НА СОКОЛЦУ 1996. ТУ ЈЕ БИО КРАЈ.
http://ravnagorachetniks.blogspot.rs/2008/01/blog-post.html

Ја се питам дали разумеш Србски. Но све једно.
Читао сам у штампи, није никакав доказ да је то истина.
Верујем да није био уцењен, такође није доказ, веровање није исто што и знање, јер ако нешто знаш, онда не верујеш већ знаш да је тако.
То што су се Војводе међусобно разишли, због краља који није краљ веће енглески официр то је друга ствар. А што је подржавао Милошевића, па то су радили обојица Војвода, један политички и на фронту, а други само на фронту.
Зашто не нађеш интервју са Шешељом?
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Спартанац357 24.4.2017. 18:52

Богдане, видео сам ја интервју са Шешељем и све што је Шешељ изјавио. Наравно да ће Шешељ демантовати све то и рећи како му Војвода Ђујић није одузео титулу Војводе. Ево видео си интервју са Војводом Славком Алексићем где и он тврди да је Војвода Ђујић одузео титулу Шешељу, ја ћу наравно пре веровати Војводи Славку који се у рату показао као прави ратник и борац за Србство, него Шешељу који стално прича како њему одговара.
Уосталом да Војвода Ђујић није одузео титулу Шешељу као што он тврди, зашто је онда Војвода Ђујић накнадно дао титуле Војвода Славку Алексићу и Радету Чубрилу када им је пре тога Шешељ већ дао титуле Војвода?! Ја мислим да им је Војвода Ђујић дао поново титуле Војвода после рашчињења Шешеља, у супротном не би било потребе да их Војвода Ђујић поново именује за Војводе када је већ Шешељ то учинио као тада законити Војвода.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5974
Приступио: мар 2006

Порука Коста 24.4.2017. 21:28

- Ђуiић iе био говно издаiничко, и у рату и после рата.

- први iе побегао са положаiа око Книна - замолио Немце да га пусте да бежи према Словениiи (Немци и усташе остали да "бране" Книн од партизана) -

- а Деведесетих мало покушао да буде српски патриота, па кад су Хрвати затражили његово изручење - матори Ђуiић се усрао и остао веран Америци и Циiи, полизао све што iе рекао и умро као бедник.

- а Шешељу таква титула - додељена од ноторног издаiника - ништа ниiе требала. Да iе паметан они би iе се сам одрекао...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Спартанац357 24.4.2017. 23:47

Косто која си ти будала и незналица, то све што си изблебетао су најпрљавије комуњарске лажи и најгора титоистичка анти-србска пропаганда. Немаш ти благе везе ко је био наш славни херојски Војвода Ђујић, јер си одрастао на прљавој комуњарској пропаганди против Срба и четника, треба срам да те буде какве си све лажи изговорио о славном Војводи Ђујићу. Тако причају само они "срби" који немају ни мало образа ни части и којима је тотално испран мозак комуњарском пропагандом.
Војвода Ђујић је оставио свештеничку мантију да би узео пушку у руке и спашавао Србски народ у Далмацији и Крајини од усташког ножа, захваљујући Војводи Ђујићу и његовим славним четницима Србски народ је сачувао голи живот на тим вековним србским просторима, сваки Крајишник има само речи хвале за славног Војводу Ђујића и сви Крајишници ће рећи да је Војвода Ђујић био велики србски херој који је одбранио и сачувао Србски народ Далмације, Лике и Кордуна од уништења и потпуног нестанка.
Нека је вечна слава и хвала једном од највећих србских синова, херојском Војводи Момчилу Ђујићу који је стекао славу бесмртног Цара Лазара!
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 25.4.2017. 14:02

Спартанац357 ::Богдане, видео сам ја интервју са Шешељем и све што је Шешељ изјавио. Наравно да ће Шешељ демантовати све то и рећи како му Војвода Ђујић није одузео титулу Војводе. Ево видео си интервју са Војводом Славком Алексићем где и он тврди да је Војвода Ђујић одузео титулу Шешељу, ја ћу наравно пре веровати Војводи Славку који се у рату показао као прави ратник и борац за Србство, него Шешељу који стално прича како њему одговара.
Уосталом да Војвода Ђујић није одузео титулу Шешељу као што он тврди, зашто је онда Војвода Ђујић накнадно дао титуле Војвода Славку Алексићу и Радету Чубрилу када им је пре тога Шешељ већ дао титуле Војвода?! Ја мислим да им је Војвода Ђујић дао поново титуле Војвода после рашчињења Шешеља, у супротном не би било потребе да их Војвода Ђујић поново именује за Војводе када је већ Шешељ то учинио као тада законити Војвода.

Видео сам и ја свашта нешта али сам се увек трудио да дознам истину, као и то трудио сам се да знам коме могу поверовати а коме не, и до сада ме тај избор није преварио. Ти не верујеш Шешељу, не мораш, чуо си и видео снимке са којима је баратала ЦИА и остали интриганти, па си прибегао да поверујеш у интриге ЦИА-е и Вука Драшковића.
Па ваљда Шешељ то боље зна, ево послушај.
https://youtu.be/RN-fdJEOcaU
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 25.4.2017. 14:05

Спартанац357 ::Косто која си ти будала и незналица, то све што си изблебетао су најпрљавије комуњарске лажи и најгора титоистичка анти-србска пропаганда. Немаш ти благе везе ко је био наш славни херојски Војвода Ђујић, јер си одрастао на прљавој комуњарској пропаганди против Срба и четника, треба срам да те буде какве си све лажи изговорио о славном Војводи Ђујићу. Тако причају само они "срби" који немају ни мало образа ни части и којима је тотално испран мозак комуњарском пропагандом.
Војвода Ђујић је оставио свештеничку мантију да би узео пушку у руке и спашавао Србски народ у Далмацији и Крајини од усташког ножа, захваљујући Војводи Ђујићу и његовим славним четницима Србски народ је сачувао голи живот на тим вековним србским просторима, сваки Крајишник има само речи хвале за славног Војводу Ђујића и сви Крајишници ће рећи да је Војвода Ђујић био велики србски херој који је одбранио и сачувао Србски народ Далмације, Лике и Кордуна од уништења и потпуног нестанка.
Нека је вечна слава и хвала једном од највећих србских синова, херојском Војводи Момчилу Ђујићу који је стекао славу бесмртног Цара Лазара!

Коста је велики пријатељ Видака Драшковића. Мали цитат, да знаш о коме се говори:
Коста Булатовић, некадашњи лидер Српског покрета отпора каже ми: – Зове нас Вук Драшковић у Гацко.
Пошли смо колима Коста Булатовић, Милорад Хаџи Лазић и ја, Златибор Ђорђевић.
Нашли смо се у кући Видака Драшковића, оца Вука Драшковића. После неодржаног скупа у Фочи (полиција разбила скуп), Вук каже: – Идемо за Миљевину. Колона аутомобила скреће са асфалта ка шуми макадамским путем ка Миљевини. Стајемо и затичемо чобане.
Вук Драшковић држи говор. Цитирам Вука Драшковића:
„На овом месту 1945. године партизани су убили и бацили у три јаме 25 000 Срба из Шумадије. Нико од њих није био млађи од седам (7) година ни старији од петнаест (15) година. Партизани су их на превару заробили на мору, где су очекивали обећане бродове западних савезника. Бродови никако да стигну а онда се појавио авион и бацао летке. На њима је писало да је рат завршен и да им се гарантује слобода и повратак кући. Они су се преварили и предали.
У року од недељу дана сви су овде доведени, убијени и бачени у ове три јаме. Јаме су затим забетонирали“ – завршио је Вук Драшковић.
Био сам шокиран овим сазнањем. Питам чобане – јел истина ово што Вук каже?
Све је истина, одговарају они.
После десет година, 2000. године, зове ме из прогонства Милорад Хаџи Лазић да се нађемо у Чачку на скупу сабораца Драже Михајловића. Дошли људи са запада а Веља Илић им је дао салу Скупштине општине Чачак.
Повела се дискусија и о Миљевини. О томе шта се десило на Миљевини говорио је један од учесника и поновио готово исте речи Вука Драшковића. Али је рекао и следеће:
„А знате ли ко је био командант те партизанске јединице? Народни херој Владо Шегрт.“
„А знате ли ко је био заменик команданта? Видак Драшковић.
Питам само Вука Драшковића – да ли је ово тачно?“
Маре Гробар
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 77
Приступио: феб 2014

Порука Маре Гробар 26.4.2017. 17:06

Не вреди bogdan они на сваки потез Шешеља имају негативан став.
Ево можда је Војвода послао Миленковића у извидницу и да припреми његов
долазак међу напредњаке :D
Резултати парламентарних и председничких избора су најтеже пали Војиславу Шешељу.
То се види по његовој реакцији.
Марко Миленковић за издају Војислава Шешеља од Вучића добио место државног секретара.
Шта ли о томе мисле чланови напредњака?

https://www.youtube.com/watch?v=uXGWp0qlQhc
СВЕ ЉУБАВИ СУ ПРОЛАЗНЕ САМО ЈЕ ЉУБАВ ПРЕМА ПАРТИЗАНУ ВЕЧНА!!!
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 26.4.2017. 21:18

Маре Гробар ::Не вреди bogdan они на сваки потез Шешеља имају негативан став.
Ево можда је Војвода послао Миленковића у извидницу и да припреми његов
долазак међу напредњаке :D
Резултати парламентарних и председничких избора су најтеже пали Војиславу Шешељу.
То се види по његовој реакцији.
Марко Миленковић за издају Војислава Шешеља од Вучића добио место државног секретара.
Шта ли о томе мисле чланови напредњака?

https://www.youtube.com/watch?v=uXGWp0qlQhc

Знам да је тако, али шта вреди кад не знају да разумеју оно што напишу, као ни оно што прочитају, а да не говоримо о ономе што чују у разним ТВ преносима.
Но надам се да ће доћи памети кад их ЕУ направи магарцима. Ако не буде касно.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1785
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 14.5.2017. 16:49

И ДАЉЕ НА ЧЕЛУ СРС: Радикали изгласали поверење Шешељу!

http://www.kurir.rs/vesti/politika/i-da ... ak-2830961

Српска радикална странка данас је, након анализе резултата председничких избора, одржаних у априлу, изгласала поверење свом лидеру Војиславу Шешељу.

Како се наводи у саопштењу, на седници Централне отаџбинске управе, након детаљне анализе резултата председничких избора и тренутног стања у странци, приступило се тајном гласању о поверењу председнику СРС.

"Чланови Централне отаџбинске управе недвосмислено су подржали проф. др Војислава Шешеља, који је истакао да је спреман да настави своју политичку борбу за реализацију програмских циљева СРС и остварење идеологије српског национализма", пише у саопштењу.

Како се додаје, на истој седници су су још изабрана два нова члана Централне управе - Звездан Ристић из Куршумлије и Бобана Станимировић из Врања и једногласно усвојен финансијски извештај странке за 2016. годину.
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3574
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 25.6.2017. 18:40

Ма Шешељ је на дуге стазе пуко.
Полако се издувава балон и фама која је прављена око његовог повратка у Србију , која је била скоро месијанских пропорција.
Још годину две и то је све.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 82
Приступио: дец 2012
Место: Београд

Порука ЕКОНОМИСТА 25.6.2017. 21:58

Шешељ и његова странка су већ сада завршили каријеру. Тај преварант никада више неће прећи цензус.
Благостање сваког појединца је колективна одговорност заједнице. Благостање још значи физичко и морално здравље једног друштва
(Вебстеров речник - држава благостања)
Аватар
rade
Националиста
Националиста

Порука: 323
Приступио: јун 2004

Порука rade 2.7.2017. 19:12

Đorđo Napolitano ::И ДАЉЕ НА ЧЕЛУ СРС: Радикали изгласали поверење Шешељу!

http://www.kurir.rs/vesti/politika/i-da ... ak-2830961

Српска радикална странка данас је, након анализе резултата председничких избора, одржаних у априлу, изгласала поверење свом лидеру Војиславу Шешељу.

Како се наводи у саопштењу, на седници Централне отаџбинске управе, након детаљне анализе резултата председничких избора и тренутног стања у странци, приступило се тајном гласању о поверењу председнику СРС.

"Чланови Централне отаџбинске управе недвосмислено су подржали проф. др Војислава Шешеља, који је истакао да је спреман да настави своју политичку борбу за реализацију програмских циљева СРС и остварење идеологије српског национализма", пише у саопштењу.

Како се додаје, на истој седници су су још изабрана два нова члана Централне управе - Звездан Ристић из Куршумлије и Бобана Станимировић из Врања и једногласно усвојен финансијски извештај странке за 2016. годину.

Izostalo ono uobicajeno "jednoglasno" ovog puta :mrgreen:
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot] и 7 гостију