srpskinacionalisti.com

Шешељ је фантастичан!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 893
Приступио: мај 2008

Re: Шешељ је фантастичан!

Порука bogdan 9.10.2017. 19:02

Đorđo Napolitano ::ја мислим да је ствар цела ствар око шешељевог понашања крајње прозаична: када је СРС пукао 2012. на изборима, остали су декинтирани, и питај бога како су се крпили за паре. Док је Шешељ био у Хагу био сам на неколико скупова радикала испред градске скупштине и сећам се одлично шта су тада Шаровић, Делић и Мировић говорили о Вучићу, Николићу Дачићу и осталима, главна парола је била "Вучићу усташо" "Томо усташо" и сл. Кад се Шешељ вратио направио је дил са Вучићем да му Вучић помогне финансијски да врате дугове странке а да мало узимају и за себе - пије пола шарцу даје

Чиста лаж да Шешељ има било какав дил са Вучићем, као и да Шешељ добија финансијску помоћ од Вучића, а и новац који је покраден од СРС као и мандати ни до данас нису враћени. Од Вучића помоћ могу добити сам фашисти, као Украински Порошенко, и жене у црно из Сребренице, Тачи са Косова, Бакир из Сарајева Мило из Црне Горе и Ангела Меркел из њемачке. Од Вучића за Србе нема ништа до гроб, још горе него за време Хитлера и Тита.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5970
Приступио: мар 2006

Порука Коста 9.10.2017. 19:16

- не пљувати Шешеља без везе (то иначе раде напаљени љотићевци из Двери и њима слични) - Шеки не иде "ђоном" на Вучића iер нема ни разлога. Генерално, Вучићева политика ниiе тако лоша да би се без размишљала морала рушити.

- има Шеки доста примедби на Вучића, али - с обзиром на то каква говна чекаiу прилику да сруше Вучка - разложни и искусни Шешељ сигурно неће с њима. Неће с говнима iуришати на Вучића, и - то iе то!
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2182
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 14.10.2017. 5:48

Шешељ је пуко. Једино би некакав рат могао да га опет "вине у висине" али од тога сви знамо нема ништа, барем у ближој будућности...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15386
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 14.10.2017. 21:52

Шешељ је највећи говнар и највеће говедо!
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1273
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 15.10.2017. 16:13

Причао је више пута да има рак. Не знам ко је могао поверовати у ту будалаштину. Какав црни рак. Погледајте само колико се угојио, пустио је стомак к`о да ће родити тројке!
Тешко нама ако он постане председник. Сав новац из државне касе ће отићи на кремпите!
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 30.10.2017. 21:27

Republikanac ::Шешељ је пуко. Једино би некакав рат могао да га опет "вине у висине" али од тога сви знамо нема ништа, барем у ближој будућности...

Рат је неизбежан са Шешељом или без Шешеља, али како видим сви ви Титови ћорци не видите да није Шешељ сам у СРС. Па према томе сви сте неки проваљени ћорави случајеви, који се разумеју у политику онолико колико вам је нос дугачак и колико добијете отрованих сендвича од напредњака.
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 30.10.2017. 21:30

vemavuk ::Шешељ је највећи говнар и највеће говедо!

Што макар не послушаш Косту твог професора? Смањи мало, или опет ћеш да гласаш за Тадића, како би сменио Вучића?
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 30.10.2017. 21:33

Српски родољуб ::Причао је више пута да има рак. Не знам ко је могао поверовати у ту будалаштину. Какав црни рак. Погледајте само колико се угојио, пустио је стомак к`о да ће родити тројке!
Тешко нама ако он постане председник. Сав новац из државне касе ће отићи на кремпите!

Ову причу си преузео од муџахидина или усташа. Овако злобно коришћење говора још нисам чуо од Срба.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5970
Приступио: мар 2006

Порука Коста 30.10.2017. 21:54

bogdan ::
Српски родољуб ::..!
Овако злобно коришћење говора још нисам чуо од Срба.

- па и ниси, дечко iе Бугарин. Има бугарски пасош. Кажу, iебе неку Бугарку па се побугарио. Због пи*чке.

- да iе он неки iебач, Бугарка би се посрбила. Због ку*рца. А не би се он бугарио...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1273
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 30.10.2017. 22:53

Ово је Коста! :-)

https://youtu.be/IiIECMCIEoY
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 31.10.2017. 9:56

Коста ::
Српски родољуб ::..!
Овако злобно коришћење говора још нисам чуо од Срба.

- па и ниси, дечко iе Бугарин. Има бугарски пасош. Кажу, iебе неку Бугарку па се побугарио. Због пи*чке.

- да iе он неки iебач, Бугарка би се посрбила. Због ку*рца. А не би се он бугарио...

:lol: :lol: :lol:
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 31.10.2017. 9:57

Српски родољуб ::Ово је Коста! :-)

Послушај ти Косту, јевтиније ти је држати кобилу но жену.
Аватар
M-91
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 889
Приступио: јул 2015

Порука M-91 31.10.2017. 19:09

То препуштам вама дукљанцима и вашој НАТО-наркодилерској браћи шиптанзама. :wink:
Србија нема алтернативу!
Слика
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 31.10.2017. 20:18

M-91 ::

То препуштам вама дукљанцима и вашој НАТО-наркодилерској браћи шиптанзама. :wink:

Ха ха ха "М-91, зашто не стави цвикере да видиш шта читаш? Ова препорука није била теби упућена.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15386
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 8.11.2017. 1:05

Богдане, шешељ ћути ко пич.ка, не критикује диктатуру
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
ПретходнаСледећа