srpskinacionalisti.com

Шешељ је фантастичан!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: феб 2014

Re: Шешељ је фантастичан!

Порука Republikanac 9.5.2018. 22:29

imenijevazno ::Ако читају овај форум, Кандићка, Зукорлић, Харадинај, Орић . . . могу лепо да сврше од среће, ви радите управо оно што би они желели. Наздравље вам..

Чекај сад, значи ли то да се због горе споменутих треба уздржати сваки пут када овде нека кретенчина почне да лупа глупости која немају везе с мозгом?

Иначе, преозбиљно схваташ овај форум. Наше постове овде нико и не чита па чак ха, ха, ни ми сами. Опусти се и мало забави, видиш како се ја фино забављам подјебавајући идиоте...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1084

Порука ДејанНационалистa 9.5.2018. 22:31

Republikanac ::Чекај сад, значи ли то да се због горе споменутих треба уздржати сваки пут када овде нека кретенчина почне да лупа глупости која немају везе с мозгом?

Као нпр. ти, већег идиота од тебе слобисте нема (овај чокалијско-усташки домољуб је ван сваке конкуренције).
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 9.5.2018. 22:35

ДејанНационалистa :: већег идиота од тебе слобисте нема

Сигурно би ти био симпатичнији кад би мало пожутео, а?
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1084

Порука ДејанНационалистa 9.5.2018. 22:36

Republikanac ::Сигурно би ти био симпатичнији кад би мало пожутео, а?

Симпатичан си изгледа домољубу, видиш да ти се константно обраћа.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 9.5.2018. 22:38

ДејанНационалистa ::Симпатичан си изгледа домољубу, видиш да ти се константно обраћа.

Симпатичан сам ја свима који нису жутаћи...
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 484
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 9.5.2018. 22:49

Republikanac ::
imenijevazno ::Ако читају овај форум, Кандићка, Зукорлић, Харадинај, Орић . . . могу лепо да сврше од среће, ви радите управо оно што би они желели. Наздравље вам..

Чекај сад, значи ли то да се због горе споменутих треба уздржати сваки пут када овде нека кретенчина почне да лупа глупости која немају везе с мозгом?

Иначе, преозбиљно схваташ овај форум. Наше постове овде нико и не чита па чак ха, ха, ни ми сами. Опусти се и мало забави, видиш како се ја фино забављам подјебавајући идиоте...

Прво, па баш бих ја могао да будем та 'кретенчина', сигуран сам да бих - да се организује гласање - добио далеко највише бодова, у збиру. Наравно, немам томе ништа да приметим, знамо се за толико.
Али, поента је да од тога нема користи. Теби кућа гори, породица ти је унутра, долази комшија и почне да те напушава. И, шта ти радиш? Почнеш и ти њега да напушаваш? Извини, али ти си онда идиот, и то већи од њега. Еј, бре, деца су ти унутра.
И, шта мислиш, стоји Бакир са стране, шта би он волео. Он би навијао да се ти свађаш са комшијом, још би ти терцирао и подржавао те да си у праву.

Прихватам ја да сам смарач и досадњаковић, али док ја преозбиљно схватам овај форум и док се ти још лепше зајебаваш (цитирам те), убице Оливера Ивановића се смејуље у неком ћошку. И да те питам, шта мислиш како они замишљају забаву? Тако што подјебавају друге шиптаре по форумима, или тако што планирају кога ће следећег?

Је л' треба да подметну бомбу у вртић у коме иде твоје дете, болницу у којој се лечи твоја породица . . . па да ти дође из дупета у главу. Је л' ти мислиш да ће они да се задовоље и да стану после Оливера?

п.с. По обичају, обраћам се не само лично теби него свима.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1947
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 9.5.2018. 22:52

Симпатичан си изгледа домољубу, видиш да ти се константно обраћа

Измиј cи ги забите, ќе ти се cерам во уcтата!
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 484

Порука imenijevazno 19.5.2018. 0:01

https://www.kurir.rs/vesti/politika/305 ... icke-crkve
seselj-kupio-kucu-u-hrtkovcima-pazario-nekretninu-u-centru-sela-blizu-katolicke-crkve
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10235
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 19.5.2018. 14:27

imenijevazno ::https://www.kurir.rs/vesti/politika/3052127/seselj-kupio-kucu-u-hrtkovcima-pazario-nekretninu-u-centru-sela-blizu-katolicke-crkve
seselj-kupio-kucu-u-hrtkovcima-pazario-nekretninu-u-centru-sela-blizu-katolicke-crkve

То су потези очајника, да на било који начин остане присутан у медијима, и одржи се некако изнад цензуса...Није данас 1991. да му успеју ти методи... Можда опет крене са глоговим колцем да прободе Тита...

А занимљиво је да је до преиначења пресуде сматрао Хашки суд легитимним, и у свим медијима је причао како их је развалио па нису могли ни месец дана казне да му дају...

Нема му као политичару више спаса.. Више га ни Вучко неће употребљавати као свог корисног идиота..
Човек
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 861

Порука Човек 19.5.2018. 21:57

Жалосно је што је тако завршио. Да је умро у Хагу, остао би упамћен као јунак који се супротставио хашкој тиранији. Чак и да се после повратка повукао из политике, боље би било него ово што сад ради. Овако, сва његова борба пада у заборав.
Сврха/циљ/намера ове поруке није вршење нити позивање на вршење кривичних или других кажњивих дела, већ упражњавање Уставом зајемчене слободе мисли, савести и говора.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1947
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 20.5.2018. 12:50

Биће право чудо ако Шешељ на наредним парламентарним изборим освоји 2 %. СРС је де факто нестала са политичке сцене, ускоро ће и де јуре.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3801
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 20.5.2018. 13:14

Не би требало унапред отписивати црвеног војводу, али у оваквим политичким односима снага на домаћој сцени, он тренутно јесте у каналу. Парадоксално је да Шешељ једино може да се поврати тек када СНС и Вучић буду пукли, а он уместо да га руши, даје му подршку.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 20.5.2018. 15:54

Шеки је дупло голо. Чмарко је дао најбољу оцену. Честитам Чмарко.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3801
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 20.5.2018. 16:31

ПКИИМБ
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука: 2677
Приступио: јан 2004
Место: N.Bg

Порука Zola 21.5.2018. 7:15

Радикали су расли кад су мењали теме на којима су освајали велик број гласова и то одмах после 5. октобра кад је на једним од првих избора ако се не варам СРС узео око 800.000 гласова док је још био Визионар премијер,а сад кад је Шешељ на овим екстремним темама које данас не могу да привуку ни за цензус јер људи имају друге проблеме имаће ову мртву трку са већ испушеним Белим за кога више све мање гласа кога је претегао за 0.1% на последњим изборима :D Шешељ није глуп не ради то безвезе него је Вучићу корисно да му Шешељ пребаци и тих 2.5% који су њих 90% противници садашње власти али се пребаци од тих 2.5% 1.25% мандата директно СНС-у..
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 9 гостију