srpskinacionalisti.com

Шешељ је фантастичан!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 963
Приступио: мај 2008

Re: Шешељ је фантастичан!

Порука bogdan 24.12.2019. 17:09

Republikanac ::Овај Богдан је дефинитивно најглупљи форумаш који се икада појавио овде. Жилко је за њега Ајнштајн.

Чуј шта ми каже републиканац, који нема Републике нити програма како да управља републиком !!! Стварно је неко ГЛУП, можда и ја :lol: Него потегни ти мало овог твог Жилка за жилу неће ли ти Ајнштајн вратити извађени мозак, како би могао написати програм за републиканску страну, како да водите у управљате републиком, кад је Радикали ослободе и покажу републиканцима где је Република.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2873
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 25.12.2019. 2:59

Милогорац, чуо сам да тамо у Швабији волиш да га дудлаш Швабама. Позови и Жилка па да га дудлате у дуету (нећеш морати много да га убеђујеш).
Жилко, смрдиш.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 4146
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 25.12.2019. 8:38

ПК
Брозовац: ПК
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 25.12.2019. 19:50

Republikanac ::Милогорац, чуо сам да тамо у Швабији волиш да га дудлаш Швабама. Позови и Жилка па да га дудлате у дуету (нећеш морати много да га убеђујеш).

Дудлај га ти ћаћи који те задојио прије него што те мајка задојила, па само бунцаш да дудлаш друго ништа и не знаш, сад би свакоме да дудлаш.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 26.12.2019. 1:33

Mилогорац, јесил' ишао код Мила по новогодишњи пакетић? Мило дели својим верним гласачима, ред је да добијеш и ти нешто.

ПС. Продуваш га и то Жилку.
Жилко, смрдиш.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 26.12.2019. 8:31

ПК
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 29.12.2019. 23:47

Republikanac ::Mилогорац, јесил' ишао код Мила по новогодишњи пакетић? Мило дели својим верним гласачима, ред је да добијеш и ти нешто.

ПС. Продуваш га и то Жилку.

Мило Србима дели сузавац и гумене метке. Пакетиће Србима дели твој Вучић којем заносиш јаја у кривине, за флашу зејтина и ролну папира, да издаш будућност твоје унучади, јеси са Вучићем на ниске гране пао, много ми те жао, као овцу кад је поједе вук. Ја сам веровао да су републиканци паметнији од овце, али сам се преварио.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 30.12.2019. 11:54

Милогорац, ајд' признај колико си пута гласао за Мила? Ја мислим да си у свом селу оборио рекорд...
Жилко, смрдиш.
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 1.1.2020. 16:09

Republikanac ::Милогорац, ајд' признај колико си пута гласао за Мила? Ја мислим да си у свом селу оборио рекорд...

Немам ти шта признати, ја још у животу нисам гласао за празноглаве којима је пета паметнија од главе а јуначко срце у г*зицу бије. Тако да и републиканци остају без мога гласа.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 2.1.2020. 12:26

bogdan :: Тако да и републиканци остају без мога гласа.

А јел' би гласао за жилкоисте? Чуо сам да оснивају подружницу у Милој Гори па зато питам...
Жилко, смрдиш.
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 2.1.2020. 14:30

Republikanac ::
bogdan :: Тако да и републиканци остају без мога гласа.

А јел' би гласао за жилкоисте? Чуо сам да оснивају подружницу у Милој Гори па зато питам...

Послушај дако и ти нешто научиш, да не трчиш стално за Жилком као да ти носи со у дупе.

https://youtu.be/J-A-H8Sb8j8
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 2.1.2020. 18:05

ПК
Претходна