srpskinacionalisti.com

Шешељ је фантастичан!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4551
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Re: Шешељ је фантастичан!

Порука SMUK 22.12.2017. 18:12

Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 888
Приступио: нов 2009
Место: Србско Царство

Порука Обилић 22.12.2017. 18:49

То је одавно јасно као дан, а ево сада је коначно стигла и званична потврда и то од самих Радикала да су Вучић и Шешељ две стране исте медаље. Надам се да ће некима коначно бити много јасније неке ствари које до сада нису могли или нису хтели да виде. Сада су пале маске свима, нема више претварања већ је све кристално јасно. :badgrin:
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР - ФРАТРИЯ - ΘΥΡΑ 7
Најјаче братство у Европи
Сильнейшее братство в Европе
Η δυνατότερη αδελφότητα στην Ευρώπη
The strongest brotherhood in Europe

Од Крушевца, Призрена, Цетиња, Дубровника, Книна, Невесиња,
са Авале, Ловћена и Шаре кличе србство "устани Лазаре"!

Догодине у Призрену и Книну!!!
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 950
Приступио: мај 2008

Порука bogdan 22.12.2017. 21:54

То је одавно јасно као дан, а ево сада је коначно стигла и званична потврда и то од самих Радикала да су Вучић и Шешељ две стране исте медаље. Надам се да ће некима коначно бити много јасније неке ствари које до сада нису могли или нису хтели да виде. Сада су пале маске свима, нема више претварања већ је све кристално јасно. :badgrin:[/guote

Зна Шешељ да Вучић не смије и не може другачије са Русима, јер ни врана неће на два коца а Вучић верује да му то годи. Вучић то ради да би нанео штету СРС, јер се плаши преузеће му ВЛАСТ. Што ће се десити брзих дана, јер је Вучић политички мртав, а са моралне стране место му је у затвор.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 23.12.2017. 15:55

Морална величина Шешељ сигурно побеђује на београдским изборима :D
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3782
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 6.2.2018. 16:25

Шешељ се зајебо!!!
Дува у исту тикву као и Вучић , па што би онда просечни гласач , гласао за бледу слику оригинала када може за сам оригинал , са друге стране тиме је одбио од себе све националисте који Силиконца органски не подносе а који су били његово потенцијално бирачко тело.
Оно што му је једино остало је најтврђе језгро које као и свака секташка организација ће месијански пратити свога вођу и идола без обзира на његову политику , поступке и дела али оно је толико мало да није вредно ни помена.

Да резимирамо.Војвода је потпуно изгубио контакт са стварношћу и реалношћу , личи ко да је на неким жешћим дрогама и због тога ће политички испаштати и он и његова комби странка.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1462
Приступио: феб 2009

Порука Serlancelot 7.2.2018. 12:59

тек да чујете шта мисле и неки паметни људи о удбашу Шешељу
https://www.youtube.com/watch?v=Ax6crJeFKKs
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6313
Приступио: мар 2006

Порука Коста 7.2.2018. 16:28

- сероњо? - а шта ти имаш против Удбе и удбаша?

- шта iе Удба, сероњо? Управа Државне Безбедности. Значи: Служба! Свака држава има Службу. Док iе Служба била iака, iа сам мирно спавао.

- ево, сад ми криво што ме нико ниiе позвао у Службу! Да одрадим и iа мало за Државу. Макар џабе! - волонтирао би`, маiке ми! А и за руску би` волонтирао, КГБ ли беше? ФСБ сада? Некад Чека?

- а ти, сероњо? Обiасни нам: зашто iе Служба негативна ствар, у твом закржљалом мозгу? Напрегни своiе виiуге. Обе. Ваљда имаш две, iедну више од кокошке? - да не би срао по дворишту?

- идемо, сероњо: поклони се и почни: шта iе ОЗНА, шта iе УДБ, шта iе ДБ; шта iе БИА?

- еее, ебала те Удба, сероњо. Ситан си ти да би се Удба тобом бавила...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Atreid
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 537
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 7.2.2018. 17:11

Коста ::
- ево, сад ми криво што ме нико ниiе позвао у Службу!

Коста :: Ситан си ти да би се Удба тобом бавила...

ono kad botina sam sebi odgovori :twisted:
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 11.2.2018. 15:19

Риђи, па ниси ваљда и ти удбаш као Шешељ.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 14.2.2018. 13:51

Старост, жалост! Шешко нам је тотално посенилио. У једној ТВ емисији мртав ладан изговара ово: "Ми српски радикали подржавамо територијални интегритет Шпаније и то је наш принцип од кога не одустајемо". Принцип? Како сад па то? Па тај исти Шешко је крајем деведесетих изјавио ово: "Ми српски радикали подржавамо СВЕ СЕПАРАТИСТИЧКЕ ПОКРЕТЕ Западне Европе" (што је, бај д веј, исправна политика). Оматорио човек па се више не сећа ни шта је некад говорио...

У једној другој ТВ емисији (оној коју води Вања Булић) патетично се увлачио у буљу неком Шипцу кога су довели из Бујановца. Шипац је целу емисију бранио ставове косовских сепаратиста и тврдио да Шипци и Срби више не могу да живе у једној држави. Кад је лукави Вања Булић коментарисао да му је Шиптарова теза мало чудна јер он ипак живи у Србији те да својим ставовима не показује ни грам лојалности према својој држави Шешко је узео да га брани речима: "Он је Албанац и ја му ту ништа не замерам". Потом је Шипцу почео да нуди некакав договор и некаву "широку аутономију" на шта се Шипац само грохотом смејао јербо - "широку аутономију" су имали у СФРЈ (и то најширу могућу) па су се и поред тога побунили...

Човек дакле пуко начисто. Да није егоцентрик припремио би наследника и повукао се из политике, то би му био најпаметнији потез у последњих неколико година...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
СлобаСрбија
Војвода
Војвода

Порука: 2064
Приступио: јун 2009
Место: Беловград, Србија

Порука СлобаСрбија 15.2.2018. 21:08

Човек проповеда лажну српску историју. Он је бечки ђак. Шта дуго од таквог очекивати?
Блокирана анти-српска олош: Vemavuk, orgin, Verterdegete, Зорад, Sistem, Српски родољуб...
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 23.2.2018. 23:12

Ова излапела будала само жваће о додели имена мостовима и иѕградљи споменика. Стварно, ово је суштинско за грађане.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1264
Приступио: јул 2015

Порука M-91 23.2.2018. 23:31

СлобаСрбија ::Човек проповеда лажну српску историју. Он је бечки ђак. Шта дуго од таквог очекивати?

Не постоји никаква "бечко-берлинска школа", то је измишљотина и Деретићев пропагандни трик да привуче наиван народ ка својим лажима и будалаштинама (пошто јелте Немци и Аустријанци хоће све да нас побију :mrgreen: ).
Србија нема алтернативу!
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3782
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 25.2.2018. 17:02

Случајно мој син!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Atreid
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 537
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 27.2.2018. 17:54

boskic naceo, marko dokusurio

INTERVJU: Vojislav Šešelj - Vučić je loš, ali su dosmanlije i ostali još gori od njega! (27.02.2018)

https://www.youtube.com/watch?v=zTdqASE99Ac
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 10 гостију