srpskinacionalisti.com

Шешељ је фантастичан!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 900
Приступио: мај 2008

Re: Шешељ је фантастичан!

Порука bogdan 10.11.2017. 11:49

vemavuk ::Богдане, шешељ ћути ко пич.ка, не критикује диктатуру

Сасвим паметан политички потез. Зашто да било шта говори или напада Вучића и НСН када то раде други радикали? Значи нема потребе около лајати кад је Вучић ПИЧКА која не смије да изађе у јавност на дуел са Шешељом. Ти наговори или окуражи Вучића да изађе на дуел Шешељу у било коју ТВ кућу и онда ћеш видети како ће га очерупати, горе него било какву ћурку. Ово пицоусти Вучић зна зато га игнорише, али му ни ово неће помоћи, њему је одзвонило.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15423
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 11.11.2017. 0:34

Значи јавна критика диктатуре је олајавање. Богдане ти си закуцан!
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 900
Приступио: мај 2008

Порука bogdan 12.11.2017. 14:21

vemavuk ::Значи јавна критика диктатуре је олајавање. Богдане ти си закуцан!

Нисам ја закуцан нити затуцан, него си ти из неког разлога необјективан или не орјентисан, јер Шешељ нема разлога да напада личност Вучића, али зато напада и то жестоко сваки покрет и рад СНС што је уједно напад на Вучића и његов политички рад, са којим Вучић урушава и уништава све у Србију за интерес белосветских и домаћих уништивача Србије и њезина народ.
Јавне критике које је Шешељ изнео у јавност, од како је дошао из Хага, нико неће да чује, а многи тврде да су то лажи и измишљотине, дали злонамерно или због сопствене глупости ја то не знам, али знам да је због мржње према сопственој Србској Нацији и Шешељу, јер говори истину. Сви су, или скоро сви,, прочитали дела Петра Кочића а нико се не придржава његових порука, од којих једна гласи, "Ко искрено и страсно љуби Истину, Слободу и Отаџбину, слободан је и неустрашив као Бог, а презрен и гладан као пас". Значи ови што нападају Шешеља и мисле да иду линијом мањег отпора су приметили да им је лакше и љепше бити "пас" на ланцу душмана, него се борити за Истину, Слободу и Отаџбину, зато продаше из Србије све, па чак и црно испод нокта, јер је нестало мајчиних нога које могу још да уновче.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 12.12.2017. 17:24

Богдане ти си дипломирани Бот. Значи радиш за плату не ко Жилко за сендвич.
Шешељ је председник најјаче опозиционе странке а највише троши енергије на друге опозиционе странке, тек мали делић као критикује власт СНА-а. Време није за фотељашке препирке и придике, време је да изађе на улице, Богдане, да организује и води поворке незадовољних, сиромашних и огољених, да паре троши на митинге и протесте а не на стотине књига које нико не чита.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1298
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 12.12.2017. 18:08

Те књиге нису прочитали ни његови најужи сарадници, којима је он светиња. Заиста, како је могао трошити новац на штампање књига које нико живи не чита?! То ми никада није било јасно.

Што се тиче Богдана, он јесте бот, то нема сумње. Сећаш ли се како је бранио Шешељево мајмунисање, улазак у ријалити емисије попут "Задруге" и "Парова".
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3147
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 12.12.2017. 18:13

ПКИИМБ
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 13.12.2017. 0:53

Зорад ::

ПКИИМБ

Ова ботина да се не јави, усрала би се. иди бре код ане нека ти черечи буљу, немо да спамујеш овденак.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 13.12.2017. 8:32

ПКИИМБ
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 13.12.2017. 19:23

Бре од ове анине девојке не можеш нигде озбиљно да дискутујеш. Чим почне да се развија тема ботина се јави, а чак се одазивље на сваку исписану реч ''будала'' у било ком тексту.
Ботино чибе!
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 13.12.2017. 19:58

ПКИИМБ
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 13.12.2017. 23:47

Зорад ::ПКИИМБ

Ацо царе, ста пијеш...
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 14.12.2017. 0:36

ПКИИМБ
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 14.12.2017. 11:27

Српски родољубе, ко каже да нам Аца није на форуму. Ево јавио се. Лепо би било да нам каже како му је у браку и прикаже данашњи изглед соба.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 14.12.2017. 12:00

ПКИИМБ
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?