srpskinacionalisti.com

Шешељ је фантастичан!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 874
Приступио: мај 2008

Re: Шешељ је фантастичан!

Порука bogdan 9.10.2017. 19:02

Đorđo Napolitano ::ја мислим да је ствар цела ствар око шешељевог понашања крајње прозаична: када је СРС пукао 2012. на изборима, остали су декинтирани, и питај бога како су се крпили за паре. Док је Шешељ био у Хагу био сам на неколико скупова радикала испред градске скупштине и сећам се одлично шта су тада Шаровић, Делић и Мировић говорили о Вучићу, Николићу Дачићу и осталима, главна парола је била "Вучићу усташо" "Томо усташо" и сл. Кад се Шешељ вратио направио је дил са Вучићем да му Вучић помогне финансијски да врате дугове странке а да мало узимају и за себе - пије пола шарцу даје

Чиста лаж да Шешељ има било какав дил са Вучићем, као и да Шешељ добија финансијску помоћ од Вучића, а и новац који је покраден од СРС као и мандати ни до данас нису враћени. Од Вучића помоћ могу добити сам фашисти, као Украински Порошенко, и жене у црно из Сребренице, Тачи са Косова, Бакир из Сарајева Мило из Црне Горе и Ангела Меркел из њемачке. Од Вучића за Србе нема ништа до гроб, још горе него за време Хитлера и Тита.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5957
Приступио: мар 2006

Порука Коста 9.10.2017. 19:16

- не пљувати Шешеља без везе (то иначе раде напаљени љотићевци из Двери и њима слични) - Шеки не иде "ђоном" на Вучића iер нема ни разлога. Генерално, Вучићева политика ниiе тако лоша да би се без размишљала морала рушити.

- има Шеки доста примедби на Вучића, али - с обзиром на то каква говна чекаiу прилику да сруше Вучка - разложни и искусни Шешељ сигурно неће с њима. Неће с говнима iуришати на Вучића, и - то iе то!
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2176
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 14.10.2017. 5:48

Шешељ је пуко. Једино би некакав рат могао да га опет "вине у висине" али од тога сви знамо нема ништа, барем у ближој будућности...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15332
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 14.10.2017. 21:52

Шешељ је највећи говнар и највеће говедо!
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1229
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 15.10.2017. 16:13

Причао је више пута да има рак. Не знам ко је могао поверовати у ту будалаштину. Какав црни рак. Погледајте само колико се угојио, пустио је стомак к`о да ће родити тројке!
Тешко нама ако он постане председник. Сав новац из државне касе ће отићи на кремпите!
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot], Google [Bot] и 7 гостију