srpskinacionalisti.com

Вучић, све бољи

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6403
Приступио: мар 2006

Вучић, све бољи

Порука Коста 14.11.2019. 12:29

- не иде у Загреб.

- само iедан од Вучићевих одличних потеза у последње време.

- немам времена за елаборациiу - само да кажем: поправља се таi дечко. Сад iе опасно добар политичар.

- наставићу вечерас.
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука: 1687
Приступио: феб 2013

Re: Вучић, све бољи

Порука Раде Дерикоња 14.11.2019. 20:35

Бржи, бољи, јачи...је све више и више тај непријатељ свега Србског. Куга од човека.
"Свак је рођен за по једном мријети, част и брука живе довијека!" - П.П. Његош
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4666
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 15.11.2019. 0:43

Коста ::- не иде у Загреб.

- само iедан од Вучићевих одличних потеза у последње време.

- немам времена за елаборациiу - само да кажем: поправља се таi дечко. Сад iе опасно добар политичар.

- наставићу вечерас.

Svaka čast! Bravo, najbolji političar u univerzumu, Srbija vodi 10-0, Kolinda reže vene, Evropa drhti, Tramp podnosi ostavku zbog ovog maestralnog Vućićevog poteza! Sutra vojna parada u Vučićevu čast sve sa onim S-400.. =D>
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1644
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 16.11.2019. 1:40

SMUK ::[

Svaka čast! Bravo, najbolji političar u univerzumu, Srbija vodi 10-0, Kolinda reže vene, Evropa drhti, Tramp podnosi ostavku zbog ovog maestralnog Vućićevog poteza! Sutra vojna parada u Vučićevu čast sve sa onim S-400.. =D>

Сви комунисти и слобисти могу бити поносни на Вучића, јер је он све методе њихове умоболне пропаганде употребио. Ама све исто.

Није ни чудо што је друг Коста, верни следбеник истих, ватрени подржавалац Вучића.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 16.11.2019. 12:36

- не само Коста, него и Шешко, и Вучко - остали су оно што су били.

- тврди српски националисти.

- а ви сте постали издаiничка говна, маiке ви га набием! да ви га набием...
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 16.11.2019. 15:15

Сви комунисти и слобисти могу бити поносни на Вучића, јер је он све методе њихове умоболне пропаганде употребио. Ама све исто.

Vučić je prešišao i Gebelsa što se tiče propagande, svaki naš poraz predstavlja kao pobedu.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2304
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 17.11.2019. 7:15

То нарочито ради онај гмаз Ђука Бизон! Сваки Вучићев пораз представља као победу! Тако је причао да је успех што је Косово добило позивни број +383, јер је власник тог броја Република Србија!
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 17.11.2019. 10:32

- па iесте, власник тог броiа iесте Србиiа. У СФРЈ су телефонски броiеви на 01 (011 Београд), 02 (021 Нови Сад) и 03 (Шумадиiа и Косово) били из Србиiе, 04 (041 Загреб) и 05 (Далмациiа) из Хрватске, и тако даље.

- шта теби ниiе iасно?
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 17.11.2019. 20:08

Коста ::- па iесте, власник тог броiа iесте Србиiа. У СФРЈ су телефонски броiеви на 01 (011 Београд), 02 (021 Нови Сад) и 03 (Шумадиiа и Косово) били из Србиiе, 04 (041 Загреб) и 05 (Далмациiа) из Хрватске, и тако даље.

- шта теби ниiе iасно?

Aha ha ha. Koji je međunarodni pozivni broj za Bavarsku, čiji je vlasnik Nemačka?
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1644
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 18.11.2019. 23:15

SMUK ::
Vučić je prešišao i Gebelsa što se tiče propagande, svaki naš poraz predstavlja kao pobedu.

Ма какви. Вучић је мала беба у односу на Злободана Милошевића и његову ,,победу над НАТО-пактом" тј. пропаганду у којој је наше страдање, пораз, трагедија и губитак територије проглашено ,,величанственом победом".

Такав степен лагања, манипулације и подсмевања сопственом народу и његовој националној катастрофи, а све зарад власти и политичког профита, нико па ни Вучић, још није достигао.

Значи, прво Злободан, па сви остали иза њега.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 18.11.2019. 23:27

Још су гори они који славе "ослобођење" Вуковара. Уместо да се на данашњи дан постиде, они се радују...

Вучко је завршио ту школу, видиш да и он сваки пораз представља као победу!
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 19.11.2019. 1:09

Српски родољуб ::Још су гори они који славе "ослобођење" Вуковара.

Mi Srbi slavimo! I ceo antifašistički svet treba da slavi, 18.11.1991 je datum pobede nad povampirenim fašizmom!

Уместо да се на данашњи дан постиде, они се радују...

Biće mesa biće, mesa klaćemo Hrvate (sa ovog foruma)!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 19.11.2019. 1:11

Слика

Živeo srpski Vukovar!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 19.11.2019. 2:46

Три месеца је мрцварен и до темеља срушен град! Потом се десио покољ на Овчари. Три групе војника су постојале. Прву су чинили они који су отишли из чисто профитерских разлога, да би се обогатили, и починили разна недела. Другу групу су чинили добровољци који су поверовали лажима које су сервирали масовни медији. Трећу су чинили млади људи који су доведени на ратиште против своје воље.

Изем ти ја такву "слободу" са оваквим "ослободиоцима". И после се неко чуди зашто је рат изгубљен!

https://youtu.be/EvcbRcaaU9U
Приложени фајлови
FB_IMG_1572374338662.jpg
FB_IMG_1572374134210.jpg
vukovar-1991-4.jpg
profimedia-0116177603.jpg
478538.jpeg
vukovardrink.jpeg
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 19.11.2019. 2:55

Добар текст из 1997. године.

http://www.yurope.com/nasa-borba/arhiva ... 006_23.HTM

"U Vukovaru se, ako utisak ne vara, najmanje razgovara o politici. Sve je jasno. Tacnije, nista nije jasno ali protiv toga se, ovaj put, ne moze nista. Sahovnica je, putem domovnica i kuna, usla u svaki dom. Hoce li tako normalno biti primljeno i njeno vracanje na javne zgrade? Da li ce se to dogoditi narednog meseca ili krajem godine. I to je ljudima, izgleda, svejedno. Vreme neumitno tece, snovi o Srbiji do mora su davno rasprseni, po rusevinama buja korov i poneko stablo iz godine u godinu sve deblje. Vukovar je grad u kojem se samo prezivljava. Zivot je negde drugde. Kako ce biti kad se vrate Hrvati, ne zna niko. Malo je onih koji veruju da ce sadasnjim stanovnicima biti bolje. Posto prodje kroz Sarengrad, Opatovac, Sotin, Vukovar, Borovo Naselje, Borovo Selo, Dalj i Tovarnik - putniku Sid deluje kao blestava svetska metropola: nijedne srusene zgrade, nijednog razbijenog prozora.

U Vukovar se uskoro nece moci putovati bez pasosa i vize. Kako god i kad god putovao, covek ne moze da ugusi osecanje stida i mucnine: hiljade smrti, desetine hiljada nesreca, milioni rupa od metaka, mina i granata, ocaj i nemoc prezivelih - sve to je stiglo s ove, nase strane Dunava."
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 30 гостију