srpskinacionalisti.com

Има ли иједна десничарска странка у Србији

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1190
Приступио: феб 2014

Re: Има ли иједна десничарска странка у Србији

Порука ДејанНационалистa 10.3.2019. 18:21

Србски ратник ::Не знам што си се утриповао да сам ја неки ,,бранилац НАТО" и њихове политике овде?

Ништа ја не "трипујем". Ти ниси против НАТО чим би увео Србију тамо, не знам шта је ту нејасно. То је као да имаш човека који је против алкохола и дроге, али их истовремено користи. Том човеку треба рећи у лице да је алкохоличар и наркоман.Тако и ја вас називам ненормалним људима, што у основи и јесте тачно - ко може да се залаже за улазак у војну организацију која му је убијала и протеривала сународнике, разарала државу? Ненормалан, шизофрен човек. Можеш да се љутиш до сутра, да пишеш како "безобразно и подло етикетирам", али је то једноставно тако. На вас који бисте подржали улазак у такву организацију гледам као на људе без икаквог морала и части.

Србски ратник ::Видиш, ово овако: када ја кажем ,,Злободан је одговоран јер је својом политиком довео до тога да се највећа светска сила обруши на нас", то не значи да ја кажем ,,НАТО је у праву што нас је бомбардовао".

1. Контрадикторан си. Ако је по теби "Злободан" заиста крив што нас је НАТО бомбардовао ("насиље и репресија над косовским шиптарима" бла, бла, бла), шта те онда брига шта пише у Резолуцији СБ ОУН 1244?!
2. Не мислим да је Милошевић крив за бомбардовање, као што не мислим да је Пашић крив за Први светски рат. Самокритика је добра и пожељна, али у њој не треба претеривати. Тај комплекс кривице који ми набијамо сами себи је болестан, иде дотле да се читава отворена, јавна и недвосмислена признања Туђмана, Месића, Изетбеговића и других о ратовима на простору бивше СФРЈ прећуткују, зарад ничим поткрепљене тврдње да је "Милошевић крив за све".

Србски ратник ::Молим те, узми нађи то, резолуција се позива на главу 7, резолуција јасно каже да је Србија ,,нарушила мир", резолуција каже да Србија тј. СРЈ морају хитно да прекину са ,,насиљем над народом Косова", итд.

Пријатељу, разумеш ли ти уопште о чему ја говорим? НАТО није био овлашћен да било шта предузима против СРЈ, колико год се он позивао на главу 7 Повеље ОУН. Колико год ти Милошевић био мрзак (мени је он далеко од било каквог политичког идола), не мораш се упињати да браниш Клинтона и Кларка.

Србски ратник ::Не, није то никакав опроштај и слично. Нити значи заборав онога што нам је учињено. Ко може нама то да забрани? Мислим причаш нешто што везе нема са реалном политиком, зато сам ти и навео јапански пример да би увидео како јесте било могуће очувати сећање на неправду и злочин једном народу учињен, а опет, ради даљег опстанка државе и да се то не би поновило, сарађивати са оним ко је то урадио.

Добро, када (не дај Боже) уђемо у НАТО, обележаваћемо 24. март, дан када је НАТО извршио агресију на нашу земљу (Црна Гора која је ушла тамо, нпр. уопште на званичном нивоу не обележава тај датум), а ми двадесет и кусур година касније чланица истог тог савеза?! Шизофренија, лепо ја кажем...

Србски ратник ::Шта нам вреди част и друге вредности, ако изгинемо и немамо народа да нам те ведности очува? Очување народа је кључно, народ је вреднији и од државе и од територије. Веруј ти мени, ако немамо народ, џабе нам и државе и територија.

Слажем се, али улазак у НАТО неће променити проблем са наталитетом, сиромаштвом, безакоњем и сличним стварима. Разумеш ли?

Србски ратник ::А ајде једно питање, као неки испит реалности: замисли, деси се неко чудо, Србија поврати Косово. И? Како решити проблем шиптарске већине тамо која, после свега што се десило, тешко да ће да буде лојална Србији? Како, дакле?

Прво, пун ми је вас "реалиста", "прагматиста" који се истрајавате на том дефетизму последњих недеља и месеци када се поведе било каква расправа о КиМ или НАТО. Погледај мало карту Европе 1804. године, где се налазе Срби, ко господари Европом, какву подршку имају и најважније - шта су они урадили. Неписмени Срби из Смедеревског пашалука успели су да се дигну на оружје притешњени између два царства, у Европи којом ведри и облачи Наполеон, а нису били мудросери попут вас. Да сте се ви питали, вероватно бисмо чекали некога да нам подари државу и слободу. Заправо, типови попут тебе и Родољуба (чијег питам се? Бугарског? Македонског?) би најрадије да слушају како им се нареди, а да сопствену издају и малодушност правдају "мудрошћу", "реалношћу" и "прагматизмом".
Друго, добију аутономију и то је то.

Србски ратник ::(моји чланови фамилије су активно учествовали у одбрани ове земље од НАТО агресије, а и по другим србским ратиштима деведесетих)

И ти управо се*еш по њиховој жртви коју ја поштујем.

Србски ратник ::Добро, а шта је оно што ти видиш као неку алтернативу?

Војну неутралност, исплативије је имати редован војни рок, људе спремне и способне да одбране државу, неголи финансирати походе у којима немаш апсолутно, али апсолутно никакве користи. И притом стајати на страну осведочених злочинаца.

Србски ратник ::Е то је хришћанско размишљање и ја га се придржавам.

То је за мене срамота. Свестан сам да је изнуђена околностима, али је срамота. На крају крајева, како смо радили тако се и нама дешавало, робовали смо вековима. И да, увек је могуће другачије, имао си и ђакона Авакума који је дао главу за веру, а могао је да буде "прагматичан" и "рационалан" па да се потурчи и приђе на османску страну.

Србски ратник ::Злочиначки народ је нереална категорија, јер нема народа који никад није починио ниједан злочин. И Срби су чинили злочине, не само над другима, него смо и над самима собом чинили злочине. И Руси исто. И сви. Ниједан народ није остао без тога да је починио злочин некада.

Злочиначки народ је итекако реална категорија. Нема народа који није окрвавио руке, али разлика постоји. Ако ти Србе можеш да упоредиш са Хрватима који су једини у историји имали логоре за децу, онда у реду. Ако имаш Србе којима злочини нису никакав темељ идентитета и Хрвате који свој идентитет управо граде на НДХ, онда те ствари ипак нису за поређење. Јапанци су вршили страшне злочине, где год да су се појавили у Другом светском рату, поготово у Манџурији. У Токију и дан-данас имаш Јасукуни храм у коме се налазе слике тих злочинаца и они су једна врста божанства тамо. Неке ствари ипак морају да се назову правим именом.

Србски ратник ::Но, кад си се већ ухватио тога, јел ти познато да је било бомбардовање од стране Американаца на србске градове 1944? Исто сурово и без милости. Али, тада се у еуфорији титоизма о томе ћутало. Нико није хтео ништа да каже о томе, нити нам је то сметало да готивимо Амере више него Русе. А ако би се неко и сетио нешто да каже, био би ућуткан.
Како Срби поштују своје жртве? Па до деведесетих, стидљиво су говорили о Јасеновцу и у еуфорији братсва и јединства и титоизма, ћутали на све веће манипулације и нису мрднули поводом титоистичке ревитализације усташких злочина над Србима? Срби су волели и славили Тита и уме те љубави су прећутали жретве које су им нанете у претходном рату. Част изузецима, свакако. Да не говорим о жртвама титоистичког режима о Србима.
Шта то говори о нама? Треба ли да се мало и ми замислимо? Или ћемо и даље да мислимо да смо ми најбољи и идеални, а само је Запад нама зло наносио, а не видимо колико смо сами себи штете и зла нанели. Можда и више. Питање Крајине најбоље то илуструје.

Слажем се са свим стварима које си овде навео, али не знам какве везе ја имам с тим? Нити сам комуниста, нити сам титоиста, нити спорим да је све то истина. Тешка и срамотна. Као и залагање за улазак у НАТО.

Србски ратник ::Него не желе, њима треба РС као брана према исламској Босни.

Не желе, а они знали за довлачење муџахедина, бомбардовали положаје ВРС, помогли у форсирању тезе о "геноциду" у Сребреници и још увек Србе доживљавају као "лоше момке". :lol: Е мој ти...

Србски ратник ::Ма мани ме тих празних флоскула друже. Срамота није кад неко, суочен са чињеницама, промени неки став кад схвати да он не штима. Није то срамота, него је срамота лагати, измишљати, подметати, вређати, етикетирати, итд, итд.
То је срамота, не променити став кад схватиш да он не штима. Нормално је да људи мењају ставове током живота, о разним питањима и стварима. Само неко ко не промишља, не мења став (под условом да схвати да је тај неисправан, иссправне ставове не треба мењати). И то правда некаквом ,,доследношћу", на доследност се често позивају они који нису способни да промишљају. Зато нема потребе да нападаш мене и Родољуба због тога. Код нормалне дискусије, то никада није валидан аргумент.

А да, то је онај што ти је недавно писао да си мусав око уста. :lol: Ако, само се ви мењајте, тако је и идол ти Драшковић. Зато и јесте све овако како је, јер свако може да се обрне за 180 степени и да то буде схваћено као нормално и природно.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2261
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 10.3.2019. 18:35

Србски Ратник
А ајде једно питање, као неки испит реалности: замисли, деси се неко чудо, Србија поврати Косово. И? Како решити проблем шиптарске већине тамо која, после свега што се десило, тешко да ће да буде лојална Србији? Како, дакле?

Одлично питање. Сви трубе да желе да врате цело Косово у саставу Србије. Ок, то је и моја жеља. Међутим, заборављају да се поред територије добија и становништво. Историја је показала да Срби и Албанци никада нису могли живети заједно, чак ни у време док је Косово имало највећу аутономију у оквиру Србије. Да ли би се већини форумаша свидело да премијер буде Албанац, као и већина министара у влади?! Албанце не можемо протерати нити побити. Као што рекох, интеграција у српско друштво није могућа. И немој неко да ми каже "како ћемо онда у НАТО заједно". Нато није држава, већ војни савез, алијанса! Морамо се изборити да задржимо север! Све остало је само сан!

Ма мани ме тих празних флоскула друже. Срамота није кад неко, суочен са чињеницама, промени неки став кад схвати да он не штима. Није то срамота, него је срамота лагати, измишљати, подметати, вређати, етикетирати, итд, итд.
То је срамота, не променити став кад схватиш да он не штима. Нормално је да људи мењају ставове током живота, о разним питањима и стварима.

Тачно. Околности су се промениле, нису више иста времена. Заиста би било бесмислено да се ја сад залажем за некакву "Велику Србију" и за савез са Русијом, а знамо какво је стање на терену. Интереси Србије и Срба нам морају бити на првом месту. А интересе можемо остварити иако смо део нато алијансе.

Нашао сам ову стару вест. Без обзира што је Мирко Јовић био човек службе, те 2004. је био у праву. Он се тада отворено залагао за улазак Србије у НАТО алијансу. Тј. тада СЦГ.

Ово му је тада био аргумент за улазак у алијансу:

Зашто баш тим редом и због чега је НАТО за вас толико важан?
- Наша идеја је да би чланством у том пакту коначно окупили не само све Србе из бивше државе, већ и наше људе из целог света, који већином живе управо у западној Европи и Америци. Поред тога, осигурали бисмо и безбедност нашој држави, јер су све околне земље у тој организацији, а ми смо сада само мете.

Основали смо их

- Заборавља се да смо ми и Пољаци једини од словенских народа, поред Англосаксонаца, основали НАТО и то је још један разлог зашто треба да се учланимо, рекао нам је Јовић.
?
- После рата, расформиране краљеве јединице биле су при савезничкој војсци активне у Италији, а после и у Немачкој. Њихови представници касније су учествовали у стварању тог пакта. Не заборавите ни колико је Срба учествовало у америчкој војсци у Корејском рату, па и у Вијетнаму - појаснио је Јовић.

http://arhiva.glas-javnosti.rs/arhiva/2 ... 2406.shtml
Последњи пут изменио Српски родољуб дана 10.3.2019. 19:17, измењено укупно 1 пут.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 10.3.2019. 19:10

Војну неутралност, исплативије је имати редован војни рок, људе спремне и способне да одбране државу, неголи финансирати походе у којима немаш апсолутно, али апсолутно никакве користи. И притом стајати на страну осведочених злочинаца.

Војна неутралност није одржива, колико пута човек да ти каже. Премала смо земља, немамо новца за то! И шта ти вреди да имаш обавезан војни рок, ако су сви око нас у НАТО алијанси?! Мислиш да ћеш са обавезним војним роком победити нато?! Осим тога, обавезно служење војске је глупост, потпуно превазиђено. Већина младих неће хтети да служи! И глупо је да држава било кога сили да иде у војску, уколико није за то! Контрапродуктивно је. Неће се ништа постићи, изазваће гнев код већине становника. Многи ће наћи разне начине да избегну војну обавезу. Као што сам и ја избегао пре десет и више година... Опет бих исто урадио!

Понављаш како је НАТО бомбардовао ову земљу. То уопште не оспоравам. Али, није ли ЈНА рушила Вуковар, Дубровник, није ли војска РС четири године државала Сарајево под опсадом. Колико ми је познато многи циљеви који су бомбардовани уопште нису били војни. Не волим те двоструке аршине.

Добро, када (не дај Боже) уђемо у НАТО, обележаваћемо 24. март, дан када је НАТО извршио агресију на нашу земљу (Црна Гора која је ушла тамо, нпр. уопште на званичном нивоу не обележава тај датум), а ми двадесет и кусур година касније чланица истог тог савеза?! Шизофренија, лепо ја кажем...

Нико нас неће спречавати да се сетимо наших жртава, сећају се и Јапанци. Да ли им неко брани?! Државни интерес је битнији од тога шта се догађало у прошлости.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 10.3.2019. 19:28

Српски родољуб ::Војна неутралност није одржива, колико пута човек да ти каже.

Да, ево једва чекам тебе да ми кажеш.

Српски родољуб ::Премала смо земља, немамо новца за то!

У НАТО не мора ништа да се плаћа, а те за*ебанције широм света нама доносе корист.

Српски родољуб ::И шта ти вреди да имаш обавезан војни рок, ако су сви око нас у НАТО алијанси?!

Ништа, треба да се поубијамо сви редом само зато што су "сви око нас у НАТО алијанси".

Српски родољуб ::Мислиш да ћеш са обавезним војним роком победити нато?!

Ко хоће да победи НАТО? Шта је у твојој глави? Ко уопште хоће рат са НАТО?

Српски родољуб ::Осим тога, обавезно служење војске је глупост, потпуно превазиђено. Већина младих неће хтети да служи! И глупо је да држава било кога сили да иде у војску, уколико није за то! Контрапродуктивно је. Неће се ништа постићи, изазваће гнев код већине становника. Многи ће наћи разне начине да избегну војну обавезу. Као што сам и ја избегао пре десет и више година... Опет бих исто урадио!

Уф, уф, шта ми наприча... Све ме брига хоће ли мамин син да иде или неће. Путуј игумане ако ниси спреман да идеш на неколико дана обуке. Наравно, сасвим друга ствар ако си инвалид.

Српски родољуб ::Понављаш како је НАТО бомбардовао ову земљу. То уопште не оспоравам. Али, није ли ЈНА рушила Вуковар, Дубровник, није ли војска РС четири године државала Сарајево под опсадом. Колико ми је познато многи циљеви који су бомбардовани уопште нису били војни. Не волим те двоструке аршине.

Поново бриљираш. :lol: Није ли ТО у Словенији убијала младиће на служењу војног рока? Ко је почео сукобе у Вуковару и какве су биле "постројбе" наспрам ЈНА? Ко је увукао БиХ у рат? И најважније питање, јесу ли Срби нападали чланице НАТО или је било обрнуто?
Збогом памети...
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 10.3.2019. 19:39

Ко хоће да победи НАТО? Шта је у твојој глави? Ко уопште хоће рат са НАТО?

Па, шта ће ти обавезни војни рок? Ко ће Србију напасти?! Колико ми је познато ниједан наш сусед нема претензије према нама. Уколико би ова власт поново ушла у ратну авантуру, нека лепо каже народу да идемо у освајачке ратове! Међутим, нека напомене да су сви наши суседи у НАТО алијанси, и да би у том рату 99 % били поражени. Наравно, они би тај пораз поново прогласили победом! Верујем да ипак нису толико луди.

Уф, уф, шта ми наприча... Све ме брига хоће ли мамин син да иде или неће. Путуј игумане ако ниси спреман да идеш на неколико дана обуке. Наравно, сасвим друга ствар ако си инвалид.

Итекако ће те бити брига када већина младих напусти ову земљу! Што би било ко од младих служио војску, уколико је то против његове воље?! Држава није господар ничијег живота. Шта је ова држава дала било коме од нас, да би тај неко имао обавезу да робија тих шест месеци?! Ово није комунизам, ја ни не желим да ми држава ишта даје. Али, осим обавезе плаћања пореза, ја не видим какву бих другу обавезу имао?!

Видим ја да ће се опет штампати ови леци. Са малко измењеним текстом! Омладина ће се позивати на бојкот позива! Активно ће се водити таква кампања. Само полако. Наравно, под претпоставком да ова бандитска власт врати војни рок.
Приложени фајлови
prigovor01.jpg
prigovor02.jpg
Последњи пут изменио Српски родољуб дана 10.3.2019. 21:06, измењено укупно 1 пут.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 10.3.2019. 19:41

Српски родољуб ::Колико ми је познато ниједан наш сусед нема претензију према нама.

:shock:
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1393
Приступио: јул 2015

Порука M-91 10.3.2019. 20:55

Србија нема алтернативу!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 10.3.2019. 21:27

Емисија не траје дуго. Издвојте мало времена, па сами просудите ко је у праву. Да ли овај Вучићев дегенерик, представник удбашке, лажне деснице или Дарко Трифуновић!

Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука: 1669
Приступио: феб 2013

Порука Раде Дерикоња 10.3.2019. 22:55

Наши великани који су прихватали сарадњу са окупатором су то чинили по нужди и то у историјским моментима када је нашем народу био угрожен биолошки опстанак.
Да нама и данас неко отворено прети тако, а да нисмо способни као војно неутрални да се чврсто одупремо, онда би улазак у НАТО можда имао своју сврху. А овако нема, поготово после свега "доживљеног" у последњих 25 година.
Војно неутралан не значи бити да смо потенцијално неутралисани а и нисмо једини као неутрални (нпр. ту су и Аустрија, Шведска, Ирска, Финска, Швајцарска...).
"Свак је рођен за по једном мријети, част и брука живе довијека!" - П.П. Његош
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Националиста
Националиста

Порука: 345
Приступио: дец 2012

Порука ЕКОНОМИСТА 10.3.2019. 23:05

Српски родољуб ::војни рок.

Ношење оружја је обавеза сваког мушкарца ради одбране сопствене породице, народа и Отаџбине. Нема везе са државом. Шизофрено је да заговорник уласка Србије у НАТО сам каже да неће у војску. Ти си против војног рока, али хоћеш моје дете да шаљеш у Авганистан, Либију, Ирак, Сирију?
Нико од нас не жели да иде да ратује, да убија или да погине, али ако нас нападну, морамо да се бранимо. Не можемо тек тако кукавички да се предамо као Бугари 1913. или 1918 или 1944. године!
Теби је ова држава дала посао и ти би требао први да будеш мобилисан. Само, ти ниси одан Србији и Српском народу. Да твоја вољена Бугарска, чији пасош поседујеш, сутра зарати са рецимо Турском, да ли би се борио за њу?
Нажалост, на овом некада предоминатно националном форуму сада су најгласнији и најажурнији досманлије, СПО-овце, дарвинисти, капиталисти и остали жилкоисти. Језиво је кад прочитам да се неки чланови залажу за независност Косова и Метохије и улазак у НАТО. Али драго ми јешто више нема сумње за шта се залажу домаћи десничари и како су нас преварили сви изданци те идеологије: Шешељ, Драшковић, Коштуница и остали.
Благостање сваког појединца је колективна одговорност заједнице. Благостање још значи физичко и морално здравље једног друштва
(Вебстеров речник - држава благостања)
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 10.3.2019. 23:20

Као чланица НАТО алијансе не морамо имати војни рок. Већина нато чланица га нема. Ја нисам против постојања војске као ови луди анархисти, ја сам против тога да војни рок буде обавезан, да се неко шаље присилно. Добро плаћена, професионална војска је једино решење. Као и добровољно служење. Ко одслужи војску добровољно, треба имати одређене привилегије. Предност када конкурише за посао у војсци, полицији, или неком јавном предузећу.

У те мировне мисије неће слати твоје дете, тамо ће ићи један број професионалних војника.

Драган Шутановац је изнео одличне аргументе против обавезног служења војног рока.

https://youtu.be/-65Hk5rewes
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2805

Порука Republikanac 12.3.2019. 20:46

Шта жели НАТО? Жели да ми признамо независно Косово, жели РС као „празну љуштуру“, жели да у будућности и Срби учествују у његовим „мировним операцијама“, жели „чврсту руку“ према Русији (економске и финансијеске санкције, размештај трупа на руској граници, сталне провокације итд.), жели послушну и вазалну Србију која ће увек рећи „да“ (приче о томе како би се „пуноправним чланством у НАТО“ чуо наш глас су наравно смешне, нико нас тамо не би зарезивао ни 2 посто).

Жели такође и да Србија призна да су војна подршка Хрватима и БХ муслиманима деведесетих биле оправдане као и наравно агресија на СРЈ 1999.

Шта је од свега горе наведеног наш национални интерес? Ево нек ми неко од присутних натоваца каже (молим да се ограничи на све оно наведено у првом и другом пасусу а не да ми одговара на нешто што нисам ни питао).

ПС. Грчка је 1974 на Кипру имала око 2,500 својих војника који су заједно са снагама кипарских Грка учествовали у неколико битки (мислим да је том приликом погинуло око 150-200 тих грчких војника). Такође Грци су тада Турцима оборили два авиона. Такође је и на граници било пушкарања, мислим ваљда средином осамдесетих. Да не спомињем бројне инциденте у Егејском мору где једни другима знају ту и тамо да оборе по авиончић...
Последњи пут изменио Republikanac дана 12.3.2019. 21:16, измењено укупно 1 пут.
Баук кружи Форумом српских националиста - баук жилкоизма.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4640
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 12.3.2019. 21:02

Kad uđemo u NATO moći ćemo sami sebe da bombardujemo. :wink:
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4640
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 12.3.2019. 21:08

Ја лично нити сам хтео да служим пре 10 и више година, није ме то уопште занимало! Нарочито нећу сада. И да видим ко ће ме натерати?!

Znači ode nam Đukanović u vojsku.. Mašala! Kad praviš ispraćaj? Sitno brojiš 15 dana, nema guštera samo džombe! Dolazimo na zakletvu. :mrgreen:
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 12.3.2019. 21:10

SMUK ::Znači ode nam Đukanović u vojsku.. Mašala! Kad praviš ispraćaj? Sitno brojiš 15 dana, nema guštera samo džombe! Dolazimo na zakletvu. :mrgreen:

Чију војску? Бугарску?
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 3 гостију