srpskinacionalisti.com

Ко је највећи српски непријатељ?

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!

Ко је највећи непријатељ српског народа?

Хрвати
3
20%
Политичари
0
Нема гласова
Ванземаљци
3
20%
Албанци
1
7%
Педери
1
7%
Лезбејке
1
7%
Муслимани
1
7%
Вучић
3
20%
Масони
1
7%
Илуминати
1
7%

Укупно гласова : 15

Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1401
Приступио: јул 2015

Re: Ко је највећи српски непријатељ?

Порука M-91 9.2.2019. 22:32

ДејанНационалистa ::А и ти родољубе каквим све подацима бараташ, може бити да радиш за Мосад.

Не радим за мосад, него су одавно процуреле многе истините чињенице.... Шта ћеш, и над "попом" (јеврејима) има попа (нпр. онај Рус који је открио Протоколе сионских магар...мудраца). :wink:
Србија нема алтернативу!
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1196
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 9.2.2019. 22:35

M-91 ::Не радим за мосад, него су одавно процуреле многе истините чињенице.... Шта ћеш, и над "попом" (јеврејима) има попа (нпр. онај Рус који је открио Протоколе сионских магар...мудраца). :wink:

Миланче, ја се обратио Српском родољубу.
"Не се узбуђавај", што би рекао Шојић. :D
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2279
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 9.2.2019. 22:41

Дејане, нешто нам се Миланче много унервозио? Шта му би? :) Изгледа да га прошлост малко прогања...
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1401
Приступио: јул 2015

Порука M-91 9.2.2019. 22:48

Српски родољуб ::Дејане, нешто нам се Миланче много унервозио? Шта му би? :) Изгледа да га прошлост малко прогања...

Унервозила ти се кева аварска.... :mrgreen:
Србија нема алтернативу!
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука: 1684
Приступио: феб 2013

Порука Раде Дерикоња 10.2.2019. 10:35

Колико је онда требало стрељати Србадије, деце, стараца, итд? Не разумем...Друга опција била је тотални биолошки нестанак, треће опције није било у тим тешким историјским околностима.
Није Љотић крив због тих околности, он није призивао нацистичку окупацију, залагао се годинама за неутралност Краљевине Југославије. Лако је срдити се на љотићевце, тешко је прихватити се те часне улоге спасавања шта се спасти може.
"Свак је рођен за по једном мријети, част и брука живе довијека!" - П.П. Његош
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 10.2.2019. 10:49

Раде Дерикоња ::Колико је онда требало стрељати Србадије, деце, стараца, итд? Не разумем...Друга опција била је тотални биолошки нестанак, треће опције није било у тим тешким историјским околностима.
Није Љотић крив због тих околности, он није призивао нацистичку окупацију, залагао се годинама за неутралност Краљевине Југославије. Лако је срдити се на љотићевце, тешко је прихватити се те часне улоге спасавања шта се спасти може.

Та прича има смисла, али то не значи да не требамо бити критични према одређеним личностима из тог периода. Не требамо никога слепо бранити, па ни Љотића... Узми за пример Бугарску и њено учешће у Другом светском рату. Они су 1944. променили страну, када су видели да ће Рајх капитулирати.

Ми као држава нисмо били у таквој ситуацији, велике смо жртве поднели. Изгубили смо најбољи део популације. Међутим, ако су Љотић и остале снаге виделе да се ситуација мења, нису требали много размишљати. Требали су прићи савезницима...
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 10.2.2019. 10:57

Раде Дерикоња ::Колико је онда требало стрељати Србадије, деце, стараца, итд? Не разумем...Друга опција била је тотални биолошки нестанак, треће опције није било у тим тешким историјским околностима.

Тако ти је то код Миланчета, од љубави до мржње. :mrgreen:
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука Раде Дерикоња 10.2.2019. 10:59

Дража Михаиловић је био на страни западних савезника па опет ништа. Пуштен је низ воду од истих. Недић је хуманитарно помагао многе равногорце, неки су и легализовани и спашени од немачког прогона.
Јасно је свима било након Техеранске конференције да смо продати бољшевицима.
Једноставно, једина опција била је не дизати устанак против Немаца, не провоцирати њихове одмазде, већ само тући комунисте и усташе. Чак мислим да са усташама је могло доћи до споразума, Срби су мирно спавали док је војвода Дреновић био у Бањалуци.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 10.2.2019. 11:03

Раде Дерикоња ::Дража Михаиловић је био на страни западних савезника па опет ништа. Пуштен је низ воду од истих. Недић је хуманитарно помагао многе равногорце, неки су и легализовани и спашени од немачког прогона.
Јасно је свима било након Техеранске конференције да смо продати бољшевицима.
Једноставно, једина опција била је не дизати устанак против Немаца, не провоцирати њихове одмазде, већ само тући комунисте и усташе. Чак мислим да са усташама је могло доћи до споразума, Срби су мирно спавали док је војвода Дреновић био у Бањалуци.

Бугарима Црвена армија уопште није замерала што су до 1944. године били на немачкој страни. Многе истакнуте војсковође су задржале чинове када су променили страну. Нису имали никаквих последица као држава када је Рајх капитулирао, јер су званично били на победничкој страни.

За нас би најбоље било да смо тих година били неутрални, и да се као држава прикључимо тек пред крај рата, као Румуни и Бугари. Милан Стојадиновић се залагао за нeутралност. Уколико неутралност није могла, онда је требало у пакт ући условно. Да ниједан српски војник не буде послат на Источни фронт.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 10.2.2019. 11:05

Ма, после 27. марта није било назад...
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука Раде Дерикоња 10.2.2019. 11:12

Југославија није имала никаве војне обавезе према приступању протоколу Тројног пакта за разлику од Бугарске и Румуније. Ове две земље су биле у обавези да војно помажу (и људством и ресурсима) силе Осовине а нама је то била само пука форма да пропустимо њихове трупе слично као некад Стеван Немања кад је угостио Барбаросу и пропустио његову војску ка истоку.
Само је спас неутралност а Љотић је био једини искрено за неутралност. Стојадиновић је био мутан тип, њега су Енглези поставили на власт али је он играо на две столице, а његови браон-кошуљаши су пре рата се понашали као нацисти.
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука Раде Дерикоња 10.2.2019. 11:17

Да Деки, након 27.марта било је веома тешко као у амбису, једино спасавати шта се спасти може...
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 10.2.2019. 11:39

Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 4095
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 10.2.2019. 11:49

Српски родољуб ::Занимљив предлог...

Проблем са неизлазношћу је пре свега у томе што је маса људи у иностранству и физички није у могућности да гласа. Али да, мислим да има бар 10-15% људи који никада не гласају, а ту су, а то никако није занемарљив број.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 10.2.2019. 11:55

Чист дебилизам, што и не чуди кад долази од Сер-геја... Нити се може принудити неко да гласа ако он то неће (замисли давно заборављеног председника АСИ, Ратибора Тривунца и његове доконе пријатеље са Филозофског како гласају :D ), нити је то продуктивно - шта му значи да ја нпр. изађем и ижврљам гласачки листић, јер ми не пада на памет да дам глас ни Вучићу, ни њему, ни Ђиласу и компанији. Нека се Сер-геј држи глуме, а из политике нека од*ебе, заједно са гомилом кримоса и њему сличних идиота свих боја.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 104 гостију