srpskinacionalisti.com

Ко је највећи српски непријатељ?

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!

Ко је највећи непријатељ српског народа?

Хрвати
3
20%
Политичари
0
Нема гласова
Ванземаљци
3
20%
Албанци
1
7%
Педери
1
7%
Лезбејке
1
7%
Муслимани
1
7%
Вучић
3
20%
Масони
1
7%
Илуминати
1
7%

Укупно гласова : 15

Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1494
Приступио: феб 2009

Re: Ко је највећи српски непријатељ?

Порука Serlancelot 25.2.2019. 21:07

Да ли ико од вас млађих зна од када постоји изрека "београдски пашалук"?
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2851
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 26.2.2019. 1:36

Не знам стварно о чему се овде расправља...Најпроблематичнија ставка Рамбујеа била је она о референдуму након 3 године „прелазног периода“. На то смо ми терани да пристанемо и то смо с правом одбили јер би то фактички значило да Шипцима дајемо право на независно Косово.

Је ли тај референдум икада одржан? Колико ја знам није. Јел' нас ико након усвајања Резолуције терао да пристанемо на тај фамозни референдум? Није ни то. Толико дакле о томе да је Резолуција предвиђала аутоматску примену Споразума у Рамбујеу. А то што жилкоисти мисле да је Србија још у Рамбујеу требала да призна право Шипцима на независност је наравно брука и срамота али ни Слоба ни горе споменута Резолуција немају везе с тим...

Друга полемична тачка у Рамбујеу био је Анекс Б (окупација СРЈ) и ни он није никада примењен нити се ико икад позвао на Резолуцију 1244 да затражи његову примену. А те приче како су Манити, Дачић, Вучић и не знам ко све још касније „прихватили“ Анекс Б наравно мачку о реп...

Приче о „привремености“ Резолуције 1244 су такође глупости. Та резолуција важи док се не донесе нека нова (која би се донела давних дана да није Руса). Или док две стране преговорима не дођу до неког решења што се још није десило. Све док је резолуција на снази, на снази је и ставка о неповредивости нашег територијалног интегритета и суверенитета (то што су западњаци стока па не поштују ни резолуције за које сами гласају наравно не можемо стављати Слоби на душу). Захваљујући управо тој ставки ми се све ове године натежемо са Западом у вези Косова (уз дипломатску подршку браће Руса). Да је по жилкоистима то питање би било решено давних дана формалним пристанком Србије на шиптарски референдум о независности али хвала милостивом Богу жилкоисти крајем деведесетих нису били власт...

Туђман? За балавурдију која то можда не зна Туђман је деведесетих био Хрватска и Хрватска је била Туђман. И та Хрватска је рекла јасно и гласно и то више пута да је План З4 за њу(њега) „неприхватљив“. А то што за некога овде мишљење Хрватске тј. Туђмана (што је онда било једно те исто) није меродавно је његов проблем, тиме само показује колико је глуп...

ПС. Родољубе, сумњив си ми нешто, јеси ли то и ти прешао у жилкоисте?
Последњи пут изменио Republikanac дана 27.2.2019. 2:01, измењено укупно 1 пут.
Жилко, пуши га!.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 4099
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 26.2.2019. 8:30

ПК
Firewall
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 926
Приступио: апр 2003

Порука Firewall 10.3.2019. 23:28

Давно Вучић није био на форуму. Хехех, некад је био активан.
Suck Every Rusty Bone
--------------------------
S. E. R. B.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2281
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 10.3.2019. 23:31

Firewall ::Давно Вучић није био на форуму. Хехех, некад је био активан.

Како је био уписан?
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1494
Приступио: феб 2009

Порука Serlancelot 12.3.2019. 19:58

Firewall ::Давно Вучић није био на форуму. Хехех, некад је био активан.

Управо тако а био је и онј Ђукановић, нема га ни у Скупштини.....
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 86 гостију