srpskinacionalisti.com

Ко је највећи српски непријатељ?

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!

Ко је највећи непријатељ српског народа?

Хрвати
3
20%
Политичари
0
Нема гласова
Ванземаљци
3
20%
Албанци
1
7%
Педери
1
7%
Лезбејке
1
7%
Муслимани
1
7%
Вучић
3
20%
Масони
1
7%
Илуминати
1
7%

Укупно гласова : 15

Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 4101
Приступио: мај 2012

Re: Ко је највећи српски непријатељ?

Порука Зорад 21.2.2019. 16:39

То ти је као она народна - Ко хоће веће, изгуби из вреће.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2281
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 21.2.2019. 16:48

Зорад ::То ти је као она народна - Ко хоће веће, изгуби из вреће.

А неки ће и даље као папагаји понављати причу о "Великој Србији". Мислим на Вјекослава Шешеља и сличне лудаке.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 21.2.2019. 19:29

Ево га легендарни Ратибор Тривунац. Левичар, жестоки мрзитељ капитализма. :lol: Антикапиталиста попут нашег друга, форумаша Косте...
Приложени фајлови
a0342745590772ffb0a902a6ef3b01e7-pjzbp0.jpg
ratibor debil.jpg
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1199
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 21.2.2019. 20:48

Чекај, зар ово на првој фотографији није експлоатисање дотичне даме? :lol:
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 21.2.2019. 20:59

Тим анархистима, антикапиталистима би Ратибор требао бити непријатељ број један. Он је све оно против чега се наводно бори! :lol:

Лудак је једно време носио мантију, па је било људи који су помислили да је стварно свештеник. Једном је са неким ортаком ишао улицом, па је изговорио масну псовку. Неко од пролазника то чуо, и прокоментарисао: Тешке речи оче". :lol:
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1641
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 22.2.2019. 22:59

Republikanac ::Уф, уф, уф, „да су Хрвати одбили План З4 они би испали лоши момци па би Запад њих притискао“. Колико само симпатичне дечачке наивности у овој реченици. Јесте, одмах би им увели санкције и потом их бомбардовали. И наравно стали би на српску страну. Свога дотадашњег савезника у борби против „српске бештије“ би експресно шутнули у дупе а Срби би преко ноћи постали добри момци. И ту би се негде "Српски ратник" пробудио...

Ма да, у праву си. Опет кажем, добро је да сте ви ,,промицљиви" провалили све те западне преваре, да сте све ,,предвидели" тј. да вам се ,,указало" шта ће бити, и зато сте на време све одбили.
Нема везе што сте изгубили Крајину, Косово и, практично, скоро све што се могло изгубити, важно је да вас нису ,,преварили".
Узгред буди речено, Хрвати тај план и јесу одбили (не знам како другачије да тумачим изјаве типа "За нас је План неприхватљив јер се коси са одредбама хрватског Устава").

Не, нису га одбили, нема потребе да понављаш једне те исте глупости. То шта је Туђман причао је једно, али он никада није рекао ,,ми не прихватамо план З-4". Срби су, нажалост, јасно рекли: ,,Ми одбијамо чак да узмемо план З-4 у размтрање".
Тако да...
Рамбује је одбијен из три разлога: шиптарски референдум о независности након 3 године

Резолуција 1244 предвиђа ,,самопоредељење народа" на Косову, што му дође исто сра*е ко и тај фамозни референдум.
Значи, Злободан је то ипак прихватио, на крају.
присуство НАТО трупа без мандата УН

НАТО трупе су ушле ипак на Косово, дакле и то је Злободан прихватио. Баш је био флексибилан друг Злободан ,,челични", све је на крају прихватио.
и окупација СРЈ коју је предвиђао Анекс Б.

Фамозни ,,анекс Б" је касније у суштини реализован споразумима са НАТО пактом. Знам, наравно, шта ћеш ти рећи ,,али, друг Слоба није то потписао, тако да је он херој".
Па да, он није потписао, али таква ,,аргументација" ти је идиотска, јер поставља се питање зашто смо ми улазили у сукоб, зашто смо одбили Рамбује (којим би се избегло агресија и страдање народа), ако су касније све одредбе тог споразума прихваћене (од чега је већину прихватио сам Злободан, док су ови остали потписали остатак)?
Разумеш поенту, сваки озбиљан и паметан државник улази у сукоб (да,. дешава се да у одређеним моментима нема ниједне опције сем ратне), али само под условом да постоје стратегијске или било које шансе да она тим сукобом нешто добије. Нико паметан не улази у сукоб уколико зна да нема шансе да 1) победи у сукобу, или 2) бар нешто извуче за себе, бар нешто добије.
Злободану су сви релеватни фактори, па и тадашњи југословенски генералкштаб, сугерисали да СРЈ нема војних потенцијала да се бори са НАТО-пактом, да ми можемо издржати неко време пружати отпор, али да ћемо на крају дефинитивно доживети пораз. То исто су рекли и Руси, који су Милошевићу лудаку сугерисали да прихвати Рамбује, јер Југославија не може да издржи сукоб са НАТО-пактом, а сама Русија тад није могла да јој помогне.
Не, идиот се оглушио на све то, он је одбио Рамбује, довео земљу у сукоб са најмоћнијом светском силом, да би на крају, после рата и страдања народа, државе, војске, он прихватио скоро све што је нуђено у Рамбујеу, и још више, капитулацијом предао тј. изгубио Косово. Дефинитивно, више није било дилеме никакве, он је изгубио Косово. То је затим прогласио великом ,,победом".
Дакле, ван сваке памети и логичног резоновања. Ипак, имао је он једну рачуницу у својој глави- мислио је да ће, на крилима ,,одбране земље" и измишљене ,,победе", добити подршку бирача на будућим изборима и да ће опет освојити власт. Међутим, и ту се чак зезнуо, јер је народу већ прекипело и било му је доста свега.
Да је прихваћен, након 3 године имали би шиптарски референдум чије би резултате Србија морала да призна. Дакле Србија би због тог потписа у Рамбујеу морала да призна независност Косова још 2002 (кад се нешто потпише и на нешто пристане онда нема назад осим наравно у случају да си моћна Америка).

Опет твоја ,,пророчанства". А ти потпуно из своје главе избацујеш неку другу опвије сем те.

И добро, покушавам да схватим твоју ,,логику"- јер она каже овако: ,,ето, ми смо одбили да чекамо три године, да видимо шта ће да буде, ми у стваризнамо шта ће да буде, Косово ће сигурно постати независно, зато ћемо ми одмах да предамо Косово, уз рат и страдање и и крај приче".
Ето, то је та логика. Злободан није дао да га ,,преваре" са те три године и уместо то све да чека он је ,,мудро" решио да одмах преда Косово и заврши ту причу.

Јел то та ,,феноменална стратегија" твог генијалца коме се дивиш до имбецилности?
Захваљујући Слоби и Резолуцији 1244 ми се и данас препуцавамо око косовске независности.

Ма ко се ,,препуцава"?? Препуцавамо се ми сами са собом, то је све за домаћу употрену, друшкане, за западне силе је то решена ствар- за њих је Косово независно и, нажалост нашу, мислимда неће да одустају од тога. Ми само то не признајемо, али за САД и уопште Запад Косово је независно. Свесни су свега тога и Руси, и они знају да је то тако, само ето, они због неке своје антиамеричке приче, инсистирају на противљењу ,,независности" Косова, али далеко од тога да они верују у некаква ,,препуцавања" у која верујеш ти.

Па чак и да је тако, ти хоћеш да ми кажеш да је сво оно страдање, рат, бомбардовање, и све што се догодило, вредно чега? Да би смо сад могли да се ,,препуцавамо"?? И хоћеш да објасниш да је то највећа ,,заслуга друга Слободана"???
Па ти стварно ниси нормалан ако то мислиш.
А то што су касније Манити и Вучић потписали споразуме са НАТО сигурно не може ићи Слоби на душу, само кретени могу да му то пребацују...

Али је прихватио све остало- улазак НАТО на Косово, чак и фамозни референдумк (у другој само форми запакован) је прошао и прихваћен у оквиру те резолуције 1244. Ови су само потисали остало.
И да те сад човек питза зашто се ратовало, зашто је народ страдао? Да би се ,,препуцавали" са неким, ко зна ким? Па дал си ти, човече, нормалан?
Оно што је важно је да је водио једну храбру али реалистичну националну политику и да је деведесетих управо он представљао некакав „национални центар“ (са једне стране имали смо издајничку опозицију на челу са Ђинћићем, Мићуновићем, Манитим и осталим протувама а са друге стране екстремисте оличене у Шешку и његовој СРС, Слоба је ту био за некакав „средњи пут“).

Видели смо тај ,,реализам" лепо си нам га горе описао. :roll:
Што се тиче рата са НАТО идиоти често заборављају да није Слоба напао НАТО већ је НАТО напао његову земљу.

Да, само треба рећи да је политика која нас је довела као државу и народ у сукоб са тада најмоћнијом светском силом (без било ког другог изгледа сем тоталног пораза) идиотска и да је управо она за осуду, а носилац те идиотске политике је Злободан. Злободан је најодговорнији што је, својом политиком, довео до тога да се НАТО обруши на нас. Што наравно не негира чињеницу да је агресија на СРЈ била злочиначка, ван сваког права и правде и за коју ће они који су је извели одговарати, ако не пред овим земаљским судовима, онда пред оним небеским. Међутим, то не амнестира Злободана од његове погубне политике, јер је он демон који је само изазвао друге демоне (НАТО) да покажу на шта су све спремни.
И док је србска омладина гинула у том рату, његов син се бахатио по Пожаревцу, ишао на људе тестеропм, богатио се, згртао паре, док је народ живео у сиромаштву. То су твоји ,,хероји" којима се дивиш?
Слоба је као врховни командант Оружаних снага одбранио 89 посто државне територије и потом избоксовао Резолуцију 1244 која је за нас била далеко повољнија од онога што нам је нуђено у Рамбујеу.

Ма ништа он није ,,одбранио", нити је ишта ,,избоксовао". Резолуција 1244 је последица ултиматума, то је нама наметнуто, било је или то или да нас сравне са земљом. Злободан је, тад устукно, видео ваљда да више нема куд. И прихватио. И добро је што је прихватио, јер би сваки даљи наставак рата за нас био катастрофа.
Елем, ништа дакле, није ,,одбранио", нити ,,избоксовао" (јбт, који идиот мораш бити па овако говорити, људи су бре гинули, ти о томе причаш ко о бокс-мечу), резолуција ти, је у суштини, сем појединих финеса, готово исто оно што је нуђено у Рамбујеу. С тим што је Косово дефинитивно одузето од Србије том резолуцијом, а по оном споразуму Косово је, како тако, ипак требало да остане у саставу СРЈ (са присуством НАТО снага).

Такође, ваљда подсетити, да та резолуција има ПРИВРЕМЕНИ карактер, она практично отвара врата независности Косова јер у њој пише да она важи ,,док се не реши коначан статус Косова" и то ,,на бази самоопоредељења народа", и тако даље. То све пише у тој резолуцији, ко је читао, зна.
Не заборавимо да је су по Резолуцији 1244 стране трупе дошле на Косово да би се „прекинули сукоби“ и „успоставио мир“ који је требао да влада до „постизања коначног решења“ а не да Србији отимају Косово (по Рамбујеу то „коначно решење“ је требао да буде референдум о независности на који наравно Србија није могла да пристане јер је то доводило пред свршен чин).

Ти ниси нормалан дефинитивно. Сад није шија него врат, нису ушли да ,,птимају Косово" него да ,,успоставе мир".

Али, па и по Рамбујеу је сврха доласка НАТО трупа био да ,,окончају сукоб", било је предвиђено да разоружају УЧК, итд.

И сад, шта је битно шта су наводили као званичан разлог уласка на Косово, кад су свеједно ушли?? А Злободан то прихватио.
Дал си свестан своје несвести?
Резолуција 1244 је иначе у оној ситуацији била максимум који смо ми могли добити. Приче како би се „НАТО уморио“ да смо још пар недеља наставили да пружамо отпор су наравно глупости...

Ма наравно да је добро што је прекинут сукоб, ја сам мишљења да до њега није смело уопште да дође. Поготово ако знамо да је све оно што су били разлози да се Рамбује одбије и да се уђе у сукоб, на крају прихваћено.
Анекс Б.

Наравно, ко шиша избеглице и расељена лица. Изгинули народ, запаљене куће, огњишта... Затрта села и засеоке. Девастиране цркве и манастире, споменике културе. На сатански начин оскрнављена гробља и празне погледе десетина хиљада несрећника који су морали да напусте своје домове... Важно је да нисмо прихватили ово! А и бомбардовање. Баш симпа било....

Е мој ти...
ПС.

Републиканац, живо ме занима, јеси ли ти овај помахнитали пензионер што се дере на почетку клипа ,,Хвала Слобооо, сине српског народа":
https://youtu.be/2njpYq4jWpA
Или си бар међу њима био?
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 22.2.2019. 23:10

Српски родољуб ::Тим анархистима, антикапиталистима би Ратибор требао бити непријатељ број један. Он је све оно против чега се наводно бори! :lol:

Лудак је једно време носио мантију, па је било људи који су помислили да је стварно свештеник. Једном је са неким ортаком ишао улицом, па је изговорио масну псовку. Неко од пролазника то чуо, и прокоментарисао: Тешке речи оче". :lol:

Сви левичари, марксисти, анархисти и остали су лицемери који тешко наплаћују све то што раде. Свима њима циљ је власт, паре, имовина (наравно, туђа), све оно против чега се, као боре, и што им је као ,,мрско". Сва њихова ,,борба за народна права" је заправо чист популизам, који им служи да остваре поменути циљ.

Тај Тринувац ту није никакав изузетак (иначе, његов отац је неки бизнисмен, колико се сећам).
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2851

Порука Republikanac 23.2.2019. 5:14

Ко је највећи српски непријатељ, стоји у наслову ове теме.

Одговор је једноставан. Највећи српски непријатељи (у множини) су жилкоисти. Већих гадова и смрадова од њих нема...
Жилко, пуши га!.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 23.2.2019. 11:10

ПК
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 23.2.2019. 22:48

Зораде, не падај на његове провокације, пошто сам разбио целкупну његову ,,аргументацију" и показао колико је небулозна, нелогична, конфузна, једном речју идиотска, другу Републиканцу није преостало ништа друго сем да трућка о ,,жилкоизму" и слчно.

Само показује да аргументе нема, зато не треба придавати пажње његовом глупирању.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 24.2.2019. 1:04

Немам ја шта да падам или не, на сваку увреду биће му одговорено истом мером. Ја никога први нисам вређао.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 24.2.2019. 4:19

Е Српски ратниче 'ајд учини ми једну услугу. Ако већ расправљаш са мном и „разбијаш ме аргументима“ барем се упознај мало са темом. Рецимо за почетак могао би да прочиташ Резолуцију 1244. Да је прочиташ а не да слушаш глупости које о тој Резолуцији прича Жилко дебилко и слични смрадови. Па би онда видео да се нигде не спомиње „самоопределење народа“. Кад прочиташ јави ми се, па можда и наставимо расправу....

Значи Туђман каже да је План З4 неприхватљив али то не значи да га је Хрватска одбила? Јер Туђман је у Хрватској вероватно био нико и ништа па се његово мишљење није зарезивало два посто. Сјајна аргументација. Немој више да ме „разбијаш“ молим те...

Него да ти право кажем ја се нешто размишљам како да те извучем из канџи подмуклог жилкоизма, жао ми је да се тако млад упропастиш. Али ништа ми не пада на памет, жилкоизам ти је као секта, једном кад те се дочепају више не пуштају. Ако нешто смислим обавестићу те...
Жилко, пуши га!.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 24.2.2019. 10:52

ПК
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 24.2.2019. 16:03

Republikanac ::Е Српски ратниче 'ајд учини ми једну услугу. Ако већ расправљаш са мном и „разбијаш ме аргументима“ барем се упознај мало са темом. Рецимо за почетак могао би да прочиташ Резолуцију 1244.

Ту резолуцију сам читао, што се за тебе не би могло рећи.
Па би онда видео да се нигде не спомиње „самоопределење народа“. Кад прочиташ јави ми се, па можда и наставимо расправу....

Друже, ево доказа твог непознавања дотичне резолуције. Наиме, резолуција 1244 се, за твоју информацију, позива на све одредбе споразума из Рамбујеа које говоре о фамозном ,,самоопредељењу народа" тј. референдуму. Да, друже, резолуција 1244 се позива на споразум из Рамбујеа, тако да је то најбољи показатељ колико је твоја прича да су Рамбује у резолуција 1244 нешто сад дијаметрално супротно глупава и може да прође код некога ко никада није прочитао ту резолуцију. Разлике су у финесама, суштина им је иста.
Ево, овде у овој емисији је човек (Драгаш) све фино изнанализирао и показао да је та фамозна резолуција, од које је овде направљен некакав мит и догма, један од најнеповољнијих докумената по интересе Србије коју је Злободан потписао:
https://youtu.be/tB1qr-YemTA

Још један битан моменат у вези те резолуције, који ти прескачеш и игноришеш, је да је њен карактер привремен, дакле она је привремена и важи (то у њој пише) до ,,коначног решавања статуса Косова". Практично, она отвара пут према косовској независности. Сами Шиптари се позивају на резолуцију 1244, као основ за своју независност, све земље које су признале Косово позивају се на ту резолуцију 1244.
Суштина те Милошевићеве бесмислене политике је и била да све мировне споразуме одбије, а да онда силом прихвати све то и то још у неповољнијем облику. Резолуција 1244 је један пример. Да подсетим само још једном да је она резултат капитулације, она није ,,избоксована" (како си ти лупио) већ је нама наметнута. То су факти.
Све то показује да је Милошевић највећи идиот који је био на челу Срба у читавој нашој историји.
Значи Туђман каже да је План З4 неприхватљив али то не значи да га је Хрватска одбила? Јер Туђман је у Хрватској вероватно био нико и ништа па се његово мишљење није зарезивало два посто. Сјајна аргументација. Немој више да ме „разбијаш“ молим те...

Види, друже, овако: да ли је Туђман званично одбио план З-4? Не, није, узео га је у разматрање, није га ни прихватио, али није га ни званично одбио.
Срби тј. Мартић тј. Злободан преко њега, су званично одбили чак и да узму тај план у разматрање. Дакле, званично је, нажалост, одбијен са наше стране, а не од стране Хрвата. Ми чак нисмо хтели ни да преговарамо о томе.

Ако и даље будеш то изједначавао и тврдио да је нека Туђманова изјава ко зна кад и ко зна коме, само ћеш показивати своју тоталну неозбиљност и неозбиљност своје ,,аргументације".
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 25.2.2019. 1:34

OK, значи нема ставке о “самоопределењу народа“? Измислио си? Класичан жилкоизам, кад немамо аргументе онда ћемо нешто да измислимо...

Е сад ћу ти ја рећи шта има. Има ставка о „привржености свих држава чланица територијалном интегритету и суверенитету СРЈ (чији је Србија као што знаш правни наследник)“. Има и ставка о „обезбеђивању привремене администрације под којом људи Косова могу да уживају значајну аутономију У ОКВИРУ Савезне Републике Југославије“. Постоје и ставке о „поштовању Споразума из Рамбујеа“ (о чему ти причаш) . Једна од њих говори о поштовању дотичног споразума „у правцу успостављања ПРИВРЕМЕНОГ оквирног споразума који обезбеђује значајну САМОУПРАВУ Косову уз пуно поштовање начела СУВЕРЕНИТЕТА И ТЕРИТОРИЈАЛНОГ ИНТЕГРИТЕТА СРЈ“. Ту је дакле све чисто и нигде нема ни „самоопределења народа“ ни референдума након 3 године ни сличних глупости.

Друга говори о „олакшавању политичког процеса“ који треба да Споразум из Рамбујеа „узме у обзир“. Не да обавезно примени све његове тачке, ставке и одредбе већ само „узме у обзир“. Ваљда је ту јасна разлика. Кад би било као што ти трабуњаш никакви преговори се не би спомињали у Резолуцији (а спомињу се), једноставно би писало да се имају применити одредбе Споразума из Рамбујеа и тачка. Зашто преговарати ако је Рамбује Свето писмо?

Коначно решење? Па ваљда оно треба да уследи након преговора и ваљда њега треба да прихвате обе стране. Свашта...

Иначе, за „политичко решење“ се наводи да ће бити у сладу са Резолуцијом а ти сад види да ли је било у складу са њом...

Туђман? Туђман је деведесетих у Хрватској био алфа и омега (немој да слушаш Жилка, он је тада био ђак првак и о том периоду нема појма) и ако би он рекао да је нешто неприхватљиво онда би то било неприхватљиво. Нема ту неке велике филозофије...
Жилко, пуши га!.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 11 гостију