srpskinacionalisti.com

Ко је највећи српски непријатељ?

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!

Ко је највећи непријатељ српског народа?

Хрвати
3
20%
Политичари
0
Нема гласова
Ванземаљци
3
20%
Албанци
1
7%
Педери
1
7%
Лезбејке
1
7%
Муслимани
1
7%
Вучић
3
20%
Масони
1
7%
Илуминати
1
7%

Укупно гласова : 15

Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2279
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Re: Ко је највећи српски непријатељ?

Порука Српски родољуб 10.2.2019. 11:57

АСИ, Ратибора Тривунца

ахахаха, знаш Ратибора? Он је луђи него наш Миланче. Једно време је носио мантију, к`о да је свештеник...Лик је против капитализма, против приватне својине, а пун к`о брод.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 4095
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 10.2.2019. 12:02

Предлог и није тако неоснован, јер овако добијамо ситуацију да о судбини државе одлучује 15-20% зомбиране пучине, која свакако нема способност рационалног промишљања. Уосталом, институт обавезног гласања постоји у Белгији, Грчкој, уз новчане казне за оне који то не учине. Али, овде код нас, то би било скопчано са бројним проблемима.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1196
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 10.2.2019. 12:04

Српски родољуб ::ахахаха, знаш Ратибора? Он је луђи него наш Миланче. Једно време је носио мантију, к`о да је свештеник...Лик је против капитализма, против приватне својине, а пун к`о брод.

Како не, Ратибор је био нада потлачених у Србији :lol: Сећам се да је једном приликом кукао на Б92 како су га злостављали у ЦЗ-у, као анархисти су па су зато трн у оку опаких капиталиста полицајаца. :D Постоје и слике на интернету са неких оргија... Свашта живи у овој земљи Србији...
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 10.2.2019. 12:14

Каквих све ликова нема на овом свету. Не знам да ли ти је у сећању остао извесни "професор" из Љубљане Крстан Ковјенић? Мало је рећи да је лик био комедија. Самозвани професор, имао је масу лажних профила, са којих је хвалио самог себе. Знао је да се представља као "студенкиња" Романа. Писао је чак да Даница Драшковић тражи његово изручење Србији. :lol:

Погледај какве је само теме отварао:

viewtopic.php?f=1&t=7875&start=60

viewtopic.php?t=5818
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 10.2.2019. 14:11

Ахахахах, значи Крстан је творац те приче о Тадићевом сродству с Францетићем? Какав лудак :lol:
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 10.2.2019. 14:26

ДејанНационалистa ::Ахахахах, значи Крстан је творац те приче о Тадићевом сродству с Францетићем? Какав лудак :lol:

Да, од њега је потекла та прича. Што је најгоре било је оних који су поверовали у ову будалаштину. Чак су га неки једно време ословљавали са "професоре"? :lol:
Аватар
Atreid
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 546
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 10.2.2019. 15:44

da, taj krstan je bio ludak nevidjeni :D

a rata je ovde bio pod nikom Hal 9000

M-91 ::
ДејанНационалистa :: Националсоцијализам је немачка идеологија, са својим манама и врлинама.

ali ne nuzno za nemce! svuda se da primeniti. cak je i odlican ako se izbace rasni delovi.
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 10.2.2019. 17:07

Крстан звани Крле се сад активирао на фејсу. Ево какве постове објављује! :lol:
Приложени фајлови
Screenshot_20190210-160751.png
Screenshot_20190210-160639.png
Screenshot_20190210-160337.png
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 10.2.2019. 22:49

Штета што Рале није покренуо светску револуцију, мало му је фалило, а и дичили бисмо се (форумском) познанству таквог лика. :lol:
Било је овде сјајних људи, али и маса лудака...
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2849

Порука Republikanac 12.2.2019. 0:52

Српски родољуб ::Волео бих да ми наведе иједан православни народ чији је национализам изразито секуларни, где православље не игра никакву улогу. Такав пример ћеш тешко наћи.

Националиста може бити и секулариста, веровао ти или не. Републиканац нпр. је то више пута објаснио. :wink: Нпр. Ли Гуанг Јао, човек који је од некада бедног Сингапура направио веома богату државу је био атеиста.

А за националне програме Руса, Грка, Румуна а нарочито бугара ме заболе... Нек верују и у моћ космичког кекса ако хоће. :mrgreen:

Када говоре о национализму и атеизму наши људи углавном лупају глупости и то углавном из незнања. Рецимо, ко је код нас чуо за "позитивистичку десницу"? Нико, или скоро нико. А оно што је красило позитивисте (назване тако по идејама француског филозофа Аугуста Комтеа) било је готово фанатично веровање не у Цркву или религију већ у - науку и технолошки прогрес.

Били су утицајни у првој половини 20-ог века и то нарочито у Латинској Америци. Слоган им је био "ред и прогрес" (тај слоган Бразилци и данас имају на застави по чему се види утицај позитивиста). Ово прво ("ред") јасно показује да се ради о десници (јербо десница увек инсистира на реду и не воли пиздарије, уколико је наравно она права).

Позитивисти су дакле сви од реда били националисти којима је циљ био не повратак у Средњи век (као добром делу глупе европске деснице) већ модернизација. Бивши мексички председник Порфирио Диаз (с почетка 20-ог века) био је један од најутицајнијих представника позитивиста. Венецуелански председник Антонио Гузман Бланко (друга половина 19-ог века) је добрано модернизовао тада супер-заосталу Венецуелу због чега је дошао у жесток сукоб са Католичком црквом. Можда најуспешнији представник латиноамеричке верзије позитивизма био је венецуелански диктатор генерал Маркос Перез Хименез за кога Венецуеланци кажу да је за 5 година своје владавине изградио више него све владе након њега заједно (од 1958 до данас). Иначе, Перез Хименез је као класични позитивиста био опседнут науком и технолошким прогресом, за религију га је болела нека ствар а себе је отворено називао "националистом" (додуше истицао је да се ради о "здравом национализму" чији су једини циљеви јачање државе и модернизација земље "како би Венецуела достигла развијени свет"). Да га нису срушили са власти тај свој циљ би вероватно и остварио...

ПС. Лично нисам ни десничар ни левичар (у неком класичном смислу тих појмова) али када се упореде резултати десних диктатура (нарочито оних "модернистичких") са резултатима левих диктатура (Куба, Венецуела итд.) десне убедљиво воде...
Жилко, пуши га!.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1639
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 12.2.2019. 20:12

ДејанНационалистa ::Нико то не спори. Имали смо и ми атеисту Милошевића

Који је урадио 100х више за Србију и Србе од разних турбо-верника, "срБских домаћина" и гибаничара типа веље-сеље, коштуњаре итд.

Причао сам са једним човеком који је то чуо од озбиљних официра (наших) из Републике Србске да, уочи пада Крајине, одлазе србски официри код Караџића који је играо шах и кажу му да Крајина пада, а Караџић каже ..Ми ту ништа не можемо, то је тако договорено са шефом". А ,,шеф" је Злободан Милошевић.

Ето, ко је он био и ето шта је урадио за Србе- продао их је Туђману. Са њим се договарао и трговао на несрећу Срба из Крајине.. Ко не схвати да је он био већи злотвор србског народа и од Немаца и Американаца, тај не схвата ништа. Лик је буквално трговао са судбином србског народа деведесетих.

А неки идеолошки лудаци би овде да му дижу споменике по Србији иако их је реално заслужио али у Хрватској а не у Србији. Одмах поред Туђмана, Хрвати треба да ставе и Злободана.

Сви знају како је манипулисао србским народом из Крајине, како је смењивао тамо паметне и одговорне људе, поставио недораслог Мартића који га је све слушао, па одбио спасоносни план за Крајину (З-4), на крају их оставио на цедилу. И онм и Караџић, кога видим овде хвале и величају, исто је тако завлачио Мартића и србски народ, а кад је запуцало и кад је кренула Олуја и Караџић је ћутао и није послао војску, на шта се обавезао Мартићу, итд.

Колико год да су ови после њега били лоши (а јесу) дефинитивно, Злободан једесет пута би гори од њих.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 12.2.2019. 20:39

Republikanac ::[
ПС. Лично нисам ни десничар ни левичар (у неком класичном смислу тих појмова) али када се упореде резултати десних диктатура (нарочито оних "модернистичких") са резултатима левих диктатура (Куба, Венецуела итд.) десне убедљиво воде...

То је зато што су десничари углавном мудрији људи од левичара који су, сем европске социјалдемократије, фанатици. Десничар схвата да је капитализам најбоље економско решење за једну земљу и увиђа сву погубност социјализма.

Па погледај једноставно поређење- Пиноче, који је без сумње био диктатор и Чавез. Да није било економских реформи у Чилеу који је Пиноче покренуо, Чиле данас не би био сређена и стабилна земља, да је остао Аљенде, и Чиле би завршио ко Куба или сад Венецуела.

И ко је ту онда више урадио за свој народ, без обзира сад на злочине Пиночеове диктатуре које не оправдавам, али опет Чиле је сређена земља, док је Венецуела пропала, а и из Кубе се бежи главом без обзира.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 12.2.2019. 20:46

Не знам ко се данас у Србији залаже за социјализам у економији. Та идеја је утопистичка. Ја сам за капитализам, у већини ствари се слажем са оним што је Републиканац написао. Мени се допада економски систем у Норвешкој, Данској, Шведској, Исланду...
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 12.2.2019. 20:54

Сви знају како је манипулисао србским народом из Крајине, како је смењивао тамо паметне и одговорне људе, поставио недораслог Мартића који га је све слушао, па одбио спасоносни план за Крајину (З-4), на крају их оставио на цедилу. И онм и Караџић, кога видим овде хвале и величају, исто је тако завлачио Мартића и србски народ, а кад је запуцало и кад је кренула Олуја и Караџић је ћутао и није послао војску, на шта се обавезао Мартићу, итд.

Срби у Хрватској су требали тражити права у оквиру државе Хрватске, а не оснивати некакве парадржаве. Максимум им је био тај план Z-4. По мени им је и то било премного...Шешко је једва дочекао прилив тракториста те 1995. године. То је дуго година било његово, а сада Вучићево бирачко тело.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 12.2.2019. 21:22

Српски родољуб ::
Шешко је једва дочекао прилив тракториста те 1995. године.

Ако сам сигуран у нешто то је да овакве ствари о свом рођеном народу, ма какав био, један родољуб никада неће причати. Мислим на то ,,трактористи" и то подсмевање свом народу и његовој несрећи. Да не помињем сад оно твоје глупорање око Јасеновца, један Србин и патриота такве ствари не може да пише.

Но, да се осврснем на ово што си написао:
Срби у Хрватској су требали тражити права у оквиру државе Хрватске, а не оснивати некакве парадржаве.

Ако се ти сећаш ти догађаја (не бих рекао, али ајде), Срби су у почетку и тражили да имају аутономију у оквиру Хрватске, а нису хтели да се отцепљују. То је предлагао први вођа крајиошких Срба и оснивач СДС-а, др. Јован Рашковић, он је Туђману нудио да Срби имају права и аутономију у оквиру Хрватске. и Никакве парадржаве није ни споменуо, нити је то било у првобитном програму крајишких Срба то било. Туђман, наравно, није то хтео, јер је његов циљ од почетка био да истера Србе из Крајине. Туђман није хтео само независну државу, него је хтео и етнички да очисти Хрватску од Срба. Надам се да ти то не морам објашњавати јер мислим да ти је то познато већ.

Срећа за Туђмана и Хрвате је била та што ни Злободан никада није желео Крајину, он никада није био заинтересован за њен опстанак, она му је само служила као монета за поткусуривање и његову трговину са Туђманом.

Злободан је директно подбунио Србе у Крајини, стално се мешао тамо, сменио је мудрог Рашковића и доводио своје људе, углавном екстремне и просте, маниплисао њима и спречавао у Крајини било какво другачије мишљење и став. Није дозвољавао никада да дође ниједна гарнитура која је хтела да мирним путем реши питање Крајине, да се то постигне договором, него је форсирао екстремног Мартића да би тиме само дао Туђману алиби да нападне и уништи Крајину.
На крају, кад их је потзпуно искористио, оставио их је на цедилу. Значи то ти само потрвђује да је он био зло од човека.
Максимум им је био тај план Z-4. По мени им је и то било премного

То решење, без обзира на мане које је имало, било је једино решење које је Србима нудило опстанак. У ствари, нудило им је државу у држави, практично, Срби би имали своју полицију, грб, заставу, парламент, председника, своју валуту чак, итд. Најважније, опстали би. Туђман је био крајње против тог плана, али схватио је да не сме јавно да га одбије, јер би тиме само погоршао положај Хрвата код страног фактора, тиме би они били страна која не жели договор.

Е ту онда ступа на сцену његов компањон Милошевић који је, преко лудог Мартића, одбио тај план, и тиме дао Хрватима алиби и зелено светло за ,,Олују". Не варај се, Злободан је одбио план З4, он је наредио Мартићу да се то одбије. Мартић га је слепо слушао, за разлику од Бабића који је паметно схватио да Крајина тај план није смела да одбије.

Пад Крајине је можда највећа национална кастастрофа коју смо доживели деведесетих. А зло од човека, Милошевић, није успео са својим калкулацијама, на крају је и он пао. Штета је само што му није суђено овде, јер је пред Србима највише био дужан, Срби су тртебали да му суде.
Не, овако је у Хагу испао још некакав ,,херој"...
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 79 гостију